mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 05:13 
Cytuj  
masz patrona-masz archeum packa jakiegos -to mozesz uzyc teraz tych tokenow/diamentow- pozniej bedzie reset i tak

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 17:29 
Cytuj  
kiedy oni planuja release tego szitu? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 19:43 
Cytuj  
Listopada chyba.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 19:59 
Cytuj  
Jak sie pokryje z wod maja gg:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 20:17 
Cytuj  
Nie do końca, to f2p. Nawet w WoW większość po miesiącu quitnie.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 20:43 
Cytuj  
Po miesiącu?
Większość quitnie po jednym dniu bety.
A co to ma czego nie miał Aion czy Tera?
Że można domki stawiać i pomidorki chodować? Pls, w Sims 3 było więcej co robić.
Betnąłem, wyjebałem. 25GB wolnego na dysku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 20:44 
Cytuj  
Bo wszystko już było, nie wiem skąd te podniety.
Te gry to mixy.
Wobec całego tego syfu WoW się wybija bo WoW i koniec.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 20:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie do końca, to f2p. Nawet w WoW większość po miesiącu quitnie.


Przynajniej to bedzie dobrze spedzony czas:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 21:52 
Cytuj  
nie wiadomo czy listopad, mamy juz 2 cbt-
gra juz wyszla w koreai ruskich japonii - bugow wiekszych nie ma, problemow technicznych tez niezbyt wiele, jesli juz sa to z glyphem/hackshieldem.

zatem calkiem realna opcja jest termin podany na steamie, pozyjemy zobaczymy

Gra ma duzo do zaoferowania zwlaszcza dla osob ktorym podobalo sie l2, jesli beda madrze dobrze i szybko reagowac na prosby propozycje graczy to naprawde z tej gry mozna wycisnac duzo i gra moze zapewnic fajna zabawe na przynajmniej 6mc a jesli bedzie dobrze rozbudowywana to i wiecej

cale szczescie ze wyznacznikiem jak dobra gra jest/bedzie nie sa opinie forumowych expertow z mmorpg.pl, bo gdyby tak bylo to 99% gier powinno zaliczyc faila juz na starcie, bo Wam zwyczajnie nic sie nie podoba, na wszystko narzekacie :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 21:57 
Cytuj  
No może opinie mmorpg.pl są do dupy dlatego TESO i Wildstar skupiają miliony fanów na całym świecie i wszyscy w to napierdalają.
Oh wait...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 22:24 
Cytuj  
Dotarłem do 15 poziomu - subiektywnie powiem że levelowanie w tej grze zwyczajnie boli. Questy potwornie nudne, zero imersji, przechodząc ten kawałek miałem wrażenie, że im się zwyczajnie nie chciało. Ktoś stwierdził - pierdolić itemizację - zrobimy bez i powiemy że to ficzer. Przez co nie ma losowego dropu itemków z mobów. Są jakieś nieszczęsne portmonetki. Zajebuje nosorożca - a w środku portmonetka księdza. Żywiołak też snuje się po polu z portmonetką księdza... Bandyta? to samo. Ja wiem że kler jest bogaty - ale żeby dawał pieniądze nosorożcom?
Efekt jest taki, że na 15 poziomie wszyscy mają dokładnie ten sam sprzęt i różnię się tym, że zamiast na łosiu ujeżdżam mleczną mućkę. Odechciewa się grać. Przechodzisz do innej krainki i zgodnie z konwencją theme parków powinna być inna i charakterystyczna - tu mroczny las, tam farmy, tam góry, gdzieś arktyka - no ale projektant olał - więc za wyjątkiem startowej (która w elfach była ohydna) 3 kolejne krainki do których wszedłem wyglądały tak samo - miały tylko inny układ ścieżek.

Może i elementy sandboxowe to nadrabiają w endgame, ale jeśli tak to co za zjeb wymyślił ten wstęp? Co to ma być - tutorial który przetrwają tylko najtwardsi?


_________________
Muminki Cię śledzą, uduszą i zjedzą
Mumiiinki...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 00:49 
Cytuj  
jak was czytam z tą głębią questów to nie wiem czy się śmiać czy płakać
taa były "głębsze" questy w TESO- normalnie jaka tam była fabuła- szkoda , że większość questów polegała na lataniu przez całą mapę, no ale fakt cześć coś tam opowiadała- ale ile osób dalej gra w TESO to i widać jak ważne są questy z tym czymś
z całej populacji graczy może 5-10% czyta questy , z czego po jakimś czasie ten odsetek spada

zła itemizacja?
w GW2 była masa itemów, w dodatku była masa kolorów , którymi można było dowolnie zmieniać armor- do wyboru do koloru- ile osób dalej gra w GW2?

