mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 17:14 
Cytuj  
No to mnie wlasnie najbardziej dziwi. "Gora" ma wyraznie wyjebane na to forum, ale nie na tyle, zeby komus dac mozliwosc zrobienia czegos w celu polepszenia sytuacji. W chuj dziwna akcja.


Ostatnio edytowano 13 kwi 2014, 17:28 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 17:18 
Cytuj  
@up

I dlatego to forum jest i bedzie martwe.

Z mila checia ujrzalbym przeniesienie mmorpg.pl (baza danych userow + posty i archiwum) na jakis inny, nawet darmowy hosting z normalnie funkcjonujacym forum. Moglibysmy ponownie rozkrecic jako tako to forum. bo atm to nie jest juz nawet forum, tylko jakas dziwna abominacja (z wyjatkiem wlasnie dzialow nowych gier o ktore trzeba wrecz blagac i dzialu FF) z 15 aktywnymi userami i highlanderem.

Mendole, ojce, blendy i reszta smutnej spolki/circlejerku moglaby sobie tutaj zostac i gotowac sie we wlasnym, niestrawnym sosie do woli.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 17:29 
Cytuj  
robimy bunt na ukrainie i przenosimy sie wszyscy na mmorpg.org.pl :lol: :lol: :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 17:47 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No to mnie wlasnie najbardziej dziwi. "Gora" ma wyraznie wyjebane na to forum, ale nie na tyle, zeby komus dac mozliwosc zrobienia czegos w celu polepszenia sytuacji. W chuj dziwna akcja.


Prowadziłem swego czasu dayz.pl (ponad dwa lata) jak poczułem, że wypaliłem się i nie chcę już więcej czasu angażowac w ten projekt to po prostu sprzedałem. Odrobiłem to co zainwestowałem w hosting + trochę zarobiłem.

A tutaj to widzę taki pies ogrodnika :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:23 
Cytuj  
Ojebałeś dayz.pl? hehe

Kabraxis napisał(a):
@up

I dlatego to forum jest i bedzie martwe.

Z mila checia ujrzalbym przeniesienie mmorpg.pl (baza danych userow + posty i archiwum) na jakis inny, nawet darmowy hosting z normalnie funkcjonujacym forum. Moglibysmy ponownie rozkrecic jako tako to forum. bo atm to nie jest juz nawet forum, tylko jakas dziwna abominacja (z wyjatkiem wlasnie dzialow nowych gier o ktore trzeba wrecz blagac i dzialu FF) z 15 aktywnymi userami i highlanderem.

Mendole, ojce, blendy i reszta smutnej spolki/circlejerku moglaby sobie tutaj zostac i gotowac sie we wlasnym, niestrawnym sosie do woli.


Nie za życia Ferdka, to raz.
Dwa to ludzie mają swoje życie i nie piecze ich dupa na jakimś forum. Ot trochę historii i wspomnień.
Właśnie z takim circlejerk jak Ty nikt tu nie chce mieć nic do czynienia:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:35 
Cytuj  
Uderz w stol a zjeby sie pojawia.
trafiony, zatopiony.
ha!

Jedyne czego szkoda to (jak pare razy juz bylo poruszane) fajnej domeny.
Choc z drugiej strony patrzac jaka nieslawa jest to forum otoczone i do jakiego poziomy chujozy i merytorycznego rynsztoku i ogolnej szeroko pojetej intelektualnej miernoty zostalo to forum doprowadzone przez ojciecow, mendolow itp.. tego swiata, to nawet nie wiem czy udaloby sie cokolwiek rozkrecic z ta nazwa.

Szkoda.

