mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 10:02 
Cytuj  
nom ale za ranki pvp masz skill pointy to raz dwa ze rozwijasz skille trzy ubierasz sie w blue itamz. quest powtarzalny na zabicie 20 typa (wystarczy go 1 hitnac) robi sie moment expa za oddanie q to jakies 1/10 bara tak na oko. o dungac tez czytalem gdzies ze beda w cyrodil.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 12:48 
Cytuj  
no fajnie, ale dalej malo
co za problem dac po prostu exp za przejecie keepa, za zabicie gracza i za obrone?
bo latanie z zabieraniem i oddawaniem powtarzalnych questow na zabicie 20 graczy jest smieszne

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 12:49 
Cytuj  
ale za to tez dostajesz expa i coiny.
za levele dostajesz sp, za coiny kupujesz sprzet.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 12:55 
Cytuj  
a ten sprzet jest skalowany wedlug tego pvp rank czy normalnego levela?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 12:57 
Cytuj  
sprzet na pvp skaluje sie do levelu pve. czyli np. na 1lvl pvp, mozesz kupic sprzet lvl10 pve. zreszta na pvp sprzet zaczyna sie od levelu 10(pve).
jedyna zabawna rzecz jest taka, ze nie wiadomo co wylosujesz, bo kupujesz 'w ciemno' kawalek armoru/bron :)
takze, grajac pvp mozna sie ubierac do pve.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 16:25 
Cytuj  
Sa questy pve w Cyrodill na poczatku dostajesz 2 jeden zeby potrenowac rozne rzeczy i to taki raczej tutorial takze nie wiem czy za to sie dostaje expa bo nie zwrocilem uwagi. Natomiast drugi wysyla cie do wioski crapford czy jakos tako w polowie drogi miedzy zoltymi (dominion), a czerwonymi i tam normalnie dostajesz questy zabij kilku umarlakow, zbierz liscie cytryny otruj goblina mieszkającego pod mostem etc... takze cos tam polevelowac mozna ofc exp leci tak samo jak alderionie.

Co jest fajne to napewno czerwoni tez dostawali te questy bo jak zamek najblizszy byl w ich posiadaniu to zmieniali sie guardzi i przychodzili gracze zbierac questy, i wtedy mozna bylo ich wesolo zabijac ;] problemem jest tylko zeby miec na obczajce guarda bo niczym sie nie wyroznia od mobow az do czasu jak cie stunuje i ogolnie przeszkadza do tego dmg tez zadaje spory takze przeciwnik +mob rowna sie smierc. Ale generalnie to tam mozna bylo miec taki sam fun jak sie polowalo na maruderow miedzy keepami, a zergiem z tym ze nie trzeba sie bylo martwic zbytnio ze sie napatoczy kolejna zerg grupa.

Ja zrobilem z 5-6 questow i dalej mialem 3 do zrobienia wiec nie wiem ile w jednym miejscu mozna naexpic i czy sa inne quest huby podejrzewam ze tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 16:39 
Cytuj  
Takie tam podsumowanie:

Na plus:

+questy - Nie ma tutaj jakiejś mega rewolucji ale imo jest bardziej niż ok. Czasami trzeba pomyśleć co nie jest złe. Dodatkowo story jest naprawdę fajne i polecam czytać questy/książki bo jak tego się nie robi to omija się w uj dużo. Główny wątek wydaje się również spoko - wyczuwam finał z Molag Balem ;). Voice acting jest spoko ale zapewne poszło też na niego sporo kasy...

+rozwój postaci - no tutaj jest zajebiście. Póki co liczba kombinacji wydaje się na prawdę spora i każdy ma tutaj dużą dowolność. Być może w endgame PvE czy w PvP będzie kilka naj buildów ale to nie jest powiedziane. Dodatkowo nie każdy build może się nadawać do gry solo. Praktycznie każdy ma skille do tank, do heal i do dpsu. Póki co tylko dragon knight ma chujowy dps ale trzeba poczekać bo zapewne balans bedzie sie zmieniał przed i po premierze. Już mam pomysł na mojego templara healera, który będzie nosił mix heavy/light armora tak żeby nie ucierpiał regen many i nie zbierał wpierdolu od mobów ;).

