mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:03 
Cytuj  
Argument z dupy, potem moby killuje sie hurtowo i kazdy rzuca wiecej golda .-.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:19 
Cytuj  
A co mnie potem interesuje? Robić z konia w ES rarytas? Srsly.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:20 
Cytuj  
Argument z ceną konia poprzez bicie 40 tyś. mobów zabawny - taką samą argumentacją można by dowodzić, że max level osiąga się tylko poprzez grind dzików w noobzonie, odnosząc się do South Parka. Mój 12 levelowy alt zrobił w jeden dzień na questach 9k kasy. Poza tym AJ manipuluje informacją i wmawia, że koń z kolekcjonerki to to samo co koń za 42k, za którego wszyscy muszą zapłacić tak samo, więc o co chodzi?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:21 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
jakby się tak nie błaźnił to może jakąś ta recenzja wartość by miała. Dla mnie to najbardziej z siebie idiotę zrobił jak zaczął krzyczeć ze z jakiegoś bossa dostał 4 golda. Szkoda jeszcze ze z tego moba nie poleciał jemu sword of 1000 truths:)


Dla mnie się zbłaźnił odnośnie addonów, bo biedaczek mapki na ekranie gry nie miał :o :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:22 
Cytuj  
Oto chodzi ze propaganda musi byc.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:31 
Cytuj  
hehe nie ogladalem go, ale jesli faktycznie ma taka wiedze o 'koniach' to reszty nie musze juz ogladac.
ot kolejny wkurwiony recenzent, ktory liczyl na kasiorke jak pochwali, a ze nie dali to placz i smecenie glupot.

drop kasy z bossow nie ma znaczenia, ja na 40lvl mam 45k kasy (fakt, ze nie wydalem 17k na konia) i robie prawie wszystkie crafty (czyli nie sprzedaje kazdego sprzetu jaki dropnie, ale go przerabiam/researchuje).
na /zone mozna zarabiac kase, sprzedajac blue, skladniki do alchemii, recepty w chuj rzeczy - TYLKO TRZEBA CHCIEC.
wystarczy nawet opychac sprzet do vendorow zeby wyjsc na swoje.
ale lepiej plakac, ze mobki malo kasiory daja. ja pierdole :)


Ostatnio edytowano 22 kwi 2014, 15:32 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:32 
Cytuj  
ktos fajnie na reddicie podsumowal jego recenzje:

Cytuj:
People may try to claim AJ is just jumping on the band wagon of being critical of ESO's monetization (box/sub/shop), rampant bugs, same voice actors, and general mediocrity and therefore this review can be ignored. But he mostly was just getting those out of the way (while they rear their ugly heads whenever an opportunity presents itself). However, the most damning things he had to say involved quests and multiplayer that are (more or less) working as intended and designed.
Here is a list of the various experiences he showcases that I can recall from the video:

- Running around and bandaging people for a quest. Literally all they were doing. But no shared objectives so party members are competing with each other, fighting over respawns no differently than if they were playing solo.
- City is under attack by (Daedra/other faction/bandits/etc)! ... but not really. Idle guards say "good mornin" and stand in place while other guards are locked in lil pockets of 1v1 choreographed combat. Supposedly hell is breaking loose, but there is no convincing sense of urgency or danger.
- Quests ending abruptly, such as going through an Oblivion gate, opening a door, and <gasp> touching a sigil to close the gate. The end.
- Anticlimatic boss fights/encounters. 1) the bear shift shaper fight or 2) bot campers around the spider boss' dozen corpses or 3) watching lazers burn lil fires on unmanned ships. Yippee. A lil build up to nothing and no real sense of accomplishment or climax
- Inability to assist or share quests if at different states, which can easily happen due to glitches (not receiving credit on a kill and now you have to try solo and likely die) or simply having been through an area before. Kills party play and trying to help a friend through content you have already tackled
- No (few) quests require any sort of team work or cooperation. If it's a puzzle, each member MUST complete it on their own in order to progress.
- Scaling/balance for open world and public dungeons on both difficulty and reward levels (receives no loot off boss, waits for respawn, gets 2g)
- Personal opinions on lacking immersion or incentive to care about the world and people you're questing for