A teraz ja wroce do stausu 'mam wyjebane' a 'circlejerk' moze zaczac pokazywac bol dupy, ktorego oczywiscie wogole nie maja. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:47 
Cytuj  
Ale i tak zawsze wracasz. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:49 
Cytuj  
Nie wiem, nie wnikam w plany co do tego forum bo to nie moja sprawa.
Jak kiedyś chciałem się pobawić to pomimo e-friendshipu do Ferdka&Co nie dogadaliśmy się i sobie darowałem.
Każdy ma inną wizję, czasy for internetowych też już mijają bo są ciekawsze social media.
Forum miało być dla wszystkich, for free, bez żadnych reklam czy moneysink.
Wszystko było fajnie ale ludzie jednak wolą reklamy, sponsorowane teksty, wzajemne koła adoracji i to, że ich się za mordę trzyma.
Dodatkowo jak już ktoś wnika w jakąś grę/mmo to idzie na dedykowane forum (co sam robię) niż wspólnie masturbuje się do garstki poltardów.
Zestarzeliśmy się, forum też, ono nigdy nie było dla Was.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:56 
Cytuj  
Dokładnie nie ma co wnikać i nic zmieniać, od póki jest można pospamować, jak fredi przestanie płacić za domenę to się przeniesiemy na org.pl i też będzie dobrze, zgankujemy tam wszystkie gimby i będzie nasze hehe.
Ja sam w mmo już nie gram tylko w gry czysto mp także tym bardziej mi to lotto.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 19:00 
Cytuj  
Kurwa, przeciez tu nikt nie chce zamieniac tego froum w drugiego GOLa czy cus. Chodzi o to, aby ktos w miare aktywny mogl rozpatrzyc prosby o przeniesienie/utworzenie/modyfikacje danego dzialu na forum. Kiedys chcialem przeniesc temat o Marvel Heroes do dzialu h'n's, oczywiscie kurwa moge se rownie dobrze wolac na polu o taka opcje, bo ktos kto moze to zrobic jest zwyczajnie nieosiagalny...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 19:01 
Cytuj  
No cóż, kilka miechów temu nawet napisałem Ferdkowi żeby podrzucił hasło na święte konto administratora bo dostaje nadal PM (nie wiem w sumie po co) ale za nim nie trafisz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2014, 19:10 
Cytuj  
I w tym jest caly problem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 08:10 
Cytuj  
Mnie to troche wkurwia ze ludzie na tym forum sa postrzegani przez pryzmat tego forum.

Ja Wam powiem zabawna sytuacje z dzisiaj rano.Gadam ze starym kumplem w ktorym zamierzamy grac w Wildstar i zebrac cala ekipe. Opowiada mi ze z nudow kupil D3 dodatek. Ja na to ze TESO i gra calkiem spoko. Pyta sie a masz jakas gildie. Ja na to ze jest Relax Cartel zlozony z ludzi z forum - kometarz....szkoda slow.

Ja osobiscie nie mam do nikogo nic.Uwazam ze osoby nie potrzebnie sie tutaj wzajemnie nakrecaja. Zamiast konstruktywnej dyskusji to przeradza sie to w spam , wzajemne wrzuty itd. Ja sam kurwa nie wiem dlaczego ja czasami flamuje , bo nigdy tego nie robie ale to chyba wina tego jebanego forum....gdzie sie nie wejdzie to jad leci z kazdej strony , czasami strach cos napisac , a jak to widza mlode osoby nie tacy wyjadacze i ludzie ktorzy maja wyjebane na wszystko jak my stare dziadki stad - to dla nich to jest jakas parodia.

Widzieliscie tu ostatnio jakiegos nowego uzytkownika ktory wkreca sie w to forum?Jak ktos zalozy konto to napisze posta , ktos go zjebie od gimbusow i lamerow i koles sobie odpuszcza. A zdecydowana wiekszosc nawet tu nie chce kont zakladac tylko ewentualnie cos przeczyta.

