mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 11:46 
Cytuj  
Imo bardzo dobre review.

http://tamrielfoundry.com/2014/02/eso-i ... ve-review/


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 12:13 
Cytuj  
Good reading, duzo konkretow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 14:29 
Cytuj  
W tej chwili to jedyny prawdziwy Review na necie. Te wczesniejsze to same preview.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 10:05 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
W tej chwili to jedyny prawdziwy Review na necie. Te wczesniejsze to same preview.


Szkoda tylko, ze ludzie bazują na tych preview :/. Nawet GameExe które szanuje napisało właśnie preview w takiej formie jak większość stronek a wygląda na to, że gra zyskuje znacznie wiecej z czasem. Jeśli rzeczywiście będą dodawać nowy content i nie będzie mega baboli na początku to może w końcu będzie jakiś powiew świeżości...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 12:00 
Cytuj  
Elder Scrolls Online and the Legacy of DAoC
http://tamrielfoundry.com/2013/02/eso-daoc-legacy/

troche czytania ale warto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 08:40 
Cytuj  
PVP - fajne.
wczoraj lagi jak skurczysyn, pobiegalem 2h z zergiem, fajne, duze bitwy, zdobywanie, odbijanie, farma.
dzisiaj pozwiedzialem od rana, chcialem porobic jakies questy i juz mialem pare 1v1, troche small scale, bieganie, ukrywanie jest fajnie.
mam tylko te 5 skilli wiec troche nudno.
addony w sumie jednak tak nie przeszkadzaja, bo jednak jakos lepiej mi sie walczy patrzac na przeciwnika niz tekst.

no i mam wrazenie, ze 80% w pvp to nightblades.

wkurza mnie tez fakt, ze czasami gine w trakcie siege'owania na 3 strzaly i nie wiem co/za ile.
jest jakis mod, ktory to zbiera?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 09:43 
Cytuj  
Może:

Based on @Atropos - Foundry Tactical Combat addon, FTC Combat Log displays current combat in a seperate window. It should be used as a tool to help form strategies in-game.

http://cdn.vanillaforums.com/eso.vanill ... a5fce6.zip

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 00:50 
Cytuj  
jest loot w tym pvp? jak lto wyglada? jakis skill potrzebny do pvp? czy tylko lvlek sie liczy? pvp w zonach?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 08:56 
Cytuj  
pare uwag ode mnie:
0. Juz mnie troche drazni ta beta, jak sobie pomysle, ze trzeba bedzie zaczynac od poczatku
1. Jak na razie Nightblade to jedyna klasa dla mnie, gdzie skille skladaja sie w jakas sensowna calosc (np. combo typu: Teleport Strike > Shadow Cloak > Veiled Strike); do tego biore Orca - tanszy i szybszy sprint moze sie okazac kluczowy zarowno w przypadku dzialan ofensywnych jak i... defensywnych;)
2. Epic sytuacje jak sie biegnie w 5-10 osob, a zza gorki wybiega 2 redow, a za chwile jeszcze 40tu. LOL.
3. Cale Cyrodiil calkiem ciekawie zaprojektowane. Obawialem sie ze ludzie bieda biegac bez ladu i skladu jak poparzeni, a jedynie jakies pojedyncze wieksze gildie beda probowaly cos ugrac. Mylilem sie. Caly czas jest komunikacja na global czacie. Ludzie przekazuja info, organizuja zergi ("Ash keep inv press X")
4. Szukajcie a znajdziecie - nawet idac na Siege, mozna znalezc small scale pvp/1vs1; ludki czesto probuja sie uwakuowac z atakowanego keepa, skaczac z murow, gdzie od tylu, po bokach; fajnie sie na takich poluje
5. Ogolnie zapowiada sie calkiem fajna gierka do lajtowego popykania bez spinki. Oczywiscie pod warunkiem, ze po miesiacu, dwoch kampanie nie beda swiecic pustkami (ale o to w razie czego chyba zadba megaserver)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 10:06 
Cytuj  
Kilka słów ode mnie:
1. Lag - mam nadzieję, że to kwestia serwerów US - ale 20-30 sec lag nie pozwala na cieszenie się z gry. Obawiam się, że lag może nie być "wypadkiem przy pracy". W mniej obleganej kampanii laga nie było wcale
2. Zerg - dla mnie brak funu kompletnie
3. Small scale pvp - jest świetnie, od wyłapywania maruderów po dywersje na tyłach:)
- zabawne jest zdobywanie keepów w 10 osób przy podobnych siłach broniących. Czujesz że masz wpływ na wydarzenia przy oblężeniu.
4. Nightblade w stylu ranger - zrobiłem rangera na syphoning i całkowicie posysa 1v1, za to jest dużym supportem dla grupy - skile regenujące stamine czy magica - pure win ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 10:16 
Cytuj  
Lagi były, bo był stress test.

