mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:40 
Cytuj  
zmienilem e-maila do swojego konta, wiec jak ktos nie bedzie mogl sie zalogowac to sorry ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:45 
Cytuj  
a ja powiem ze RZYGAM wyrazem "sandbox"

tego wyrazu devsi uzywają chcąc przyciągnąć do swoich często miernych gierek znudzonych dziadków
tego wyrazu używają znudzone dziadki chcą podkreślić ,że nie grają w byle co
tylko sandbox , reszta to crap

proponuje tym wszystkim milośnikom "sandboxów' zmienić zainteresowania - najwyższy czas :)

może pora spojrzeć na gre i napisac :
podoba mi się ,
nie podoba , mi się ,
podoba mi się , ale to i tamto już bym zmienił

moze czas przestać patrzeć na każda grę przez jakies tam kalki- to normalne , ze kazdy bedzie porównywał każdą nową gre do tej z którą spędził najwięcej czasu, ale pls otwórzcie troche te klapki z oczu i nie dajcie sie nabierać devsom- bo oni na to liczą :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:47 
Cytuj  
Bo oni mylą pojęcia co to jest sandbox.
Wg nich to i WoW był sandboxem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 18:52 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a ja powiem ze RZYGAM wyrazem "sandbox"

tego wyrazu devsi uzywają chcąc przyciągnąć do swoich często miernych gierek znudzonych dziadków
tego wyrazu używają znudzone dziadki chcą podkreślić ,że nie grają w byle co
tylko sandbox , reszta to crap


Raczej nie, fakt że słowo sandbox często sie pojawia ale przez to ze nie ma sprecyzowanej definicji tego słowa, sandbox to skrajność i głęboka nisza obecnie, a szkoda, za to themeparki rozwijają się masowo i jak to z masowym produktem jest z tym bardzo słabo.
Sandbox często jest przytaczany by stać się pro zajebistym graczem w oczach elity jeszcze bardziej pro zajebistej, dlatego wielu tu na forum jak się ośmieszy to ripostuje w stylu "ale ja grałem w darkfalla" :D

lordyp napisał(a):
proponuje tym wszystkim miłośnikom "sandboxów' zmienić zainteresowania - najwyższy czas :)


Ale miłośnicy maja swoje najwspanialsze na świecie gry :)

lordyp napisał(a):
może pora spojrzeć na gre i napisac :
podoba mi się ,
nie podoba , mi się ,
podoba mi się , ale to i tamto już bym zmienił


to jest forum DYSKUSYJNE, ja rozumie że w czasach twittera i fejsa dyskusja nawet na tak blache tematy jak gry jest trudna dla wielu


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:13 
Cytuj  
Ja tam pewnie spróbuje wiec jeżeli perspektywa zgankowania mnie będzie kusząca dla osób wahających się, to - by Ich namówić - mogę podać serwer i nicka postaci gdy już będę miał konto :]


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:21 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Ja tam pewnie spróbuje wiec jeżeli perspektywa zgankowania mnie będzie kusząca dla osób wahających się, to - by Ich namówić - mogę podać serwer i nicka postaci gdy już będę miał konto :]


A Ty jestes jakis znany czy cos? Bo nie zalapalem chyba.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:26 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
IcE napisał(a):
Ja tam pewnie spróbuje wiec jeżeli perspektywa zgankowania mnie będzie kusząca dla osób wahających się, to - by Ich namówić - mogę podać serwer i nicka postaci gdy już będę miał konto :]


A Ty jestes jakis znany czy cos? Bo nie zalapalem chyba.


Ze tak powiem.... mało przez niektórych lubiany :lol:
Oyci3C by mnie pewnie z nieskrywaną satysfakcją stratował, obdarł ze skóry i poćwiatowanego rzucił na żer krukom :p.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 4 maja 2014, 19:30 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:28 
Cytuj  
Aha to wszystko jasne. Ide kupic konto na ebeyu , jak zalozysz swoje to daj znac to Cie zabije.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 19:50 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=ATTzLSajydo

Epicki motyw z AA PvP :) od 30 sekundy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 16:53 
Cytuj  
Dobra potrzebuje kogos kto ogarnia AA niestety bo granie w wersje japońską to granie po omacku, mam kilka pytań, a na chacie mało kto jest rozmowny niestety.