+grafika - art design super. W koncu czuc ten zachodni klimat a nie skośnookie gówno. Animację mogli by poprawić bo wygląda tak sobie. Na plus na pewno to, że gra chodzi płynnie nawet jak jest 100+ postaci na ekranie na moim sprzęcie na ultra ustawieniach co do tej pory w sumie się nie zdarzało w mmo(a sprzęt mam dośc mocny w sumie - gtx 770 na pokładzie)

+PvE - co prawda zrobiłem tylko 1 dunga i to raz bo pozostałe próby zakończyły się failem ale... Na pewno nie jest to zwykły tank & spank. Mam wrażenie że w uj ludzi ma problemy z okiełznaniem PvE dungów. Nie ma combat loga, nie ma minimapy i nie wiadomo kto ma aggro. Oczywiście braki w UI też przeszkadzają ale np fakt, że aggro nie zawsze ma tank i nie ma tutaj jednego magiczne taunta sprawia, że trzeba znacznie bardziej ogarniać. Oczywiście czas pokaże jak to będzie z tym PvE w dungach.

+crafting - wygląda, że to będzie chyba najlepiej zrobiony crafting ze wszystkich mmo w które grałem. Możesz tak na prawdę zrobić craftera od wszystkiego o ile będziesz miał na to w uj czasu i chęci. nawet wymasterowanie danego crafta nie będzie takie proste przecież! Bo o ile na początku wszystko wydaje się proste, to o tyle potem dochodzą inne metale, traity których będziesz się musiał uczyć "konsumując" dany item w danym slocie. Chcesz sobie zrobić miecz co zadaje obrażenia od ognia? Musisz sobie takie mieczyk znaleźć i go pożreć :, co zajmie kilka godzin a potem coraz więcej). Dodatkowo na mapach są specjalne kuźnie w których możesz robić specjalne itemy, np w stonefalls była taka kuźnia ognista i chyba jedna w jaskini. Nie mogłem tam nic craftować ale na bank to będzie dodatkowa zajawka;]. Do tego każdy item możesz sobie ulepszać aż do legendary o ile będziesz miał matsy a potem go jeszcze ulepszyć jakimś enchantem. Dla mnie bomba po prostu. Oby tylko shardów nie trzeba było super często ładować. Póki co shardy wyglądaja na jednorazowego użytku i jak np zrobisz refill weapon albo się reśniesz to tracisz shard (nie opróżniasz go tylko go zużywasz). Pierwsza kasa jaką wydam to będzie kasa na bank i na bagi pewnie.

+muzyka i ogólny feeling - Setting mi odpowiada bardziej niż w ostatnich mmo

+PvP - póki co na plus. Co prawda pograłem w PvP może ze 3h ale akcja wydaje się przednia. Potrzeba tylko kogoś kto to zoorganizuje i więcej kampani.

Minus:

-pierwsze kilka godzin gry. Gdyby nie to, że teraz wiem iż dalej jest coraz lepiej to nie wiem czy bym dał radę kolejną postać robić ;). Na dodatek każda rasa ma inny start i szybkośc lvlowania. Klasy nie są sobie równe. Jak wspomne jak mi się DK biło niektóre moby w questach to masakra w porównaniu do innych klas

-animacje - niektóre są słabe niestety, mogli by to poprawić

-wygląd cloth armorów - serio, mogliby się bardziej postarać bo świecą się jak plate a wygląda słabo IMO. W Skyrimie lepiej wyglądały zbroje (gdzie są kurwa kaptury?)

