mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:46 
Cytuj  
mnie pasuje tak dlugo jak

Cytuj:
hehehe, nic nie bedziemy wywalac, po prostu podzielmy ;p


bo nie sledze nowosci z gw2 jakos specjalnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:47 
Cytuj  
ogloszenia beda teso, reszta gw2.
chociaz obawiam sie, ze wodny walnie focha i nie bedzie juz newsow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:50 
Cytuj  
MENDOL JAKI HAJP.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
MENDOL JAKI HAJP.


podjaral sie tymi szczalami wsadzanymi w tylek :) ja zreszta tez.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:56 
Cytuj  
srajp nie hajp :)
napisalem, ze chetnie przetestuje w weekend.
ale jak zwykle pewnie bedzie 1000 pytan, problemow, wiele osob bedzie gralo, wiec mozna im jakos pomoc skoro TOBIE SIE DZIADU NIE CHCE KLIKNAC DWA RAZY

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:14 
Cytuj  
Pogadam dzisiaj wieczorem z Ferdkiem bo widzę, że Rust zakupił ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:17 
Cytuj  
Proponowałbym był raczej tematy w stylu:

Przydatne Linki
Opinie o becie lub coś w tym stylu. Ewentualnie pogawędki może zostać
Pytania i Odpowiedzi
Rasy, klasy i kutasy

No i można by podpiać jakiś kanał kontaktowy kto gra, jakim alliancem albo z namiarami tsa czy cuś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pogadam dzisiaj wieczorem z Ferdkiem bo widzę, że Rust zakupił ^^


i pewnie pogra jak w dayz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:28 
Cytuj  
Marudzicie na nowe mmo, a teraz znowu pewnie sami kupicie na 1 miesiąc kupe by potem marudzić jaki syf wyszedł, nabierając się po raz kolejny. Przy okazji rozpierdol na forum, gg.

Już prędzej dział rust/survivale niż ten syf ;] czy po prostu grac w tytuly dostępne i jako takiej jakości.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:34 
Cytuj  
ale idz juz stad.
po raz setny piszesz to samo i kazdy juz wie co chciales przekazac.
takze, chociaz tutaj sobie daruj i daj nam sie nacieszyc i ponarzekac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:39 
Cytuj  
Po raz setny? Jebnij się. To jest mój 1 post tutaj i zarazem ostatni. Ten drugi.

A mi zarzucają hypowanei każdego fpsa, lulz. Głupota to kupować cos takiego i później narzekac, ze mmo są zjebane.

Ja tylko przestrzegam.

edit: Lolz Mendol, o mmorpg to ja nie pisałem chyba od ponad roku a w temacie TESO nie byłem aktywny. I nie jaram się każdym fpsem. Ty w nie grać nei umiesz ani nie chce Ci się w nie grać, dlatego powienieneś z nimi skończyć.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 lut 2014, 11:59 przez Highlander, łącznie edytowano 5 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:42 
Cytuj  
Czegos takiego, czyli czego? Grales chociaz?
No i kto kupil ten kupil. Ja np. nie, Mendol i pare innych osob tez jeszcze nie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:44 
Cytuj  
Bez jaj wszyscy nadajecie się poziomem do Darmowe MMORPG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 11:50 
Cytuj  
bez jaj to ty jestes ;p

highlander: nie chodzi mi o twoj post tutaj, ktory szczerze mowiac jest zupelnie zbedny. bo o tym, ze to glupota i mmo sa zjebane, pisales sam wiele razy (tutaj nie, ale w kazdym innym temacie, lacznie z fps).
nasza glupota, nasz wybor. tak samo jak ty sie jarasz kazdym newsem, z kazdym beznadziejnym fpsem.
czesc kupila, czesc bedzie testowac w WEEKEND. czego kurwa nie rozumiesz?
i chyba lepiej tutaj zrobic 4 tematy (ktore pozniej latwo mozna przeniesc np do Relax Cartel), niz przekopywac sie przez 70 stron w ogolnych, gdzie polowa to wlasnie wypociny ludzi jak ty, o tym, ze nie warto i po co, jestescie glupi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:05 
Cytuj  
Klucz z curse
Spoiler:

