mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 17:12 
Cytuj  
Normalnie mam wrażenie, że jak ktoś krytykuje WS to kaczy myśli, że krytykuje jego.
Kaczy, zaakceptuj fakt, że ludzie mogą mieć swoją opinię na dany temat i obrażając kogoś tego nie zmienisz. Dla mnie WS jest chujowe do entej potęgi i przypomina mi grę dla nastolatków, ale to mój odbiór. I w zasadzie rozumiem, że komuś się może podobać i może uważać, że to wymagająca gra dla dojrzałego gracza. Jedna opinia nie wyklucza drugiej, bo nikt nie ma monopolu na obiektywną prawdę.

już.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 17:49 
Cytuj  
krzyk

zrozum jedno , mowienie ze komus sie gra nie podoba , ze jest dla niego chujowa , ze nie lubie animacji , walki itd. - OK ZGADZAM SIE

ale jak jakis baran wyciaga KONKRETNE ARGUMENTY :

bugi,boty,poziom

z ktorymi nie moge sie zgodzic bo zwyczajnie nie sa prawda to ZWYCZAJNIE DELIKATNIE TWIERDZE ZE NIE MA RACJI a jesli robi to NAJWIEKSZY BOT tego forum to doprowadza mnie to do smiechu

lapiesz?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 17:52 
Cytuj  
taki duży, a takie agro ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 17:53 
Cytuj  
Dla gimbazy czy tez to nie ma znaczenia, mało kto pogra dłużej jak miesiąc, zwyczajnie nie ma obecnie klienta na to by siedzieć w grze wiele miesięcy czy lata jak to było dawniej, teraz wszystko kręci się na hype w becie, zakupie pudełka i braku ochoty by się do gry logować, standard.

Każda gra ma jakiegoś męczennika, pamiętacie jak walczyłem o Age of Conan :lol:
Dziwi tylko że wielu nadal z tego nie wyrasta i błaznuje broniąc kolejną grę i to w 2014 roku gdzie hype w grze mmo spada już po paru godzinach od premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 18:31 
Cytuj  
Tyle że przedstawianie argumentów i informowanie jak jest z perspektywy osoby ktorej gra sprawia przyjemnosc (o dziwo tak robi zabol) to jedno a obrazanie wszystkich i wzystkiego kaczego to drugie.
I nijak sie to ma do obrony gry albo fanbojowania.

już.

PS. Co do postów kaczego - nie planuję wchodzić z nim w jakąkolwiek dyskusję na jakikolwiek temat, bo to nie ma sensu :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 18:37 
Cytuj  
krzyk Tobie to TESO mozg wypralo czy straciles zdolnosc czytania ze zrozumieniem?przeciez Ty sie nijak odnosisz do tego co ja napisalem...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 19:34 
Cytuj  
Kaczy zrozum, że to co dla ciebie jest zaletą (zajebiście zręcznościowy i oczojebny kombat z grafiką cartoon) dla innych jest sporą wadą. Mnie ogólnie zniechęca fakt, że widzę zasięg swojego aoe czy tam innego ataku w postaci w postaci zielonych/różowych kafelek a postacie się ruszają jakby adhd miały albo mrówki w dupie - nie uważam tego za zalęte.

Zauważ proszę, że ja nie krytykuję ani ludzi ani nie mówię, że gra jest chujowa. Mi się po prostu ona nie podoba. Chcesz to graj ale proszę nie rób tutaj śmietnika skoro w teso nie grasz. Załóżcie sobie dział o WS i będzie ok.

Co do bugów i botów w WS to sorry, ale jeszcze takiej gry nie było chyba co by albo przed jednym albo drugim się uratowała. W Teso czujesz powiew świeżości a w WS jakbym widział wowa na sterydach.

Żeby nie było to pograłem w WS przez 2 dni i po prostu pomijając setting, który skreśla dla mnie tą grę to jest jeszcze cała masa innych rzeczy takich jak combat, głupie AI mobów, nieciekawe questy, ogólnie cała ta themeparkowa otoczka. No i PEGI 3+.

