mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 12:30 
Cytuj  
Dostałem 5 dni free w ramach przeprosin za to że serwery tyle leżą.

Teoretycznie wszyscy powinni dostać w przeciągu 72h

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 12:40 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Dostałem 5 dni free w ramach przeprosin za to że serwery tyle leżą.

Teoretycznie wszyscy powinni dostać w przeciągu 72h


Czyli wtedy, gdy akurat skończy się darmowe 30 dni :D I znając życie, żeby dostać te 5 dni, trzeba przedłużyć subskrypcję :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 16:08 
Cytuj  
nie, każdy kto założył konto przed 1maja i aktywowal podstawowe 30, dostanie 5 dni free.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2014, 16:15 
Cytuj  
Nikt nie pisze o zapowiadanym contencie na ten rok (?) to wkleje:

Cytuj:
A system that allows grouped players to see each other even when they’re in different phases
A justice system—steal from and kill NPCs and deal with the consequences if you are caught
Migration of European Megaserver to our European datacenter.
Field of View (FOV) adjustment
Armor dyeing and tinting
Two new Veteran Dungeons: Crypt of Hearts and City of Ash
New region of Craglorn with a new Trial (the Serpent)
Increased ability to pick up items in the world
Thieves Guild and Dark Brotherhood storyline and quests.
Spellcrafting
Horse Racing
Dragonstar Arena—similar to Trials, but built for a group of four
Improvements to fishing
Crafting system improvements
Improved Looking for Group system
Better NPC facial animations
Guild functionality updates: guild store interface updates, customizable guild insignias, tabards, and guild ranks, and Guild Kiosks—guild stores open to everyone that are available to the highest-bidding guild.
Auto-leveling dungeons that level to your group leader
Awards when you repeat dungeons
Imperial City PvP dungeon


Ja ze swojej strony uninstall już zrobiłem.
Na PVE nie mogę już patrzeć, a na PVP cały czas mam problemy na Cyrodil - loading screeny, disconnecty, crashe, oraz lagi, może to wina mojej lokacji/kompa/neta, ale trudno.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 07:17 
Cytuj  
to coś u Ciebie chyba, bo od premiery nie miałem żadnej z opisywanych przez Ciebie przypadłości - raz nie mogłem wyjść przez bramę, raz nie załadowałem się na Cyrodiil za pierwszym razem, tylko za drugim. zawsze przed wejściem na Cyro stosuję procedurę PvP, czyli: wyłączenie wszystkich modów, zmiana ustawień na medium (dość wiekowy komp z Q6600 i radkiem 5870 na pokładzie). jak ide solo poodkrywać shardy to nawet tego nie robie.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 11:25 
Cytuj  
Mi się podoba pomysł z mrocznym bractwem i gildią złodziei. Jestem też ciekaw "spellcraftingu" oraz systemu okradania npc. Ciekawe czy będzie można być redem tak jak w UO ;P.

PvE jest spoko. Niestety ludzie się całkowicie odmóźdzyli przez gry pokroju wow-rift i kolejne mmo i questów nie czytają tylko lecą na pałę i robią objective. A fabuła w każdej kolejnej zonie jest coraz lepsza.

Ja w tym tygodniu wbijam 50 i potem robie veteran ranki z muplem co by do Craglorn się przejść i na PvP coś zdziałać:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 11:56 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
... cały czas mam problemy na Cyrodil - loading screeny, disconnecty, crashe, oraz lagi

90% tych problemów to wina lokalizacji megaservera EU.

Do tego co wymieniłeś mógłbym dodać loading screeny w ogóle. Do wczoraj miałem problemy ze switchowaniem między postaciami, po drugim czy 3 przełączeniu utykałem na loading screen (co najmniej raz dziennie robię obsługę mułów - karmienie koni, przerzut surowców itp.). Nierzadko miałem problem z zalogowaniem (różne numery błędów).
Problemy rozwiązało (w 99%) ustawienie DNS-ów googla, zamiast Polkomtela (mój operator).
Wszystko wskazuje na to, że polskie DNS-y, może i europejskie, kiepsko sobie radzą z amerykańskim internetem.

