mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 18:07 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
pisanie , że ktoś od początku będzie miął super mega hiper itemy bo kupi je w IS , lub gdzies tam świadczy o kompletnym braku wiadomości o grze, a to z kolei świadczy o poziomie inteligencji , choć my Polacy mamy to do siebie , że jesteśmy ekspertami we wszystkim - skokach narciarskich , piłce nożnej, od katastrof lotniczych itp

najlepsze itemy w grze to będa te za za pvp , czyli honor pointsy oraz te ze end-gamowego craftu- w obu przypadkach zdobycie albo tych pointów albo składników cratu ( tu wspomnę o możliwości rolla złych statsów) to kwestia miesięcy grania


Jeśli ktoś sobie gra lajtowo to całe gadanie o złym cash shopie jest bez sensu. Tak samo jak ktoś chce sobie solo pogankować noob-ów, albo po miesiącach grania wykrafcić super item.

Natomiast w Korei ArcheAge działa od stycznia 2013 - więc wiadomo, jak wygląda klanowy end-game - i jaki wpływ ma na niego kasa wydawana w cash shopie.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 20:09 
Cytuj  
Orientujeta się, czy po open becie nastąpi wipe?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 20:14 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Orientujeta się, czy po open becie nastąpi wipe?


Tak, będzie wipe.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 23:28 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Zreszta nie mam zamiaru juz wiecej dyskutowac, bo jak dla mnie to trzeba miec niepokolei w glowie, zeby bronic takie chujowe rozwiazanie jakim jest abonament premium + gamebreaking IS.

Najbardziej śmieszy mnie to, że niektóre Poziomy i Piszpany myślą "przynolajfimy i będziemy ołnić!" Będziecie, dopóki nie traficie na nolajfów z kasą. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 23:40 
Cytuj  
a mnie smieszy takie pierdolenie jak twoje zax. zazdroscisz, ze ludzie pokupowali, beda grali i wydawali kase w grze.
na razie zanosi sie na niezla napierdalanke pomiedzy gildiami z dfo, jak ktos bedzie wygrywal 'bo wydal 10k euro' to beda fajne dramy na forum.
jak dla mnie to dobry deal.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 00:26 
Cytuj  
dla ciebie mendol to najwyżej na wpierdol się zanosi, a napierdalanke to będą mieli ludzie z kasą i/lub skillem (czyli nie ty)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 00:40 
Cytuj  
fajne mass pvp https://www.youtube.com/watch?v=2G_EgDzwAks


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 02:23 
Cytuj  
zax napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Zreszta nie mam zamiaru juz wiecej dyskutowac, bo jak dla mnie to trzeba miec niepokolei w glowie, zeby bronic takie chujowe rozwiazanie jakim jest abonament premium + gamebreaking IS.

Najbardziej śmieszy mnie to, że niektóre Poziomy i Piszpany myślą "przynolajfimy i będziemy ołnić!" Będziecie, dopóki nie traficie na nolajfów z kasą. :wink:


zawsze sie trafi ktos lepszy, szybszy,bogatszy etc etc..
w codziennym zyciu masz przeciez tak samo, a nie zalamujesz sie i nie konczysz ze swoim marnym zyciem -bo wziaz tu jestes-prawda?
grunt to dazyc do osiagniecia zalozonego celu i miec przyjemnosc z gry/ z zycia:) - madrosc zyciowa na dzis^^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 04:41 
Cytuj  
Zycie nie ma alternatywy, w MMO alternatywe masz. Chyba kazdy by wybral 'Zycie nr 2', ktore jest sprawiedliwe, gdyby mial taka mozliwosc.
No i co najwazniejsze to wy ciagle nie pojmujecie prostej rzeczy - wiekszosci nie przeszkadza to, ze ktos jest silniejszy, tylko w jaki sposob staje sie silniejszy. Ja osobiscie mam w dupie, ze jakis bogaty dziadek kupi od innych graczy goldy/itemy/statki, bo te rzeczy i tak by na serwerze byly tylko w posiadaniu innego gracza. Item shop natomiast daje itemy z dupy.

Osobiscie zycze wam milej gry, gdzie honor boost, xp boost, labor point boost, crafting boost, czy tak podstawowe rzeczy jak extra sloty w inventory kupuje sie za creditsy. Oh wait, to tylko wierzcholek gory lodowej. Masz jeszcze rerolle statow na itemach, boosted drop rate, czy cos tak broken jak extra przyspieszenie glidera, ktore juz mega ingeruje w balans pvp.
Totalnie nie rozumiem jak mozna bronic tak skonstruowany item shop w grze, ktora z gory wymusza na nas miesieczna subskrypcje jesli chcemy miec cos do powiedzenia w grze.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 05:51 
Cytuj  
dzieki za zyczenia, skoro jest taki zly item shop, jest p2win, to mam nadzieje ze grac nie bedziesz- uff, ulzylo mi, jednego Polaka narzekacza mniej.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 06:40 
Cytuj  
w azji p2w to norma a mimo to ta gra po miechu praktycznie padła, na rynku eu gdzie gracz jest bardziej wrażliwy na niesprawiedliwość w postaci takiego IS chyba się nie utrzyma. Osobiście miałem testować AA bo w dfo sezon ogórkowy ale ten system z IS + premium to jakiś żart, wolał bym tradycyjne p2p.