A co do nb rangera, wbijasz 15 lvl, nawalasz z daleka, a potem przełączasz się na dual wielda albo 2h, teleport, evasion, szarża do następnego i znowu teleport i napierdzielasz. Jest fun i kill albo zgon :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 10:44 
Cytuj  
Ja mam po tym weekendzie dużo lepsze nastawienie do tego tytułu. Muszę tylko o endgame gdzieś poczytać, ale to pierwsze mmorpg od AoC, które mnie zaczęło wciągać. Ja nie gram hardkorowo, więc problemów jak powyżej nie mam. Nawet jak przycisnę z tydzień to jest jeszcze wyrozumiałość kobiety, ale potem pass. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 10:46 
Cytuj  
z endgame podobno kombinuja caly czas. sa juz jakies dungeony na 12 osobowe party, poza tym ten veteran content (po zrobieniu 50lvl) jest podobno naprawde momentami trudny i wymagajacy.
nie wspominajac o tym, ze tutaj endgame to ciagle pvp :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 12:10 
Cytuj  
Pierwsze wrażenia miałem mieszane. Po zagraniu parunastu h jest super. PVP w Cyrodril nawet samemu jest fun, akcje dywersyjne, zasadzki. Super. Az kupilem :)


_________________
Pawson#2704

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2014, 21:09 
Cytuj  
Moj pierwszy beta wekend mam za soba. Uczciwie musze przyznac ze wogole nie interesowalem sie teso wiec nie mialem zadnych uprzedzen co do samej gry. I musze przyznac ze bawilem sie super. Styl i grafika bardzo mi sie podobaja, na max detalach ogladanie widoczkow naprawde cieszy oko. Same levelowanie tez wyglada na ciekawe, pod warunkiem ze nie traktuje sie go jako zlo konieczne. Jak ktos lubi sobie myszkowac po mapie to bedzie w siodmym niebie. Zreszta jest to nawet dodatkowo nagradzane poprzez bonusowe skill pointy wiec przyjemnosc jest podwojna. Pobawilem sie troche craftingiem i o ile w innych mmo zawsze traktowalem to jako zapchaj dziura to tutaj naprawde mialem satysfakcje z kazdego przedmotu jaki udalo mi sie zrobic. Wyglada na to ze gra ma bardzo duzo ciekawych aspektow ktore na dlugo przyciaga graczy, o ile dadza sobie szanse. Ja sie sie dalem zlapac :-)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:16 
Cytuj  
super, wczoraj ściągnęło mi grę 2 razy, pograłem chwile, bez rewelacji. Dzisiaj opalam launcher, katalogu z gra nie ma i ściąga się od początku. Zobaczę za 2-miesiące co będzie z ta grą, jak do tej pory nie mogą rozważać problemow z instalacja, dodatkowo trzeba wybulić na starcie za kolejne elementy gry przy opłacie miesięcznego abonamentu. Nie pasuje mi to.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 10:49 
Cytuj  
@up

Jak takich problemów z instalacją nie miałem, nie wiem od czego to zależy ;). Btw co oni tak się usrali z tą imperial edycją, wszędzie o proszą o jej zakup lub przypominają "kup zanim będzie za późno" :D

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 16:03 
Cytuj  
bo jest droższa ;f


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 10:21 
Cytuj  
Tak w skrócie ode mnie.

Pograłem trochę w weekendowej becie i kilka refleksji mnie naszło. Ogólnie wszystko zapowiada się nieźle, ale jest jeszcze sporo bugów małych i większych, ale ogólnie wpływających na gorsze odebranie przeze mnie rozgrywki.

Najbardziej chyba irytujące jest ciągłe dismountowanie (np jak sobie podskoczę jadąc koniem przez mostek, w 90% przypadków ląduję już bez konia, a jeśli np chcę rzucić zaklęcie z konia, czy strzelić z lagi, to ten nie puszcza i twardo czeka, aż ja sam go odeślę). Wczoraj trafiłem na kilka zabugowanych questów, których nijak nie dało się skończyć, bo nie można było pogadać z npc. Trochę też denerwuje 'lag' podczas klikania czegokolwiek (np. żeby z kimś porozmawiać, wciskam 'e' i trzeba jakąś sekundę poczekać aż wyskoczy okienko dialogu), albo fakt tego, że żeby rzucić zaklęcie mój mag musi najpierw złapać staff do ręki, dopiero wtedy rzuca zaklęcie (co trwa dobre kilka sekund) w pvp sobie tego nie wyobrażam, a niestety nie dane mi było sprawdzić, bo do 10lvl nie zdążyliśmy dobić.

Na plus jest zdecydowanie rozbudowanie skilli, ogrom świata, grafika, no i teraz nawet przy ogromnej ilości graczy w weekend serwery dawały radę. Crafting nie do końca ogarniałem, ale mnogość opcji jest też raczej in plus. W same questy się nie wczytywałem, ale tak z grubsza widać, że sporo nawiązań do postaci Skyrimowych i Oblivionowych się pojawia.

Koniec końców, myślę, że spróbuję tego darmowego miesiąca, który dostajemy z podstawką. O ile do premiery poprawią te niedoróbki to może coś z tego będzie, na tą chwilę to takie 6/10 (trochę mi to wszystko przypomina początki Warhammera Online nie wiem czemu).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 11:23 
Cytuj  
Eh kurwa pisałem i mi wyjebało posta :F. No nic napiszę krótko i na temat:

Porównanie do WHO jest raczej krzywdzące - w WHO nie działało praktycznie nic i do tego ten tragiczny performance, gdzie mój 8800 dławił się...

W TESO jedyne co mnie póki co martwi to problem z niespawnującymi się NPC. Jest to raczej poważny bug bo ostatnio w AD stała grupka 30 ludzi i spamowała pytanie "gdzie jest npec". Raczej do wychwycenia i fixniecia bo np w Ebonheart nie miałem takiego problemu ani raz. Licze, że naprawią to przez te pozostałe dwa tygodnie sobie z tym poradzą bo jednak od closed beta testerów raczej dobiegają pozytywne sygnały (od devsów tez bo oddelegowali ludzi do innych zadań, np do robienia dodatkowego contentu). Po prostu nie wiadomo na jakiejs wersji klienta tak naprawdę gramy.

Sytuacja jest o tyle dobra bo przynajmniej devsi słuchają graczy i żaden hejt nie przeszedł bez odzewu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.