mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 01:23 
Cytuj  
Pierwsze godziny za nami, spybot tu chyba nie zaglada, więc:

Dzięki bogu nie kupiłem preordera, bo bym wyrzucił pieniądze w błoto.
Tesco jest przeciętne.
Grafika - słaba, choć wydajna. fpsy nie spadają. Ale AoC ma to samo, a jest bardziej szczegółowy.
Dźwięk - ok. dupy nie urywa, może być. Trochę zapiejów a'la skyrim. Brak dobrych dźwięków w combacie - a to już wada.
Questy - suabe. "Odnajdź 3 ludzi." "Których?" "O tych, na których patrzę, ale ich nie widzę". Albo - "Mam garnek na głowie. Łapiesz? lol iksde"
Walka - Zaczynam od 1(deszcz strzał) potem 2 (poison) potem 3 (hide) ładuję shota i ewentualnie 4(syfon).
Świat - pusto wszędzie, ale wilki muszą się spawnąć na moim tyłku.
Poziom Wyzwania - niski, ani razu nie zdedziłem, nawet blisko tego nie było. Questy linearne jak linijka; eksploracja, no, może być. Świat pusty i dziwny - falująca woda w zatoczce.
Oni wydali 200 baniek, ja nie wydałem 200 pln. I tyle w temacie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 01:33 
Cytuj  
Nie napisze swoich wrazen bo wlasciwie zgadzam sie z przedmowca. Dodam tylko ze jako TES to jest obraza dla serii chyba nawet wieksza niz D3 dla serii Diablo.

Linki do moich dwoch postow z 'wrazeniami' z bety:
viewtopic.php?p=1110233#p1110233
viewtopic.php?p=1110242#p1110242

Gorsze jest wrogiem chujowego wiec stwierdzam ze i SWTOR i GW2 sa lepsze niz to ESO. A to sie trzeba w sumie postarac.

Szykuje sie wiekszy i szybszy flop niz star warsy, napewno bedzie entertaining to watch.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:01 
Cytuj  
http://www.twitch.tv/komarexgame/b/501487891
Spore rozczarowanie muszę przyznać. Ale zapewne na premierę wszystko poprawią i będzie mmo marzeń hehe

Nie wiem czemu ,ale kojarzy mi sie te teso z vanguardem. Generalnie gra nie jest zła , ale 4 liter nie urywa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:08 
Cytuj  
Graficznie bieda, questow nie czytalem :) Craft całkiem fajny jak dla mnie.
Jedyna rzeczą jaka może uratować tą grę jest pvp - jeżeli będzie jak w DAOCU to reszta mnie wali. Ale dojscie do 10 lvlu zeby to zobaczyc? hmmmm nie wiem czy dam radę


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:46 
Cytuj  
tu jest w uj recenzji:
http://www.reddit.com/r/elderscrollsonl ... egathread/


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:51 
Cytuj  
graficznie nie powala, ale za to naprawde dziala na high bez zadnych przyciec.
questy na poczatku wkurzaja z tym bieganiem, ale powolutku zaczyna mi sie podobac.
podobnie jak neon, chce sprawdzic to pvp, zanim sie zdecyduje co z tym zrobic.
wczoraj bylo zle, dzisiaj jest zdecydowanie lepiej :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:03 
Cytuj  
6 lvl jak dla mnie i uninstall,
tak jak sie spodziewalem, nuda i generic MMO
no ale nie zaluje sciagania i patchowania, przynajmniej wiem czemu nie kupie juz

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 11:16 
Cytuj  
Głupia sprawa Panowie, ale jeśli komuś się znudził już ten beta weekend to sam bym chętnie przetestował...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 11:25 
Cytuj  
7MW6D5JTHGP3YY59YJCL
Klucz powinien działać.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 11:44 
Cytuj  
Dzięki.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 11:55 
Cytuj  
Ja raczej nie kupię, ale pogram na betach z braku innych gier do grania.
Jedynym PvP w tej grze jest mass pvp na cyrodil, a mass pvp w ogóle mi nie pasuje więc lipa.
Questy są nudne, niestety ciężko się leveluje.
Klimatycznie gra nawet fajna, ale na bank nie można przypisywać tej gry do serii TES, bo było by to obrazą dla tej serii.
Walka w sumie nie najgorsza, widywałem wiele gorszych. I bywa nawet dynamiczna, ale zapewne to zależy od postaci.
Grafika według mnie bardzo ładna jak na MMO, przypomina trochę ulepszoną grafikę Rifta z lepszą optymalizacją.
Optymalizacja jest ok, nie miałem żadnych ścin i lagów, chociaż zdziwiłbym się jeśli bym takowe miał.

generalnie nawet gdyby naprawić wszystkie bugi w tej grze to moja ocena nie była by wyższa niż 5/10. Gra nie najgorsza ale na pewno nie warta tych 200+ pln.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 11:58 
Cytuj  
10 lvl wbity ale juz nie mialem sily na cyrodil dzis sprobuje.

