mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:00 
Cytuj  
Eh znowu nie podpierdalaj tak Trionu - F2P w RIFT jest naprawde fajnie zrobione. :)

Czyli co? Mam rozumiec ze takiego AA juz nie ma i sa za to samochody i plazowanie?

http://www.youtube.com/watch?v=1Rx5O4s_ ... xg&index=4

Pytam bo tak jak pisze - nie ogarniam wtf sie dzieje z ta gra... :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:29 
Cytuj  
Nie zajmuje się tutaj tym czy F2P w Rift jest dobre czy złe, w ogóle tego nie poruszałem. Pisałem tylko o tym, kto będzie w to grał jak się część 'purystów' rozczaruje obecnością pseudo-steampunku, bikini i masą pierdół "jak w WoW-iku czy Aion". Większość rzeczy graficznych, które były na starych filmikach to są dalej. Widziałeś kiedyś mmorpg-a, który by masowo usuwał stare assety? Także afaik np. fajne miejscówki czy normalnie wyglądajace bronie i pancerze oraz snp. siega zamków dalej są, tylko funkcjonują obok "cool, sexy & phun" rzeczy. Tak samo jak w WoW masz jednocześnie zarówno normalnie wyglądające rumaki jak i motory rakiety i bling-bling mounty.

Trochę nie rozumiem twojej konsternacji i o co w zasadzie pytasz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:37 
Cytuj  
No wlasnie o to czy to funkcjonuje 'obok' czy tez moze (bo tak to z tych filmikow wyglada' gra przeszla jakis revamp i totalna zmiane klimatu czy ki chuj (np ze wzgledu na ziane kierownictwa czy cos..).

PS. Wow ma to samo ale tam mimo wszytko to sie trzya 'mniej-wiecej' lore i (nomen-omen) kupy. :) i nie razi az tak bardzo (choc koles na chopperze w dzungli opanowanej przez demony i duchy... fuck yea) .

OK to juz wszytko wiem - poprostu nawrzucali 'zabawnych' pierdol i infantylizmu jak w GW2/WoW zeby dzieci przyszly grac. No thx i krzyzyk na droge w takim razie.
Dzieki za info.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:59 
Cytuj  
Po prostu ta gra jest dla szerokiego grona ludzi i bedziesz miał starych wyjadaczy 40+ i 10 letnie dziewczynki grające w simsy

Bedzie mogl pograc tata z córką, brat z siostrą i ksiądz z ministrantem


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:00 
Cytuj  
Zavisza napisał(a):
Dzisiaj ArcheAge przechodzi na f2p i dodają spory dodatek

oto trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=fdH6wdsKnuA



:o :o :o

brak słów.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:41 
Cytuj  
z mmo jako gatunkiem jest tak bardzo kurwa źle :p

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:48 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=iKFRxPTI ... qaGjHGDttA

Ponoć botów też od zaje... w tej grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 18:07 
Cytuj  
sula napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=iKFRxPTI-90&list=UU-fPStvNaDsw3qaGjHGDttA

Ponoć botów też od zaje... w tej grze.


jak w kazdym mmo :)


_________________



*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:27 
Cytuj  
Czas powrocic do Sapera + single gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:06 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Bedzie mogl pograc tata z córką, brat z siostrą i ksiądz z ministrantem


Coś w tym pewnie jest. Prawdę mówiąc całkiem mozliwe, ze pogram z młodą jak już wyjdzie wersja od Trionu. Jeśli gra nie będzie totalna kopia wowa to ma u mnie szanse.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 08:47 
Cytuj  
Dlaczego mnie to nie dziwi :d za każdym razem, są te same złudne nadzieje brutalnie złamane przez rzeczywistość :lol: WHO,AOC,SWTOR,VANGUARD,AION czy "epicka TERA" z super nowym systemem celowania...a wychodzi jak zawsze ;-) gra, której populacja po kilku miesiącach jest tak liczna, ze z powodzeniem może się zmieścić w budce telefonicznej.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 08:51 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Dlaczego mnie to nie dziwi :d za każdym razem, są te same złudne nadzieje brutalnie złamane przez rzeczywistość :lol: WHO,AOC,SWTOR,VANGUARD,AION czy "epicka TERA" z super nowym systemem celowania...a wychodzi jak zawsze ;-) gra, której populacja po kilku miesiącach jest tak liczna, ze z powodzeniem może się zmieścić w budce telefonicznej.


