mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 20:50 
Cytuj  
ma ktoś może zbędnego keya?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 22:59 
Cytuj  
Dolazłem do chapter 2 i grafa jednak daje radę, ładne, otwarte przestrzenie niczym z lotro tylko o wiele lepsze wizualnie, engine crysisa bardzo dobrze dostosowany do mmo, bo w zergu na kilkadziesiąt osób nic nie przycina także za to +, nie wiem jak będzie w large scale pvp.
Poczytałem trochę o gierce, bo wcześniej się nic nie interesowałem i możliwości jakie oferuje są na prawdę imponujące. Tylko jak chcemy robić coś więcej niż bieganie i robienie questów, czyli jakaś poważniejsza zabawa w gildii + craft to jednak abo must have.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 00:07 
Cytuj  
a czemu to abo potrzebny?

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 01:55 
Cytuj  
szlag mnie trafia,
mam internet mobilny, i moge sciagac wieksze ilosci danych tylko w nocy od 24 od 12 w poludnie.

wczoraj zostawilem o 1 w nocy pobieranie ArchAge, i w te 7h mialo sie sciagnac.
lecialo jakies 600-700kB/s.

wstaje rano, o 10, a tu zostalo jakies 3-4GB do konca, a transfer spadl do 40kB/s.
poczekalem jeszcze do 12 i zastopowalem pobieranie.



teraz chce dokonczyc pobieranie i wyskakuje blad ze za malo wolnego miejsca na dysku. dysk mam SSD 100 GB, i wolnego bylo przed pobieraniem polowe.
a teraz klient gry nie chce dokonczyc pobierania tych 4GB,chociaz jest jeszcze duzo miejsca, jednak mniej niz te 40-50GB.

wiec skasowalem to co sie pobralo i zaczynam pobierac od nowa.
teraz leci 600kB/s, ale znowu okolo 6 rano, ci oszusci mobilni, przytna transfer i znowu bedzie lejek na 40kB/s i w ten sposob to nigdy nie sciagne gry przez direct download.

jest jakis torrent z clientem gry ArchAge ?

wiecej info o tym problemie:
http://forums.archeagegame.com/showthre ... g-my-gears
http://forums.archeagegame.com/showthre ... error-1017

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 05:19 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
a czemu to abo potrzebny?


bo itemy do niektorych questow mozesz tylko craftnac lub kupic z brokera (np winogrona,oliwki,kurczaki, gesi etc etc) a na poczatku niestety kasy nie masz zbyt wiele, nie leci tu mega drop z mobow.
Sredni drop z moba to woreczek z ktorego wypada w zaleznosci od lvlu (moba i woreczka0 od 1-4-5 srebrnikow)

Niby masz itemy z questow ktore daja rade, ale te craftowalne sa kapke lepsze, i trzeba pamietac ze np chcac na endgejmie crafttnac topwa bron -nie idziesz do stanowiska z gotowymi matsami na ta bron i klik gotowe..
tu aby craftnac bron topowa- skladnikiem wymaganym do craftu jest posiadanie broni z tieru nizszego (malym pocieszeniem jest ze przy crafcie bron moze ci krytnac i wtedy przeskakuje o kolejny tier wyzej zamiast np byc bronia zielona-jest niebieska

no i idac dalej z lvlem znowu craft niesttey jest potrzebny, bo gildia nie bedzie Nas jako pasozyta utrzymywala, craft wbic jest dosc ciezko i musicie rozlozyc sobie profesje tak aby sie nie dublowac a uzupelniac, aby gildia mogla sama wiekszosc itemkow potrzebnych tworzyc, jeden zajmie sie zarciem i alchemia, inny stolarka i tailoringiem) itd itd, dodatkowo budowanie statkow, stawianie domkow,i cala reszta wymaga klikania w craft w wiekszy lub mnijeszy sposob.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 05:45 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dolazłem do chapter 2 i grafa jednak daje radę, ładne, otwarte przestrzenie niczym z lotro tylko o wiele lepsze wizualnie, engine crysisa bardzo dobrze dostosowany do mmo, bo w zergu na kilkadziesiąt osób nic nie przycina także za to +, nie wiem jak będzie w large scale pvp.


