mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 18:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Licze, że naprawią to przez te pozostałe dwa tygodnie sobie z tym poradzą bo jednak od closed beta testerów raczej dobiegają pozytywne sygnały (od devsów tez bo oddelegowali ludzi do innych zadań, np do robienia dodatkowego contentu).


Kwestia taka ze bug z nie pojawiajacymi sie npcami to nie nowosc. Ludzie pisali na to bug reports juz pare miesiecy temu. Wiec chyba jednak nie latwy do fixniecia. Ostatnia beta byla pod tym wzgledem najgorsza. W poprzedniej dobilem do lev 10 i natknalem sie moze na 2 zbugowane questy. W tej zanim doszedlem do lev9 mialem juz w logu 8 nie dajacych sie dokonczyc questow. A trzeba pamietac ze to nie WoW gdzie 8 questow to raptem jeden hub ktorych w strefie jest kilkanascie. Tu 1 quest to cala linia fabularna za ktora xp sie dostaje dopiero po ostatniej czesci.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 18:51 
Cytuj  
Akurat bugi z questami da się zjeść na początku, naprawią to w miarę szybko.

Parę słów ode mnie, ofc w telegrafucznym skrócie :D

- dodanie kolizji z npcami fajna sprawa,
- wsiadanie/z siadanie z konia, hmmm chcieli zrobić coś realnego i niestety nie udało im się do końca:p, skoki konia są tragiczne. Jednakże pomyśł z jego karmieniem i "ulepszaniem" jak najbardziej trafiony
- questy, w tej becie nie czytałem questów na drugiej wyspie, żeby nie psuć sobie zabawy później, ale ogólnie są dobre i ciekawsze, niż te z którymi się spotkałem w innych mmorpg. Kwestię zbugowanych questów pozostawię bez komentarza bo to wiadomo ;).
- Combat jest ok, ciekawszy od tego ze Skyrima
- PvP są super, oblężenia/obrony fortów wyglądają bosko. Bolą tylko te odległości, nawet jadąc na koniu trwa to wieczność ;).
- Dungi fajne i na początek nawet trudne. Nie da się przejść ich bezmyślnie (no chyba, że macie 5 lvl więcej).
- Balans zostawie na endgame, ale póki co to Templar OP.
- Grafika na maxa, cieszy oko, nie wymagam dużo, bo to nie singel player, nie miałem lagów ani spadku fpsów (nawet w cyrodril, gdzie biegło 50 chłopa.
- Crafting cudo, te mapki ze skarbami cudo
- skyshardy jak w necie jest mapa z ich oznaczeniem to już nie ma funu z czytania tych wskazówek :D

Wbiłem 21 lvl i grę kupię, nie wiem czy od razu, ale kupię ;)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 19:17 
Cytuj  
Wlasnie te mapki nie ogarniam troche, pokazuje mi sie rysunek i mam go szukac w swiecie czy powinien byc w okolicy gdzie dropnela mapka, robil to ktos ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 19:35 
Cytuj  
mapka pokazuje miejsce gdzieś w świecie, a dokładniej gdzieś w krainie, w której obecnie jesteś

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 19:35 
Cytuj  
każda mapa jest opisana, pierwszy wyraz nazwy itemu traktuje o zonie w jakiej się znajduje, do reszty musisz sam dojść


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 19:39 
Cytuj  
Zapomniałbym

- SWAP broni, wydaje mi się, że zmiana trwa zbyt długo. Żeby to zrobić postać musi skończyć swoją animację, nie ma tego "flow" jak to jest np. w GW2

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 10:05 
Cytuj  
Wole takię sensowne minimum realizmu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 12:32 
Cytuj  
Moja recenzja po kolejnym beta: no more quests, plisss... alt+f4. Nie wyobrażam sobie napierdalania questów do 50lvl, straszna nuda. Skill system na dłuższą metę też posysa, w kółko 2 klawisze naciskałem. PVP zasadniczo ujdzie, to najlepsze określenie. Gra na poziomie tytułów z poprzedniej dekady, wtedy mogłaby się wyróżniać na plus. Dziś szkoda czasu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 12:38 
Cytuj  
no, od kiedy odpalilem ds2 tez mi troche zapal przeszedl.
ale dobrze, ze gram na ps3, to moze przez kolejne 2 tygodnie sie wystarczajaco nagram :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 12:43 
Cytuj  
Free month to max co większość da radę. ;) Plus taki, że nie widać fajnych tytułów na maj/czerwiec, więc z braku laku pewnie kilka osób pociągnie dłużej. Jak by zrobili btp/ftp i coś z tym levelowaniem, to można by pobiegać okazjonalnie koło keepów.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 13:45 
Cytuj  
Moja mala recenzja:

1. PVE/leveling - Podoba mi sie ze jest chociaz jakas szczatkowa eksploracja. Przynajmniej warto zwiedzac Points of Interest, sa skyshardy, jakis runy do pozbierania. Ogolnie po biedzie ktora byla np. w SWTOR (od hubu do hubu) nie jest tak zle.

