mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 07:32 
Cytuj  
Ta, artstyle to ma taki, ze mimo, ze np. takie dfo miejscami wygląda strasznie to i tak wole styl dfo od tego (zresztą armorki są fajne w dfo). A będę plusikowal dfo, bo dawno nie gralem tylko w 1 gre, odstawiając inne.

edit. w imie wyższego dobra! ;]


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 07:49 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 07:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A będę plusikowal dfo, bo dawno nie gralem tylko w 1 gre, odstawiając inne.


To miejmy nadzieje, ze ci niedlugo przejdzie, inaczej wkrotce cale forum zamieni sie w jeden wielki dzial dfo;)

az sie boje zajrzec do lodowki, hehehe


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:04 
Cytuj  
Przestancie promowac crap


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:16 
Cytuj  
dfo jest jedynym mmo w który można pizgac, poza eve. A nyx za dużo tej gry to nie widziales, tak naprawde. http://www.youtube.com/watch?v=E6EE6Rdq-no , no i fpp <3 jest tez jakikolwiek movement czy aim.

Archeage by sobie nawet niezle, ale nie z takim poziomem zidiocenia. Reszta to wowy, rifty srifty. Poza tym, nie promując czegos bardziej indie, nigdy nie wyjdzie nic ciekawego. Lepiej, żeby dfo znalazło nasladowcow.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:27 
Cytuj  
ok, to skoro juz sobie tak off-topic'ujemy, to powiedz jak sprawuje sie widok fpp w darkfall. Pytam, bo w TESO tez bedzie, a pojawiaja sie glosy, ze w pvp bedziesz mial przejebane troche w stosunku do tych, ktorzy uzywaja tpp.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:27 
Cytuj  
Widzialem wystarczająco dużo. Wklejaniem filmikow nie pomaga, wyglada to jeszcze gorzej, 90% z nich biega typ podziaba kogos raz z mieczyka raz luku zmienia randomowo target i tak w kolko.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:45 
Cytuj  
FPP dobrze się sprawuje i szczela się lepiej imo. Można tez uzyc TPP, które jest bardzo bliskie feelingu fpp. imo najlepiej uzywac obu, z bliska bardziej tpp, bo po prostu lepiej widzisz jak ktoś jest blisko Ciebie jeśli dochodzi do melee. Mowie o szczelaniu z łuku. Z bardziej daleka wole fpp. No i przy fpp jak się chowasz za drzewkiem to nie możesz wyjzec nie wychylając się, wiec trzeba tpp ;) Ogromnym plusem jest, ze na przykład skirm ma spore możliwości movementu (więcej niż we wszystkich nowych fpsach), sprinty, jumpy itp.

Nyx, a co bys chciał, żeby kliknąć tab i klikac skille 1-5? Albo by walka trwala minute? (co tez jest możliwe). Zraziles się bo nie podobalo Ci się wykonanie, tragiczne UI itp. Ja po dfo1 wiedziałem czego się spodziewać i co musze przeboleć. Pewne rzeczy trzeba tam olac. A co niby widziales jak ja gram i nie doszedłem jeszcze do poziomu gdzie moglbym brac udział w sensownym pvp?


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 08:46 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dfo jest jedynym mmo w który można pizgac, poza eve. A nyx za dużo tej gry to nie widziales, tak naprawde. http://www.youtube.com/watch?v=E6EE6Rdq-no , no i fpp <3 jest tez jakikolwiek movement czy aim.


Patrzcie kolejny "nawrócony" fan xD


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:54 
Cytuj  
Nie fan, dfo ma mnóstwo wad, ale nie combat. Ale gdyby nie dfo nie zagrałbym pewnie w mmo (poprzednio gralem w rifta i nie dotrwałem do końca 1 miesiąca, a tutaj przedluze).

W fpsach jest chujnia straszna i z nowości nie mam w co grac. Gralem w Quake ostatnio. Dlatego dfo dla mnie jest dobrym rozwiązaniem. Może i są pseudorealistyczne fpsy, ale DFO jest arcadowe, a tego mi brakuje najbardziej. A jeśli gra tego typu jebnie faila, to można pomarzyć, ze ktoś zrobi cos lepszego. Jeśli nie to chyba serio lepiej promować wurma. Przy pierwszym podejściu do dfo1 miałem podobne odczucie co Nyx.

I tak w dfo jest mnóstwo napierdalanai mobów, bo pelno tego w mmo. Ale i tak fajniej się bije moby w dfo niż riftach itp.

A by gra była w "europejskim" stylu jest dla mnie tez bardzo ważne.

PS. A TESO to tez na 100% mmorpg się nie zanosi, a celowniczek wygląda na scieme.
PPS. Polecam, ale jak ktoś się boi wydac kase w bloto, to może niech czeka na triala, ale to obecnie idziesz bic moby wczesnym rankiem a znajdzie się ktoś kto ci wpierdoli.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 09:14 
Cytuj  
dobra, koniec offtopa. Wrocmy do tematu....
...czyli przepisu na zakwas;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.