- czy trzeba karmić mounty? nie wiem nawet jak to zrobić, nie widzę w opcjach nigdzie tego że jest głodny, leveluje sam, mam wrażenie że jak jest przywołany i oddaje questa to też tego expa dostaję (miał 5 teraz ma 7)

- jak sie konkretnie zdobywa te skill pointy? levele leca, ale skill pointa od dawna zadnego nie dostalem + czy mozna respecnac (nie chodzi o zmiane drzewka bo widzialem ze to kosztuje sporo, a po prostu respec danego drzewka)

- mam 12 level i idąc po pve quest hubach doszedłem do miasta gdzie jest opcjonalny portal do jakiejś ciekawej (wygladajacej na jakis social hub) wyspy, latają tam level 40+ - wie ktoś o co z ta wyspa chodzi?

- kiedy zaczną się jakieś elementy sandbox? czy te questy pve sie skoncza czy to jest jakis storyline do 50 lvlu, a stawianie domkow, dojenie krow i inne pierdoly sa obok tylko trzeba gdzies sie przejsc?


ogolnie jakby ktos mial jedna fajna stronke z informacjami nt samej gry to byloby ok, bo o ile samo PVE moge na czuja sobie robic, bo jest fajny quest tracker + mozna sie domyslec o co chodzi + czesc jestem w stanie odczytac i odroznic, tak jesli chodzi o np. build to mialem spory problem z tym ale znalazlem stronke gdzie po ikonkach zorientowalem sie w skillach,

gram necro+defender+will.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
Dobra potrzebuje kogos kto ogarnia AA niestety bo granie w wersje japońską to granie po omacku, mam kilka pytań, a na chacie mało kto jest rozmowny niestety.


Czemu nie ogarniesz sobie ruskiej wersji z english paczem? Jak już wspominałem poszukaj na reddicie AA jest masa poradników krok po kroku jak to zrobić.

Cytuj:
- czy trzeba karmić mounty? nie wiem nawet jak to zrobić, nie widzę w opcjach nigdzie tego że jest głodny, leveluje sam, mam wrażenie że jak jest przywołany i oddaje questa to też tego expa dostaję (miał 5 teraz ma 7)


Niektóre trzeba, niektórych nie trzeba. Tych początkowych do co najmniej 25 levelu nie trzeba niczym karmić.

Cytuj:
- jak sie konkretnie zdobywa te skill pointy? levele leca, ale skill pointa od dawna zadnego nie dostalem + czy mozna respecnac (nie chodzi o zmiane drzewka bo widzialem ze to kosztuje sporo, a po prostu respec danego drzewka)


Na lvlu 50, masz 23 skill pointy. Jeśli sie nie myle wygląda to tak: 3, 5, 8, 10, 13, 15, 18, 20, 23, 25, 28, 30, 33, 35, 38, 40 itd.

Cytuj:
- kiedy zaczną się jakieś elementy sandbox?


Koło 15-20lvlu zaczynają się craft questy. Możesz albo odbić od story line, które prowadzi Cię od jednego info huba do drugiego i skupić się na craftignu albo zostać przy tradycyjnej metodzie lvlowania.

