mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 21:35 
Cytuj  
Link Realms

Było? Taka niby mala gierka a przyciagnela moja uwage.
Link: http://www.linkrealms.com/
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=L9L1uHJHaX0
Cytuj:
Linkrealms is a careful mix of some popular features typical of social-based games (ie custom content), with actual RPG game-play. Make no mistake about it, Linkrealms IS an actual game, not just a "glorified chat room" with mini-games that is seen all too often.
While the game has plenty to offer to those who enjoy "hack & slash" adventure & Player vs. Player combat, it also offers so much more.
For those who enjoy crafting, item collecting, non-combat questing, or just socializing, there is something for everyone!

What makes Linkrealms different from other online games?

-The nature of the Linkrealms universe. With the exception of certain adventure areas, the entire landscape is created & owned by the players themselves.
-Non class-based, open-ended character skill system.
-Linkrealms is a game created by adults, for adults. (18+)
-HIGHLY customizable player appearance & personality.


Crowns of Power

Googlowalem sobie troche szukajac ciekawych produkcji. Niekiedy wydaje sie, ze gra wyglada jak gowno, a niekiedy nie. Moze ktos gral? Z poczatku myslalem, ze to jakas zapomniana gra jest ale newsy sa dosc swieze.
http://www.crownsofpower.com/
movie: http://www.youtube.com/watch?v=4K-cYDsfZuQ
movie da rade : http://www.youtube.com/watch?v=TxF9Oz2PB4I

Wiem tylko, ze ma nie byc serwerow non-PvP. PvP jest powyzej 20 lvlu. Nie ma wyselekcjonowanych klas. Loot w pvp.

FAQ:
http://www.crownsofpower.com/gettingstarted.php


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 lip 2009, 23:09 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 21:53 
Cytuj  
Hmm... wygląda bardzo fajnie, przetestuje jak otworzą rejestracje, lol rozjebało mnie jak walnął laską w łeb tego wielkiego mrówkojada ^^


Cytuj:
Using the Realm Editor each player can create & customize a portion of land in this world called a realm. Your realm can include a home for you to store & display your belongings, a landscape, or both. The Realm Editor comes with a very large library of graphics, covering multiple themes & styles to create a truly unique creation of your own.

Your realm will be visible & available to other players whether you are logged in or not, 24 hours a day. Players & creatures will wander through your realm, and your crops will continue to grow. The Linkrealms universe consists of these realms, all linked together to create a coherent world of the community's own creation.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 22:10 
Cytuj  
@high1
ojj bieda musi być rynku jak tak spamujesz, dobrze chociaż że masz jakiś gust, nie tak jak shaver (czym większy crap tym lepiej)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 22:19 
Cytuj  
spamuje? ogolnie zakladam bardzo malo tematow. Jesli Cie to ciekawi, to pogoglowalem sporo, bo siedze obecnie na tak kijowym kompie i neozdradzie, ze ledwo mi sie jutub otwiera. Wiec ta, bida, ale na rynku mmo rowniez.

A gierka mnie po prostu zaciekawila, klient 106 mb, nie glupie zalozenia, gierke 1 raz na oczy widze, wyglada oldskulowo. I ten komp moze by to nawet udzwignal. Wiec klucz do betki gief ;) A moze ktos sie taki znajdzie co gral?

@down
wybaczam, bier hojne dary od jaśnie pana.


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 lip 2009, 22:24 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 22:23 
Cytuj  
srka, że nieszczęśliwie użyłem słowa 'spamujesz', pewnie lepiej byłoby 'obdarzasz' nas tematami o nowych produkcjach mmorpg, sry raz jeszcze

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 23:58 
Cytuj  
imo wyglada pro.
Ale ja mam jakis odchyl na punkcie tego, ze powinno sie reczenie celowac i trzech osi kierunku a nie dwoch ;/. IMO ma potencjał na dobry gameplay, bo skadinad autorzy nie musza sie skupiac na dopracowaniu typowych problemow wynikajacych z full 3D gry ;p.

Mimo wszystko szacun dla autorow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 00:39 
Cytuj  
powinno sie reczenie celowac

To ty nieszczesliwy musisz byc bardzo. FPSow nie lubisz, a MMORPGi to sie przewaznie robi pod motorycznie uposledzonych, wiec z celowania nici, chyba ze tabem.


spamuje?

Tak, musisz nad soba popracowac, zebys na forum zaczal wnosic tyle samo co mcpies. Posty dlugie, zawsze na temat, ciekawe, przepelnione konkretami i - przede wszystkim - zabawne.


Co do Link Realms, to zapowiada sie ciekawie, bo tworcy staraja sie czesciowo odtworzyc UO, ale nic wielkiego z tego nie wyjdzie, bo to jakby nie patrzec tylko slabiutka graficznie produkcja indie. O invite'y niestety dosc trudno, betka dosc kameralna. Osoby posiadajace konta moga zaprosic max kilka osob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 00:42 
Cytuj  
Konrad Konrad ;)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 01:12 
Cytuj  
konrador napisał(a):
powinno sie reczenie celowac

To ty nieszczesliwy musisz byc bardzo. FPSow nie lubisz, a MMORPGi to sie przewaznie robi pod motorycznie uposledzonych, wiec z celowania nici, chyba ze tabem.


spamuje?

