mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:42 
Cytuj  
Mendol
No co ty, dopiero wbilem 6ty level. I nie chce mi sie jiz tych questow robic. Samo bieganie po swiecie i zabijanie mobow jest nawet ok, ale wtedy xp praktycznie nie leci. Tak zle i tak niedobrze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 15:44 
Cytuj  
no ja od 2h probuje sie zalogowac zeby chociaz 6 zrobic :)
mam nadzieje, ze wipe'a nie bedzie, to za jakis miesiac (jak bedzie dostep co weekend) ten 10 wbije.
m a s a k r a
z tym levelowaniem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 17:41 
Cytuj  
Juz zapomnieliście jak się w vanilli WoW levelowalo, co robaczki:P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 18:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
chyba cie źrebi.


Roball pls znowu się dałeś złapać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 18:31 
Cytuj  
Najlepsze sa recki tych co zrobili uninstal po 10 min gry^^


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:20 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Najlepsze sa recki tych co zrobili uninstal po 10 min gry^^


ich prawo :) ja w wowa nigdy nie gralem a moge powiedziec ze qpa .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:41 
Cytuj  
A ja tak sobie myślę, że wszystko zależy od punktu widzenia.
Czytam wszystko jak leci questujac i uważam, ze wszystko jest ze sobą spójne i fajnie prowadzone. Story mi osobiście leży i bardzo mi odpowiada fakt, ze nie ma tak jak w wielu produkcjach samych questow typu idź zabij przynieś. Bardziej questowanie przypomina mi Skyrima i podoba mi się sposób zachęcania graczy do eksploracji.
Graficznie słabo? Znów punkt widzenia, wg mnie gra ma piękny naturalistyczny styl. Animacje postaci mogłyby być lepsze, ale idzie się przyzwyczaić.
Walka? Myślałem, ze mnie odrzuci styl, a o dziwo nawet mi się podoba, pewnie więcej skili spowoduje większa dynamikę.
System skili i możliwość stworzenia postaci pod siebie - zajebiste. Ci co jęczą że mało moim zdaniem nie wiedzą co mówią :). Poza tym wolę mieć 5 skili użytecznych niż 30 z których 25 wykorzystuję raz na godzinę. Nie mniej i tak mam do wyboru o koloru.
Ja pewnie kupię, żeby sobie popykać przez trochę :)

już.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:46 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
bardzo mi odpowiada fakt, ze nie ma tak jak w wielu produkcjach samych questow typu idź zabij przynieś. Bardziej questowanie przypomina mi Skyrima i podoba mi się sposób zachęcania graczy do eksploracji.


Ok, zachęcanie do eksploracji, ale dlaczego jak biegniesz przez pół mapy, to praktycznie nie musisz walczyć? Nie musisz się przedzierać przez jakieś grupki mobów? 90% zadań do 8lvl wyglądało tak, że musiałem gdzieś pobiec, coś zebrać i jednocześnie uważając przy tym nie musiałem walczyć z mobami (albo maksymalnie zabić 1-2).

Chce dać tej grze szansę, ale jak już udaje mi się zalogować, to jest jakoś słabo i gram bez jakichkolwiek emocji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:48 
Cytuj  
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:54 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Ok, zachęcanie do eksploracji, ale dlaczego jak biegniesz przez pół mapy, to praktycznie nie musisz walczyć?


Bo ja wiem? Może za wolno repopują? Biorąc pod uwagę fakt, ze populacja na lowlvl jest masakryczna, to wszystko jest wybijane w trymiga. Mi to po prostu wyglądało na wolny repop. Nie mniej nie przeszkadzało mi to w rozgrywce.
Mnie trochę wilki poganiały i inne moby, ale podoba mi sie właśnie fakt, ze nie ma nakurwionych wszędzie mobów tylko po to, żeby były.

już.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 19:55 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Ok, zachęcanie do eksploracji, ale dlaczego jak biegniesz przez pół mapy, to praktycznie nie musisz walczyć? Nie musisz się przedzierać przez jakieś grupki mobów? 90% zadań do 8lvl wyglądało tak, że musiałem gdzieś pobiec, coś zebrać i jednocześnie uważając przy tym nie musiałem walczyć z mobami (albo maksymalnie zabić 1-2).

Akurat brak hord mobów stojących bez celu co dwa metry na całych polach, to jest zajebisty plus.

Inna sprawa, że zamiast tego i aby podróże hmm zrobić ciekawszymi / niebezpieczniejszymi mogli np. dać wrogie patrole / krążące packi mobów oraz np. krążące większe potwory / elity, itd

No i pewne miejscówki powinny mieć silniejszą / liczeniejszą obstawę. Inna sprawa, że jak ci na dupę za dużo mobów wsiądze w TESO to jest ciężko, bo często moby mają skille spowalniające, itd

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 20:00 
Cytuj  
Moby mają to śmieszne spowolnione agro - jak nie chcesz walczyć, to i tak zdążysz odbiec.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 20:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Nyx napisał(a):
Najlepsze sa recki tych co zrobili uninstal po 10 min gry^^


ich prawo :) ja w wowa nigdy nie gralem a moge powiedziec ze qpa .


Ano. Z tego nawet słyniemy na świecie - potrafimy mówić o czymś (przeważnie narzekać) o czym nie mamy zielonego pojęcia...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 21:12 
Cytuj  
Ogólnie fajnie, ale przez te niekończące wgrywanie się lokacji, dam na razie siana, póki tego nie naprawią.

Co do samej gry, optymalizacja jest, grafika ładna, skille niektóre ładne, crafting bardzooo ciekawy, motyw podpowiedzi gdzie mozna znaleźć skyshardy bardzo mi się podoba. Questy jak to w mmo mogą być, ale za cholerę nie trawię animacji postaci, meele combatu i SKOKÓW, co to za syf. Mam nadzieję, że to jakoś ulepszą. Tak, nie kupię tego chyba, że będzie B2p, no to można się wtedy zastanowić.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 21:24 
Cytuj  
Co jak co, ale animacja Overloadu (ultimate sorcerera z drzewka storm calling) jest wybitna, można się poczuć jak imperator Palpatine z SW :D


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 09:13 
Cytuj  
Wczoraj dobiłem do 10 lvl i spróbowałem pvp.
Siedziałem od 9pm do 3am na pvp i powiem tak: miód :)


Ostatnio edytowano 9 lut 2014, 09:29 przez Ossur, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 09:20 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Wczoraj dobiłem do 10 lvl i spróbowałem pvp.
Siedziałem od 9 do 3 na pvp i powiem tak: miód :)

Wez mi tak nie mow, Jeszcze 2.5 levela mi zostało ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 09:28 
Cytuj  
Ja wbiłem właśnie 9. Jeszcze jeden :)

Po wbiciu 10 będzie jakieś info o dojściu na pvp zone?

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 09:31 
Cytuj  
Klikasz L i wybierasz kampanie... własnie Aldmeri Dominion szturmuje Fort Ash :)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 10:46 
Cytuj  
Ciąłem do 4 rano, 6lvl wbity, pierwsze wrażenia to jeśli odbugują grę do kwietnia to mają win z powodu braku konkurencji w tym roku :) Dziś tnę do tej waszej magicznej 10tki.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.