mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 22:28 
Cytuj  
co nie zmienia faktu, że nagle wszyscy są pro-pvprami z ub3r skillem i krzyczą najpierw za fool lootem a po tym jak coś stracą whineują jak carebeary

panowie, szkoda słów.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 22:36 
Cytuj  
Smutne ze masz takich wirtualnych przyjaciol :(.

Ja osobiscie po wprowadzeniu insurance w UO (czyli po wylaczeniu full loota) przestalem w nie grac i jedyny MMO ktory mnie potem wciagnal to bylo SWG...
Dlaczego SWG mi sie podobalo - do tej pory nie wiem.

A dlaczego nie gram w inne MMO? Bo wszystko co powstaje od tamtej pory to uproszczenie fajnych zalozen sandboxowych gier multi. Instancje, brak PvP, brak lootu, swiecace itemki - wszystko to jest uwstecznieniem w stosunku do gry ktora pokazala mi MMO.

To tak jakby jezdzic stara S klasa i przesiadac sie do coraz nowszych modeli Dacii. Niby nowe a gowno warte w porownaniu do starego mercedesa.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 22:45 
Cytuj  
Fajnie skomponowany filmik z drugiej closed bety, ale dopiero teraz upubliczniony :)

http://www.youtube.com/watch?v=_mlv5coEcZc


_________________



******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 22:50 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Smutne ze masz takich wirtualnych przyjaciol :(


przykro mi, ale nie piszę tego po moich znajomych ale po waszych wypocinach w tym temacie. Wiem że dobry byłeś w pvp ale ile czasu tak na prawdę można się bawić w gankowanie?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 23:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fajnie skomponowany filmik z drugiej closed bety, ale dopiero teraz upubliczniony :)

http://www.youtube.com/watch?v=_mlv5coEcZc


Tereny zajebiście wyglądają, animacja średnia. Ciężko cokolwiek innego na razie powiedzieć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 23:28 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
przykro mi, ale nie piszę tego po moich znajomych ale po waszych wypocinach w tym temacie. Wiem że dobry byłeś w pvp ale ile czasu tak na prawdę można się bawić w gankowanie?


Tego nie wiem, ostatni fun jaki mialem w MMO to bicie solo jedikow w SWG. Darkfalla troche przegapilem, pewnie tez bym sie dobrze bawil ale po dwoch latach od premiery ciezko sie wkrecic.

Sprobuje na pewno archage, jak bedzie tutaj dobre PvP i mnie wciagnie to znaczy, ze dalej to lubie. Jak nie, to po prostu jestem za starym dziadem zeby grac w mmo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 23:35 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Wiem że dobry byłeś w pvp ale ile czasu tak na prawdę można się bawić w gankowanie?


Pewnie tak z 35 razy dłużej niż w raidowanie, bo to zawsze gra przeciwko myślącej (mniej lub bardziej konwencjonalnie) osobie, a nie przeciwko w pełni przewidywalnemu AI.

Co do Archlorda to założenia fajne, ale po jednym filmiku z typowo azjatyckimi kombosami z fikołeczkami, pirłecikami zwątpiłem.
Nie wyobrażam sobie walki w dużej skali, gdzie sporo umiejętności jest tak oczojebnych i do tego skutkuje oglądaniem 5 sekundowej animacji kombosa rodem z tekkena.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 cze 2011, 23:36 
Cytuj  
Hmm imo gry jak UO nie dostaniesz już , a na pewno nie w dającej się przewidzieć przyszłości. Jakieś indie produkcje mogą się pod pewnymi względami zbliżać (np . pvp z full lootem jak w DFO) , ale będą słabe pod innymi względami, zbugowane i/lub wyglądały jak pół dupy zza krzaka.

Ja już się z tym dawno pogodziłem, AA sporo założeń ma spoko , ale wszystko się w praniu okaże.
Mi wystarczy jak niech choć zrobią częściowy , losowy loot (np jakiś % złota + 1-3 losowe itemy , bez możliwości wyłączenia pewnych itemów z lootu) i już będzie ok.

Ważne , żeby craft, housing , pvp , możliwości organizowania się graczy (ma być ponoć możliwość posiadania terenu na właśność i wprowadzenia podatków na nim, tworzenia coś jakby dynamicznych frakcji z tym ,że nie wiem czym to o gilii ma się różnić ,etc).
Teren już teraz ponoć jest bardzo duży i otwarty co też na + w porównaniu ze sztucznie ograniczanym terenem w prawie każdym nowym mmo, z mobami co 2 metry.

