mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 10:35 
Cytuj  
F2p to śmierć dla mmorpg i zalanie gry darmowym bydłem ale pewnie do końca roku jakoś przetrzymają. ;>


_________________
@polygamia

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 10:44 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Widze ze zaczynacie przegladac na oczy :D

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show ... Order/desc

Jeszcze misiac temu TESO mialo pierwsze miejsce z wynikiem kolo 9 , teraz 57 z wynikeim 7,84 - nie mowie jakie tytuly to wyprzedzaja bo to wstyd nawet pisac :D

1-2 miechy ftp


Pozycja w tym rankingu wynika ze skrajnych ocen jakie gra otrzymuje, to jest średnia, nie mediana. U kogoś kto kieruje się przede wszystkim opinią milionów much to musi budzić niepokój :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 10:57 
Cytuj  
Szczególnie, że w rankingu w top10 są tytuły, które jeszcze w ogóle się nie ukazały :roll: .

Ja pewnie zrobię sobię trochę przerwę w sensie pogram w WoW bo to jakaś odskocznia :p i może zacznę lvlować Sorca dalej bo jednak ma pierdolniecię i spelle wyglądają u niego naprawdę spoko i może on da mi trochę funu ale potem znowu i tak musiałbym go do VR10 lvlować:D.. Templa healera też pewnie podciągnę do VR10 ale nie mam pojęcia kiedy i cyz nie wytrzymiem.

Jedyne co mnie pociesza to to, że ponoć pierwsze 3 zony są najgorsze czyli została mi ostatnia :F. Nie wiem jednak jak będzie się grało po tych wszystkich nerfach...

Ogólnie to trochę brakuje mi feelingu z WoWa albo z GW2 odnośnie skilli/combatu. W WoW każda klasa miała sporo użytecznych skilli i tak naprawdę to używało się tego więcej niż 5 skilli i nie spamowało się w kółko 1-2 skilli. W GW2 były CD i cały combat ogólnie sprawiał jednak lepsze wrażenie. Na pewno animacje i płynność były sporo lepsze od TESO.

Ok, w TESCO mamy weapon swapa ale to nie załatwia sprawy.

PS - maintenance na Eu się skończył ale pacza nie ma:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 11:35 
Cytuj  
Jako NB ciężko mi się wbija ten VR, bo to nie DK lub Templar albo Sorc. Znalazłem sobie zajebisty build pod PvE, gdzie w miarę bezpiecznie i "szybko" zabijam moby (1H&shield oraz Destro Staff), a oni jeszcze nerfią mi cd na basha i impulse'a.

Pół klasy NB jest zbugowane i nie opłaca się grać DW& BoW, bo na Veteranie moby mają cię na kilka hitów, a oni piszą, że będą naprawiać w dalszym patchu.

Jak nudzi mi się ciągłe questowanie to wbijam na Cyro, ale tam też cuda niewidy, swap nie działa, lagi.... powoli, powoli się zniechęcam i mają coraz mniej czasu.


Btw, po tym patchu ma być więcej expa za moby i chuj z tego, jak moje aoe skille będą miały dłuższy cooldown i KOSZT :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 12:43 
Cytuj  
Te dwa razy więcejk expa to i tak nic bo ten exp dopiero w ostatnich vr zonach jako tako wygląda ale co z tego właśnie skoro idzie nerf...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 23:13 
Cytuj  
Myślę że Zenimax aktualnie stąpa bo bardzo, ale to bardzo cienkim lodzie. Ilość bugów która dodali tym paczem jest po prostu smutna.

Suport i obsługa "programistyczna" Zenimax to dno i metr mułu. Przy obecnym już mocno widocznym spadku aktywności to może być gwóźdź do trumny.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 01:51 
Cytuj  
Mówiłem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 07:42 
Cytuj  
Tak to wyglada jak sie ktos nastawi na zrobienie kasy na sile i nie jest do tego ani technicznie ani merytorycznie przygotowany.

Mnie tylko zal tych ludzi ktorzy nie maja kasy i ostatnie grosze wydaja na takie cos i czuja sie oszukani.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 08:41 
Cytuj  
Za duży pośpiech i brak kasy. Nie byli kompletnie przygotowani na premierę. EU serwer w US. Braki personalne itp. itd. Pewnie wypierdolili pieniądze w bezwartościowe projekty i się próbowali ESO ratować.

Z tego wszystkiego trochę szkoda, pvp jest fajne ale jak ich nie stać na serwery i naprawę błędów to trudno, chyba czas poszukać coś nowego.

P.S. Jeśli teraz przeszli by na f2p, przy takim stanie serwerów to życzę im powodzenia.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 09:27 
Cytuj  
Po tym patchu odechciewa się grać, przynajmniej jako NB. Z 2,5k HP moby mają 3,5 k HP (v7), zwiększyli koszta aoe spelli, zjebali regen many i staminy z tych aoe. Jak mi się grało zajebiście Destro + Heavy, tak teraz jest to nieopłacalne, bo mana ci konczy, a moby w chuj życia.

W samym Craglorn jest lepiej bo moby na v11 mają mniej życia niż na v7 - co to w ogóle kurwa za polityka ? :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 09:36 
Cytuj  
Dobre pytanie :). AOE kosztuje więcej bo na pvp było przegięte, ale jak już tak robią to niech przynajmniej ułatwią pve. Dziwne zachowują się jak dzieci we mgle. Może liczyli na to że jak trudniej będzie to od razu dłużej będą ludzie grali i więcej subów wpadnie:) Tak czy owak idiotyczne posuniecie.

