mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 11:52 
Cytuj  
fajne to mieszanie skilli. takich np archer z will. nie wiem tylko czemu jest 23 punkty do rozdania jak lvli chyba bedzie 50.

mysle ze raczej kazdy pogra jak trion zrobi bete chociaz i tak poki co stracili caly rynek ruski bo sie ciagle pierdola.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 12:03 
Cytuj  
no te kolejki, brak mozliwosci zrobienia postaci troche posysa.
ja wczoraj zalogowalem sie po 5h stania w kolejce.
ale przetestowalem przerobiony system chlodzenia na grafice i chyba na razie dziala :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 12:07 
Cytuj  
kup wentylator za 19 zl otworz bude ustaw wentylator na grafe wlacz = win za 19 zl :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 12:23 
Cytuj  
nah, tak nie dziala, ale podobny motyw dal rade :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 12:37 
Cytuj  
Jakies dziwne problemy macie z tymi kolejkami. Wczoraj kolo 22 wszedlem bez problemu na serwer na ktorym mam postac. Zadnych kolejek 0_o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 12:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jakies dziwne problemy macie z tymi kolejkami. Wczoraj kolo 22 wszedlem bez problemu na serwer na ktorym mam postac. Zadnych kolejek 0_o.


Oj tam, głupi ma zawsze szczęście ;-) A tak poważnie, te serwery, które są na pomarańczowo, nie mają kolejek.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 13:58 
Cytuj  
Wiem. Pytanie. Dlaczeogo gracie na serwerach z kolejkami ? ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 14:01 
Cytuj  
wchodzę na forum, temat archeage na topie, w temacie same fap fap, patrze na nicki, a tu stare pierdoły i wypaleni pro gracze, litości zachowujecie się jak gimbaza przy nowej koreańskiej free gierki, stać was na więcej :)

Juz widzę jak większość z was wbija max lvl, koksa crafty, zbiera itemki itd :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 14:17 
Cytuj  
Pograłem trochę, wbiłem 15lvl i za bardzo więcej grać mi się nie chce. Nie mówię, gra jest fajna, ma wiele plusów i jest cholernie rozbudowana, ale mimo to najbardziej podstawowe rzeczy występujące w każdym MMO są w sumie słabe.
Questowanie jest chyba gorsze i bardziej nudzące od tego w TESO, poza tym nie ma żadnej odskoczni od tego lvlowania przez długi czas. Gdzie jakieś PvP na które można by pójść w przerwie od levelowania ja sie pytam!?!
System postaci jest generalnie bardzo fajny, można sobie wybrać kombinację klas i decyduje ona o ilości punktów przyznawanych w dmg/obrone na level, to jest super. Ale z drugiej strony buildy postaci to jedynie dobranie odpowiednich skilli, nic poza tym. Osobiście nie lubie mieć 12356083240673486 skilli na pasku, uważam to za brak wyobraźni twórców, którzy nie umieją rozwiązać tego zagadnienia w bardziej przystępny sposób. Np. w TESO, mimo że jest tylko 6 slotów na skille, to w moim odczuciu dają one więcej możliwości stworzenia czegoś bardziej satysfakcjonującego niż w AA.
Kolejną rzeczą która mi się bardzo nie podoba jest brak dynamiki w walkach, przynajmniej grając casterem. Grając Oracle (Magic/Stealth/Healing) walka wyglądała tak, że się stało i wciskało 4, potem spamowało 3 aż przeciwnik umarł. No kurwa, w TESO jest więcej dynamiki walcząc samym auto atakiem =.=.
Klimat gry też mi się nie podoba. Wszystko jebie po oczach swoją słodkością, wszechobecnymi gadającymi kotami czy innymi "słodkimi" zwierzaczkami. No kuhhwa.
Bardzo podoba mi się natomiast przygotowanie świata do bycia zamieszkanym przez graczy. W Miracle jest pełno pustych sklepów i domków czekających na ludzi którzy je kupią, zrobią swoje sklepy itd. Bardzo fajna rzecz.
Reakcja gry na użycie skilli też jest bardzo przyjemna, inni twórcy powinni brać przykład z tej gry pod tym względem.

Generalnie dałbym tej grze takie mocne 5/10.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 14:23 
Cytuj  
Nie uwazam, ze ludzie tu jakos fapuja. Powiedzialbym, z emniej niz TESO. Ja raczej sie wstrzymam, nie chce mnie sie bawic z ruską wersją.