Gra i tak ma lepsze założenia niż nadchodzące inne tytuły, z tym, że przy takim stopniou komplikacji gra może się wywalić na wielu rzeczach ,m.in. za dużo bugów, za dużo możliwości cheatów, nie wprowadzenie zbyt dużej ilości zapowiadanych features albo zbytnie ich uproszczenie, zbyt duży carebear ,etc
Dla mnie pozostaje jeszcze przełknięcie mangowego było nie było stylu nawet jeżeli nie jest on taki wyraźny i przegięty jak w większości azjatyckich produckji.

W każdym razie przypatruje i kibicuje. Mam nadzieje, że im się uda.
To będzie po części themepark , ale i tak lepiej niż inne produkcje w założeniach.


Razoth -> ponoć beta jeszcze w większości na cryengine 2 była, kupili jakiś dłuższy czas temu cryengine 3 i finalnie ma być hybryda 2 i 3. Także fizyka i animacja może być lepsza.
Permormance też. Grafika zostanie podobna bo tekstury zostaną te same.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 00:00 
Cytuj  
Oj tam,oj tam. AA weźmie od najlepszych:
-z UO gankfest
-z WoW droprate
-z Lineage craft
-z WAR developing
-z AoC instanty
-z Aion azjatycką grafikę
-ze wszystkich zawiedzione nadzieje.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2011, 20:09 
Cytuj  
http://steparu.com/reviews/mmo-rpg-revi ... ine-review
Kolejna recenzja CBT3. Dość umiarkowany optymizm - 8,5 pkt


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2011, 21:14 
Cytuj  
Mi wystarczy to:

"ArcheAge is definitely a great game to start on if you're looking for something new. As a sandbox game most of the environment will often change, there is a lot of PvP content involved for players who like to PK, 1v1, Battle Grounds, and Open RvR. PvE players can immerse themselves in game exploration, hunting field bosses, dungeon instances, and future raid instances that is soon to be available. Casual players go plant some trees or something, "

:)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 03:55 
Cytuj  
Darkfall też miał być powtórnym nadejściem Chrystusa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 04:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Darkfall też miał być powtórnym nadejściem Chrystusa.


i był... zawiedli tylko greccy devsi, ktorzy wypuscili gre z bugami, ktore rownie dobrze mozna by nazwac cheatami. Nastepnie udupili gre rozdzielajac ja na dwa rozne servery i DFO upadlo. Kogo bys sie jednak nie zapytal z ludzi, ktorzy grali w Darkfalla to kazdy ci powie, ze tyle fajnych emocji ile dala im ta gra to zadna inna gra tyle nie dala.


_________________



*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 05:45 
Cytuj  
Ja tam gram w darkfalla i nic tam nie upadlo; ]


Wlasnie zauwazylem w tym nex gen mmo super walke PVE. Wchodzisz na spawn, nic cie nie atakuje a ty klepiesz sobie jednego moba...potem kolejnego... jakie to odkrywcze!


_________________
Obrazek

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 18:15 
Cytuj  
Temat zakwasu już się wyczerpał ? ; <


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 18:20 
Cytuj  
CBT3 skończyła się i nie ma o czym pisać ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 18:25 
Cytuj  
No to dam wam jedna nowinke :) XL Games (autorzy Archeage) podpisali umowe o wspolpracy z Take Two (wydawce takich hitow jak Red Dead Redemption, Borderlands and Sid Meier’s Civilization V ) :) To dobrze prognozuje na przyszlosc.


_________________



****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
No to dam wam jedna nowinke :) XL Games (autorzy Archeage) podpisali umowe o wspolpracy z Take Two (wydawce takich hitow jak Red Dead Redemption, Borderlands and Sid Meier’s Civilization V ) :) To dobrze prognozuje na przyszlosc.


Nowinka z 23 Maja !?
http://archeage-online.com/post/1718108888

Tak btw. jest jakas przewidywana data premiery? Bo w sumie niedawno sie zainteresowalem ta gierka, a wyglada to wszystko calkiem smakowicie, jezeli zalozenia nie sa wylacznie na papierze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:27 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Tak btw. jest jakas przewidywana data premiery? Bo w sumie niedawno sie zainteresowalem ta gierka, a wyglada to wszystko calkiem smakowicie, jezeli zalozenia nie sa wylacznie na papierze...


Daty premiery jeszcze nie ma.
Zalozenia gry sa juz wprowadzone i dzialaja w closed becie, nie sa wiec to tylko obiecanki na papierze, bo wszystko co jest zalozone jest juz zrealizowane :> Pozostaja tylko kwestie kometyczne oraz stworzenie calego swiata. W Becie ostatniej bylo graczom udostepnione tylko jakies 1/10 calego swiata, albo i mniej.
Mysle, ze to potrwa jeszcze przynajmniej rok zanim bedzie oficjalna premiera.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 22:42 
Cytuj  
Obrazek

nowy screen z gry- warrior, dupna grafika :/


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.