Zasadniczo lagów nie mam za wiele, zaliczyłem dwa crashe od poczatku gry (nie licząc tych związanych z budowaniem rajdu na Cyrodill) i może dwie cofki o kilka minut. Dotkliwie bolało mnie to switchowanie tylko.
Nie powstrzymało mnie to od wpisu w tym temacie na oficjalnym forum: http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/89461/latency-on-the-european-megaserver-looking-for-additional-info#latest
Nie słyszałem też w gildii zbyt wielu narzekań na te sprawy.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 12:15 
Cytuj  
To nie to u mnie - gralem z Japonii na US megaserwerze, moze problem tego typu, ale nie wiem. W kazdym razie co kazdy invite do party i teleport bylo ryzyko ze dostane disconnecta, albo niekonczacy sie loading screen, lagi byly czesto jak biegalem i akurat na zone duzo osob na nie narzekalo, ale mniejsza juz o to, bo o tym juz pisalem kilkanascie razy i nic nowego nie wnosze.

Jedynie jestem ciekaw tych nowych gildii (dark brotherhood i thieves guild), ale podejrzewam ze beda wymagac z v12 wiec raczej odpuszczam, ten justice mnie nie przekonuje bo pewnie bedzie mozna ukrasc/zdjac z zabitego NPC to co z mobow, czyli crap w wiekszosci.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 12:30 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Arturnik napisał(a):
... cały czas mam problemy na Cyrodil - loading screeny, disconnecty, crashe, oraz lagi

90% tych problemów to wina lokalizacji megaservera EU.

Do tego co wymieniłeś mógłbym dodać loading screeny w ogóle. Do wczoraj miałem problemy ze switchowaniem między postaciami, po drugim czy 3 przełączeniu utykałem na loading screen (co najmniej raz dziennie robię obsługę mułów - karmienie koni, przerzut surowców itp.). Nierzadko miałem problem z zalogowaniem (różne numery błędów).
Problemy rozwiązało (w 99%) ustawienie DNS-ów googla, zamiast Polkomtela (mój operator).
Wszystko wskazuje na to, że polskie DNS-y, może i europejskie, kiepsko sobie radzą z amerykańskim internetem.

Zasadniczo lagów nie mam za wiele, zaliczyłem dwa crashe od poczatku gry (nie licząc tych związanych z budowaniem rajdu na Cyrodill) i może dwie cofki o kilka minut. Dotkliwie bolało mnie to switchowanie tylko.
Nie powstrzymało mnie to od wpisu w tym temacie na oficjalnym forum: http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/89461/latency-on-the-european-megaserver-looking-for-additional-info#latest
Nie słyszałem też w gildii zbyt wielu narzekań na te sprawy.


Używam DNSów Google i niestety zawieszanie na zonowaniach to norma dla mnie w tej grze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 08:49 
Cytuj  
Meta napisał(a):
Używam DNSów Google i niestety zawieszanie na zonowaniach to norma dla mnie w tej grze.


Potestuj czymś takim, najlepiej w różnych godzinach.
https://drive.google.com/file/d/0B6KW_pYsJYaDeTBYQk9VSW5veDg/edit?usp=sharing

Testuje dalej, jest godzina 9:56 i ... 0.2% utraconych pakietów, ciekaw jestem jak będzie wieczorem.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 08:59 
Cytuj  
Polecam WinMTR.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:01 
Cytuj  
@Arturnik - nie wiem czy przestrzegasz zasady pvp nr2, czyli: invite do party na Cyrodiil TYLKO jak już jesteś w Cyrodiil (dotyczy to każdego innnego dołączającego do tego party). jak dostajesz dc lider z party wyrzucić Ciebie powinien. czyli procedura startowa wygląda (u mnie) tak:
1. wyłączam addony
2. zmniejszam ustawienia grafy
3. teleportuje się do Cyro
4. proszę o inva do rajdu
problemy opisałem wcześniej ;)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:44 
Cytuj  
Nie wiem jak u was z gilidiowym PvP, ale u nas przezajebiście :D. Wczoraj o 0:00 broniliśmy Chalmana w 6( w tym nasz Empe) + trochę randomów, a tak napierdzielał z trzech stron, 3 dziury w murze - zergi niebieskich w chuj. To trzeba było zobaczyć i szkoda, że nie miałem frapsa do nagrywania :/.

