mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 16:47 
 
roball napisał(a):
dzisiaj 'serwer nie wyrabia' i loadingi sa po 10 minut. 10 minut load, lootnij itemek z jaskini, 10 minut loading zeby wrocic na powierzchnie.

co za cyrk.

Hmm... beta?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 17:08 
 
We’re getting closer to 4.4.14, when The Elder Scrolls Online officially launches for PC and Mac, and we’re working hard to ensure that the first steps of your adventure in Tamriel are as smooth as possible. This weekend’s test is a key part of those preparations—we’ve invited a massive number of players worldwide to this session to help us get ready and test all of our systems at high volume.

http://elderscrollsonline.com/en/news/p ... eta-update

Wiec moze stad te cyrki z freeze'ami i dlugimi loadingami.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 18:05 
 
roball napisał(a):
Beta sreta, release jest za niecale 4 miesiace.


No. Betę masz z reguły 2-3 miechy przed release. Gra jest gotowa, teraz wyłapuje się pomniejsze błędy. A szczerze mówiąc to gry mmo nigdy nie wychodzą z bety :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 18:50 
 
Mogę udostępnić konto do bety, jak ktoś chętny to na pw
Edit nieaktualne, ktoś już się zgłosił

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 19:59 
 
mieliscie problem z errorem310 po wyborze postaci? nie moge zagrac od dobrych 20 minut. a teraz kolejne 20 mint na ekranie ladownia heh.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 11 sty 2014, 20:21 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 20:20 
 
Piszpan, to chyba servy przeciazone
https://m.facebook.com/ElderScrollsOnli ... eam_ref=10


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 20:40 
 
no wlasnie nie kumam inna postacia moge grac a swoim sorkiem nie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 20:50 
 
Ja swoją postacią z wczoraj nie mogę się zalogować od rana :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 22:47 
 
lucky napisał(a):
Ja swoją postacią z wczoraj nie mogę się zalogować od rana :/


zaoguj sie na inna i wtedy na ta wlasciwa mi pomoglo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 01:03 
 
Właśnie pograłem parę godzin. I... hmm, no nie wiem, co napisać :P Rozwój postaci bardzo przypadł mi do gustu. Grafika jest dobra, nawet bardzo, i co ważne - zajebiście jest to zoptymalizowane, o wiele lepiej niż Skyrim w dniu premiery. Ale jak zacząłem grać, to miałem dwa wrażenia, że już to widziałem, tylko nie wiedziałem gdzie aż ktoś chyba pomyślał o tym samym, bo wspomniał na tym na czacie - pozycja kamery, animacja itp. itd. jest praktycznie identyczne jak... nie, nie w Skyrimie a Star Trek Online (mówimy o misjach naziemnych). Drugie wrażenie to takie jakbym odpalił Age of Conan. Pytanie czy to źle? Jeszcze nie wiem, ale na pewno jestem zdecydowany grę zakupić. Czy po zakupie przedłużę abo? Nie wiem. A, i jeszcze jedno. Jak dla mnie gra jest zrobiona z dużym rozmachem i powiela błędy Star Wars The Old Republic - są lokacje, gdzie odwiedzimy je tylko raz przez całą grę, a w środku tej lokacji jest wszystko zrobione z najdrobniejszymi szczegółami. Na pewno wygląda to świetnie, ale ogromnie podnosi koszt produkcji gry i jest nieadekwatny do tego (jak już wspomniałem takowe lokacje odwiedzamy raz). Jak to się skończyło z Star Wars każdy wie.
Trochę chaotycznie to napisałem, ale taka godzina :P Idę grać dalej.

PS.
ESO już dawno mogło być skończone - wystarczyłoby do Skyrima wrzucić co-op :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 16:30 
 
Ogolne wrazenie to Skyrim dla ubogich;)
Grafika - jak na mmo niezle, ale brak takiego jebniecia jak w Skyrim. A w sumie nie wiem dlaczego. Moze winny tu jest dosc niski zasieg widocznosci. Plus za to, ze w koncu jakies mmo bez cartoon network
Combat - w widoku fpp brakuje detekcji kolizji, przeciwnik przez ciebie moze przejsc, do tego kiepski FOV. No i jednak czuc, ze to nie jest pelne free aim - jak leci w ciebie jakis pocisk to nie mozna po prostu zejsc z toru lotu. Niby jest dodge ale na razie nie udalo mi sie tego skutecznie uzyc, moze kwestia wyrobienia odruchow, a moze kwestia malego zasiegu skilli (a wiec malo czasu na reakcje). Walka melee tez jest z tego powodu splycona, zablokowac sie da w zasadzie tylko power atacki.
Eksploracja - giera wydaje sie byc duzo mniej liniowa niz nowe mmo (np. Neverwinter), z drugiej strony ciezko cos powiedziec, bo ledwo co wyszedlem ze startowej wyspy
Bugi - raz zjebalo sie UI, /reloadui rozwiazalo problem. Czasami w czasie walki jest maly lag, walniesz w moba a hp mu zchodzi dopiero za chwile; w ogole czasami ciezko powiedziec czy uderzenie weszlo czy nie, co psuje odbior walki; zdarzylo sie tez pare razy, ze wcisnalem przycisk myszy i nic, zadnego ataku; mana/stamina konczy sie bardzo szybko