Ja akurat zagram jak to bedzie f2p, nie widzi mnie sie placic za taka gre tego typu.
Wtedy z przerwami moze zrobie w bólach jakąś postac.

A to skill tree wyglada dosc ciekawie.

nie widze bardzo by to byl jakis sandbox, bardziej theme park na koksie.

jakby bylo takie massive to imo git http://www.youtube.com/watch?v=CoFGbi0RGXM

chociaz imo jak juz azja, to chociaz wszystko mogloby sie prezentowac jak taki Tiger Knight http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =230422589 ;] gdyby azjaci bardziej robili w stylu gry...


_________________
.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 15:20 
Cytuj  
Technicznie można levelować wydając Punkty Pracy zamiast robić questy. Sam sandbox jest rozbudowany ale grając parę godzin w tą grę tego się nie odczuje. Na archagesource.com był link z patchem zmieniający napisy ruskie na angielskie , tyle że na proźbe producenta gry został usunięty z serwisu . Sciagnąc go jeszcze można w sumie z tego linku bezpośrednio http://speedy.sh/QsvJZ/TTC-02222014.zip.
Inna sprawa że bez wersji premium jedyne co można to pogrindować i questy porobić. Budowanie domów czy używanie niektórych przedmiotów odpada na wersji darmowej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 20:50 
Cytuj  
tak szczerze to porównując TESO do AA jesli chodzi o lvlowanie i questy to dziwi mnie ze ktos moze pisac , ze TESO jest lepsze
ja tylko przypomnę jak 90 % graczy płakała na forum ze nie moze wbic tego 10 lvl tak sie to ciągnie
a questy- przez 3 dni grania w TESO miałem jeden ciekawy- zapalenie płytek na podłodze zgodnie z rys na kolumnach, reszta to tez takie same nudne bicie mobków i najbardziej wqrwiajace latanie przez pół mapy do npc , wymian 3 zdan i powrót z meldunkiem
w AA przegrałem wczoraj moze ze 2 godziny i juz mialem kilka ciekawych i "Innych" questów- podobało mi sie , ze jak miałem pomoc w budowie domu to na plecach pojawiły mi sie deski i postać sie pod nimi ugięła i szła bardzo powoli, to samo zaniesienie jelonka do npc- normalnie w grach jakiś tam item pojawia sie w inwentory i tyle - tu na plecach pojawił mi sie kosz z jelonkiem , który cała drogę rozglądał sie na wszystkie strony i oczywiście postać szła wolno bo miała cięzko, dodatkowo quest , gdzie trzeba posadzić drzewko , wspiąć sie na nie i przynieś jajko
co do skili
zachwycacie sie jak to można kombinować ze skilami w TESO- przecież tu jest identycznie- macie zestaw skili dla swojej profesji i skile z 2 dowolnych profesji- ograniczenie na nauczenie sie 23 skili- wiec może bedzie tak ze niektóre trzeba bedzie pominac , zeby wziaść te lepsze- na pewno te ostatnie pasywki sa najlepsze + oczywiście ze używając skila z innej klasy postać sama zmienia bron na odpowiednia- buildy wiec moga być ciekawe, moze być one hit, ale z niska przeżywalnością itp

ogólnie zacząłem dopiero grać , też jakoś mnie nie wciąga, nie wiem jak pvp , ale widzę ze zaczyna sie fanboyowanie TESO :)
TESO w warstwie pve jest naprawdę baaaardzo przeciętne , pvp fajne , ale marnie widzę jej długie zycie z abonamentem

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:33 
Cytuj  
W TESO te pierwsze 1-8 leveli jest gówniane... dlatego teraz dodali opcję pominięcia tych startowych terenów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:35 
Cytuj  
haha , ale jest problem w relase chyba takiej opcji nie bedzie ;p
to przykład jak zostało to zjebane i jak pozno przed premiera otworzono świat gry dla graczy- teraz jest za pozno na poprawe, no chyba ze bost do expa dla lvl 1-10 o jakies 500 % :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:38 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
haha , ale jest problem w relase chyba takiej opcji nie bedzie ;p
to przykład jak zostało to zjebane i jak pozno przed premiera otworzono świat gry dla graczy- teraz jest za pozno na poprawe, no chyba ze bost do expa dla lvl 1-10 o jakies 500 % :)


