mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 09:06 
Cytuj  
pamietaj ze nawet jak wykrafcisz juz top bron moze sie okazac ze ma ona statystyki nie dla twojej klasy:PP
grac f2p jak najbardziej mozna..mozesz wtedy robic instancje, robic pvp, zbierac ogolno dostepne surowce (i uwierzcie mi ze) osoby ktore scinaja drzewa/kopia skalki/kopia zelazo-przerabiaja sa naprawde niezbedne, a Ty nie majac na co wydawac punktow labora - z mala co prawda regeneracja ale jednak mozesz cos pomoc swojemu cp/gildi z ktora grasz.
Dodatkowo jesli ktos ma domek a w nim lozko (nie jestem co prawda tego pewien) ale ktos moze cie dodac do rodziny i wtedy korzystasz z jego lozka:P
kolejna rzecza jaka gracze bez patrona moga robic to bic sie na arenkach zbierac punkty honoru -i wymieniac sie z ludzmi z gildi -Ty punkty honoru-ktos np ci daje itemki crafcone czy inne potki.
a po pewnym czasie nawet bedac f2p -robisz te insty i inne pierdoly stac cie bedzie na patrona kupionego za gold z gry..

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 09:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dokładnie, ja liczyłem na rozbudowany kreator postaci, dwa dni spędziłem nad umieszczeniem pieprzyka na lewym policzku bliżej oka i nadal nie jest dokładnie tam gdzie chce.
Jestem rozczarowany że wchodzą na rynek zachodni z produkcją i już na starcie taki fail, mam nadzieje że to poprawią lub dodadzą przynajmniej w sklepie i nie będzie droższe jak 20 euro bo nie wyobrażam sobie w tych czasach by w grze mmo był tak zwalony kreator postaci.


Nic dodać nic ująć :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 10:39 
Cytuj  
No prosze, ktos zaprojektowal jeszcze bardziej skurwiony system f2p niz w SWTOR. Trion moze byc z siebie dumny, rofl.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 11:35 
Cytuj  
raczej trial taki

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 14:01 
Cytuj  
F2P to nie trial ani demo, to po prostu niezbędne mięso armatnie dla tych co zapłacą $1635 za miesiąc i będą mieli najlepszy gear 26x szybciej.

Nadstawianie dupy do rżnięcia jest gratis :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 15:49 
Cytuj  
polaczki
kiedyś było trudno o triala, teraz często jest f2p, a i tak źle :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Avatar użytkownika

Posty: 28
Dołączył(a): 12.08.2014
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 15:56 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą.
Jeżeli spodoba Ci się gra przez F2P i myślisz o niej poważnie to z reguły przechodzisz na paymenty, a chociażby po to by wygłądać epicko.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 16:06 
Cytuj  
i płacisz kilka-kilkanaście razy więcej niż standardowy abonament mmorpg - no ale w zamian łatwiej o "win-a" więc ta kasa nie idzie całkiem na marne ;)

a btw. chyba uzywanie free2play jest już zabronione przez Unię?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 16:58 
Cytuj  
Nie jest. Komisja europejska cos tam kombinuje, ale na razie f2p jest legalne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 19:00 
Cytuj  
To nie o to chodzi, że dymają na kasę - takie prawo autorów. Ale żeby się dać wydymać, to musi być coś atrakcyjnego w perspektywie bycia wydymanym.

Dla ArcheAge niestety chyba nie warto. Gra jest nudna, powtarzalna, mało dynamiczna i wtórna. Nie wiem czy dobrne do endgamu.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 19:27 
Cytuj  
To po co w ogole zaczynasz?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 07:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
A co ty bys chcial wycrafcic najlepsze bronie w grze w ciagu kilku miesiecy grania? W dupach sie poprzewracalo. Najlepsza bron w grze jak wycrafcisz w ciagu 2 lat to bedziesz dobry :)


Wykrafcisz po dwóch latach, ale od pierwszych miesięcy będziesz obrywał w PvP od high endowej broni. Skoro można kupić Archeum i LP w cash shopie, to będą goście, którzy władują kilka(naście) tysięcy euro / $$$ po to aby mieć 'fun' w PvP.

Gdyby jeszcze broń się zużywała - to byłoby bardziej fair i sandboxowo, i mniej by to przypominało typowe azjatyckie MMO.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 08:30 
Cytuj  
Sandboxowo to by było jakby można było z takiego typa wyloocić jego broń za kilkanaście k euro. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 08:39 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Sandboxowo to by było jakby można było z takiego typa wyloocić jego broń za kilkanaście k euro. :D

Piękne by to było i te łzy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 09:00 
Cytuj  
Azdul napisał(a):
Huragan napisał(a):
A co ty bys chcial wycrafcic najlepsze bronie w grze w ciagu kilku miesiecy grania? W dupach sie poprzewracalo. Najlepsza bron w grze jak wycrafcisz w ciagu 2 lat to bedziesz dobry :)


Wykrafcisz po dwóch latach, ale od pierwszych miesięcy będziesz obrywał w PvP od high endowej broni. Skoro można kupić Archeum i LP w cash shopie, to będą goście, którzy władują kilka(naście) tysięcy euro / $$$ po to aby mieć 'fun' w PvP.

