mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 09:47 
Cytuj  
ale dobrze ze mozna ustawic sobie ile sztuk itemu chcesz przerobic mamy wybor od 0-999
czyli klikamy np craft all lub jakas liczbe - i idziemy afk/spac/czytac ogladac film czy co innego

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 10:21 
Cytuj  
bo ludzki tutaj wiecej czasu spedzaja na dyskusje o qpie niz samej grze. bedzie chujowo to sie pogra miesiac i quitnie i pozniej bedzie sie z czego posmiac tak jak np. do dzis z teso czy mi znjaomi swotora wypominaja ze ich namowilem. jebac. teraz gram w archlorda 2 ktory jest kijowy do bolu :) ale sa arenki pvp 5v5 (jedne) i duzy jeden battleground (zergfest) i najlepsze itemy w grze sa za pvp i juz tych pare elementow daje jakis tam fun a w aa bedzie tego tony wiecej oby tylko gra nie wymuszala biegania po dungach zeby wygrywac na pvp.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 12:54 
Cytuj  
Europejską wersję Archeage rozwijać będzie Trion na bazie własnego contentu czy portować będą to co zrobi XLGames?

Co do PVP, w kwestii poziomu trudności i bólu dupy najlepsze jest EVE z typowych mmo aczkolwiek combat mógł być lepszy.
Natomiast najlepsze PVP Ever ma DayZ xD, tropienie, osaczanie, klimat, przygwożdżanie, campienie, nie ma pvp lepszego niż DayZ :P
Wczoraj z kumplem lecieliśmy przez miasto, ja z siekierą a kumpel w gumiakach, bez spodni i z widłami. Spotkaliśmy jakiegoś gracza, od razu się podał. Skuliśmy go kajdanki, okradliśmy i poszliśmy :P

Po kilku minutach wróciłem do niego i powiedział ma voice chatcie żeby się nie bał bo wróciłem zrobić screen :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:14 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ale dobrze ze mozna ustawic sobie ile sztuk itemu chcesz przerobic mamy wybor od 0-999
czyli klikamy np craft all lub jakas liczbe - i idziemy afk/spac/czytac ogladac film czy co innego


Fantastycznie. Czyli żeby miec labor pointy - afk online przez noc, żeby wykrafcić - afk. Pewnie żeby pozbierac materiały to najlepiej tez załaczyć bota i afk? A jak z pvp? Też afk? :P

już.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:23 
Cytuj  
Przeciez ta gra to bot heaven jest


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:37 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Poziomka napisał(a):
ale dobrze ze mozna ustawic sobie ile sztuk itemu chcesz przerobic mamy wybor od 0-999
czyli klikamy np craft all lub jakas liczbe - i idziemy afk/spac/czytac ogladac film czy co innego


Fantastycznie. Czyli żeby miec labor pointy - afk online przez noc, żeby wykrafcić - afk. Pewnie żeby pozbierac materiały to najlepiej tez załaczyć bota i afk? A jak z pvp? Też afk? :P

już.

Sory ale czasem mam wrazenie ze niektorzy udzielaja sie tu tak dla jaj.
temat doczekal sie 160 stron a Ty wyskakujesz teraz i udajesz zdziwionego ze ta gra opiera sie na punktach pracy??

jasne najlepiej dla was: aby na starcie kazdy zaczynal z wbitym max lvlem (bo przeciez 3-4 tyg na wbicie capa spokojnym tempem to dla was za duzo), dostal max sprzet, zeby wszystko bylo wbite na max - a wy byscie tylko robili pvp.

takie gry tylko w bajkach:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:40 
Cytuj  
Swoją drogą to kiedyś była taka gra. MUD z rodziny Godwars który bazowal na tym, że przeznaczaliśmy 1h czasu na wymaksowanie statystyk i zdobycie przedmiotów po czym mogliśmy w pełni polować na innych graczów (pure pvp z full loot).

To było coś :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:40 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Przeciez ta gra to bot heaven jest


czemu bot heaven? przeciez bot bedzie mial tak samo ciezko jak czlowiek, bez punktow pracy bedzie mogl stac i sie patrzec ewentualnie bic mobki z ktorych leca grosze

hehe z mudow to ja i Piszpan pamietamy cygnusa, stare dobre czasy tekstowych opisywanych gierek, fakt bylo fajne full loot:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:56 
Cytuj  
no ja mam nadzieje ze te rolnictwo nie bedzie za bardzo upeirdliwe w sensie raz na dzien cos sobie poklikam w pracy (dla mnie ideal) a tak to farmienie setu pvp i open pvp/siege (o ile beda w normlanych porach) czasem jakis dung. mowie tylko oby nie bylo ujstwa ze aby cos porobic na pvp bedziesz musial napierdalac dungi albo siedziec i kopac ziemniaki. rozumiem ze topowy sprzet z craftu to dluga droga ale po drodze moznaby biegac w pvp secie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 14:15 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Nyx napisał(a):
Przeciez ta gra to bot heaven jest


czemu bot heaven? przeciez bot bedzie mial tak samo ciezko jak czlowiek, bez punktow pracy bedzie mogl stac i sie patrzec ewentualnie bic mobki z ktorych leca grosze

hehe z mudow to ja i Piszpan pamietamy cygnusa, stare dobre czasy tekstowych opisywanych gierek, fakt bylo fajne full loot:)