-UI. No kurwa UI nie przeboleje, serio. Liczę na to, że addony zrobią swoje bo kurwa wrzucanie do quick slotów albo wygląd inwentory jest na poziome tego z wieśka 2 czyli na chujowym poziomie... Nie liczę na to, że 2 miechy przed premiera zrobią revamp UI.

+- MegaServer to taki plus w minusie:P. Wiem, że to był stre test do testowania ifnrastruktury ale na premierę będzie pewnie więcej ludu niż teraz więc mam nadzieję, że nie będzie kolejek po 5h albo że jakoś to wynagrodzą.

----- CENA------
Gra póki co nie jest warta abonamentu. Mogę zapłacić to 200zł + niech będzie tem shop ale oni chcą jeszcze 50zł co miecha. Póki co nie zobaczę tego nowego contentu co miesiąc i gra nie będzie polished albo mnie super zajebiście nie wciągnie to wątpie aby ktoś kto nie jest fanem testo bólił abo jeszcze. Z prasy też ShitStorm poleciał na nich niezły więc mam nadzieję, że się zreflektują i pochylą czoło tak jak zrobiono to z FF XIV. Jak będzie w uj baboli i nie da się grać to jakiś darmowy miech czy coś takiego.

Kończę robotę, może w domu co napiszę więcej :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 17:41 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
-wygląd cloth armorów - serio, mogliby się bardziej postarać bo świecą się jak plate a wygląda słabo IMO. W Skyrimie lepiej wyglądały zbroje (gdzie są kurwa kaptury?)


Dodam w kwestii wyjasnienia, kaptury sa, to oddzielna czesc zbroi (helm). Tak to jest konstruowane, ze sie komponuje ladnie :)

juz.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 17:57 
Cytuj  
Podpisuję się pod żabką nogami i rękami.

Może ktoś znalazł temat na ich forum dot. mechaniki poruszania się postaci. Jestem ciekaw, czy devsi coś o tym pisali, że np. będą poprawiać, albo nie będą? Czy w uj oleją to?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 18:00 
Cytuj  
im wiecej ludzie pograli tym bardziej sa jak nacpani na glodzie :) ja mam tylko nadzieje ze bedzie z kim biegac na 50.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 18:03 
Cytuj  
bedziesz biegal, z botami zabolka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 18:04 
Cytuj  
Ja zamierzam grać powoli bez ciśnień. Jak wam się znudzi po miesiącu i będzie tylko smutny flejm na forum to będzie mi przykro :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 20:29 
Cytuj  
Ja prawdopodobnie też kupię, pobiegam miesiąc i zobaczymy co dalej. Wstępnie nightblade lub sorc

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 20:55 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
im wiecej ludzie pograli tym bardziej sa jak nacpani na glodzie :) ja mam tylko nadzieje ze bedzie z kim biegac na 50.


Na mnie możesz liczyć :oops:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 22:29 
Cytuj  
To co powszechny konsensus jest, że jeśli poprawią bugi do kwietnia to ten dobry miesiąc pogramy, nie ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 22:47 
Cytuj  
No ja też będę grał bez ciśnienia stety albo nie stety bo czasu mogę mieć tak sobie więc o jakimś tam mega pro progresie raczej mogę zapomnieć w sumie. Na pewno będę grał i obserwował co się dzieje z grą do czasu premiery i po.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 00:39 
Cytuj  
Ogolnie po tym weeknedzie jest ochota znowu sie zalogowac i pograć, wiec jest to na duzy plus.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:49 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ogolnie po tym weeknedzie jest ochota znowu sie zalogowac i pograć, wiec jest to na duzy plus.


to było przed czy po zagraniu w marvela? :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 12:59 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nyx napisał(a):
Ogolnie po tym weeknedzie jest ochota znowu sie zalogowac i pograć, wiec jest to na duzy plus.


to było przed czy po zagraniu w marvela? :wink:


w trakcie sciagania marvela :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 15:26 
Cytuj  
Po zagraniu w marvela odechcialo mi sie wszystkiego i poszedlem spac :(


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.