mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 19:52 
Cytuj  
Nowe rasy :
http://archeage-online.com/post/1718109258


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 19:58 
Cytuj  
Weles napisał(a):


Warborn ladnie wyglada :)

ObrazekObrazekObrazek


_________________



*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 20:37 
Cytuj  
Zajebiscie. Mimo, ze nie gram w WoWa to od razu skojarzyłem go z:

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 20:40 
Cytuj  
Albo quanari z DA.

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 20:41 
Cytuj  
No wlasnie mi pierwsze co przyszlo na mysl to Quanari z DA ew. podobna rasa jest bodajze w Terze czy jak sie to zwie...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 20:42 
Cytuj  
Przynajmniej krasnolud wygląda jak krasnolud a nie jakaś karłowata chuda pizdeczka jak to często w mmorpg z Azji potrafi bywać.

edit: mi też bardziej przypomina quanari niż tą rasę z WoW

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 22:05 
Cytuj  
Tym krasnoludem to mnie kupili w sumie, nie często w mmo jest możliwość pobiegania krasnoludem co to wygląda jak prawdziwy krasnolud.

Znajać życie to poza tymi fajnymi konceptami postaci są jeszcze jakieś jebane małe wiewiórki, króliczki, różowe słitaśne gnomy czy jakieś inne azjatyckie spaczenie. :D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 22:10 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Znajać życie to poza tymi fajnymi konceptami postaci są jeszcze jakieś jebane małe wiewiórki, króliczki, różowe słitaśne gnomy czy jakieś inne azjatyckie spaczenie. :D


Spokojnie, na pewno i te postacie przy pomocy kilku gadzetow (uszy, ogonek itd) da sie zamienic w slitasne kroliczki:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 23:03 
Cytuj  
No ciekaw jestem co z tego calego AA wyjdzie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 00:12 
Cytuj  
Sou napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Znajać życie to poza tymi fajnymi konceptami postaci są jeszcze jakieś jebane małe wiewiórki, króliczki, różowe słitaśne gnomy czy jakieś inne azjatyckie spaczenie. :D


Spokojnie, na pewno i te postacie przy pomocy kilku gadzetow (uszy, ogonek itd) da sie zamienic w slitasne kroliczki:)

Ma być ponoć , 8 ras ogólnie.

6 jest już znanych.

2 Nacje / Rasy Ludzi:

1 nacja ludzi jako wariacja cywilizacji późnego średniowiecza / wczesnego renesansu w Europie -

Obrazek

2 nacja ludzi - wariacja na temat cywilizacji / nacji ludzi z Azji Wschodniej

Obrazek[/quote]

3 Elfy - tu raczej taki standard w stylu High Elves

Obrazek

4 Ferres - rasa kotowata , nomadyczna

Obrazek

5 - Krasnoludy - standard

Obrazek

6 - brak info , wygląda na jakąś wojowniczą rasę , jakaś wariacja lekko barbarzyńska / demoniczna - coś jak Quanari z Dragon Age jak już ktoś wspomniał

Obrazek


Bedą jeszcze dodatkowo 2 rasy. Są bardzo różne dywagację co to ma być , spekuluje się ,że jedna miała by być coś w stylu , fairies czy driad
, a druga coś w deseń undead czy jakiejś skorumpowanej rasy w ten deseń ,ale to tylko zgadywanki jako ,że w żadnych screenów ,artworków czy innych przecieków specjalnie na ten temat nie ma.

W każdym razie ponoć nie ma być bardzo prostej dychotomii źli - dobrzy. Wiadomo ,że np. te elfy wyglądają na tzw. dobre elfy , a quanari raczej nie są takimi co na drutach mają robić ,ale ponoć Lore ma być takie , bez bardzo prostego rozgraniczenia dobrzy - źli.


Lorath napisał(a):
No ciekaw jestem co z tego calego AA wyjdzie.


No ja też. Założenia są dosyć interesujące ,ale też nie ma co kolejny raz hypeować , mam nadzieję ,że wyjdzie po prostu gra w którą będzie można fajnie popykać , ale nie spodziewam się niewiadomo jakiego arcydzieła.