Note, almost none of these are bad due to bugs. These are finished and this is the intended experience. This will not change when you get to higher level content or in a few months as kinks get worked out or in upcoming expansions. THIS is what ESO offers from a muliplayer PVE experience, and you don't have to compare it to other games like GW2, Skyrim, or Borderlands to know it is nothing more than mediocre (and hence the 4/10). Then he's reminded he has to pay a subscription for this experience and we're back to the raging Angry Joe some people only see (cause it's easy to write off).
I'm sure he could have thrown a few positive PVE quest experiences he had, but obviously this was his common experience and it tainted the few good ones that do exist. Shining positive light on an exception can give the impression that it's just hit or miss, 50 good/50 bad when that was not his experience. Instead, he focused on the positives of the PVP to showcase exactly how different the two experiences were from each other on multiple levels.


PvP za to wychwalal jako najlepszy element TESO.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:44 
Cytuj  
AJ jak zwykle sklecił bardzo dobrą recenzję. Wypunktował to co szwankuje, pochwalił to co zrobiono dobrze. Dał grze 5/10 i określił ją boleśnie przeciętną. I ma absolutnie rację.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:45 
Cytuj  
oczywiscie, biorac pod uwage, ze nie ma wiekszego pojecia o grze, to mogl dac nawet 1/10.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:47 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę, że nie oglądałeś recenzji to mnie interesuje co myślisz na ten temat


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:48 
Cytuj  
i git. wreszcie jest szanse na normalne community w mmo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:02 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Biorąc pod uwagę, że nie oglądałeś recenzji to mnie interesuje co myślisz na ten temat


A rozumiem, że Ty graleś w TESO i osiągnąłeś taki level jak AJ? Bo jeżeli nie to każdy z nas może to samo napisać odnośnie Ciebie - "nie grałeś to mnie nie interesuje co myślisz na ten temat".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:09 
Cytuj  
Bardzo mi się podoba jak się wzburzacie:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:12 
Cytuj  
Wystarczająco długo żeby wyrobić sobie swoje zdanie. Które akurat pokrywa się z recką AJ.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bardzo mi się podoba jak się wzburzacie:)


A kto się tam wzburza :) Ja osobiście nie lubię czegoś takiego, jak ocenianie gry po filmach. Nienawidzę tego :evil: :oops: I żeby nie było, też myślę nad sprzedaniem konta, ale nie bo gra jest fee, ble itp. Po prostu nie będę miał już tyle czasu na gry, co kiedyś, a mam jeszcze na tapecie masę innych gier sp. No i DS2 na PC za 2 dni :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:23 
Cytuj  
Ja po prostu uwielbiam jak ktoś za mnie myśli, bardziej się mózg oszczędza:) Gość jak mendol napisał takie ma średnie pojęcie o grze. Np z goldem to jak ktoś zrobi dobra postać pod pve to spokojnie w 1,5-2h wyciągnie 10k golda. Tutaj niespodzianka, nie farmi się samego golda tylko itemy które średnio w vendorze chodzą po 30g. A tak poza tym to faktycznie może jak Ojciec pisał każdy może sobie zimy prysznic weźmie bo o co tu się wszyscy kłócą:) Jest tyle wspaniałych gier mmo z super questami szkoda czasu na takie gadanie, trzeba grac:)

P.S. AJ jak dobrze pamiętam dał GW2 10/10 wiec może miał gorszy dzień w przypadku teso:)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:31 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
P.S. AJ jak dobrze pamiętam dał GW2 10/10 wiec może miał gorszy dzień w przypadku teso:)


Jedni zapłacili za recenzje, a inni nie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:41 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
P.S. AJ jak dobrze pamiętam dał GW2 10/10 wiec może miał gorszy dzień w przypadku teso:)


I jeszcze jak się ekscytował tą grą :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Ax-_06Acj8Y


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 16:49 
Cytuj  
Nieźle mu posmarowali za GW2 heheheh.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 17:00 
Cytuj  
Bdb. gra, odkupcie konto :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.