Ogolnie ciezko mi w tej chwili powiedziec co z tej gry bedzie. Szkoda, ze nie ma dueli, bo jestem ciekaw jak taki combat sprawdzi sie w pvp. Od tego bedzie bardzo duzo zalezalo.
Chodzi niezle, mimo, ze moj procek jest slaby (jaki AMD 3 rdzenie), pewnie przy wiekszej zadymie trzeba bedzie zejsc z detalami.
Pytanie czy ludzie (w tym ja) beda chcieli placic abo za taka gre.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 16:34 
 
W czasach gier f2p - raczej nie. Ja mam już dosyć eksperymentów przez te lata i nie mam zamiaru inwestować kasy w boxa i jeszcze płacić dodatkowo abo, może kedyś by to przeszło. Albo chcą się na start nadoić żeby później wprowadzić system f2p z itemshopem, zmierzając powoli do zamknięcia serwerów. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 17:15 
 
Mi się spodobało, nawet mnie zassało chociaż miałem tylko kilka godzin dla siebie. Skille ciekawe, świat też nie wydaje się biedny i liniowy nawet w tych startowych zonach a dalej pewnie jest lepiej.

Co do skilli to jest ich w sumie dość sporo, więc jak Ci się znudzą jakieś to lvlujesz inne bo nigdy nie wiadomo co Ci się do pvp przyda w sumie.

Performance jest całkiem spoko jak na taką grafę a pewnie w finalnej wersji klienta będzie to lepiej wyglądało jeszcze.

Na tą chwilę w sumie o grze dość mało wiadomo bo ani nie można było spróbować jakiegoś bardziej skomplikowanego PvE(zabij rare moba albo czegoś w stylu elite questów gdzie jednak trzeba się trochę wysilić). PvP też jeszcze nie ma, pewnie będzie w którymś z kolejnych beta weekendów.

Dungeonów też w sumie chyba nie było albo ja do żadnego nie doszedłem. Szkoda, bo tutaj dungi to miało być nowego w sumie. Tank nie będzie brał wszystkiego na klatę i każdy musi grać tak, żeby nie paść a nie tank tankuje a reszta dps jak to było w wowie swego czasu. Trudno powiedzieć czy będzie faceroll czy raczej rage quit.

Jeszcze kilka beta weekendów będzie to się przetestuje i człowiek się zdecyduje wtedy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 07:54 
 
W sumie ta beta takie sobie wrazenie zostawila, ale jednak bym sobie jeszcze pogral. Na razie zostaje jedynie Skyrim. Jak wlaczylem po TESO to od razu odczulem roznice w combacie (plynnosc, responsywnosc). Takze zdecydowanie maja chlopaki jeszcze sporo do poprawienia w tej kwestii.

Na oficjalnym forum marudzilem, ze zony sa w chuj male, to powiedzieli, ze jestem glupi i mam spierdalac, bo dalej zony sa znacznie wieksze. No zobaczymy;)

Wszystkie skille ladnie razem zebrane:
http://eldersouls.com/elder-scrolls-online/skills


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 15:13 
 
a moja zona sie lepiej czuje jak jej mowie ze jest mala


_________________
Turbot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 15:24 
 
Cale szczescie, ze nie ozeniles się z zona z TESO, bo by sie poplakala ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2014, 16:08 
 
Ta zwlaszcza ze te zony nie dosc, ze male to jeszcze zamkniete;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 13:33 
 
candidoser napisał(a):
Na oficjalnym forum marudzilem, ze zony sa w chuj male, to powiedzieli, ze jestem glupi i mam spierdalac, bo dalej zony sa znacznie wieksze. No zobaczymy;)


No i mieli rację jak zone może być mały skoro 3dni w nim questy robiłem a i tak jeszcze całego nie zwiedziłem. Miałem zebranych 3/15 skyshardów, które są porozrzucane po zone a ty mówisz, że są za małe? Główny zone na którym będę siedział czyli Cyrodill jest taki wielki, że pomiędzy fortami trzeba się teleportować bo z buta to się zabiegasz na śmierć.

Co do płynności walki masz rację. Czasami wyglądała dziwnie. Potem się już chyba przyzwyczaiłem. Muszą nad tym popracować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 13:44 
 
Jesli chodzi o zony to sprawdzilem startowa wyspe i nastepna. Byly male. Nie chodzi o ilosc questow, tylko o obszar. Z buta sie dalo bardzo szybko przebiec z jednego konca na drugi.
Cyrodiil to wiem, ze jest spore, bo po nim chodzilem na priv serwie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2014, 13:37 
 
Gdyby ktoś dysponował kluczykiem, do oddania lub wypożyczenia na jeden dzień to byłem mocno zainteresowany. :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.