mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 01:21 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
kurwa stary, a co wolisz? na tym polegają dzisiejsze questy mmo, czytać ciebie kurwa nie moge. Ktoś pisał, że lubi się spinać grając w mmo (nie pamiętam czy to ty), a ja się spinam czytając te twoje posty :D.


Ufff głęboki oddech i już :D



sorry chciałem edytowac zeby literowke poprawic he

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 08:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Marzę o tym żeby poczytać, że jakiegoś Elfa boli dupa i potrzebuje 10 sadeł z bobra dla smarowania podczas penetracji. So deep.



No ja lubisz analne penetracje to twoja sprawa - każdy lubi co innego. Ja tam wolę questy np o zamachu na kogoś wysoko postawionego np.

I serio, im mniej płaczków tym lepiej. Brakuje tu kabry tylko żeby zaczął płakać na teso.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 10:03 
Cytuj  
Płacz to ja widzę po drugiej stronie, gdy stwierdzenie faktu, że TESO to przeciętna gra wywołuje tyle psychicznych niepokojów. Ja napisałem tu raptem kilka postów, a ból dupy jest poważny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 10:07 
Cytuj  
to po co pisales? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 10:10 
Cytuj  
Rzucę klasykiem:
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie

Nara teso lovers. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 13:21 
Cytuj  
Tor tu nie chodzi o to że nie wolno krytykować TESO. Problem polega na tym, że ludzie w większości wylewają swoje żale, że gra mogłaby być taka, sraka i owaka a nie pamiętają jakie inne mmo były na starcie i od razu skreślają dany tytuł. Jak np napisałeś raz, że Ci sie nie podoba bo coś tam to spoko, napisałeś raz i już o tym wiemy wiec dalej możesz sie w dyskusje nie wdawać ;). Napalonych i tak nie przekonasz a ja ufam cb testerom i ludziom, którzy grali na ptrze i wbili sensowny veteran rank. TESO na pewno nie skonczy jak tortanic, jeśli tylko devsi dotrzymają złożonych obetnić z co miesięcznych updejtów.

TO, że będą problemy na launchu to możliwe - zawsze tak jest ;). Chociaż liczę na to, że ich nie będzie. Biorąc pod uwagę poprzednie beta weekendy to jest jakaś szansa na brak problemów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 15:17 
Cytuj  
Grze troche brakuje, postacie walcza drętwo, ale w pvp bawiłem się lepiej niz przez rok grania w GW2 na wvw. (tam przez pierwsze 3 miesiace byl zwalony preformance, nastepne 3 zmienili liczbe wyswietlanych graczy i ginelo sie od niewidzialnych zergów).

Jak jeszcze poprawią feeling combatu, sprawią że uniki i bloki będa zabierały mniej staminy to wyjdzie całkiem przyjemna gierka.


_________________
Turbot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 19:40 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Jak jeszcze poprawią feeling combatu, sprawią że uniki i bloki będa zabierały mniej staminy to wyjdzie całkiem przyjemna gierka.


a propos uników, to widziałem na jakimś filmiku jak koleś zrobił na pvp chyba z 5 rolli pod rzad. trzeba miec po prostu nightblade z reduced stamina cost enchami i bedziesz mogl rolowac ile dusza zapragnie :D


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 20:04 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Jak jeszcze poprawią feeling combatu, sprawią że uniki i bloki będa zabierały mniej staminy to wyjdzie całkiem przyjemna gierka.

Powinny zabierac jeszcze wiecej. Imo pvp to najslabszy punkt tej gry.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 06:47 
Cytuj  
Czemu wiecej? Jakby zabieraly wiecej to bylyby bezuzyteczne.
Najslabszy element tej gry to swiat podzielony na strefy levelowe i brak pelnego free aim'a (opartego na hitboxach). Marzenia.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 11:23 
Cytuj  
Dobre podsumowanie ESO ma ta wideo recenzja:

https://www.youtube.com/watch?v=GRz3QuA ... DEuKTO4Oew

Mam podobne uczucia, gra jest daleka od doskonałości, ale jednocześnie zapewnia taką ilość zabawy że bez wahania ją kupię.
Dla mnie głównym magnesem są 4 osobowe dungeony, wyśmienicie zrobione i zbalansowane.
Poniżej zabawne wideo pokazujące jak ESO potrafi pokarać tanka ignorującego mechanikę jednego z bossów w 20 lvl dungeonie :

https://www.youtube.com/watch?v=aIUKCFC ... 63BbqsFfQw


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 15:14 
Cytuj  
Nie ma gier doskonałych a już na pewno nie ma doskonałych mmo ;). Jak będą dodawali nowy contect i nie będzie mega bugów/botów/exploitów i będzie co robić za te 2-3 miechy to będzie zajebiście.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 23:54 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Dobre podsumowanie ESO ma ta wideo recenzja:

Poniżej zabawne wideo pokazujące jak ESO potrafi pokarać tanka ignorującego mechanikę jednego z bossów w 20 lvl dungeonie :

https://www.youtube.com/watch?v=aIUKCFC ... 63BbqsFfQw



Dlatego wydaje mi sie ze DragonKnight ma o wiele wieksza przezywalnosc, a templar ma aure na regen hp i staminy ktora dziala pasywnie i aktywnie. I zawsze moze wykorzystac pozostala mane do wyleczenia się a taunt z morpha 1 skilla i tak zawsze dziala. Dla mnie tankowanie bo robilem wszystkie dungi na level 12 to taunt, trzymanie bloka, taunt, doge, odnowa staminy, czasem offheal. Ja bede tankiem/healerem templarem gral i calkiem niezle sie sprawdza solowalem bosy co mialy po 2,5k hp jak ja mialem 700+ na 18 levelu


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2014, 21:43 
Cytuj  
Wyrwalem okazja nieaktywowany klucz + explo pack za 100 na allegro (odpowiednia cena imho 0 nietrafiony prezent czy cos tam) i pogralem troche i musze powiedziec ze tak jak beta mnie odrzucila to teraz sie gra calkiem fajnie i troszke skrzywdzilem ta gre moja troll recenzja. ;)

Nie wiem jaki gra bedzie miala longevity jako MMO i szczerze mowiac juz na tym etapie 'znajomosci' z gatunkiem jebie mnie to bo to juz se ne wrati.

Z odpowiednim podejsciem (podeszlem do tego teraz jak do single z przeszkadzlajacymi ci ludzmi :)) gra ma klimacik i do tego jest ladna i dobrze chodzi (na moim bieda zlomie nawet ze sweetfx cisnie i wyglada chwilami BAJECZNIE z dodanym postprocessem).
Trzeba przymknac oko na to ze to nie jest Morrowind Online i ze sa ograniczenia narzucome przez gatunek ale mozliwosc zwiedzenia 'calego' Tamriel i zanurzenia sie w jeden z najlepszych swiatow w historii gier video (ktory mimo lekkiego 'wysrania sie' na lore jest zrobiony spoko i z duza dbaloscia o szczegoly i content) rekompensuje to.

Nie wiem ile wytrzymam ale ja lubie takie lazenie + craft z muzyczka w tle a do tego atm mi sie gra sprowdza. :)
tbh to jesliby to bylo dzis to nawet bym oplacil next month. NA tyle jestem zadowolony, ze atm mysle czy nie zrobic upgrade do imperial za te 60 dych ale troche mnie boli ze kon to za duzo ulatwienie i fajne jest to uczucie ze trzeba na konika zarobic - co ostatnio mialo miejsce w przypadku farmy 100/1000g na kunia w Vanilla WoW.

Jesli beda trzymac poziom aspektu solo i nie dodawac tylko karuzeli gearu i raidow/instow a np nowe zony czy np galezie skilli, typy broni, gildie, itd... (poprzednio mial to robic SWTOR oraz GW2 i chuja wyszlo jak zwykle) to kto wie moze nawet pogram dluzej albo bede wracal co pare patchy zeby porobic nowe zony itd...

PS. Podobno ma byc warzenie 'uzywalnych' trucizn? prawda to? Mozna robic negative effects a trujek nie ma jko takich.


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2014, 08:06 
Cytuj  
Cud na Tamriel. Kabra wydał pozytywną opinię :D. No ja mam nadzieję, że pójdą w kierunku zwiększania ilości skilli, traitów, enchantów i oczywiście zon i questów. Zobaczcie sobie mapę tamriel, jest w uj obszarów jeszcze niedostępnych i na pewno devsi szykują masę nowego kontentu. Jakby dali jeszcze 30 zł za miesiąc to gra by była miód malina :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 06:19 
Cytuj  
Ja tez ze swojej strony przepraszam i zmieniam zdanie (tylko swiania ponac go nie zmienia).

Gra jak na ta chwile pod single player jest calkiem fajna.Combat o dziwo bardzo mi podszedl (juz chyba nigdy nie bede ocenial gry po streamach i filmikach).

Grafika jest wyjebista + zajebiscie zoptymalizowana.

Latam robie qesty i fajnie sie bawie.

Mozliwosci rozwouje jest od groma.

Jesli gra oferuje cos end gameowego (dungeony to mnie glownie interesuje) po 50 lvl to chetnie zostane na dluzej do Wildstara (a moze zamiast Wildstara? :D)

Jest kilka elementow ktore irytuje ale nie sa one az tak znaczace aby sie nie bawic fajnie.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 10:51 
Cytuj  
ja tak z dnia na dzien ale sie wciagam. wczoraj odkrylem dual wields i to na nb w poalczeniu z asasin. daje taki feeling combatu i moc ze sie geba cieszy :) teleportujesz sie do celu stun plus niemiliosrny dmg do tego rapid strike i mozna zmieniac cel, nawet animacja nie jest zla. me like :) aha no iluk poki co do lamusa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 11:43 
Cytuj  
Łuki jeżeli chodzi o "feeling" combatu są w ESO chyba najsłabiej zrobione z wszystkich broni. Totalne drętwe drewno.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 11:45 
Cytuj  
no i z tego co widzialem, to w pvp przydatne czasami na obronie/ataku keepow.
w small scale luk mozna se w dupe wsadzic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 12:03 
Cytuj  
luk na masowki ataki keepu i obrony. szkoda, wielka szkoda aczkolwiek ja mam jeszcze pomysl na luk zobaczymy czy starczy checi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.