Mnie osobiści w tym patchu wnerwia to że nie mogę się zalogować. Wczoraj 20 min czekałem;/

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 09:47 
Cytuj  
coś takiego znalazłem na ich forum.

Cytuj:
As of 9PM EDT on 5/23, we have completed a hotfix on both megaservers that reverted the difficulty of Veteran Rank content (50+ and 50++) to what it was prior to patch 1.1.2. Thank you for your patience as we fixed the issue.


chociaż jak grałem po 23 to nie zauważyłem, że było łatwiej, a wręcz przeciwnie....

Edit. Ok niech zwiększają poziom trudności, ale nie przy takiej ilości zbugowanych skilli. Jeszcze nadzieja w buildzie destro/resto, ponoć ticky z heala krytują...Albo 1 one +shield i spam sap essence :D


Ostatnio edytowano 24 maja 2014, 09:57 przez Kelebglin, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 09:52 
Cytuj  
Ja psioczylem przed paczem ale jak zagrałem to w sumie poczułem się jakbym boosta dostał :F.

Zobaczymy co będzie dalej. Wczoraj wipowaliśmy na pierwszym bosie w Craglorn bo za mało healerów było :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 09:58 
Cytuj  
Na nasz to oni o 3 w nocy to naprawiali.

No jestem ciekawy czy dzięki temu Craglorn nie będzie się szybciej VR biło.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 10:09 
Cytuj  
Wrócę do domu, obczaję kilka buildów, o DW +bow nie ma co marzyć i zobaczymy. Puchacz jak to miało być o 3 u nas, to jest nadzieja :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 21:00 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
coś takiego znalazłem na ich forum.

Cytuj:
As of 9PM EDT on 5/23, we have completed a hotfix on both megaservers that reverted the difficulty of Veteran Rank content (50+ and 50++) to what it was prior to patch 1.1.2. Thank you for your patience as we fixed the issue.


chociaż jak grałem po 23 to nie zauważyłem, że było łatwiej, a wręcz przeciwnie....

Edit. Ok niech zwiększają poziom trudności, ale nie przy takiej ilości zbugowanych skilli. Jeszcze nadzieja w buildzie destro/resto, ponoć ticky z heala krytują...Albo 1 one +shield i spam sap essence :D


Przy okazji tego hotfixa znerfili niewidzialnosc NB. Przed patchem po wyjsciu ze niewidzialnosci moby potrzebowaly 1-2 sekundy zeby sie ogarnac a teraz dokladnie w samym momencie wyjscia w ciebie wala. No przeciez to bylo op ze DW NB single target mogl zabic paczke z 3 mobami zaledwie 3x wolniej niz DK za pomoca aoe...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2014, 21:13 
Cytuj  
Pierwszy bos w archive padł ale drugi juz troche trudny był :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2014, 09:53 
Cytuj  
Moje screeny z wczoraj - nie widziałem ładniejszej lokacji w mmo IMO. Może niektóre miejscówki z GW2 prezenetowały podobny poziom ale nie zapadły mi jakoś w pamięć:




Obrazek
Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2014, 10:47 
Cytuj  
Co do grafiki w tej grze to nie ma sie chyba do czego przyczepic. Ja pamietam jak wskoczylem ze statku do wody i zobaczylem ten efekt to bylo cos niesamowitego.

W dodatku zrobic taka grafike z tak plynnie dzialajaca gra to mistrzostwo swiata , trzeba to przyznac i wiele firm moglo by brac z nich przyklad.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 09:39 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Po tym patchu odechciewa się grać, przynajmniej jako NB. Z 2,5k


:lol: ja mam jakies 1850 HP i to jest właśnie hardcore. Padam jak szmata. Trzech przeciwników to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Wczoraj w jednym dungu sorcer wziął mnie do party. OMG jaka przepaść w jakości gry. Zwykle gram solo ale widywałem już co taki sorek potrafi. Kiedy ja skradałem się ostrożnie przez jaskinię pełną krokodyli. Jeden sorek zgarniał sobie hurtem przynajmniej z 10 i rozwalał aoe a mi ... szczęka opadała. Chciałem juz dawno porzucić to cholerstwo zwane NB ale pomyslałem, że dociągnę do końca i wtedy poleweluję innego chara. Sorca pewnie, kusi mnie też healer templar.

Na NB używam łuku i 2h, chociaż ostatni tylko łuku. Z 2h to sobie mogę skoczyć na 1-2 przeciwników, od vr 3-4 bodajże zacząłem też, używać feara, bez tego to totalna dupa jest.

W ESO zrobiła się pusto, ludzi brakuje, dużo ludzi nie kupiło suba i sporo luda poszło do Craglorna, ciężko zrobić world bossa, dunga niesolowalnego (dla mnie) czy dolmena. Zdarzało mi się już pół godziny czekać i nawoływać na /zone i się nie doczekać, teraz właśnie to mnie najbardziej wkurwia, w Greenshade zrobiłem tylko 1 dolmena i żadnego wb (krokodyle zrobiłem solo ale mi nie zaliczyło, może dlatego, że na raty) a już kończe ten obszar ;/


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.