Posty: 24
Dołączył(a): 1.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:00 
Cytuj  
No tam dobre wieści. Rozpoczęły się zapisy na betę AA. Tutaj więcej informacji:
http://archeageonline.pl/10-nowinki/127 ... %99te.html

A tutaj trailer Trionu z targów E3:
http://www.youtube.com/watch?v=E4gYYzjr0-0


_________________
.
ArcheAgeOnline.pl - polski fansite o ArcheAge

wildstar.mmoinfo.pl - polski fansite o WildStar

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 21.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:34 
Cytuj  
http://www.mmoculture.com/2013/06/archeage-new-free-to-play-business-model-announced-starting-july/#prettyphoto/0/

archeage przechodzi na model f2p w Korei - ale za domek trzeba będzie płacić

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:41 
Cytuj  
Freemium czyli. No nic dziwnego skoro sukces AA w Korei był umiarkowany (sprzedaż na poziomie 800k i playerbase chyba się ustabilizował po jakimś czasie na poziomie gdzieś ~200k gdzieś pisało), a pamiętam z okresu kiedy jeszcze rozważałem granie w AA i się tym tytułem interesowałem, że główny twórca miał ambicje stworzenie gry, która sukcesem w Korei przebije Aion-a. Heh nierealistyczne urojenia to coś się standard zrobił wśród rynku mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:45 
Cytuj  
a to co zjebali, ze im sie nie udalo?


Posty: 13
Dołączył(a): 30.12.2012
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 15:07 
Cytuj  
ArcheAge w Korei przechodzi na f2p. Szczegóły tutaj:
http://archeageonline.pl/10-nowinki/128 ... lipca.html


Posty: 24
Dołączył(a): 1.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 17:00 
Cytuj  
A czy Aion również na początku nie miał abonamentu, a następnie przeszedł na f2p?

ArcheAge obecnie plasuje się na 5 miejscu w Korei pod względem grających osób, a na 10 miejscu pod względem zarobków. Niestety na f2p więcej się zarabia, oraz ma się większą liczbę graczy (czym można się następnie chwalić).


_________________
.
ArcheAgeOnline.pl - polski fansite o ArcheAge

wildstar.mmoinfo.pl - polski fansite o WildStar


Posty: 4
Dołączył(a): 26.12.2012
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 17:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a to co zjebali, ze im sie nie udalo?


Ale co niby się nie udało?
Gra przechodzi na f2p nie dlatego że ludzie przestają w nią grać, tylko dlatego że takie gry więcej zarabiają i większość tytułów rezygnuje z abonamentu. Kto tego nie robi, traci. Taka rzeczywistość.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 17:54 
Cytuj  
Zavisza napisał(a):
A czy Aion również na początku nie miał abonamentu, a następnie przeszedł na f2p?

ArcheAge obecnie plasuje się na 5 miejscu w Korei pod względem grających osób, a na 10 miejscu pod względem zarobków. Niestety na f2p więcej się zarabia, oraz ma się większą liczbę graczy (czym można się następnie chwalić).

Aion dalej jest "pełno-abonamentowy" w Korei gdzie był jednym z największych sukcesów w gatunku mmorpg kiedykolwiek. Jak WoW na zachodzie albo i bardziej. Przeszedł na F2P w NA i freemium w Eu i Rosji, gdzie nie odniósł nigdy takiego sukcesu.

ArcheAge przechodzi na Freemium w Korei ponieważ twórca XLGames mierzył bardzo wysoko i chciał dorównać / pobić sukcesem Aion-a, ale nie wyszło, także próbuje teraz szczęścia w innym modelu. Po prostu umiarokowany sukces nie wystarcza bo nie takie było założenie. (można wywnioskować to m .in. na podstawie wywiadów z Jake Song i innymi przedstawicielami XLGames jeszcze z przed premiery).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 18:02 
Cytuj  
AA się nawet w Korei nie sprawdził, a westernizować go będzie firma która zrobiła wowklona i shootera na konsole. Zapowiada się hitowy sandbox.

Sula, ty pykałeś w bete - grałbyś w zachodnią wersję?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 19:01 
Cytuj  
W betę grałem krótko bo dostęp miałem tylko w czasie krótkiej open bety, (a nie wcześniejszych wielotygodniowych closed bet) czyli raptem z parę dni i wobec tego nie doświadczyłem "late game".
W każdym razie - jeżeli nie przeszkadza komuś misz-masz czyli fantasy zmieszane z psedudo-steampunk i współczesnymi wtrętami i innymi azjatyckimi dziwadłami.
Jednocześnie oprócz tego jeżeli komuś nie przeszkadzadzają mirkrotranzację / model freemium - jako, że AA w Korei na to przechodzi i Trion swoje zachodzie tytuły też tak prowadzi to można założyć, że AA też tu takie będzie albo ewentualnie szybko przejdzie na taki model.

To można spróbować, bo pod pewnymi względami to ciekawy mmorpg.
Ja jednak osobiście z wyżej wymienionych względów grać nie będę (może z ciekawości jako, że interesowałęm się dość długo AA to obczaję zachodnią bętę, żeby sobie pohasać parę godzin i zobaczyć jak ją 'zwesternizowali' ale grać na pewno nie będę).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.