Mówicie można se ulepszać itemy za kasę ? Wyobrażacie sobie w PoE kupowanie chaosów etc za $ i zapierdalanie bogatych dzieciaków w najlepszych itemach za kasę od początku ligi ? To już by było przegięcie mimo, że nie robi się tam pvp za bardzo. AA to zwykła tab targetówka gdzie itemy/build wygrywają grę, więc powodzenia w zabiciu koxa ze świecącymi itememi z is.


_________________
Ultrah/Dzikun

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 06:57 
Cytuj  
wszyscy z tym pay2win przesadzaja, nie dali NIC naprawde NIC co by jakos super hiper diametralnie moglo spowodowac ze gracz A staje sie super OP postacia..a nawet jesli to ile takich osob bedzie -pewnie kilka,-kilkanascie, i to wziawszy pod uwage ze beda musieli wydac grube tysiace eurasow
Potki na labora wrocily/wroca do normalnych CD, i normalnej ceny

To ze jakas gra w azji zalicza faila to nic nadzwyczajnego, rynek azjatycki rozni sie bardzo od eu/na.
Tam wychodza grube dziesiatki mmo w ciagu roku, takze aby zatrzymac gracza na dluzej trzeba zrobic cos naprawde super..
U nas wyszly w tym roku 2 wieksze mmo
Eso - ktory powoli i systematycznie umiera
Wildstar - mega klops i wpadka, gdzie juz po 3mc lacza servery do 1, bo nie ma wystarczajacej ilosci graczy
trzecim wiekszym tytulem i ostatnim w tym roku bedzie wlasnie AA

takze zamiast jojczyc , cieszcie sie gra, lub nie grajcie i omijajcie ten temat z daleka, przynajmniej nam grajacym zaoszczedzicie czasu na czytanie waszych postow:)

11 godzin do startu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 07:55 
Cytuj  
zax napisał(a):
dla ciebie mendol to najwyżej na wpierdol się zanosi, a napierdalanke to będą mieli ludzie z kasą i/lub skillem (czyli nie ty)


na co sie zanosi, to sam zdecyduje, ty za to nadal bedziesz tu siedzial i plakal.
jesli trion tego nie schrzani to moze byc niezly fun przez pierwsze 2-3 miesiace.
tak jak pisalem, zadyma miedzy gildiami moze byc calkiem niezla :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:19 
Cytuj  
zax napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Zreszta nie mam zamiaru juz wiecej dyskutowac, bo jak dla mnie to trzeba miec niepokolei w glowie, zeby bronic takie chujowe rozwiazanie jakim jest abonament premium + gamebreaking IS.

Najbardziej śmieszy mnie to, że niektóre Poziomy i Piszpany myślą "przynolajfimy i będziemy ołnić!" Będziecie, dopóki nie traficie na nolajfów z kasą. :wink:


idz sobie zwal zax bo musisz spuscic cisnienie. albo wyjdz na dwor bo widze ze masz bold dupy jak ktos bedzie gral. a skad wiesz czy przypadkiem poziom czy piszpan nie bedzie spamowal kasa? to wtedy o ebayer to owni itd. idz wez kurwa czlowieku zrob cos sam a nie pierdolisz na forum. jezusicku skad tacy ludzie sie biora toz kabry juz nie ma.


ultra w poe ludzie kupuja orby popatrz sobie na allegro ale tak naprawde uja to im da.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:21 
Cytuj  
ta, wszyscy pierdola, tak jakby w innych mmo kasa nie wygrywala :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:23 
Cytuj  
W wowie nie wygrywa!


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:26 
Cytuj  
ta jasne, bo ludzie golda w wowie nie kupuja :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:38 
Cytuj  
Raczej nie na taką skalę jak zapowiada się to w aa. 2-3 miesiące to będziecie farmić, żeby w ogóle zacząć coś grać. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:40 
Cytuj  
nic sie nie zapowiada. jak spierdola to ludzie nie beda grac i tyle.
serio nie wiem z czym macie problem i czego jeczycie w temacie, ktory was nie interesuje.
w alphie/becie ludzie sie radosnie napierdalali i nikt nie narzekal. jak ktos gra zeby lajtowo sie popizgac to bedzie mial fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2014, 08:43 
Cytuj  
Nie no wiadomo jak nie chce się grać na poważnie tylko pobiegać w zergu to faktycznie nie ma co płacić.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.