Gra ma ciekawe rozwiązania ale one mi nie podchodzą.

Podniecanie się poziomem trudności mi przeszło jak przestałem grać w WoWa(wątpie aby WS osiągnał poziom raidów TBC przed nerfami - mam na myśli Kaela np). Od tesco chcę aby było wymagające na tyle abym nie usnął i z tego co widzę to Craglorn mi to zapewni. Do tego liczę na dalszy dreszczym emocji w PvP (szczególnie jak będzie serwer w Europie).

No i gildie w tesco też miały świetny quest line (Shaegorath wymiata - nie ma uja we wsi). Jak dodadzą Dark Brotherhood to się poszczam w gacie ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 22:07 
Cytuj  
Kripp dosyć ostro pojechał Wildstara. Community wymusiło na nim żeby jeszcze zagrał i zagrał...3 godziny. W pewnej chwili nie wytrzymał i alt+f4 :]
(wiem wiem, Kripp to nie wyrocznia, ale pojęcie jakieś tam ma).


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 22:09 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kripp dosyć ostro pojechał Wildstara. Community wymusiło na nim żeby jeszcze zagrał i zagrał...3 godziny. W pewnej chwili nie wytrzymał i alt+f4 :]
(wiem wiem, Kripp to nie wyrocznia, ale pojęcie jakieś tam ma).


Dla mnie Kripp = http://www.youtube.com/watch?v=Ag9SgrHjhQg

:lol:

Pojęcie ma, w końcu bardzo zachwalał Neverwinter Online... :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 22:19 
Cytuj  
Ta, Kripp ma takie pojęcie jak każdy kto by tyle napierdalał w daną grę co on.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 23:38 
Cytuj  
Kripp znalazł se dupe i gada jak potłuczony. Wypalił się :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2014, 22:35 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ta, Kripp ma takie pojęcie jak każdy kto by tyle napierdalał w daną grę co on.


Przecież tak jest ze wszystkim...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 08:10 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Kripp znalazł se dupe i gada jak potłuczony. Wypalił się :)


A ja słyszałem, że to nie 'ona' ale...'on'. Nawet pojawiły się ploty, że to Artosis czy jak mu tam (gość co gra w HSa).


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 08:48 
Cytuj  
Highlander, tez ponoc kiedys gdzies cos tam slyszal... przypadkiem na silce... ale imo to nic pewnego.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 17:37 
Cytuj  
Byłem największym fanboyem więc info z pierwszej ręki:

Spoiler:


A Artosis to żyd z polskim nazwiskiem (Stemkoski).

:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 19:29 
Cytuj  
Przecież on nie śpi i się nie myje, fuj. Ona pewnie też.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 19:32 
Cytuj  
No popatrz. Czyli jednak się zakochał facet. Dlatego poziom spadł, a Kripp wydaje się jakby wypalony całością.
Jak zwykle wszystko przez baby :]


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 21:04 
Cytuj  
Dokladnie, i przytyl


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 16:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zenimax to afair spolka giełdowa, wiec beda musieli wkoncu te dane pokazac przy kwartalnym rozliczeniu.

Zenimax, jako jedna z niewielu, nie jest spółką giełdową i nie musi udostępniać rozliczeń. W takim wypadku ważne jest, czego nie mówią.
Sprzedaż prawdopodobnie nie przebiła bariery 1mln, przypuszczalnie ok. 600k (pudełek i dd) zostało sprzedane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 23:40 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
iniside napisał(a):
Zenimax to afair spolka giełdowa, wiec beda musieli wkoncu te dane pokazac przy kwartalnym rozliczeniu.

Zenimax, jako jedna z niewielu, nie jest spółką giełdową i nie musi udostępniać rozliczeń. W takim wypadku ważne jest, czego nie mówią.
Sprzedaż prawdopodobnie nie przebiła bariery 1mln, przypuszczalnie ok. 600k (pudełek i dd) zostało sprzedane.



źródło? czy highlanderowe fusy ?


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.