mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 10:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Aż dziwne ze po tylu latach i setkach gier nadal znajdują się na tym forum obrońcy/męczennicy danej gry.
Z drugiej strony cieszcie się że ktos gra, a nie że milion czy więcej bo nie przekłada się to na nic, w wurm gra 6k i jakoś dla większości to zabawa.
Gry w stylu TESO to jednorazowy skok na kasę, teraz idealne dla nich by było zamknąć serwery i zacząć płatne bety TESO2.


Embe też potrafisz dojebać, chociaż nic dziwnego skoro gracz w gówno jakim jest WURM.
Jak zamknąć serwery, jaki skok na kasę??

Pomijając to co muszą jeszcze dopracować to 1.1 zapowiada się zajebiście (według gildi, które testowały na PTS i oceniam to też po streamie z weekendowego eventu w Craglorn, gdzie gilidzie robiły speedruny etc). Gra będzie lepsza z pacza na pacz i zapewne wszystkie bolączki znikną do czasu konsolowej premiery. Jak przejdą na F2p i miało by im to pomóc to niech będzie f2p. Ja i tak będę płacił bo tak jest dla mnie najwygodniej.

Trzeba poczekać co dokładnie zapowiedzą w 1.2 po Craglorn i wtedy ewentualnie płakać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:05 
Cytuj  
pisz co chcesz ale jakby ci zaoferowali rok abonamentu do TESO za free lub dostęp do bety TESO2 to byś wybrał to drugie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:21 
Cytuj  
Nie ma co dyskutować zabol, tendencja ludzi jest taka: albo mi się podoba i gram, albo nie gram bo jest chujowe i nie ma prawa sie podobać komukolwiek - i jeszcze najlepiej jak gra padnie, bo będę odczuwał wewnętrzną satysfakcję.
Masakryczna jest polska mentalność :)

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:34 
Cytuj  
No Krzyk racja niestety aczkolwiek smutne to jest tak czy siak ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:35 
Cytuj  
zadna skrajnosc nie jest dobra. Tyczy sie to zarowno haterow jak i fanboyow.
Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala: jak walneli jakas okragla liczbe (w sensie duza) ludzi zapisanych do bety, to od razu sie tym pochwalili. A teraz cisza.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:40 
Cytuj  
Ja codziennie zrobię sobie ze dwa questy i jest fajnie a, że mam dopiero 17 level to lol gram dla przyjemności.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 11:51 
Cytuj  
Ja tak pykalem do ~25, czy troche wiecej, ale juz wymiekam. Brakuje mi pvp, a jednak bycie na starcie do tylu vs level cap mi nie odpowiada. Brak mi po prostu low level pvp. I tutaj imo rozwiazaniem bylyby bg. Bo o wspolnych (dla wszystkich frakcji) leveling zone'ach nawet nie marze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 12:08 
Cytuj  
swoja droga to czemu tego craglorn jeszcze nie ma?

ja juz bylem pewien ze od 2 tygodni przynajmniej ludzie tam sobie biegaja, a to jak sie okazuje tylko PTS.

troche slabo zaczynaja wygladac te "co miesieczne content patche" skoro pierwszy kawalek contentu ktory pewnie [spekuluje tylko] zostal wyciety z premiery ESO wychodzi tak dlugo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 13:04 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
swoja droga to czemu tego craglorn jeszcze nie ma?


Dlaczego nadal jest tak wiele bugów?

- zbugowane questy,
NPC-e, które nie chcą gadać,
NPC-e mówiące w jakimś dziwnym germańskim narzeczu (niektórzy twierdzą, że to deutsche Sprache),
main questy zbugowane - np. zakończenie Bangkorai - Septima potrafiąca stać się niewidzialna na dobre,
world bossy, głównie summonerzy z problemem (może depresja?),

- problemy ze switchowaniem postaci a nawet z pierwszym logowaniem postaci i wiele innych nieśmiesznych rzeczy,

Wczoraj lag przeciągnął mnie na koniu około 50 "growych" metrów z powrotem do obozu pełnego mobków - w żadnym MMO takiego "cuś" nie uświadczyłem. Zostałem schwytany przez niewidzialną rękę i po najkrótszej linii przesunięty w dość wolnym tempie. Naprawdę śmieszny widok. W niedzielę - w mojej sieci może z 10% obciążenia łącza do Polkomtela.