Z wywiadów z lead designerem można wywnioskować ,że gra ma być raczej przystępna , też dla casualowego pogrania , także nie spodziewał bym się hardcore sandbox-a w stylu UO , tak jak na niektórych forach widziałem głosy wiecznie czekających na UO2 osobników.
Bardziej spodziewał bym się themeparka , tyle ,że wzbogaconego o pewne elementy trochę sandboxowe czyli open housing , bardziej rozbudowany system polityczno-gildiowy też z kontrolowaniem terenu , ale nie wszędzie tylko na jednym z trzech kontynentów , bo chyba na dwóch podstawowych kontynentach nie będzie można przejmować terenu. Tzn. będzie można budować domy na każdym kontynencie ale walka o keepy i teren na trzecim kontynencie tylko. O ile ja to dobrze rozumiem...
Crafting jeszcze nie rozwiązany do końca , mają być labor points ,żeby nie można było spamować setek mieczy za jednym podejściem bo na każdą akcję craftingową schodzić będą labor points , które sie same z siebie odnawiają (oczywiście będzie można komuś zapłacić czy poprosić żeby ci pomógł domek zrobić i w jakimś bardzo ograniczonym zakresie npc zapłacić zeby troche więcej labor points zdobyć).

W becie ludzie sie wycwanili i alty spamowali po to , było pytanie o to w post beta pytaniach do devów , zastanawiają się nad systemem ,że będzie można wybrać tylko 1 postać na serwer , której się będą labor pointsy odnawiały / która będzie mogła krafić , żeby nie można było spamować altów do "kraftowania" , ale rozważają inne opcję , pewnie będzie w kolejnej becie cos wiadomo.

Poza tym duży świat , statki ,etc

Czyli taki themepark bez wielkiej spiny ale jednocześnie z możliwością robienia innych rzeczy niż tylko napierdalania w kółko instancji.

Ale na pewno to nie będzie sandbox dla hardcorów tyu UO , DF czy Eve , to można między bajki włożyć , bo na widać ,że celują ,żeby gra była atrakcyjna dla casuala tylko ,żeby miał ten casual co robić poza wbijaniem levelików i tłuczeniem dugeonów.

Mam nadzieję ,że nie zjebią mocno i nie zrobią kupy ,ale ,że będzie ok gierka do pogrania ,ale też spuszczać się jakie to arcydzieło rozbudowane na miarę 2 UO nie nadchodzi nie ma co , bo się ktoś mocno zdziwi.

Pamiętajcie questy i levele też w tej grze są.


Kurwa wróciłem dopiero co z browara i mnie wena chyba zbyt duża naszła , także trochę za dużo tekstu wyszło :/

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 09:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
4 Furries - rasa kotowata , nomadyczna

Obrazek


fixd


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 06:45 
Cytuj  
Nowy wywiad z Jake Songiem na temat PvP

http://massively.joystiq.com/2011/09/21 ... l-pvp-inf/


_________________



*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:00 
Cytuj  
pedalski asian style

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:03 
Cytuj  
jednym słowem nextgen full mmo pvp open loot rpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:12 
Cytuj  
Freedek napisał(a):
pedalski asian style


powiedzial co wiedzial dawny lineagowiec.. LOL :)

Jak tak maja wygladac azjatyckie pedaly

Obrazek


to ja chce byc azjatyckim pedalem :)


_________________



***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:16 
Cytuj  
a kiedy to 'cudo' wychodzi?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:55 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
jednym słowem nextgen full mmo pvp open loot rpg

Nie lootu nie będzie. W pvp ma chodzić o teritorial control na trzecim kontynencie ,a sam system ma umożliwiać tworzenie osobnych frakcji przez graczy jeżeli będą chcieli. Ma to wymagać jakiegoś terenu i keepa chyba na tym trzecim pvp kontynencie , nie znam szczegółów.

@Ossur

W Korei jakoś na wiosnę chyba , w USA czy UE to nie szybko raczej bo wydawcy nie ma jeszcze lol , obstawiam jakoś za rok nie szybciej

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 11:59 
Cytuj  
Przypadkiem Ubisoft nie miał być wydawcą ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 12:01 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Przypadkiem Ubisoft nie miał być wydawcą ?

Nic nie słyszałem szczerze mówiąc na ten temat.

2KGames ma umowę z XLGames twórcami AA , ale to umowa o stworzeniu Civilization MMO i nie ma to nic wspólnego z AA afaik.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2011, 12:04 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
jednym słowem nextgen full mmo pvp open loot rpg
W jednym z wywiadów czytałem, że nie będzie full lootu (ani żadnego, lol) i nawet zatopione statki nie znikają z inwentarza tylko są czosowo niedostępne. Ogólnie zpowiada się next gen tab-targeted full carebear mode mmo. Szkoda, bo dobrze się zapowiadało. :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.