2. PVP - odczucia negatywne :) Dla mnie to sprowadza sie to zergu, ktory sie wszystkim znudzi po pierwszym darmowym miesiacu. Ale moze sie nie znam. Nie podobalo mi sie w Warhammerze/Aionie, nie podoba mi sie i tutaj - a sprawia bardzo podobne wrazenie. IMO kolejny themepark ktory przejedzie sie na koncpecji pvp w stylu RvR.

3. Combat - ujdzie. Zgodze sie z inside, ze jakis taki malo reponsywny.

4. Klasy/buildy - hmmm, tutaj mam mieszane uczucia. Podoba mi sie pomysl ze wybor klasy nie determinuje stylu gry i mozna ze wszystkiego sklecic co sie chce. Z drugiej strony ciekawi mnie czy po jakims czasie nie okaze sie ze templar = healer, dk = tank, sorcerer = dps/cc, nightblade = useless. Jesli nie, to system klas i buildow w TESO uwazam za swiezy, ciekawy i jeden z lepszych :)

Podsumowanie
Dla mnie gdzies tak 6/10. Jakbym lubli taki styl PVP pewnie dodalbym 1-2 punkty do oceny. Jakbym byl mocniej wyposzczony to pewnie bym i kupil, ale mam obecnie w co grac. Koniec koncow, koszmarnie zabugowane questy przewazyly - poki co pasuje. Pewnie pogram jak bedzie f2p ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 16:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Free month to max co większość da radę. ;) Plus taki, że nie widać fajnych tytułów na maj/czerwiec, więc z braku laku pewnie kilka osób pociągnie dłużej. Jak by zrobili btp/ftp i coś z tym levelowaniem, to można by pobiegać okazjonalnie koło keepów.

Ciekawe skąd bierze się taka chęć prorokowania i w ogóle przejmowania się tym ile ktoś będzie grał itd.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 16:54 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Free month to max co większość da radę. ;) Plus taki, że nie widać fajnych tytułów na maj/czerwiec, więc z braku laku pewnie kilka osób pociągnie dłużej. Jak by zrobili btp/ftp i coś z tym levelowaniem, to można by pobiegać okazjonalnie koło keepów.

Ciekawe skąd bierze się taka chęć prorokowania i w ogóle przejmowania się tym ile ktoś będzie grał itd.



pewnie tarota postawił


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 16:59 
Cytuj  
No jakoś tak zainteresowanie mmorpg pasuje do profilu forum. Zbieg okoliczności? Kto ile będzie grał mało mnie interesuje, jeśli ktoś ciągle czuję potrzebę poświęcenia kilkudziesięciu godzin na zbieranie skór niedźwiedzia, czy klikanie na magiczne kryształy w "świetnych" questach to jego sprawa. Mam tylko nadzieję że teso upadnie szybko, bo odgrzewanie kotletów powoduje marazm w tym gatunku od lat. Ciągle mam nadzieję, że pojawi się w końcu tytuł na miarę marketingowego buzzoworda "next-gen". Średni themepark + abo przerabiane było wiele razy, widać albo da się coś na tym zarobić albo nie uczą się na błędach innych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 17:05 
Cytuj  
no nadzieje miec mozesz.
tak jak ja mam nadzieje, na to, ze ds3 bedzie mmo ;p
teso nie jest wybitne ale zle tez nie. takie w sam raz - z calkiem dobrze zrobionym pvp.


Ostatnio edytowano 18 mar 2014, 17:18 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 17:14 
Cytuj  
GW2, Rift trzymaja sie na rynku, to Teso tez nie upadnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 17:59 
Cytuj  
O, DS mmorpg to byłoby coś ciekawego z uwagi na walkę. Albo taki Rust w koncepcji fantasy z pizgajacymi sie krasnalami, orkami etc. Teso tak jak napisałeś to średniak bazujący głownie na popularności swiata.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 23:16 
Cytuj  
No jaj ktoś jebie questy je przeklikując i ma parcie grać do usrania się to wiadomo, że można rzygnąć prędzej czy później. No ale przecież trzeba tak grać, to jest jedyna metoda... W CB nikt na to nie płacze, potem w sumie ten exp też leci w miarę ok, na pewno szybciej niż w vanilla wow :F. Akurat w CB niektórzy płakałi, że za szybko ten lvl się wbija...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 23:24 
Cytuj  
Marzę o tym żeby poczytać, że jakiegoś Elfa boli dupa i potrzebuje 10 sadeł z bobra dla smarowania podczas penetracji. So deep.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 00:51 
Cytuj  
kurwa stary, a co wolisz? na tym polegają dzisiejsze questy mmo, czytać ciebie kurwa nie moge. Ktoś się pisał, że lubi się spinać grając w mmo (nie pamiętam czy to ty), a ja się spinam czytając te twoje posty :D.


Ufff głęboki oddech i już :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.