- dlaczego nie ma balansu w PVE ?
zacząłem (mając 800k expa do zrobienia do VR 6) kampanię AD i ... wow mobki w Auridon są wyraźnie łatwiejsze niż w Bangkorai - cool, jaka fajna łatwizna, znowu z hide'a oneshotuje leszczy (mieczem VR5). Coś takiego z mobkami VR 5 mi się nie przydarzało. Auridon jest za łatwy czy może Bangkorai za trudne? Raczej to drugie.

- dlaczego kumpel w party nie może mi pomóc bo go nie widzę, tylko tego fistaszka nad głową?

- dlaczego nadal, codziennie dostaję porcję kolorowego mailowego spamu z reklamami znanego serwisu sprzedającego growy gold? W dodatku serwis ten podobno znajduje się na serwerze amerykańskiej firmy w ... USA.

Myślę, że ktoś tu sobie po prostu i zdecydowanie nie radzi. Może chcą CRAGLORN wypuścić bez bugów? Może. Najwyraźniej potrzebują więcej czasu, dużo więcej czasu. Ja im czas dałem - 6 miesięcy subskrypcji. Może zdążą :D

Żeby nie było całkowitego oftopa to według mnie opłaconych subskrypcji jest góra ze 100 tysięcy :wink:


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 14:09 
Cytuj  
Ja tam do tej pory jedyne bugi jakie miałem to też z niedziałającymi world bossami (i to może ze 2 albo 3). Nie zbugował mi się żaden quest, nie miałem problemu z logowaniem etc. Zresztą większość ludzi, którzy tak chwali się znajomością bugów to albo wyczytała na forum albo... wyczytała o nich na forum lub usłysza od osób trzecich. Serio, w gildi w której jestem jest kilkadziesiąt osób i nikt żadnej kumulacji bugów nie miał.

Dla mnie obecnie najpoważniejszym problemem są lagi z racji tego, że gram w data center u zjebanych hamburgerów oraz fakt, że nawet po 50lvlu muszę zrobić 2x tyle questów co na lvl 50:). Nie spieszy mi się jednak także póki co gra mi się zajebiście poza tym.

Co do tego czemu Craglorn jeszcze nie wyszedł: Odpowiedź jest prosta - wyjdzie tuż przed premierą Wildstara. Specjalnie to przekładają i może to i dobrze bo będzie mniej baboli. Wyjdzie zapewne pod koniec maja albo max pierwszy tydzień czerwca przed samym WS-em(chociaż ja podejrzewam maj).

I tak nie jest to zły czas biorąc pod uwagę to, że musieli fixować sporo rzeczy których pewnie do końca nie brali pod uwagę. Warto pamiętać, że ZOS nie mówił/pisał nigdzie, że content pacz będzie wychodził równo co miesiąc. Była o mowa o 6-8 tygodniach a może więcej w zależności od tego ile fixów trzeba będzie robić i co content pacz będzie zawierał.

Nie fanbobuje. Wiem, że gra nie jest idealna ale wiem też, że ZOS ma możliwości aby ją poprawić i włożyć w nią kupę kasy. O żadnym failu a'la SWTOR tutaj mowy nie ma. O przejściu na F2P w ciągu roku też raczej nie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 14:44 
Cytuj  
Zabol moglbys mi przyblizyc co ma wyjscie jakiegos raidu w TESO do premiery WS bo nie rozumiem za bardzo?