1. grafika hmm moze na pocz wydaja sie z deka szara ale im dlaej w las tym co raz ladniejsze lokacje i zaczyna to wygladac ladnie chociaz przyzywczajenie do kolorkow jest.
2. questy jak w kazdej grze qpa, aczkolwiek tutaj jest mniej typowych kill 50 swin (chociaz dla niektorych to wada;p) a bradzije idz cos znalezc pozniej wloz to tam i popatrz a pozniej zabij 1 moba i uratuj 2 kury, questy po prostu takie bardziej dluzsze. ogolnie aby wyjsc z 2 miasta nad morzem pozniej jest fajnie.
3. walka - mi pasuje, ale to trzeba sprawdzic w pvp, ze zwyklymi mobami jest easy mode z elitami jestes trup, brakuje troche wiecej skilli i swapowania broni ale na kombinacje nad skillami przyjdzie czas. feeling combatu mi pasuje tu szczelam z luku tu wale aoe stuna czy snara tam odpycham jakies aoe ale i tak jak popatrzylem na typowego sina i jego teleport skilla to wyglada to fajnie mi sie podoba u lucznika aoe skill gdzie sie pali teren od strzal. szkoda ze nie ma cyferek ale pewnie beda mody na to.
4. swiat - tu jest fajnie, szczegolnie poelcam np. we 2. tu jakis open dung, tam rift, tutaj jakis quest sie pojawia, tu widzimy czaszke beigniemy srawdzic i ded elity :) brakuje konia no ale nic.

ogolnie im dalej w las tym lepiej czego nie widzialem ale mysle ze bedzie dobre:

1. sa epaxy! fioletowe :) do tego niebieskie i zielone, fioletowe sa cool.
2. widzialem jakies setowe itemy na rzeczach z craftu, 3 itemy mamy np. knockbacka na luku gdy nas cos zaatakuje w melee.
3. mysle ze latanie w grupce po mapce pvp i szukanie targetow po open dungach moze byc fun rodem z l2.
4. mam nadzieje ze wyjdzie duzo modow, szczegolnie do ui bo to teraz nie powala

na koniec nie ma takiego och ach mmm , jak wale z luku nie czuje pierdolniecia ale mimo wszystko wrazenia pozytywne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 12:13 
Cytuj  
add-onów nie modów, nie wiem czemu to w TESO devsi i prasa modami nazywa.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 12:19 
Cytuj  
u mnie takze pozytywnie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 14:07 
Cytuj  
Kax nawet sa zolte LEGENDARY itemy;>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:15 
Cytuj  
Dno i 3 metry mulu. Chyba najszybszy uninstall w moich przygodach z grami MMO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:34 
Cytuj  
leveling w TESO: biegaj od markera do markera przez 10 lvl, potem idz do Cyrodill.
Generalnie mam w tej chwili skojarzenia z Neverwinter Online. A to niedobrze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:36 
Cytuj  
a udalo ci sie wejsc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:39 
Cytuj  
Ja sie proboje przemoc zeby wbic ten 10 level. Ale to za przeproszeniem idze tak kurwa powoli, ze mi sie odechciewa.
Naprawde, jeszcze czegos takiego nie mialem, zeby gral w nowa gre MMO (nie wazne jak gowniana), i zebym nawet nie był w stanie przebic sie przez sam poczatek ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Naprawde, jeszcze czegos takiego nie mialem, zeby gral w nowa gre MMO (nie wazne jak gowniana), i zebym nawet nie był w stanie przebic sie przez sam poczatek ;/

Heh, ja tak mam od ładnych kilku lat. Akurat TESO pod tym względem jest lepsze niż większość. Gram już parę ładnych godzin i jeszcze daję radę. To już lepiej niż 95% tego szajsu co wychodziło ostatnimi laty.

Jednak początek TESO, szczególnie ta pierwsza trial 'Oblivion' lokacja to jakaś kompletna porażka.


Ostatnio edytowano 8 lut 2014, 15:43 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.