mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 17:26 
 
Kiedy jest kolejny test?

P.S. Rozumiem, że ludziska z poprzedniego stress testu muszą zostać zaproszeni ponownie, żeby zagrać w kolejnym ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2014, 20:04 
 
Póki co o kolejnym beta tescie nic nie wiadomo niestety. Sam czekam na zaproszenie ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 17:29 
 
RIFTy w ESO


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 18:05 
 
Nope, po prostu nie dam już radny kolejnego MMORPG.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 18:26 
 
no nie wierze, dali jakis w miare sensowny gameplay, a nie kolejny filmik skladajacy sie z pocietych pojedynczych ujec.
Teraz chce cos takiego z pvp.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 18:26 
 
No ja tak miałem dłuższy czas, ostatnio dluzej grałem na premierę cataclysm, z miesiąc. Całkiem fajnie ten eso wyglada, przynajmniej na filmikach. Może na free month wystarczy.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 18:47 
 
Kabraxis napisał(a):

Nie czuje w tym filmiku scrollsowego klimatu :(


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 19:47 
 
swoja droga to dziwnie ladnie wyglada grafa na tym filmiku. Maly retusz?;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 20:29 
 
candidoser napisał(a):
swoja droga to dziwnie ladnie wyglada grafa na tym filmiku. Maly retusz?;)


Dlaczego? U mnie ta gra tak wygląda. Nie dość, że ładnie się prezentuje, to jeszcze świetnie zoptymalizowana. A co do klimatu ES - zapewniam, że jest :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 20:34 
 
No na tym filmie nie bardzo. Caly ten 'anchor' wyglada jak lowlvl rift z... rift. : ) Mechanika jest doslownie identyczna... ciekawe jak mocno beda je cisnac w reklamach jako nowy rewolucyjny feature. ;)
Sceneria trzyma klimat bo kolorystyka nie oczojebna, do tego nikt nie beiega w naramiennikach wiekszych niz tors postaci itd... ale jak zaczna walczyc i jebac tymi spellami i biegac jak na speedzie baz ladu i skladu to klimat niestety pryska.

Do tego no offense ale wyglada to (group fight) dokladnie tak samo chaotycznie jak w GW2 czyli chujowo i noskillowo.
Jest tam wogole jakis aggro system, jakies taktyki walki? Bo mobki wydaja sie biegac (again) jak w GW2 czyli bezsensu. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 20:58 
 
No niestety, takie public questy musza byc zrobione tak, zeby randomowa grupa dala sobie z nimi rade. Inaczej bedzie placz.
Mi tam to pve w sumie lata. Jak Cyrodill bedzie dobrze zrobione, to ja lykam TESO. Jak to spierdola to papa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 21:17 
 
Eh zgodze sie z Kabrą. Wygląda to jak krzyżówka GW2 z Rift jeżeli chodzi o to co pokazali podczas robiebia tego "Rifta". Nawet coś tam chyba mówili o systemie teleportów a la GW2.

Relatywne PVE skalujące do ilości graczy jest chujowe.

Zobaczymy co pokażą w PVP, ale przeważnie do PVP są po prostu lepsze gatunki gier niż MMORPG-i.

Jedyny plus to, że pierwsza od bardzo dawna gra, która nie śmierdzi mangą, pseudo-steampunkiem lub cartoon-network. Dla mnie to bardzo istotne w mmorpg-ach - jednak samo to to za mało jeżeli reszta gry będzie słaba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2014, 23:31 
 
Teso dostał M:
Cytuj:
The ESRB advised us that it has given The Elder Scrolls Online a Mature rating. While we may disagree with the ESRB’s determination, we do not plan to challenge the rating, and we are unwilling to change the game’s content to achieve a different rating. The game we have created is the one we want our fans to be able to play.

Szkoda, że to dają za krew, a nie cycki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 12:05 
 
W sumie mi się podoba to co widzę, aż dziwne. Byłem negatywnie do gry nastawiony, ciekawe co wyjdzie z tego w praniu.

Pewnie picknę, jak już zrezygnują z abonamentu. :F


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 12:56 
 
Nie ma kolejnego TES na horyzoncie, więc jak cena będzie normalna to może być jako substytut. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 13:01 
 
No za 80zl biore w dniu premiery. Inaczej czekam az z tanieje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 13:06 
 
Niby tak można podchodzić jak już pozbędą się abo, ale to taki chyba mocno wykastrowany TES. Tępą łyżką :wink:

Brak collision detection i jeszcze biedniejszy melee combat (choć ranged może lepszy). Mechaniki i grindy z MMO. Mikrotranzakcje. Always online. Brak możliwości dostosowania poziomu trudności. Gorsza grafa. No i brak modów. To i tak tylko to co przyszło na myśl od razu.

Jak TESO będzie zrzucał abo, to już pewnie będzie Skywind i/ /lub Enderal. Podejrzewam, że będzie to dużo lepsza opcja w przypadku ochoty pogrania w 'nowe TES'.



Z TESO się tylko zastanawiam tak jak Tor - czy się będzie opłacać kupić, żeby darmowego miecha czy dwa pobiegać, szczególnie jakby gdzieś tanie klucze szło wyrwać, bo dawno w żadne (pseudo)mmorpg nie grałem.


PS. IMO Lepiej niech Bethseda tak tworzy nowego single TES. (i Fallout-a ;p)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 13:12 
 
sula napisał(a):
Niby tak można podchodzić jak już pozbędą się abo, ale to taki chyba mocno wykastrowany TES. Tępą łyżką :wink:

Brak collision detection i jeszcze biedniejszy melee combat (choć ranged może lepszy). Mechaniki i grindy z MMO. Mikrotranzakcje. Always online. Brak możliwości dostosowania poziomu trudności. Gorsza grafa. No i brak modów. To i tak tylko to co przyszło na myśl od razu.


Jak TESO będzie zrzucał abo, to już pewnie będzie Skywind i/ /lub Enderal. Podejrzewam, że będzie to dużo lepsza opcja w przypadku ochoty pogrania w 'nowe TES'.


PS. IMO Lepiej niech Bethseda tak tworzy nowego single TES. (i Fallout-a ;p)


Jeszcze biedniejsze melee? O czym Ty mówisz? Dual wield (który uwielbiam) nareszcie ma block (nie ma tego w Skyrim), do tego mnóstwo skilli aktywowanych (dla mnie to podstawa) czego Skyrim też nie ma (albo ja czegoś nie pamiętam :P więc nie zgodzę się z tym, że TESO ma jeszcze biedniejsze melee.

W ogóle to i tak dziwne jest porównywanie gry singleplayer (mody) z mmo O.o Dla mnie, na chwilę obecną, po zagraniu w obie gry TESO >>>>> WildStar


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 13:18 
 
Brak collision detection przez co melee combat, w First Person Perspective wygląda komicznie. Choć ostatecznie się wypowiem jak rzucą beta kluczem w moim kierunku.

Po części to, że TESO to MMO to jest właśnie problem. Jakby zrobili zwyłego mutliplayer co-op na zasadzie Peer-2-Peer lub serwerów stawianych przez graczy. To taki produkt miałby szanse być lepszym TES.

No, ale wtedy nie ma on-going payments w postaci subów czy mikro, a o to chodzi w projekcie TESO przecież :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2014, 13:19 
 
Niech ktos w koncu zrobi takie serwery jak do Dayz/Rust z TES i gg bedzie:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.