Tzn domyslam sie ale na sama mysl chce mi sie smiac ale byc moze masz jakies inne ciekawsze wiadomosci :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 15:34 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Zabol moglbys mi przyblizyc co ma wyjscie jakiegos raidu w TESO do premiery WS bo nie rozumiem za bardzo?

Tzn domyslam sie ale na sama mysl chce mi sie smiac ale byc moze masz jakies inne ciekawsze wiadomosci :D


Chodzi głównie o przyciągniecie nowych osób oraz o tych, którzy np nie przedłużyli suba bo nie mieli co robić a byli rasowymi graczami HC PvE (znam takich co po pierwszym miechu mieli 15d played...). Dla takich Craglorn ma w koncu przynieść jakieś wyzwanie.

Oczywiście są tacy, co nigdy w TESO nie zagrają albo będą narzekać mimo, że nigdy nie zagrali. Tak samo będzie/jest z WS.

Oba tytuły mają abo(bo nikt mi nie powie, że po pierwszym miechu albo dwóch 90% populacji WS będzie kupowało gamecardy za ingame walutę). Jak ktoś kupił tesco i chce pograć PvE na poważnie to Craglorn to dla niego jest raczej must have. Jak ktoś będzie chciał pograć i coś zdziałać to musi odnowić/przedłużyć subskrypcję i zabulić no i zainwestować trochę/dużo czasu.

No i nie każdy ma siły lvlować znowu w kolejne grze w tak krótkim czasie imo.

Nie każdy gra w dwa mmo i buli za 2 mmo bo jeszcze są inne gry. Poza tym ludzie nauczeni kolejnymi premierami wiedzą, że pierwszy miesiąc(e) to sporo problemów to po co się pakować w WS skoto to kolejny theme park dla gimbazy i na dodatek w stylu cartoon. Na pewno nie będzie wolny od bugów/botterów etc. Opinie w przypadku WS są tak samo skrajne jak w przypadku TESO. Prędzej bym do WoWa/Rifta wrócił, niż zagrał w WS i latał z gimbazą.

Jak ktoś wylevelował postać do 50 i zabulił np 170zł za grę to raczej oczywiste, że będzie chciał spróbować nowego contentu. Jeśli craglorn okaże się zajebiste i wszyscy się zaczną rozpływać w sieci to niezdecydowana masa, która nie ma własnego zdania odnowi suba. Po co mają kupować/bulić za WS skoro grają już w jedno mmo?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 15:35 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Zabol moglbys mi przyblizyc co ma wyjscie jakiegos raidu w TESO do premiery WS bo nie rozumiem za bardzo?

Tzn domyslam sie ale na sama mysl chce mi sie smiac ale byc moze masz jakies inne ciekawsze wiadomosci :D


No jak to co, marketing :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 15:51 
Cytuj  
Zabol ale ty jestes mierny...rece opadaja.

O jakiej gimbazie ty mowisz w WS?W WS zrobinie pierwsze 5 man dungona jest trudniejsze niz przejscie tego miernego TESO z zamknietymi oczami :D

Gimbaza i ty mozecie zapomniec o pograniu w WS bo ta gra nie wybacza najmenijszych bledow , jest kurewsko wymagajaca i nikt nie bedzie jej ulatwial.

O bugach i innych gownach to mozesz mowic na podstawie TESO w ktore grasz bo w WS w fazie open bety nie ma ich praktycznie wcale , w odroznieniu od TESO gdzie devsi sobie zwyczajnie nie radza.Poziom bledow , explitow i innych gowie ktore w tej grze mialy i pewnie nadal maja miejsce powoduje u normalnego gracza jedno - alt+f4 i allegro za 10 zeta - ale sry ja zapomnialem ze ty sam jestes jebanym boterem wiec pewnie dobrze sie czujesz taplajac sie w tym gownie :D

Poczekajmy 3 miesiace jak oglasza jakas liczbe subskrypcji to bede z ciebie jeszcze bardziej lal niz zazwyczaj BOCIE!!!