przestańcie pieprzyć o fabule, questach, itemizacji- w grach mmo chodzi albo o pve ( nawalasz mobki- na polu , instach , dungach), albo pvp ( nawalasz sie z innymi graczami)- jeśli to jest dobrze zrobione to jest najważniejsze
gra ma być miodna a do tego nie potrzebne są super wciągające questy i niepowtarzalne armory
jeśli są fajne questy, itemy, rozwinięty crafting ( czyli też i hodowla krowy i kopanie skałek) to są dodatkowe rzeczy mające przyciągnąć graczy
całość + jeszcze odpowiednia grafika i optymalizacja sprzętowa czyni grę gorszą , lepszą lub wyśmienitą

ja sam mam problem obecnie ze znalezieniem gry mmo , która nie znudziłaby mi się po 2-3 miesiącach, co gorsze gry zaczynają mnie już nudzić na etapie bety- w pewnym sensie rozumiem tych malkontentów, ale obserwuje czepianie się każdej gry, szukanie jakieś dziury w całym

proponuje niektórym odejść na emeryturę grową , albo przynajmniej rentę :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 08:14 
Cytuj  
to ze z mobow nie leci drop inny niz sakiewki to dobrze, bo przez to botom odpadnie latwy dostep do roznego rodzaju surowcow:)
Chcialbys aby z mobow lecial drop rodem z l2, kiedy mogles majac szczescie lub expujac 24/7 w bot party wydropic full itemy, rare recepty, i tysiace basic matsow??

W kazdym mmo dostajesz itemki questowe, i wszyscy w nich biegaja i wszyscy wygladaja w nich jednakowo -takze czepiasz sie bez powodu

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 09:29 
Cytuj  
jebac czepianie sie nerda ktory na q musi przezywac glebie miec opisy na 10 stron no i porzadnie wczuc sie w q zeby oczywiscie po jego zakonczeniu miec satysfakcje. idz graj w erpegi. jedynie boje sie zeby nie bylo czegos takeigo jak w terze ze miales niby wszystko ale ludzie zamiast biegac open pvp siedzieli w dungach bo gra to wymuszala jesli chciales miec topowy sprzet.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 09:31 
Cytuj  
Upieprzyło się wam z tymi emerytami gierkowymi, to by miało sens jakby gra faktycznie była rewolucyjna i miała dopiero mieć premierę.
Archeage miało premierę ponad rok temu, wszyscy zainteresowani wiedzą też na co stać trion, wiec jak połączysz te dwa fakty to masz solidną ocenę produkcji.

Dlatego synku jeden z drugim ucz się od doświadczonych pro graczy z tego forum że słomiany zapał kończy się bardzo szybko i boleśnie we flame.

Piszpan, ty tradycyjnie wjebiesz na maxa wszystko co w grze trzy razy szybciej niż przeciętniaki plus wykupisz premium wszystkiego co się da, ale przynajmniej będziesz miał fun podczas jak ci zachwalający teraz już nie będą grać, typowe poziomki i lordypy pograją z miesiąc i znajdą sobie nowe mmo to nakręcania hype.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 09:50 
Cytuj  
a niech grają. Ostatnio tak TESO żeście przeżywali ostro, które mi się znudziło po dwóch dniach próby oddania jakiegoś zbugowanego questu i zergowego no-skillowego PvP.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 09:54 
Cytuj  
w gry ktore mi sie podobaja i byly dosc systematycznie rozwijane gram/gralem naprawde dlugo- l2- ponad 6-7 lat (na oficlanym serverze)
Aion - pomimo ze pozno zaczelem tez gralem ponad rok

I AA jest dla mnie wlasnie taka gra jak l2 - jak dobrze pojdzie to licze na pol roku zabawy conajmniej

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 10:01 
Cytuj  
Mi sie juz nie chce jebac 30lvli pve, zeby dojsc do pvp.
Chyba pozostalo mi czekac na Camelot Unchained, bo tam chyba bedzie inaczej. Jesli sie myle to niech mnie ktos wyprowadzi z bledu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 10:07 
Cytuj  
W aa odnajdą się właśnie gracze l2 i innych koreańców, bo fan themeparków może się czuć zagubiony, nie ma ubierania laleczki co chwilę w nowe ubranka itp.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 10:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
W aa odnajdą się właśnie gracze l2 i innych koreańców, bo fan themeparków może się czuć zagubiony, nie ma ubierania laleczki co chwilę w nowe ubranka itp.


tu tez mozna bawic sie w dekoracje i inne pierdoly, sa profesje ktore moga zrobic wazonik pianino czy inna rzecz do domku
tylko ze to sa/beda dosc niszowe crafty, a wbicie takiej profesji moze byc po prostu nieoplacalne

i apropo levelowania to w AA jest to rozwiazane w dosc fajny sposob bo mozna dosc szybko expowac na questach - ale mozna bawic sie w kraft -gdzie 1 klik w odpowiedni item (nie mowie tu o crafcie high tierowego wieloskladnikowego itemka)moze dac tyle expa co zrobienie jednego calego questa polegajacego na zabiciu np 10 mobow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.