Gdyby jeszcze broń się zużywała - to byłoby bardziej fair i sandboxowo, i mniej by to przypominało typowe azjatyckie MMO.

bron i inne itemki w przypadki smierci sie zuzywa, trzeba reperowac.
pokaz mi gre w ktorej nie znajdzie sie kilku-kilkunastu-kilkudziesieciu nolifow z duuza iloscia kasy ktorzy nie wydadza tej kasy aby 'olnowac'noobow:)
mam kolejny raz wrazenie ze hejtuja na ta gre ci co i tak nie beda grac, a hejtuja, bo to takie polskie - wszystko jest zle, tylko wow jest idealny
sa plusy i minusy jak w kazdym mmo-albo sie gra albo nie.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 09:05 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Sandboxowo to by było jakby można było z takiego typa wyloocić jego broń za kilkanaście k euro. :D

Piękne by to było i te łzy



Całe szczęście wszyscy jesteście bezpieczni, bo Archage to przeciętny azjatycki themepark/grindownik, a nie sandbox.

Cytuj:
pokaz mi gre w ktorej nie znajdzie sie kilku-kilkunastu-kilkudziesieciu nolifow z duuza iloscia kasy ktorzy nie wydadza tej kasy aby 'olnowac'noobow:)


Dlatego każdy mmorpg, w którym system pozwala na EFEKTYWNE wydanie kilkunastu/kilkudziesęciu K euro na wzmocnienie postaci jest zjebany i wręcz patologiczny.

Cytuj:
mam kolejny raz wrazenie ze hejtuja na ta gre ci co i tak nie beda grac, a hejtuja, bo to takie polskie - wszystko jest zle, tylko wow jest idealny


Wow też jest chujowy. :D

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 10:29 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
bron i inne itemki w przypadki smierci sie zuzywa, trzeba reperowac.


Mam na myśli to, że broń nie znika ze świata (za wyjątkiem paru sytuacji) - a crafterzy cały czas produkują nową. W pewnym momencie popyt się kończy - i ekonomia znika.

Poziomka napisał(a):
pokaz mi gre w ktorej nie znajdzie sie kilku-kilkunastu-kilkudziesieciu nolifow z duuza iloscia kasy ktorzy nie wydadza tej kasy aby 'olnowac'noobow:)

Jest różnica między UO, EQ1, WoW-em, EvE a np. Perfect World, albo Runes Of Magic. Można sprawić, że ludzie wydają kasę z przyjemnością, a można zmusić ich do tego poziomem frustracji.

Prawdziwe intencje Triona wyjdą po paru miesiącach - czy F2P rozumieją jako 15$ miesięcznie, czy będą chcieli koniecznie wyciągnąć więcej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 10:39 
Cytuj  
tak ale pamietaj ze. bron na wyzszy tier naprawde ciezko bedzie craftnac, ze juz nie wspomne ze bron moze miec inne statystyki niz bys chcial..
to tak jak np robilem sobie bizuterie - na kilkadziesiat craftow (co prawda nisko-levelowych) kolczykow,pierscionkow, i naszyjnikow mialem moze ze 2 ze statystykami jakie chcialem czyli intem..
reszta to byla jakas stamina, str,i cos jeszcze.
a nie zapominajmy ze pozniejszy upgrade broni kosztuje sporo..oj sporo-takze jest na co czas spozytkowac

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 10:41 
Cytuj  
Azdul napisał(a):
Wykrafcisz po dwóch latach, ale od pierwszych miesięcy będziesz obrywał w PvP od high endowej broni. Skoro można kupić Archeum i LP w cash shopie, to będą goście, którzy władują kilka(naście) tysięcy euro / $$$ po to aby mieć 'fun' w PvP.

To jest jeszcze inaczej.

W pierwszym miesiacu bedzie obrywal od tych ludzi/gildii co wydwaly grube tysiace.
W drugim miesiacu od tych pierwszych + od tych co wywdali po troche mniej.
W trzecim od pierwszych 2 grub + od tych co wydawali np. po kilkaset $ miesiecznie.
Po pol roku od tych co wydawali po 100$.
Itd

Oczywiscie sama gra i sklepik beda z czasem ewoluowac, aby biznes sie dalej krecil.

Na azjatyckim rynku w niektorych grach mikrotranzakcyjnych doszli juz do takiego mistrzostwa, ze np. niektore wieloryby wydaja tysiace miesiecznie, a inni ktorzy chca im dorownac, ale nie stac ich na taki wydatek, wydaja np. setki $ + no-lifeuja grindujac po kilkanascie h / dziennie w dodatku calymi gildiami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 13:27 
Cytuj  
kurcze grac czy nie grac ciagle sie waham :) jakos mnie specjalnie nie ciagnie jednak ale nie ma w co popykac wieczorami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.