A wy coś tam gracie pvp?

Kampania Dawnbreaker ofc

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 08:51 
Cytuj  
@Kelebglin

Ja już wbiłem vr10 i też jestem z Tobą w gildii:) No chłopaki robią niesamowite rzeczy. Wczoraj z nimi pobiegałem trochę po mapie i w 10 tłukliśmy zerga po 30-60 graczy. Zabawa przednia:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 22:55 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
@Kelebglin

Ja już wbiłem vr10 i też jestem z Tobą w gildii:) No chłopaki robią niesamowite rzeczy. Wczoraj z nimi pobiegałem trochę po mapie i w 10 tłukliśmy zerga po 30-60 graczy. Zabawa przednia:)


Jak najszybciej wbijać VR?? Właśnie dignęła mi 50-tka i słyszałem, że wbijanie VR to droga przez mękę w porównaniu z lvlowaniem 1-50. Jest jakieś easy way to raczej kolejne trzepanie questów?? Jakiś aoe grind może albo robienie anchorów w kółko?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2014, 08:32 
Cytuj  
Najszybsza metoda na expa na veteranie to co duza zonę robienie party 6 osobowego i zabicie wszystkich 6 world bossów, potem 3 dolmeny i public group dungeon. Następnie leci się dalej grupa błyskawicznie solo dunegeony. Te wszystkie rzeczy przy pierwszym killu dają jakieś 70% lvl-u. ( a na veteranie 1 duża zona to 1 lvl mobków ) Questy warto robić tylko te do Caldwell Almanac i lecieć dalej.

Każda duzą zona ma dokładnie 6 world bossów, 3 dolmeny i 1 public group dungeon.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2014, 23:24 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Najszybsza metoda na expa na veteranie to co duza zonę robienie party 6 osobowego i zabicie wszystkich 6 world bossów, potem 3 dolmeny i public group dungeon. Następnie leci się dalej grupa błyskawicznie solo dunegeony. Te wszystkie rzeczy przy pierwszym killu dają jakieś 70% lvl-u. ( a na veteranie 1 duża zona to 1 lvl mobków ) Questy warto robić tylko te do Caldwell Almanac i lecieć dalej.

Każda duzą zona ma dokładnie 6 world bossów, 3 dolmeny i 1 public group dungeon.



Hmm zrobilem dolmena jednego i dostało mi się jakieś 10k expa nie licząc mobów które ubiłem. Nie wiem ile expa jest za world bossów ale mam nadzieję, że sporo skoro potrzeba 425k na vet2 :F.

Czyli ogólnie olać q i robić questy od cadwella(czyli main quest zony chyba) i farmić dolmeny?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2014, 02:22 
Cytuj  
Na vet3 potrzeba około 900k wiec have fun :)

Dolmeny i World bossy to najszybszy boost dostępny exp ale nie widze pomijania questow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 13 maja 2014, 07:19 
Cytuj  
W ostatniej lokacji vr10 dostaje się za moba 450 exp. Nie wiem czy nie lepiej przejść jak najszybciej wszystkie lokacje vr a później biegać w pt w group dungeon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2014, 07:24 
Cytuj  
A na vet10 ponad 4.000.000 expa. Dolmen na v10 daje okolo 100k, podobnie każdy world boss. Do V6 robiłem dosyć dokładnie wszystkie questy, miedzy v6 a v10 skipnełem około 1,5 zony questów i starczyło expa bez jakiegoś grindu dodatkowego.

Tu świetny myk na expienie potrzebnych, ale rzadko obecnych na pasku skilli: wypełnia się nimi 2 bar broni i zawsze gdy oddaje questa przełączam na nie.
Na niższych lvl tak tez można błyskawicznie dobijać do 50 jakaś linii broni np: secend bar wypełniony tylko umiejętnościami łuku doje niesamowitego kopa przy expieniu jej poprzez oddawanie questów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.