To pogram dzisiaj troche. Wczoraj jak wlaczylem na jakies 20min, to draznila mnie wlasnie grafika. Niby widac, ze teksturki maja niezla jakosc, jest roslinnosc, ladne oswietlenie, ale jednak calosc prezentowala sie jakos tak szaro-buro, nijako. I bylo imo dosc pusto.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 07:44 
Cytuj  
no ja na aa jestem najarany :) tylko ze jedyne co to czytam i ogladam wlasnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 07:48 
Cytuj  
to nie kumam, czemu nie grasz:) Jak ma sie znudzic to i tak sie znudzi. Co za roznica, czy bedzie to juz w czasie bety, czy po.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 07:54 
Cytuj  
duza. przynajmniej jak dla mnie :)
w becie zrobilem prawie 30 level i dalem sobie spokoj, bo po premierze nie dalbym rady tego samego robic.
craft jest fajny i wciaga, ale niestety tak jak ktos napisal wczesniej, 4 dni head startu spowoduje, ze kazdy kto nie kupil founders packa bedzie w czarnej dupie.
juz w alphie byly ogromne problemy z ziemia - jak gildie sie rzuca to bedzie mozna se co najwyzej ryby lowic, a nie kwiatki sadzic.
combat jest jaki jest, ale nie ma tragedii tak jak niektore osoby przedstawiaja. sa fajne combosy, ktore warto ogarniac do pvp, jest placz o zajebane trade packi, nie ma tragedii.
jesli trion tego nie zjebie i bedzie faktycznie dopasowywal pacze do tego, co oczekuje community, moze byc calkiem niezle.
niestety solo gra mija sie z celem i glownymi graczami beda gildie majace po pincet czlonkow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 07:56 
Cytuj  
lepiej pograc chociaz troche aby wiedziec jak to wyglada - jaka klase docelowa wybrac , ktore questy jak najszybciej zrobic i co na nie potrzeba

wedlug mnie podstawa to:
-headstart (aby sobie nick zarezerowac, ewentualnie komus zajebac by pozniej sprzedac:P) i jak najwczesniej zaczac
-pierwszy miesiac premium (aby miec na starcie bonusy(postawienie dzialki wymaga statusu patrona-premium), w drugim miesiacu zakladam ze stac bedzie wiekszosc osob na wykupienie premium za zloto uzbierane z gry)
-szybko zrobic quest na malego pajaca 8x8 (znalezc dobre miejsce na postawienie go)
-quest na osiolka
-quest na duzego pajaca (j/w dobra miejscowka )
-zebranie 50 gilda starow na katamaran (i wybudowanie go)
-swoj wlasny maly domek

dalej juz mozna w miare spokojnie wbijac levele , crafic i cieszyc sie gra

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 08:00 
Cytuj  
jaka klase wybrac? bedziesz musial wybrac to co napierdala, twoje wlasne checi nie beda mialy raczej z tym nic wspolnego, jak bedziesz chcial nawalac w pvp :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 08:05 
Cytuj  
kazdy tak mysli, a pozniej jak przyjdzie co do czego to na instancji nie ma tanka, nie ma heala- cale szczescie ze tu jest cos takiego jak reset skilli.
ja docelowo cisne dpsem melakiem bo najszybciej i najlatwiej a jak osiagne lvl mnie zadowalajacy tj okolo 40 kiedy mamy wiekszy wybor inst i juz cos sensownie mozna kombinowac przy pvp -wtedy zmiana na healera (tez juz mam builda obmyslonego)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 08:07 
Cytuj  
Napewno range jak w każdym zergfescie tego typu


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 08:26 
Cytuj  
Polecalem juz wczesniej tego kolesia, ogarnia AA na luzie, gral na KR, RU i aktywnie w alphie US/EU teraz, prowadzi tez jakas zergowa gildie:
korzystalem nawet z jego buildu pvp do occultism
http://arche-base.com/builds/view/1310- ... 2vZkkvAsl1
http://www.twitch.tv/nekrage
http://www.youtube.com/user/Nekrage/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 08:27 
Cytuj  
ty chodz lepiej w dote grac :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 09:43 
Cytuj  
bez premium nie będzie dało się postawić domu? :P
Rozumiem że premium podnosi regeneracje labor?
Da się kupić premium legalnie in game za golda?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 09:47 
Cytuj  
to wszystko bylo pytane i jest to ogolnie dostepna informacja

nie, tak, tak.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 10:23 
Cytuj  
Jak ktos nie moze sie doczekac pvp CTRL+F.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 14:30 
Cytuj  
A mi sie mag podoba, na swojej pierwszej postaci wybralem najpierw vitalism auramancy i do tego 10 levelowalo sie slabo ale ja wybralem Sorcery to naprawd dopiero dobrze zaczelo mi sie grac.

Ten nawet podstawowy fireball, ktorego mozna castowac 3 razy (bardzo fajnie to wyglada bo rzuca na przemian raz lewa raz prawą) bardzo mi sie podoba i szybko moby schodza (przynajmniej porównywalnie do Arcera/sadowa)


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 23:32 
Cytuj  
Jak to jest z tym patronem i ogólnie item shopem, bo widzę, że ludzie biegają z premium mountami itp. Kupują to za hajs ? Przecież później będzie wipe, czy można zawartość sklepiku nieodpłatnie przetestować ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.