Będzie po release. Ale spójrz na to z innej strony. Najpierw narzekali, że jest ble. Teraz dodali jakaś opcję ominięcia tego... i tak jest narzekanie. My to naprawdę mamy to we krwi :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 21:58 
Cytuj  
@Tobi
ale co ty piszesz- ja nie narzekam
dla mnie to pomysł bardzo dobry, ja tylko narzekam, ze za późno pokazali większej liczbie graczy gre - wiedzieliby dużo wcześniej ze to 1-10 lvl to tragedia dla graczy i moze by to poprawili- teraz chyba za późno i o to mi chodziło- zareagowali na potrzeby graczy i to mi sie też bardzo podoba- oby tak było stale :)

tzn co bedzie po relase- możliwość ominięcia wbicia lvl 1-10 ? - nie kapuje co ty piszesz

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 22:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jakies dziwne problemy macie z tymi kolejkami. Wczoraj kolo 22 wszedlem bez problemu na serwer na ktorym mam postac. Zadnych kolejek 0_o.


Bajki opowiadasz. Codziennie o tej porze mam kolejke ok 1-2k ludzi / czas oczekiwania ok 1 h.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 23:22 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
@Tobi
ale co ty piszesz- ja nie narzekam
dla mnie to pomysł bardzo dobry, ja tylko narzekam, ze za późno pokazali większej liczbie graczy gre - wiedzieliby dużo wcześniej ze to 1-10 lvl to tragedia dla graczy i moze by to poprawili- teraz chyba za późno i o to mi chodziło- zareagowali na potrzeby graczy i to mi sie też bardzo podoba- oby tak było stale :)

tzn co bedzie po relase- możliwość ominięcia wbicia lvl 1-10 ? - nie kapuje co ty piszesz


W dziale o TESO jest gdzieś filmik, w którym gościu dokładnie wyjaśnia, co to za myk.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 00:22 
Cytuj  
Dla mnie jest to niegrywalne. Wbilem 6 lvl. Questow to mogloby nie byc, wolalbym featy z dfo.
Nudny combat. Ale przede wszystkim klimat jest dla mnie nie do przejscia, grafika moze i ladna jakosciowo, ale mnie drazni, wszystko za bardzo kolorowe i slodkopierdzące. Asian style -> to nie dla mnie. I ten ruski, chcialem wylaczyc denerwujaca muzyke, ofc nie wiedzialem jak.

Juz wole vanilla wow ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 09:49 
Cytuj  
widzę , że sporo graczy ma już uprzedzenia do azjatyckich gier jako takich :)

@High jeśli w jednej linijce posta narzekasz na kolorowatość i słodkopierdzącność ( fajny wyraz ci wyszedł ) , a następnie piszesz , że wolisz WOW, który jest z 10 x właśnie kolorowaty i słodkopierdzący to cos nie tak- nastawienie masz do azjatyckich gier negatywne- ostatnio nawet taka moda jest pisanie o azjatyckim crapie :)

a tak ogólnie to powiem , że miałem olbrzymi hype na AA tak ze 2 lata temu- lol budowanie domków , sadzenie roślinek, budowa statków i walki na morzu, frakcje i masa , masa innych ciekawostek- no czegóż chcieć więcej ?

pograłem ze 2 razy po około 2 godzinki i podobnie jak Mendol podczas grania przełączałem się co jakiś czas na na grę przeglądarkową by popatrzeć jak tam jeżdzą moje pociągi- czyli jakoś tak mnie nie wciąga, jakoś tak nie bardzo chce się grać - a tu pisze , że ta beta dla ruskich zarobiła juz 10 milionów

ja jestem qwa przerażony
AA- nic ciekawego
TESO- nic ciekawego
no co się ze mną dzieje ?
czyżby znudziły mnie gry , w których chodzę postacią i zabijam mobki albo innych graczy ?
teraz czekam na KInder Under Fire II i wspomniany też tu niedawno Tiger Knight- a wiec gry w których oprócz bohatera mam jeszcze swoje jednostki, epickie bitwy i oczywiśće Lanmark - ale jak te mi też się nie spodobają?- nic tylko wyłączyć kompa na zawsze :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.