mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:46 
Cytuj  
kaczy ale rc w zadnej grze nie byl dobry, ot gildia dla forumowiczow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:51 
Cytuj  
A co to znaczy być dobrym w MMO? :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A co to znaczy być dobrym w MMO? :)


Np. swego czasu zdobyć ragnę High Warlorda w PvP w World of Warcraft (oj farmowało się przez 3 miechy, dzień w dzień od 10:00 do 2:00 w nocy). Ale się wyfarmowało i satysfakcja była zajebista. I to taka, że z żonką zrobiliśmy w domu niezłą imprezę :D Takie czasy już niestety nie wrócą (no i gry też nie).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:00 
Cytuj  
lol.
rc zawsze dzialalo tak jak napisal pieniek.
chodzilo o to zeby miec ze soba kontakt w grze, na tsie, pogadac, posmiac sie, czasami wspolnie cos zrobic.
i tyle.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kaczy ale rc w zadnej grze nie byl dobry, ot gildia dla forumowiczow.


Ale ja nie mowie ze jest dobra czy zla.

Moim zdaniem jest tu na forum taki potencjal ludzki ze spokojnie w kazdej grze bysmy mogli wystawic ekipe do grania. Tak jak sie to odbywa w wielu gamingowych gildiach ktore proboja wszystkie tytuly.Tylko ze przy tym stanie jadu jaki leci to malo kto jest chetny , bo w takim RL teraz masz 22 osoby a pewnie z tego forum gra 200-300 tylko nikomu sie nie chce isc do RL po ocenia ta gildie przez pryzmat forum.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:02 
Cytuj  
TobiAlex- to chyba trzeba było mieć dużo czasu, a nie skilla.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:03 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
A co to znaczy być dobrym w MMO? :)


Np. swego czasu zdobyć ragnę High Warlorda w PvP w World of Warcraft (oj farmowało się przez 3 miechy, dzień w dzień od 10:00 do 2:00 w nocy). Ale się wyfarmowało i satysfakcja była zajebista. I to taka, że z żonką zrobiliśmy w domu niezłą imprezę :D Takie czasy już niestety nie wrócą (no i gry też nie).


Czyli ktoś jest dobry jak spędza X czasu w danej grze? Ok.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:03 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Np. swego czasu zdobyć ragnę High Warlorda w PvP w World of Warcraft (oj farmowało się przez 3 miechy, dzień w dzień od 10:00 do 2:00 w nocy). Ale się wyfarmowało i satysfakcja była zajebista. I to taka, że z żonką zrobiliśmy w domu niezłą imprezę :D Takie czasy już niestety nie wrócą (no i gry też nie).


to wy mieliście co jeść przez te 3 miesiace?

hehe to ja uważam ,ze mam super żone , która wie , ze jak wchodzi nowe mmo to mnie nie ma przez kilka pierwszych dni ( akurat mam swoja firme wiec nie problem kilka dni odpuscic , wczesnej zaplanować pod siebie ), potem jak jestem gdzies w rozjazdach a trzeba zalogować i cos kliknąć to robi co trzeba :)

a tu prosze Tobiego jeszcze mu impreze robi :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
TobiAlex- to chyba trzeba było mieć dużo czasu, a nie skilla.



Tyle czasu trzeba bylo, ze znam historie gdzie ktos wylecial z roboty, czy tez rozjebal zwiazek z tego powodu:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:07 
Cytuj  
No ale miał High Warlorda!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
TobiAlex- to chyba trzeba było mieć dużo czasu, a nie skilla.


Skilla też, bo m.in. była potrzebna dobra, zgrana grupa (15 osób).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:10 
Cytuj  
Niektorzy maja skilla ale za cholerę nie znajda tyle czasu na gre. I jest to już przegięcie. No chyba, że żyje się z takiej gry, pobiera jakos kase. Jest się 'zawodowcem', co w mmo raczej jest srednie.

tyle to nie graja dziennie zawodowi gracze fps itp.
Jak się okazuje tacy gracze również potrzebują ruchu, świeżego powietrza itp. a nie umierać przed kompem ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:12 
Cytuj  
Spokojnie juz nigdy raczej nie wroca czasy typu wbijaj range 3 miechy "Warlord" pvp w wowie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:13 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a tu prosze Tobiego jeszcze mu impreze robi :)


Moja żonka bardzo lubi mmo tzn. najbardziej oczywiście World of Warcraft. Pamiętam jakiego miała wkurwa jak się dowiedziała, że tam trzeba będzie płacić abonament. Grę kupiłem, zacząłem grać a po pewnym czasie ona przysiadała przy mnie i patrzyła jak gram :) Oczywiście po kilku dniach sama zaczęła grać. Potem doszedł druga gra, drugi abonament... :D Ech, to były czasy :) A, oczywiście w zdobyciu High Warlorda pomagała ma (grała za mnie). O aspektach edukacyjnych nawet nie będę pisał, bo dzięki temu angielki został nieźle doszlifowany :D Ale mi się wzięło na wspomnienia... ale kurde, wtedy naprawdę wszystko było inne :lol:
Czasu to mamy do dziś dużo (pomimo, że oboje pracujemy)

Oyci3C napisał(a):
No ale miał High Warlorda!


I był na ósmym miejscu w PvP w Europie :P

Highlander napisał(a):
Niektorzy maja skilla ale za cholerę nie znajda tyle czasu na gre. I jest to już przegięcie. No chyba, że żyje się z takiej gry, pobiera jakos kase. Jest się 'zawodowcem', co w mmo raczej jest srednie.

tyle to nie graja dziennie zawodowi gracze fps itp.
Jak się okazuje tacy gracze również potrzebują ruchu, świeżego powietrza itp. a nie umierać przed kompem ;)


Ale z perspektywy czasu ja nie mówię, że to było coś dobrego. Były jednak też plusy - znajomości na zachodzie (które utrzymujemy do dziś i parę razy w roku się spotykamy w realu), podszkolony angielski.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 14 kwi 2014, 10:16 przez TobiAlex, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:13 
Cytuj  
Jak nie, jest 100.000 bounties do zrobienia przecież, he he he.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:14 
Cytuj  
No dobra, ale podsumowując temat:

Żądamy by ktoś został adminem i cos ogarnal, może być ktokolwiek. Dla mnie może być mendol, niah, ojciec, kabra... ktoś tam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:19 
Cytuj  
Dla mnie moze byc High - pewnie pierwsze co by zrobil, to wyzerowal posty Mendolowi, hehe


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:26 
Cytuj  
Sobie możecie żądać, hehe.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:34 
Cytuj  
Ale macie problemy, nie lepiej wbić na TS gdzie gracie w jakąś nową wspaniałą grę i pogadać o niej, czasy zdobywania wiedzy o grach na forach dawno minęły.
Powstające nowe fora przy okazji nowych gier to zwyczajna chęć zarobku i siedzi tam gimbusiarnia nie ogarniająca że gry mmo to nadal gra w grupie, a nie klikanie po lajkach i gapienie się w twitcha.
To forum skupia community od wielu lat i raczej się nie zmieni nagle na komercyjne gówno lub aktywne forum bo kolejna gra miała premiere, nie te czasy, bez przesady.

Co niby osobny dział TESO ma wnieść, skupić uwagę na tej grze, ściągnąć nowych graczy, a może odseparuje małą grupkę grających i spowoduje że reszta oleje ten temat, nie wiem ale obecnie hype na gry mmo przemija szybciej niż kolejna strona z postami w jej dziale.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 10:38 
Cytuj  
Tu raczej wiekszosc jak juz pisze to bedac w robocie, ciezko zeby na ts w tym czasie byli:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.