[url]
ogolnie jakby ktos mial jedna fajna stronke z informacjami nt samej gry to byloby ok, bo o ile samo PVE moge na czuja sobie robic, bo jest fajny quest tracker + mozna sie domyslec o co chodzi + czesc jestem w stanie odczytac i odroznic, tak jesli chodzi o np. build to mialem spory problem z tym ale znalazlem stronke gdzie po ikonkach zorientowalem sie w skillach, [/url]

http://archeageonline.pl/
http://arche-base.com/builds/generator - najlepszy dostepny obecnie kalkulator skilli z combosami i wszystkimi opisami.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 20:54 
Cytuj  
archeagesource.com

Największe chyba angielskie forum istniejące od czasów głębokiej korean bety

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 07:16 
Cytuj  
Dzięki - nie gram na RU, bo próbowałem bawić się z tym tłumaczeniem proxifierami, wd gównami i jak przyszło co do czego to nie działało (miałem konto założone przed IP blockiem, konto powinno działać normalnie), szkoda zachodu, wolę na JP obczaić AA i jak jakoś dam radę / znajdę przyjazną ekipę nie miałbym problemu z opłaceniem premium na JP (mieszkam tam). No ale plan generalnie jest taki by przenieść się na NA jak tylko Trion wyśle mi invite/wyjdzie z open betą :)

Z tą Polską stroną powinno być już ok, po prostu chciałem mieć pewność czy czegoś nie przeoczyłem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 06:10 
Cytuj  
Jakby ktos chcial zobaczyc, wszystkie skille z wszystkich drzewek w akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=BtaL5ZSb9Fc

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 10:35 
Cytuj  
Prawdziwy sandbox.

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t31.0-8/1485995_742771332410336_3857024903765563921_o.jpg

Typ zaciągnął łódkę harpunem na środek pustyni lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 11:03 
Cytuj  
Jedna jaskółka wiosny nie czyni :p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 23:32 
Cytuj  
Czy grajac w Alfe ma sie normalnie 'premium' status? Tzn mozna jebnac sobie domki i labor pointy przyrastaja w normalnym tempie?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 06:38 
Cytuj  
Ech sciagnalem jeszcze raz. I moze jednak bedzie warto tej grze dac szanse... Początek alphy mocno mnie odrzucil, ze wzgledu na ilosc ludzi itp.
Ale z jednej strony nie chcialbym raczej placic za tę gre, a czuje, ze jak będzie niepłatna to będzie kupa.

Ale jednak mimo wszystko grafika ujdzie (a raczej grafika jest zajebista ale... design), nie ma aż takiej azji (gdyby nie to, jak np. lucky stworzyl mi na koncie ultra mega gejowską mysz ;p tp byloby spoko) , albo coś juz zmienili. Wolalbym grac obecnie bez dzwięku, ale w granie ang glosow i jakis medieval songs i bylby znacznie lepszy feeling gry.

Mimo wszystko jakość wykonania w tej grze jest zajebista i trochę takich szczegółów w animacji i napotykanych pierdułek. Nie jakis sandbox, ale do popykania bez stresu.
Ogolnie to, ze ta gra ma wykrywanie kolizji jest mega. Woda i stateczki wyglądają super.

Ogolnie jest wrazenie, ze im dalej w las tym lepiej.

A no i teraz stworzylem sobie warrior/rogue i w porownaniu do jakiegos nekromanty co gralem wczesniej to niebo a ziemia.
W kazdym razie chyba trzeba się troche przemóc.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 06:52 
Cytuj  
Jest przyjemny combat a to polowa sukcesu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 07:04 
Cytuj  
No combat dla mnie nie jest akurat jakis zajebisty. Najciekawiej gra mnie sie melee. Ale ogolnie combat z Black Desert itp. z celowniczkiem wydaje mnie sie duzo ciekawszy.

Bardzo duzy plus tej gry, ze wydaje sie mocno dopracowana. A ogolnie moj komp to złom a smiga przyzwoicie i z 'efektem'. Ogolnie wspomnienia z russ bety mam akie, ze jakby nieco jednak stonowali wersje EU ;p

Ale obawiam sie, ze gra będzie znukowana przez mase tardow jak bedzie f2p i lepiej raczej bym sobie odpuscil granie od samego początku, tylko gdy juz 1 fala minie...
Poza tym ja musze takie cos dawkowac ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.