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zresztą większość ludzi, którzy tak chwali się znajomością bugów to albo wyczytała na forum albo... wyczytała o nich na forum lub usłysza od osób trzecich.


Masz rację, kumulacji bugów nie ma. Natomiast nadal istnieją bugi w "VR content". Żeby było śmieszniej jakiś czas temu ludzie porobili questy/bossy (Alik'r Desert), których w tej chwili zrobić się nie da. Odnośnie logowania postaci to jak widzę "Requesting character load" to mnie trzęsie. Może ten problem nie dotyczy wszystkich bo nie każdy ma 8 postaci i nie każdy przynajmniej raz dziennie przełącza się na kilka z nich. Może to wina Polkomtela ale widzę utratę pakietów tylko po drugiej stronie oceanu. NPC-e mówiące po niemiecku można było spotkać przed 50 poziomem. Może nie grasz w EP więc mogłeś ich nie spotkać. Jeśli w porę naprawią to nie spotkasz. Jestem w Twierdzy (EP) i jest nas całkiem sporo (lewelujących), czystki miały być w niedzielę ale nie było, więc dokładnie nie wiem ile osób gra. Ludzie mają te samy problemy, nie jest ich wiele ale są nadal - po niemal 2 miesiącach od premiery.
Dodam jeszcze totalnie zamulony guild bank, przynajmniej mój guild bank taki jest.

Wildstar? Wy tak serio? Zainstalowałem, zrobiłem kilka questów ale ta grafika i ten klimat to zdecydowanie nie moje gusta ;/.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9


Ostatnio edytowano 19 maja 2014, 16:04 przez Belladonna, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:01 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Gimbaza i ty mozecie zapomniec o pograniu w WS bo ta gra nie wybacza najmenijszych bledow , jest kurewsko wymagajaca i nikt nie bedzie jej ulatwial.


Biore to sobie w stopke i zobaczymy czy miales racje.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:09 
Cytuj  
@Belladona

W TESO gra kto chce , komu sie podoba , tak samo w WS. Nie wnikam w to czy ktos lubi to czy cos innego. Mnie wkurwia tylko jak ktos jak zaba (skonczony kretyn swoja droga i oszust) wyraza opinie ktore nie maja najmniejszego pokrycia w rzeczywistoci :

- WS pelno bugow - brak
- WS gra dla gimnazy - rotfl
- WS pelno boterow jak on - brak bo jest cos takiego jak CREED tylko trzeba poczytac

I bronienie na sile tytulu z tak wieloma bledami jak TESO to chyba lekka przesada...

@Candi

Nie ma problemu , tylko dajmy sobie troche czasu zeby nie bylo ze za wczesniej oceniamy , ja 3mam za nimi kciuki.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:22 
Cytuj  
E tam obie skrajnosci widze tutaj... jak zawsze


Fakt nigdzie nie moge znalezc info o co miesiecznych content patchach (poza mmorpg.org.pl) ale daje sobie reke uciac ze gdzies o tym czytalem + tu na forum ktos b. czesto o tym wspominal.

a jak tam Cyrodil, widze ze wampiry fixa raczej nie dostaly, Mendol biegasz jeszcze?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:24 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Mendol biegasz jeszcze?


A widzisz zeby spamowal? :D Juz polazl grac w alphe AA , mniej bugow ponac niz w TESO.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:27 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Mendol biegasz jeszcze?


od tygodnia w nic nie gram, mniej czasu jak i ochoty na granie ogolnie.
ale pewnie niedlugo sie zaloguje i zobacze jak tam cyrodia, moja gildia sie przeniosla do innej kampanii i bede zmuszony biegac z randomkami.
poza tym myslalem, ze jednak sie wezma do roboty i przeniosa serwer do eu, bo te lagi faktycznie czasami wkurwiaja na maxa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.