mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 20:44 
Cytuj  
In many MMO games player has nothing to do after reaching maximum level. All quests are completed, all dungeons are visited, PvP and PvE is not attractive any more… But it is not about Elder Scrolls Online. When the general quest line is completed and the maximum level is reached the second part of the game starts. This part is even more interesting than the first one.

Real PvP starts after 50th level
To be honest, real PvP starts after your character reaches maximum level. That’s because you have a lot of strong abilities and spells that you can use in battle. Your abilities are morphed and your character has enough stamina, health and manna to perform well in Cyrodiil. Moreover your gear at the highest level is also good and thus you chances to win are high. Your character is ready to meet enemies. You can have a lot of fun fighting against other alliances in AvA war after reaching highest level.

Top Level Items Crafting
Crafting is a very important part of Elder Scrolls Online. Your character can start mastering any crafting profession at low levels and all crafted items are useful at any level. But Top level items can be crafted after you become a real master in your profession. There are top level items that can be received through crafting only. You can create top level armor and weapons; you can enchant your gear making it even better. Crafting at high levels is very interesting and beneficial.

Adventure Zones (Dungeons)
Adventure zones are very similar to traditional raids. You enter the zone and become a part of an interesting story. You can receive great rewards there and have a lot of fun. When you finish your faction’s zones you can go to other factions’ zones and do quests there. Each faction has about 150 hours of dungeon questing!

Master Dungeons
Elder Scrolls Online has very interesting dungeon system. When you play the game at level 1 – 49 you visit different dungeons and complete different quests there. But as soon as you reach 50th level you can return to the dungeon that was already visited by you at a lower level. You will find new areas available for exploration there and new quests to take. You will see how your previous actions influenced the situation and you will be able to continue adventures there. It will be a new dungeon where you will have new gameplay experience!

As you can see Elder Scrolls Online has a lot of End Game Content. The game is divided into 2 main parts: below 50th level and after the 50th level is reached. Both parts are interesting and you will definitely have a lot to do after the maximum level is reached.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystko fajnie ale kilka pytan do Was , moze ktos wie cos wiecej , gdyz powaznie zastanawiam sie czy nie pogram moze dluzej :>

PvP mnie prawie totalnie nie interesuje jak i crafting.

Na czym beda polegac te advanture zones?Cos wiecej?

Dungeony rozumie ze beda nadal max 4 osobowe po 50 lvl.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 20:51 
Cytuj  
Powiem tak jak uda mi sie zrobic max lvl bedzie to drugie mmo w ktorym dojde do tego poziomu, a wtedy bede z reka na sercu pow mmo roku jak nie ostatnich lat.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 20:58 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=qwZsIUn_g6o

obejrzyj sobie filmik Kaczy, tu jest opisany pierwszy adv zone.

już.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:03 
Cytuj  
endgame to bedzie jak przedstawia housing, nawet instancionowany, zebym mogl sobie te wszystkie szmery bajery na półeczkach ustawiać :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:03 
Cytuj  
wow zajebioza :O

a ile ich bedzie?albo ile jest na ta chwile dostepnych i ile w planach?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:06 
Cytuj  
na poczatku bedzie 1.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:06 
Cytuj  
Zobacz ile na mapie jest jeszcze wolnego miejsca i sam sobie odp:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:20 
Cytuj  
Ja szczerze powiedziawszy im wiecej sie dowiaduje tym bardziej jestem przekonany ze chyba WS oleje dla TESO :D

Jeszcze w sumie 1,5 miecha zostalo ale ... zobaczymy. Na bank juz mi sie nie chce grac w beta weekend WS i wole TESO.

Od czwartku siadam do powaznego grania w takim ukladzie po 12h dziennie :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:35 
Cytuj  
Kaczy - i zanim powiesz, ze Cie pvp nie interesuje, wybierz sie najpierw na pvp :)

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:36 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Kaczy - i zanim powiesz, ze Cie pvp nie interesuje, wybierz sie najpierw na pvp :)

juz.


No tak , chyba powinienem sie tego nauczyc zeby nie oceniac czego dopoki sam sobie nie sprawdze :O czlowiek stary a glupi :>


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 21:37 
Cytuj  
No w końcu Kaczy, respect.
Nawet ja zaraz zobaczę jak to tam z tym TESO a się broniłem jak lew :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 22:03 
Cytuj  
Na pvp to ja sobie wejde na 50 lvlu, moze robie zle, ale nie widze sensu teraz.

Heheh nie badz maruda Oyciec chodz do aldmeri:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 22:08 
Cytuj  
Na cyrodiil fajnie tez questy sie robi. Zawsze jest ten element niepewnosci, czy zaraz ci ktos ze stealtha nie przywali.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2014, 08:18 
Cytuj  
no pvp nie ma sensu przed 50 albo min vet5. Wystarczy, że jakiś tard będzie ci z basha nawalał to długo na low lvl nie ustoisz :D. Btw moża zrobić temat, gdzie ludzie będą wklejali buildy, dzielili się wiedzą o skillach itp. Zainteresowani :D ????

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2014, 08:27 
Cytuj  
no tylko przydalyby sie 2 tematy - buildy pve i buildy pvp.
przed 50 jest sens chodzic - z gildia, albo biegac w wiekszym raidzie - zawsze sie cos postrzela a i punkciki leca.
warto tez codziennie robic quest na zabicie 20 enemy players (ja sam ciagle o tym zapominam).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2014, 08:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nyx napisał(a):
Na pvp to ja sobie wejde na 50 lvlu, moze robie zle, ale nie widze sensu teraz.

Heheh nie badz maruda Oyciec chodz do aldmeri:)


Jo chodz do aldmeri mam fajna gildie <Lusty Argonian Maid> bedziesz sie nadawal ;3


HAHA no będę jak najbardziej, argonianinem gram:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.