mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 17:07 
Cytuj  
Teraz to juz popadacie w skrajności, można potrollowac ale pierdołów nie piszcie, gra jaka jest to już wiadomo, jest na rynku od dawna, wiadomo że boty i farma zarobkowa to spory element gier z azji, wydawcy tez przymykają oczy na ten proceder bo im się to opłaca.
Jednak pieprzenie o marnowaniu czasu w grze mmo jest na poziomie waszej starej, a nie ludzi co mają doczynienia z grami mmo od często więcej jak 10 lat.
Jedni lubią farmić expa w czołgach, inni wbijać staty, inni farmić fragi, następni farmić itemki, a inni robić cegły na kolejne mury swojej twierdzy.

Albo trollujecie biednego poziomke albo spadać bo nie ma to sensu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 17:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Teraz to juz popadacie w skrajności, można potrollowac ale pierdołów nie piszcie, gra jaka jest to już wiadomo, jest na rynku od dawna, wiadomo że boty i farma zarobkowa to spory element gier z azji, wydawcy tez przymykają oczy na ten proceder bo im się to opłaca.
Jednak pieprzenie o marnowaniu czasu w grze mmo jest na poziomie waszej starej, a nie ludzi co mają doczynienia z grami mmo od często więcej jak 10 lat.
Jedni lubią farmić expa w czołgach, inni wbijać staty, inni farmić fragi, następni farmić itemki, a inni robić cegły na kolejne mury swojej twierdzy.

Albo trollujecie biednego poziomke albo spadać bo nie ma to sensu :)


DOKŁADNIE - nic dodać nic ująć


samo pojęcie "marnowania" czasu dla kilku pixeli to śmiech na sali- nawet przy pvp to nic innego jak cyfra ilości zabitych czy coś w tym stylu
w ogóle wchodzenie w to kto jak marnuje swój czas , co dla kogo jest przyjemnością to może zostawmy psychologom, bo zaczyna sie bezsensowna i wręcz głupia dyskusja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 18:21 
Cytuj  
Rozumiem, że skoro jestem psychologiem to mogę? Swoją drogą pisałem pracę magisterską na temat "Społeczności wirtualne w grach mmo na podstawie gry ultima Online" :P
Oczywiście najlepszą drogą każdego jest droga własnego wyboru - każdy gra w to, co mu sprawia przyjemność, i to jest normalne, ale czy nie mozna mieć zastrzeżeń i komentować rzeczy które wkurwiają w danej grze? W AA mnie wkurza masa rzeczy, podoba mi się znowu parę a mnie jako psychologa fascynuje jak krytycyzm zanika w miarę postępującego syndromu oblężonej twierdzy.
Mam nadzieję, że Trion zrobi z tego coś ludzkiego, żeby Ci, którzy w tę grę grać zamierzają mieli dużo frajdy. I pamiętajcie - jak krytykuję, albo wyrażam swoją opinię to atakuję grę a nie tych którzy w nią grać chcą :)

już.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 18:35 
Cytuj  
Jesli zagrales w bete i gra ci nie podeszla i nie zamierzasz grac to wystarczylo napisac 1-2 posty uzasadniajac czemu nie bedziesz gral, co ci sie ewentualnie w niej podobalo a co nie.

wiekszosc 'normalnych' ludzi nie chodzi po tematach o grach w ktore nie gralo/nie gra/nie bedzie grac i nie sieje fermentu swoimi postami zaczepno destanowymi, ale jak widac niektorzy nie sa do konca normalni i pisza wszedzie tam gdzie widza jakakolwiek aktywnosc innych graczy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 18:49 
Cytuj  
Nie będziesz mi dyktował ile postów i kiedy i na jaki temat będę pisał, tym bardziej że dyskusja to wymiana opinii.
I tak, dalej uważam, że to gówno do kwadratu :)