Archeage to jest next-gen mmo, sukces tej gry jest pewny na 100% :) To nie jest odgrzewanie starych kotletow jak wymienione przez ciebie crapy. Archeage ma setki nigdzie w innej grze nie spotykanych features i to bedzie rewolucja na rynku gier mmo.


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 09:20 
Cytuj  
ta stroje kąpielowe, ostatnio trochę zbyt oczywisty ten twój trolling


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 09:53 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Falangista napisał(a):
Dlaczego mnie to nie dziwi :d za każdym razem, są te same złudne nadzieje brutalnie złamane przez rzeczywistość :lol: WHO,AOC,SWTOR,VANGUARD,AION czy "epicka TERA" z super nowym systemem celowania...a wychodzi jak zawsze ;-) gra, której populacja po kilku miesiącach jest tak liczna, ze z powodzeniem może się zmieścić w budce telefonicznej.


Archeage to jest next-gen mmo, sukces tej gry jest pewny na 100% :) To nie jest odgrzewanie starych kotletow jak wymienione przez ciebie crapy. Archeage ma setki nigdzie w innej grze nie spotykanych features i to bedzie rewolucja na rynku gier mmo.


Jakie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 09:53 
Cytuj  
Masa mozliwosci jaka daje Archeage powoduje, ze kazdy znajdzie tu cos dla siebie


_________________



*

Posty: 184
Dołączył(a): 20.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 09:56 
Cytuj  
Nie lubię się powtarzać. Jakie to
Huragan napisał(a):
setki nigdzie w innej grze nie spotykanych features
?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 11:20 
Cytuj  
goompas napisał(a):
Nie lubię się powtarzać. Jakie to
Huragan napisał(a):
setki nigdzie w innej grze nie spotykanych features
?


Bylo juz wielokrotnie w tym topicu pisane, wiec nie bede sie powtarzal :) Ci, ktorzy sie ta gra interesuja od poczatku to wiedza ze to bedzie rewolucyjna gra zmieniajaca oblicze gatunku mmorpg.
Jak wyjdzie Archeage, to bedzie sie mowilo o epoce gier mmo przed Archeage i po Archeage :)


_________________



***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 11:59 
Cytuj  
Ja bym się aż tak nie rozpędzał. Fakt sam czekam na AA z wywieszonym jęzorem i wali mnie to że w grze są stroje kąpielowe, tak jak walą mnie w wowie pet battles.

Sporej części forum już się ze starości zwoje w mózgach przegrzewają i zrzędzą jak stare baby na straganie.
A bo gej styl, a bo bikini, a bo samochody, tak jakby o to w AA chodziło. Jasne nie jest to 100% sandbox i takim nigdy nie miał być, raczej sandpark jeśli można użyć tego terminu.
Prawda jest taka że Ultima dawała tak wielkie możliwości wynikał z prostego stylu graficznego a regresja mmo jaką obserwowaliśmy w od dawna wynikała z prostego powodu: nie było technologi by zrobić nową ultime w full 3d z ładnymi animacjami, płynnym gameplayem i co tam dodać jeszcze chcecie. Na całe szczęście ten trend powoli się odwraca, EQnext ma być sandboxem, Titan od blizzarda też zapewne będzie szedł w tym kierunku jak i wiele innych mmo zapowiedzianych na następne lata. Jasne może nie będą to godni następcy ultimy ale jestem cholernie ciekawy gdzie znajdą się gry mmo w przeciągu następnej dekady, bo przecież to cały czas bardzo młody gatunek.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 13:32 
Cytuj  
Tak Huragan, ta epoka już się zaczęła w azji i jakoś szybko minęła :)
Sam po chwili w becie miałeś kiepskie odczucia, ja podobnie ale ok, pewnie jestem za stary, a ci co tu się napalają na grę maja obecnie wakacje i sporo czasu, powodzenia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 16:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak Huragan, ta epoka już się zaczęła w azji i jakoś szybko minęła :)
Sam po chwili w becie miałeś kiepskie odczucia, ja podobnie ale ok, pewnie jestem za stary, a ci co tu się napalają na grę maja obecnie wakacje i sporo czasu, powodzenia.


e becie to po pierwsze nic nie rozumialem, bo literki po koreansku a po drugie moj komp nie dawal rady i sie wkurwialem ze mi klatkuje :> A to mzoe zniechecic troche do gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.