Reszta to spam i wrzucanie sobie i udowadnianie kto ma wiekszego...jakas kurwa paranoja.A prawda jest taka ze wiekszosc aktywnych uzytkownikow jest juz kolo 30+ i mozna fajnie z nimi sie pewnie pobawic , gdyby nie te uprzedzenia z 1000+ tematow gdzie jeden drugiemu dojebal...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 08:13 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dobra trollowanie trollowaniem ale działy na forum śmierdzą i tyle.
Ok, MMO praktycznie się skończyły ale Anarchy Online? DAoC? FFXI? Lineage?
Pogadaj z Ferdkiem, niech Ci da admina albo klepnie w schaby Balego, wyjebcie ten śmietnik i załóżcie TESO, Wildstar, Archage etc.
Bo smutek straszny.


ooo oooo dział Archeage powinien byc też :) Dobrze prawisz Oyci3c :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 08:40 
Cytuj  
kaczy: problem polega na tym, ze ludzie zbyt powaznie traktuja to forum i tyle :)
wiekszosc sie kloci, obrzuca i zachowuje tak jak piszesz, ale jak gramy razem to jest pelna kulturka i mila atmosfera.

w teso w rc sa 22 osoby, z czego 3/4 w miare aktywnie gra. z tego co widac jest nawet wiecej zainteresowanych - ale nawet nie ma gdzie pogadac, dzielic sie info/buildami.

z tym forum wiekszosc sie juz 'zzyla', znamy sie od lat, brak REKLAM i spamu tez zajebiscie wplywa na komfort uzytkowania.
jest przejrzyste, proste i dziala bez zadnych problemow non stop.
gdyby ktos mial mozliwosc tworzenia dzialow, dodawania moderatorow (ktorym by sie chcialo utrzymywac porzadek w okreslonych miejscach) to nie widze problemu, zeby zwiekszyc tutaj ruch.
tym bardziej, ze jakby nie patrzec, to mysle, ze siedzi tutaj bardzo wiele osob, ktore maja zdecydowanie wieksze pojecie o mmo/grach niz na wiekszosci portali w .pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:04 
Cytuj  
Tylko Mendol wlasnie o to chodzi ze kazdy sie tu obrzuca , wyzywa , na czym traci samo forum jako miejsce w ktorym szukasz wiedzy.

Zeby wyciagnac jakas konkretna informacje na temat gry trzeba przelec iles tam stron spamu zeby cos konkretnego poczytac.

Ja jestem przekonany ze 99% ludzi to nie wiem dlaczego kogos tutaj albo za co nie lubi , a gdyby sie spotkali i pogadali albo pograli razem zdanie by im sie zmienilo...

Tylko ze przyklad powiniene isc z gory a jak czytam Twoje posty , czy ojca czy swoje :D to takie osoby ciagna to forum w dol...

Tutaj admina powiniene miec ktos powazny na poziomie ktory nie traktuje tego forum jak odskoczni i nabijania postow - przykladowo krzyk (ja szczerze nie przeczytalem jeszcze jakiegos chujowego postu , ktory nic nie wnosil z jego strony). Takich osob jest pewnie kilka , nie mowie tu o higlanderach,kabraxisach, ragnarocakach, huraganach i innych zabolach (przepraszam jesli wielu z Was pominalem) :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:23 
Cytuj  
A co ty masz do mnie? Akurat to forum rozpierdalaja tacy ludzie jak Mendol czy Oyciec, kotrzy zawsze musza dojebac komus osobista wrzutke i zachowuja sie czesto jak 5 letnie dzieci, ktore nie moga chyba odreagowac w RL to sie chca wyzyc tutaj...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:30 
Cytuj  
Forum rozpierdalają tacy (wszyscy?), którzy mają COŚ do innych i zamiast przemilczeć, nie wahają się tego napisać ;).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
A co ty masz do mnie? Akurat to forum rozpierdalaja tacy ludzie jak Mendol czy Oyciec, kotrzy zawsze musza dojebac komus osobista wrzutke i zachowuja sie czesto jak 5 letnie dzieci, ktore nie moga chyba odreagowac w RL to sie chca wyzyc tutaj...



I to jest najlepszy przyklad. Zamiast zlac to cieplym moczem to sie rage zaczyna :D i teraz w jednym poscie dojebales dwom osobom ktore zaraz napisza riposte i dojebia paru innym , niekonczaca sie opowiesc :O

Ale to jest do ogarniecia :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_


Ostatnio edytowano 14 kwi 2014, 09:37 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:37 
Cytuj  
W teso mozna być w 5 gildiach i RC jest raczej zeby miec ze soba kontakt jako gildia dodatkowa


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.