mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
No coz, iniside, pozostaje mi tylko zgodzic sie z eagleeyesem, ze takie gry nie sa dla nubow :) Bo tylko nub chcialby miec wszystko od razu, tanim kosztem i bez wysilku.

Faktynie. Gra polegajaca na trzepaniu leveli, jest gra dla ludzi ktorzy musza wysilac szare kormki.
I do tego to wybrane AZ trzech skili na postac. COZ ZA MOZLIWOSCI.
Lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:19 
Cytuj  
nikt nie mowi zle o daocu.
za to ty nazywasz archage 3 generacja. kiedy to po prostu zwykla levelowka z wieksza iloscia pierdolek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:24 
Cytuj  
od tych pierdolek , jak je nazywasz, zalezy wlasnie miodnosc gry :) Plus dajesz graczowi wolnosc jaka mial w UO... i to wlasnie tworzy gre III Generacji.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mendol napisał(a):
siege, domki, statki z katapultami, wspinanie sie po murach to juz w daoc'u bylo.


i czy DAOCa ktos zle wspomina ??? Czy to byla zla gra ?
Jesli Archeage czerpie pomysly z tak dobrych gier jak DAOC to tylko im przyklasnac.

To co najgorsze nas ostatnio spotkalo w grach mmo, to wlasnie to ze swietne pomysly z tych dawnych gier nie byly nadal wykorzystywane.
Archeage czerpie wszystko co najlepsze ze starych gier + daje do tego nowoczesna jak na rok 2011 oprawe (CryEngine 3). I bardzo kurwa dobrze !


Tylko szkoda, że mając silnik potrafiący modelować ultra realistyczne twarze/modele zdecydowali się na tą zjebaną japońsko/chinską oprawę.. po prostu tam to będzie najpopularniejsze i tyle, nie każdemu taki styl odpowiada.

Zresztą tych zapowiedzi jest na tyle dużo, że ciekawe ile z tego będzie w finalnej wersji. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:27 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Zresztą tych zapowiedzi jest na tyle dużo, że ciekawe ile z tego będzie w finalnej wersji. ;]


W przeciwienstwie do innych developerow gier mmmo, tutaj nie ma zapowiedzi, tutaj te rzeczy juz w grze sa i teraz sa tylko testowane w closed betach :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:29 
Cytuj  
hurri... jaka kurwa wolnosc? wolnosc to bedziesz mial jak jebniesz max level.
pojecia ci sie pierdola, czy to kwestia wieku juz tylko?

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:32 
Cytuj  
a kto was kurwa poinformowal ze free target w mmorpgu to przejscie w next gen? z dupy sobie wymysleliscie jakies gowniane zalozenie i wszedzie o tym jeczycie. wogle ten feature ma sie tak do mmorpgow jak mozliwosc grania na kierownicy w rtsy
w gw2 moge tez sie zalozyc ze nie bedzie czegos takiego jak patrz na target zeby cos mu zrobic bo bylo by to strikte pojebane, chyba ze chcemy gre gdzie nie ma cc i innych shietow i tylko bashujemy przyciski patrzac w dany kierunek - napewno jest to tylko jedno z zalozen, ktore bedzie faktycznie zupelnie inaczej wygladac niz to opisujecie.

huragan fanboyuje, ale wy jestescie jeszcze bardziej tragiczni.

przykladowy system lvlowania w sandboxie z lvlami - zdobywasz xx punktow doswiadczenia, wskakuje ci nowy lvl i mozesz rozdac 10punktow na roznego rodzaju statystyki.
chcesz miec lepsze axy w tradycyjnym sandboxie? napierdalasz trolle az skill podskoczy. chcesz miec lepsze axy w archage? napierdalasz trolle az lvl ci wskoczy i rozdasz punkty na axy. wychodzi chyba to samo, a przypadkowego gracza z wowa nie zniecheci.





offtop.
co wy tak sie spuszczacie nad tym free targetem? w fpsie to rozumiem, bo kazdy pocisk zadaje tyle samo dmgu, wiec celowanie ma sens, ale w mmorpgu gdzie kazdy skill jest inny, ma jakies dodatkowe wlasciwosci czy cooldowny celowanie takimi gownami jest bezsensu i wprowadzi tylko wieksza randomowosc do gry


Ostatnio edytowano 12 maja 2011, 23:38 przez Kole0, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wodny napisał(a):
Można listę tak 10 tych rzeczy? :)


1. Open PvP
2. Housing
3. Sieges
4. Naval Battles
5. Itemy nie dropowane ale z craftingu only
6. Lokalna ekonomia (nie ma ogolnoswiatowego Auction Housa, bo takie cos psuje ekonomie)
7. Mount combat
8. Pelna interakcja z otoczeniem
9. Profity z posiadania zamku czy terenu (podatki)
10. Persistent world

Zabawne. Serio.