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 18:50 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Jesli zagrales w bete i gra ci nie podeszla i nie zamierzasz grac to wystarczylo napisac 1-2 posty uzasadniajac czemu nie bedziesz gral, co ci sie ewentualnie w niej podobalo a co nie.

wiekszosc 'normalnych' ludzi nie chodzi po tematach o grach w ktore nie gralo/nie gra/nie bedzie grac i nie sieje fermentu swoimi postami zaczepno destanowymi, ale jak widac niektorzy nie sa do konca normalni i pisza wszedzie tam gdzie widza jakakolwiek aktywnosc innych graczy


Poziomka, nie ma sensu... poważnie - było próbowane już wiele razy.

Połowa ludzików siedzących na tym forum, pisze żeby pisać. Niezależnie od tego czy grają w dany tytuł czy nie. Idealna rada, wrzuć na ignore i graj w dany tytuł.

@krzyk

Nie rozumiem Ciebie, napisales to juz chyba endziesiaty raz, gdzie tu wymiana opinii? Starczy raz i tyle.

Pisząc pod Twojemu:

sio.


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 18:56 
Cytuj  
Ja się wypowiem jak zagram w retaila, a nie teraz w becie...


Poziomka jak będzie miał kluczyk do next bety, to możesz na pw podesłać, bo jak wracam z pracy to już kuźwa pobrane są przez boty :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 19:01 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
pisałem pracę magisterską na temat "Społeczności wirtualne w grach mmo na podstawie gry ultima Online"
szacun


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 19:26 
Cytuj  
Na tym polega praca psychologa, że ma wmówić drugiej osobie, że jest tak a nie inaczej poprzez ciągłe powtarzanie tego samego. ;p


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 19:43 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Nie będziesz mi dyktował ile postów i kiedy i na jaki temat będę pisał, tym bardziej że dyskusja to wymiana opinii.
I tak, dalej uważam, że to gówno do kwadratu :)

juz.


dokladnie nie moge ci dyktowac ale jak uznam ze przeginasz to zwroce sie o moderacje postow (twoich swoich i innych osob nie wnoszacych nic do tematu), tak jak to bylo w przypadku uzyt Oyci3c
Ty nie wymieniasz opini, bo juz z gory zalozyles ze to syf, gowno do kwadratu, a kazdy kolejny post jest: trolowaniem,spamowaniem,oftopem

skoro innym zainteresowanym gra nie przeszkadza ze jest smietnik w temacie -ich wybor, mnie to wkurza i dlatego uzylem sformulowania 'jak uznam'- lapiesz?


Ostatnio edytowano 9 sie 2014, 19:56 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 19:59 
Cytuj  
czy +3 do statsów z itemka albo tytułu to dużo?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 20:01 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
czy +3 do statsów z itemka albo tytułu to dużo?

nie
licza sie tylko diamenty,headstart,premium - reszta to gadzety ktore pomoga ci kapke na starcie ale z czasem dostaniesz lepsze rzeczy czy to z questow czy inst

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 20:09 
Cytuj  
ktos stad planuje brac udzial w wyscigu szczurow przy release? macie juz jakas ekipe/gildie?

pytam tak z ciekawosci - sam planuje grac w AA ale headstarty, uczenie sie gry na betach robienie buildow, achievementy na first castle itp. malo mnie interesuja

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 20:15 
Cytuj  
mam probem z AA,

czasami po kilku/kilku sekundach wywala mi sterownik karty graficznej.
a jakby tego malo, to czasami np po odpaleniu google chrome restartuje komputer.

ba czasami nawet same logo ladujacego sie windows7 potrafi zrestartowac komputer.

czy to wina grafiki ?
w przypadku restartow podczas uruchamiania chrome czy windows7 to tak jakby grafika 2D nie wyrabiala.
a w przypadku wywalania sterownika graficznego podczas grania AA to chyba 3D szwankuje.

