mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 23:06 
Cytuj  
gdyby nie było lagów na pvp i spadków fpsów, to można całkiem przyjemnie pograć

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 15 lip 2014, 09:12 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Czyli byłbyś chętny na mięsięczny abonament za grę single player?


Gdybym chcial grac w single player, gralbym w single player. Abonament to dla mnie zaleta. Zaleta na ktora mnie stac. To zapora odsiewajaca wiekszosc debili. Z zalozenia nie gram w tzw. f2p. Chyba, ze sa to pseudo f2p.

Lagi i spadki fps? Moze faktycznie maja miejsce na Cyrodiil. Dawno tam nie bylem. Z doswiadczenia wiem jednak, ze najczesciej wyglada to tak.

/guild chat:/
Macie lagi?
- nie
- nie
.
- nie
Jak nie macie, jak ja mam? :evil:
/idzie na forum poplakac na devsow/

Jako stary admin moge powiedziec, ze user jest glupi i klamie a u mnie dziala. Pozdrawiam i milego dnia zycze.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2014, 17:25 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
grey_cinnamon napisał(a):
Czyli byłbyś chętny na mięsięczny abonament za grę single player?


Gdybym chcial grac w single player, gralbym w single player. Abonament to dla mnie zaleta. Zaleta na ktora mnie stac. To zapora odsiewajaca wiekszosc debili. Z zalozenia nie gram w tzw. f2p. Chyba, ze sa to pseudo f2p.

Lagi i spadki fps? Moze faktycznie maja miejsce na Cyrodiil. Dawno tam nie bylem.


parsknelem niczym kon po czym wrocilem do lektury..
toz jedyne co jeszcze trzyma ludzi w tej grze to wlasnie cyrodrill, bez tego bylaby to przecietna gra pve:>
a jakbym mial placic za gre pve -to sa juz lepsze tytuly niz eso:)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2014, 22:00 
Cytuj  
Przeciętna może w kwestii mechaniki, ale świat i lore ESO to na pewno coś więcej, niż ma taka TERA, DAOC czy nawet ostatnio mocno wychwalany hicior -Wildstar.

Nie wiem dokładnie co, ale jest coś w Tamriel, co każe mi grać dalej. Może to sentyment z dzieciństwa, i wspomnienie tych setek godzin w gigantycznym, tajemniczym świecie Daggerfalla, gdzie po raz pierwszy chyba w grach jako gracz czułem się nic nie znaczącym pyłkiem w wielkim uniwersum.

A zwiedzania samego świata i ciekawych miejsc jest na dobre 2 miesiące (no chyba że speedrunejmy).


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2014, 23:47 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Przeciętna może w kwestii mechaniki, ale świat i lore ESO to na pewno coś więcej, niż ma taka TERA, DAOC czy nawet ostatnio mocno wychwalany hicior -Wildstar.

Nie wiem dokładnie co, ale jest coś w Tamriel, co każe mi grać dalej. Może to sentyment z dzieciństwa, i wspomnienie tych setek godzin w gigantycznym, tajemniczym świecie Daggerfalla, gdzie po raz pierwszy chyba w grach jako gracz czułem się nic nie znaczącym pyłkiem w wielkim uniwersum.

A zwiedzania samego świata i ciekawych miejsc jest na dobre 2 miesiące (no chyba że speedrunejmy).

W tym problem. Coop Skyrim byłby fajny. TESO pesudo mmo, juz fajne nie jest ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2014, 17:09 
Cytuj  
http://www.vg247.com/2014/07/18/elder-s ... n-numbers/

A liczba jego - 772,374


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2014, 08:46 
Cytuj  
Owszem, ale to dane z czerwca.
Ja też wtedy miałem suba w TESO:)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 08:40 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Owszem, ale to dane z czerwca.
Ja też wtedy miałem suba w TESO:)


a z kiedy chciałeś? 2015? :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 14:15 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Owszem, ale to dane z czerwca.
Ja też wtedy miałem suba w TESO:)


Biorąc pod uwagę, że czerwiec jest zamkniętym miesiącem to masz najbardziej świerze dane jakie możesz mieć.


_________________
Obrazek

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 16:29 
Cytuj  
Przecież napisałem że w czerwcu się łapię, a obecnie suba nie mam.
Dodatkowo jakoś na początku lipca był termin kończenia się subskrypcji, tych które rozpoczęte zostały równo z premierą. Dodatkowo, o ile dobrze pamiętam problem ze spadkiem fpsów zaczął narastać w czerwcu, co pewnie spowodowało wiele zakończeń subskrypcji.
Generalnie, wg mnie, kilka rzeczy które mogły spowodować odpływ subskrybentów zeszło się w czerwcu, i mógł to być "peek" odejść. I osobiście dane o ~700k abonentów uważam za nieświeże.

Pozdro.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 23:01 
Cytuj  
Dane z tej firmy są mocno wątpliwe, wystarczy porównać ze styczniowym raportem. top 10 f2p 2013 w sieci, bo u siebie już usunęli poprzednią infografikę. Cyferki były trochę inne 8) Imo finansują/podaja nieprawdziwe dane i oni to biorą za dobrą monetę wydawcy w celu spopularyzowania modelu freemium na zachodzie.
Ponad 700k subów w TESO jest wzięte z kosmosu. "Sprzedaliście 500k? - Więcej. Czyli milion? - Weź nie świruj. Ok, thx wpiszę...783,428. "
Jedynym faktycznym celem tego typu publikacji jest reklama. Jakie znaczenie ma czy w grę gra 1k czy 1000000k dla gracza? Liczy się tylko przełożenie tej kasy na rozwój gry i zagęszczenie na serwerze/ach.
Ale oczywiście w reklamie nie liczy się rozsądek, tylko owczy pęd - jak ktoś inny płaci, znaczy dobre. I się kręci interes .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 06:57 
Cytuj  
moze sprzedali tyle boxow (bo dawno nie bylo nowego mmo,wiec mogli trafic w punkt z wydaniem gry) ale aktywnych subskrybentow nie maja tyle na bank.
Koloryzowanie statystyk to pewna forma reklamy i zachecania osob do kupna produktu-patrzcie ilu nas jest, gra nie umiera wbrew powszechnym opiniom :P

a ci co graja widza jak jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 08:42 
Cytuj  
e tam, przynajmniej bedzie mozna zabijac NPC, zeby zabrac z nich 1 golda i random white itemka, a w 2016 bedzie pvp! :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 12:11 
Cytuj  
chuj za to 70k wildstara robi wrazenie :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.