Panie, to pewnie się znaliśmy :)

Aes Sedai, Infernal Seed a pod koniec DEMONs - Sheezar half-dragon Ranger, oczywiście ava z ładnym zapleczem qp :)

A potem przeniosłem się na Killer MUD w którym całkiem sporo krainek zrobiłem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 14:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Nyx napisał(a):
Przeciez ta gra to bot heaven jest


czemu bot heaven? przeciez bot bedzie mial tak samo ciezko jak czlowiek, bez punktow pracy bedzie mogl stac i sie patrzec ewentualnie bic mobki z ktorych leca grosze

hehe z mudow to ja i Piszpan pamietamy cygnusa, stare dobre czasy tekstowych opisywanych gierek, fakt bylo fajne full loot:)


Panie, to pewnie się znaliśmy :)

Aes Sedai, Infernal Seed a pod koniec DEMONs - Sheezar half-dragon Ranger, oczywiście ava z ładnym zapleczem qp :)

A potem przeniosłem się na Killer MUD w którym całkiem sporo krainek zrobiłem.



Ja tez kiedys w cygnusa gralem :-) z tego co pamietam chyba vampirem i druidem ale klanu za boga sobie nie przypomne :-) ... te wojny klanowe to bylo to

EDIT: jak sobie przypomnie jak sie klepalo kosmiczny pas to mi sie teraz japa cieszy ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 15:45 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Nyx napisał(a):
Przeciez ta gra to bot heaven jest


czemu bot heaven? przeciez bot bedzie mial tak samo ciezko jak czlowiek, bez punktow pracy bedzie mogl stac i sie patrzec ewentualnie bic mobki z ktorych leca grosze

hehe z mudow to ja i Piszpan pamietamy cygnusa, stare dobre czasy tekstowych opisywanych gierek, fakt bylo fajne full loot:)


Panie, to pewnie się znaliśmy :)

Aes Sedai, Infernal Seed a pod koniec DEMONs - Sheezar half-dragon Ranger, oczywiście ava z ładnym zapleczem qp :)

A potem przeniosłem się na Killer MUD w którym całkiem sporo krainek zrobiłem.


hehe stare dobre czasy

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 16:14 
Cytuj  
jak sie poziomke klepalo :)

stare faktycznie dobre czasy i nikt na full loota nie narzekal i pvp bylo non stoper.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 16:32 
Cytuj  
jakby tak w wurm zrobili system walki jak np w mount&blade lub cos bardziej dynamicznego niż jest albo w darkfall dodali contentu dla mięska craftersko/hausingowo/teraformersko/farmerskiego itd :) to by były dwie gry, w których bym siedział do emerytury, a tak muszę trollować szczawi w nędznym archeage hype :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 4 sie 2014, 16:38 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 17:27 
Cytuj  
ZA 2-3 lata Wurm bedzie na poziomie graficznym Archagea

http://i.imgur.com/nGA7A1I.jpg


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 17:35 
Cytuj  
O KURWA
To ja już wole pograć w Shadowbane ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 17:46 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
ZA 2-3 lata Wurm bedzie na poziomie graficznym Archagea

http://i.imgur.com/nGA7A1I.jpg


Widoczki są na prawdę ładne, ale przelazłem do 3ciej krainy i w zasadzie nic się wizualnie nie zmieniło, trochę monotonia. Gram archerem i też ~15lvl nuda, używam 3-4 skilli, widziałem filniki~z pvp na 50lvl i za wiele się ta kombinacja nie zmieniła. Rozumiem, że peta do walki w tej grze się nie da mieć ?
Po prostu targetem są gracze z l2 + farma craftu i nie każdy się odnajdzie w takiej grze.
Ciekawe czy jest w ogóle sens grać jak się oleje craft i skupi tylko na levelowaniu/pvp, bo szczerze mówiąc fanem craftingu nie jestem a tutaj jeszcze jest na max rozbudowany.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2014, 09:46 
Cytuj  
a ja bym to skomentowal tak: jaki post taki autor postu -brzmi lepiej, nie:)?

zwlaszcza ze byles nie tak dawno adminem lub osoba z super uprawnieniami a teraz robisz chlew w temacie o grze w ktora zapewne nie zagrasz -brawo
posty zgloszone do wy-moderowania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2014, 09:50 
Cytuj  
Poziomka obrońca aa niczym kaczy wildstara


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2014, 09:51 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Poziomka obrońca aa niczym kaczy wildstara


Stanowczo przesadziłeś


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.