1 - nie jestem fanem PvP. Może te walki WvWvW w "GW2" coś zmienią u mnie w tej kwestii. Mimo mojego małego doświadczenia w kwestii walka między graczami w MMORPG to jednak wolę by do takich walk dochodziło na specjalnie wyznaczonych obszarach.
2 - niepotrzebne to. Według mnie powinno być jak w "GW2" - masz swoją własną instancję, która zmienia się w zależności od Twoich poczynań. Możesz do niej zaprosić innych graczy i takie tam. Przynajmniej świat nie będzie roił się od domków postawionych jeden przy drugi. Dupy nie będzie można nigdzie ruszyć.
3 - jestem za.
4 - niepotrzebny szajs. Serio. Może jeszcze mycie okien niech dadzą?! Według mnie niepotrzebny dodatek. Zawsze można pograć sobie w jakieś gry o stateczkach.
5 - no wielu graczy z tego co zauważyłem narzeka na tworzenie przedmiotów. Jest to żmudne i trzeba naprodukować 10 ton crapu by potem być w stanie włożyć na dupsko jakieś fajne gacie z 3 bonusami.
6 - raczej bardziej odpowiada mi idea domu aukcyjnego. Prosta i szybka.
7 - może być. Nic specjalnego.
8 - mam mieszane uczucia. Z jednej strony OK, z drugiej to sam nie wiem. Jakoś nie jestem do końca fanem rozwalania wszystkiego co mnie otacza. Wspinanie po drzewach czy inne takie to również zbędne dodatki. Nie jestem małpą.
9 - a wybory na króla też będą? Podatki w grze - masakra.
10 - wiadomo.


I w ogóle ja pierdzielę. Prawdziwy zbawca MMORPG z tej gry. Akurat ona uratuje nas od wszystkich bolączek, które trapią ten gatunek. Alleluja.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:36 
Cytuj  
idz koles pograj w dfo to zrozumiesz o czym dorosli pisza.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 23:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
idz koles pograj w dfo to zrozumiesz o czym dorosli pisza.

To było do mnie? :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 00:16 
Cytuj  
wodny napisał(a):
1 - nie jestem fanem PvP.


I to mi wystarczy, dalej juz nie czytalem..... widac gry mmo nie sa dla ciebie :)


_________________



*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 06:01 
Cytuj  
Spokojnie, 24 maja 3CBT. Nie ma NDA więc sporo się o tej grze dowiemy . Co tak tam naprawdę jest


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 07:03 
Cytuj  
lol wodny, wez moze idz w Snake na 3310 pograc, bo reszta to "po co to komu"...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 07:36 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
offtop.
co wy tak sie spuszczacie nad tym free targetem? w fpsie to rozumiem, bo kazdy pocisk zadaje tyle samo dmgu, wiec celowanie ma sens, ale w mmorpgu gdzie kazdy skill jest inny, ma jakies dodatkowe wlasciwosci czy cooldowny celowanie takimi gownami jest bezsensu i wprowadzi tylko wieksza randomowosc do gry

Wiekszego skila.
Bo mozna wyjebac rozne smieszne statystyki jak hit, resilince, reflex i inne gowno sluzace do automagicznego unikania dmg. Jak nedziesz stal jak idiota w miejscu to oberwiesz i juz.

Srsly. Najpierw pograj w MMO z free tarrget a potem prestan pierdolioc glupoty. No chyba ze jestes juz takim dziadkiem jak huragan, ktory ledwie widzi i mialby problemy z pocelowaniem.. No to moze jeszcze zrozumiec to niechec..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 07:45 
Cytuj  
Gra MMO w której jest leveling to nie jest sandbox i tyle cokolwiek Huragan i inni napiszą, może być niezła ale na pewno nie jest to ani sandbox ani kurwa next gen tym bardziej, oprócz wchodzenia na drzewa ( lol ) nie wnosi nic kompletnie nowego do gatunku czego można by się spodziewać po next gen MMO.

Ale trzymam cie za Słowo Huragan że ta gra zmiażdzy wszystkie inne gdziekolwiek poza krajami skośnookimi :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:42 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
co wy tak sie spuszczacie nad tym free targetem? w fpsie to rozumiem, bo kazdy pocisk zadaje tyle samo dmgu, wiec celowanie ma sens, ale w mmorpgu gdzie kazdy skill jest inny, ma jakies dodatkowe wlasciwosci czy cooldowny celowanie takimi gownami jest bezsensu i wprowadzi tylko wieksza randomowosc do gry

Bo walka wymaga więcej "skila" i ogrania niż w grze gdzie wyciągasz pasek postaci i klikasz na skila. Przez co np. w takim dfo postać z niższymi statami i słabszym sprzęcie może sklepać kogoś teoretycznie silniejszego w lepszym ubranku..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:56 
Cytuj  
Teoretycznie to w każdym mmo słabsza postać może sklepać lepszą jak jest jakiś nieogar jak to młodzież mówi.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 11:08 
Cytuj  
Ale jak nie ma sticky target to jest wieksza szansa, ze ta teoria sprawdzi sie rowniez w praktyce.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 11:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Teoretycznie to w każdym mmo słabsza postać może sklepać lepszą jak jest jakiś nieogar jak to młodzież mówi.


Sklep w levelówce lvl 1 postac na 80tym, nawet teoretycznie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 11:53 
Cytuj  
delete


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 13 maja 2011, 11:55 przez Teo, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.