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dla ciebie to bzdura, dla mnie nie to raz.
dwa, to ja zatrulem dupe ferdkowi i sie tlumaczylem aby ten dzial zalozyl - co tez dla nas zrobil i moglismy przez te pare miesiecy dzialac.
trzy, sam przyznajesz, ze nic sie tutaj nie dzieje ale masz problem aby uzyc tego dzialu do innej gry.

i to 'won' naprawde nie jest potrzebne.

No dla ciebie to zachcianka raczej. Pamiętam jak przed stworzeniem działu Hack and Slash była dość długa dyskusja, jakieś głosowanie i inne tego typu działania. Tutaj w chwilę ktoś podjął decyzję - zaśmiećmy dział "Guild Wars 2" topicami związanymi z "ESOtaniciem". Brawo.

No, OK. "Guild Wars 2" znudziło ci się po chwili i tyle z tego wyszło. Jak zawsze zresztą. Co wychodzi jakieś nowe MMORPG to szopka zaczyna się od nowa. Jako taki ruch zauważam tylko w działach "Final Fantasy XIV" i "Darkfall Unholy Wars". Reszta to cmentarze z kilkoma zombiakami.

Tak. Mam problem, bo to nie jest dział "ESOtanica" tylko "Guild Wars 2". Ciekawe czemu nie mogliście stworzyć sobie topiców w dziale Relax Cartel na przykład?

"Won" nie jest potrzebne? Nadal uważam, że jestem jedną z milszych osób tutaj. Także nie przesadzaj, że "won" jakoś wielce obraźliwe jest.

Mendol napisał(a):
chociaz obawiam sie, ze wodny walnie focha i nie bedzie juz newsow :)

Oczywiście, że będą. Wątpię, że "Guild Wars 2" znudzi mi się w najbliższym czasie. Raczej dbajcie o swojego hajpa, który skończy się po kilku tygodniach po premierze. Albo może i nawet po nadchodzącym beta weekendzie.

candidoser napisał(a):
No i kto kupil ten kupil. Ja np. nie, Mendol i pare innych osob tez jeszcze nie.

Dobre. Najlepiej będzie jak nie kupicie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:09 
Cytuj  
moglismy, ale nie stworzylismy, bo sie pospieszylem i tyle.
za to wystarczy, ze przyjdzie teraz xanth, przeniesie calosc ladnie do Relax Cartel i po problemie.
problemem jest rowniez to, ze ja sam nie widze sensu trzymania gw2 dla jednej osoby. w tej chwili wystarczylby jeden temat w gry pozostale i tyle.
i nie wiem co wy macie z tym 'hajpem' ale albo was dupa boli, ze czasami jeszcze chce nam sie pograc w cos nowego albo chuj wie.
pisalismy tysiac razy, wiekszosc ma po prostu zamiar przetestowac gre i zobaczyc samemu jak to wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:12 
Cytuj  
Nie przenosic nic kuzwa do Relax Cartel, bo tam nie wszyscy maja dostep (nie wiem czemu ktos mi go odebral :P)!

Anyway, bedzie jakas grupa/gildia do wspolnej gry, ustalamy ze gramy okreslonym Alliance czy cus? Dam tej grze 1-2 szanse, zagram assassinem i zobacze czy da sie w ogole grac uzywajac stealth postacia :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:14 
Cytuj  
Relax jest dla wybranych #smuteczek
A można zmienić nazwę działu na Aktualne mmorpg czy coś i probić jak w H&S dziale -tag+kilka tematów, przyklejone przez freemonth.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 12:15 
Cytuj  
no niestety napisalem juz do xantha, zeby w wolnej chwili przeniosl do RC, zeby 2 osoby mordy nie pruly :)
ale Niah pewnie da dostepy, tylko, ze to faktycznie upierdliwe w chuj i bez sensu. no ale trudno.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.