karta graficzna to: Asus GeForce GTX 670 DirectCU II TOP 2GB DDR5 PCI-E BOX
GTX670-DC2T-2GD5

karta kupiona pod koniec czerwca 2012 za niecale 2k pln, wiec zostal jeszcze rok gwarancji.
wczesniej wywalalo sterownik graficzny przy graniu w ESO,


o ile wywalanie sie grafiki podczas grania w gry moge zrozumiec,
to zupelnie nie rozumiem restartowania sie komputera kiedy wlacze chrome, albo odpale potplayer z filmem.

karta nie byla podkrecana, wszystko chodzi na ustawieniach fabrycznych.



wie co robic ?
wyslac ta grafike po prostu na RMA ?

mial ktos takie przygody z gtx670 ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 20:34 
Cytuj  
a probowales starsze nowsze sterowniki - te bardziej starsze?
gdzies na forum czytalem takze ze jest problem z dx11 w tej grze.

Sprawdz oficlane forum, tam sa opisywane roznego rodzaju problemy, moze cos znajdziesz, nie mniej ejsli przy Eso miales podobne problemy moze to byc cos z karta

Arturnik,gildie z tego co tak na szybko sie rozeznalem to Gondor -gdzies tu na forum sie reklamuja, zapewne Kohorciaki, slyszalem tez ze Divine Furor,Royal Legion

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 21:06 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
a probowales starsze nowsze sterowniki - te bardziej starsze?
gdzies na forum czytalem takze ze jest problem z dx11 w tej grze.

Sprawdz oficlane forum, tam sa opisywane roznego rodzaju problemy, moze cos znajdziesz, nie mniej ejsli przy Eso miales podobne problemy moze to byc cos z karta

Arturnik,gildie z tego co tak na szybko sie rozeznalem to Gondor -gdzies tu na forum sie reklamuja, zapewne Kohorciaki, slyszalem tez ze Divine Furor,Royal Legion



mialem najnowsze sterowniki od nvidii, bylo wywalanie sterownika graficznego w AA,
wczoraj zainstalowalem sterownik ze strony asusa'a, dla tej karty (z roku 2013)
i w zasadzie jest tak samo. predzej czy pozniej wywali sterownik graficzny.
i nie ma roznicy czy gram na high czy na low. po prostu w jakims momencie grafika sie wywali.

czasami pogram te kilka minut, a czasami juz sie wywala po kilku sekundach.

teraz jeszcze poczytalem, i moze byc to blad fabryczny.
wiec chyba w poniedzialek wysle ta karte do skleu i niech naprawiaja.

mam zapasowa karte quadro, ale na niej to raczej nie pogram.

ehh, nie sadzilem ze Asus to takie dziadostwo jest.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 10:59 
Cytuj  
właśnie z tego powodu iż jestem casualowym graczem pve to mam pytanie o open world pvp, rozumiem że są dwie frakcje, czy jak bede wesoło farmił mobki albo robił sianokosy to czy jakaś łajza z przeciwnej frakcji może mi wpaść i zaj...ć?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 11:27 
Cytuj  
moze, bo moze przeplynac na nasz kontynent:)

ewentualnie osobnik z naszej frakcji mzoe ci walnac w trabe:) (o ile bedziesz w odpowiedniej zonie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 11:35 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
ktos stad planuje brac udzial w wyscigu szczurow przy release? macie juz jakas ekipe/gildie?

pytam tak z ciekawosci - sam planuje grac w AA ale headstarty, uczenie sie gry na betach robienie buildow, achievementy na first castle itp. malo mnie interesuja


artur: na 80% tak. kupie ten najtanszy preorder i bede smigal z gildia (plan juz jakis wstepny jest).
niestety headstart musi byc, zeby zdobyc te pola i ustawic sie pod reszte gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 11:52 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
ktos stad planuje brac udzial w wyscigu szczurow przy release?



dlatego eve online ma najlepszy system ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.