Tak, musisz nad soba popracowac, zebys na forum zaczal wnosic tyle samo co mcpies. Posty dlugie, zawsze na temat, ciekawe, przepelnione konkretami i - przede wszystkim - zabawne.


Co do Link Realms, to zapowiada sie ciekawie, bo tworcy staraja sie czesciowo odtworzyc UO, ale nic wielkiego z tego nie wyjdzie, bo to jakby nie patrzec tylko slabiutka graficznie produkcja indie. O invite'y niestety dosc trudno, betka dosc kameralna. Osoby posiadajace konta moga zaprosic max kilka osob.
zebys ty byl zabawny ; (


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 01:23 
Cytuj  
Ja tam nie jestem jakims maniakiem graficznym i grafika nie jest dla mnie wazna, jednak wazne jest to, by byla spojna i nie robiona na odpierdol. Na tym filmiku z Crowns of Power, wyglada to po prostu tragicznie. Nie rozumiem jak mozna wszystko zrobic na odczepnego. Mapowanie tragicznr, scalowanie rowniez, a najbardziej mnie rozjebal ten dungeon/korytarz gdzie wszystkie sciany, podlogi oraz sufit mialy identyczna teksture...
To ja juz wole pograc w jakas pixeloze, gdzie wszystko pasuje do siebie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 04:52 
Cytuj  
konrador napisał(a):
powinno sie reczenie celowac

To ty nieszczesliwy musisz byc bardzo. FPSow nie lubisz, a MMORPGi to sie przewaznie robi pod motorycznie uposledzonych, wiec z celowania nici, chyba ze tabem.

FPS nie cierpie ale TPS (GoW), uwielbiam. Ale co ja upośledzony moge wiedziec o grach dla prawdziwych mężczyzn...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 07:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale co ja upośledzony moge wiedziec o grach dla prawdziwych mężczyzn...


/agree

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 07:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale co ja upośledzony moge wiedziec o grach dla prawdziwych mężczyzn...


/agree

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 07:59 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tak, musisz nad soba popracowac, zebys na forum zaczal wnosic tyle samo co mcpies. Posty dlugie, zawsze na temat, ciekawe, przepelnione konkretami i - przede wszystkim - zabawne.


Dobrze, że to ty napisałeś, ja jestem zbyt skromny żeby się przechwalać

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 09:23 
Cytuj  
Cos CI nie idzie McPies, bo cos krotko tutaj i zupelnie nie na temat, ale oczywiscie hail twojej boskosci. ;]

Co do Link Realms, fakt nie wyglada na hiper, mega, super wielka produkcje ale pare rzeczy wskazuje na to, ze bedzie gierka zrobiona z jajem. Na pewno chetnie do niej zajrze. Na grafice mi nie zalezy az tak, nie raz wracam do gier co wygladaja obecnie jak crap. Te dwie pozycje co podalem powyzej i tak sa dla mnie lepsze niz te slitaśne azjatyckie produkcje, ktore wszystkie sa takie same. A czy DFO wyglada jakos super?

Zainstalowalem Crowns of Power. Spodziewalem sie, ze bedzie o wiele gorsze. Dalo by rade pograc, gdyby mi nie robilo artefaktow w grafice ;). Nawet widzialem pare osob biegajacych. Są dwa serwery PvP. Troche jak jakis knight online wyglada. No ale trudno powiedziec by to bylo bardzo fajne, dla hardcorowcow raczej. GG na dwoch serwerach ok 30 playersow ;] wow, wieczorem ok 60...

btw. link realms skills http://wiki.linkrealms.com/index.php/Skill


_________________
.


Ostatnio edytowano 4 lip 2009, 22:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 15:35 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
iniside napisał(a):
Ale co ja upośledzony moge wiedziec o grach dla prawdziwych mężczyzn...


/agree


Oyci3C napisał(a):
iniside napisał(a):
Ale co ja upośledzony moge wiedziec o grach dla prawdziwych mężczyzn...


/agree


Widze, ze tu sami pr0-playerzy z czasem reakcji <0.1ms


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 20:59 
Cytuj  
http://forums.linkrealms.com/viewtopic. ... 44&start=0
Cytuj:
We will be resuming beta invitations in November. Any day now actually.


więc trzeba szykować klawisz "F5"


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:27 
Cytuj  
@Highlander
Jakbys sie zalapal to bylbym wdzieczny za podeslanie mi keya :P. Bo z tego co patrzylem mozna zapraszac do bety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 20:23 
Cytuj  
Poki co to albo juz wczesniej nie dalo sie rejestrowac (bo trzeba bylo miec keya) albo jest cos skopane ze stronka, albo nie pamietam hasla ;] . www to sie nie zmienia chyba od roku. Licze, ze wylapie bo to dla mnie gra z rodzaju "cos innego".


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 13:27 
Cytuj  
Polecam sprawdzić email, ja dostałem kluczyk w niedziele.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.