mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 211  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 13:23 
Cytuj  
Aha - to zajebiście :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:14 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Co w nich zajebistego?


wielkosc, pomyslowosc, klimat :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Co w nich zajebistego?


wielkosc, pomyslowosc, klimat :)


Najwidoczniej to rzecz gustu. Dla mnie to wszystko to samo.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:21 
Cytuj  
Nic tu z gustem nie ma wspolnego. Jesli nie widzisz zajebistosci tych lokacji to znaczy, ze czas juz umierac :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:23 
Cytuj  
Najwidoczniej czas nawet na samobójstwo bo dla mnie to taki WoW ver. HD 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:26 
Cytuj  
Trolololo :P Scenerie dosc ladne jak na standardy zachodnie a jak na standardy koreanskie przecietne. Moze przynajmniej bardziej otwarte niz w aionie i innych k-grinderach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 14:33 
Cytuj  
Jakosc = super. Design, pomyslowosc i klimat = zal.pl
Do tego azjatyckie budyneczki i drzewka obsypane kwiatuszkami... bleeee...

Nic sie tu w dalszym ciagu nie zmienia.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 15:12 
Cytuj  
Jest jak widać rejon z azjatyckimi budynkami co w azjatyckiej grze nie powinno dziwić (zresztą w paru zachodnich też są) , z tym ,że pierwszy raz takie budynki widzę , w innych screenach , filmikach dominuje europejski styl albo jakiś fantasy styl w zależności od rasy/miejsca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 17:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nowe zajebiste lokacje w Archeage

http://www.youtube.com/watch?v=PZsfzKhhswk


Jest sporo podobnych filmów z WoW-a i innych gier, nic tu zajebistego nie widać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 18:54 
Cytuj  
Tu fajne wideo pokazujące scenerie jakiejś odosobnionej lokacji. Tylko uwaga video jest jakieś dziwnie rozmyte,nawet ikony jak koleś włącza UI na chwile. Wygląda jak by zwalone przy kompresji było czy z jakiegoś słabego live streama (na justin.tv niektóre są tak rozmyte). No i HD włączcie i przewijajcie miejscami sobie bo przydługi :p



http://www.youtube.com/watch?v=yraYIpxxLoI

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 19:22 
Cytuj  
Wygląda europejsko, klimat krainek mi się podoba.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 19:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tu fajne wideo pokazujące scenerie jakiejś odosobnionej lokacji. Tylko uwaga video jest jakieś dziwnie rozmyte,nawet ikony jak koleś włącza UI na chwile. Wygląda jak by zwalone przy kompresji było czy z jakiegoś słabego live streama (na justin.tv niektóre są tak rozmyte). No i HD włączcie i przewijajcie miejscami sobie bo przydługi :p



http://www.youtube.com/watch?v=yraYIpxxLoI

Akurat tworzenie lasów, stepow, i innych lokacji gdzie jest duzo roslinnosci, w Sandbox (edytor CryEngine jakby ktoś nie wiedział), jest tak banalnie proste, ze nie bardzo jest sie czym chwalić ;p.
Jeno zrobienie samych assetow, jest problemem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 19:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Akurat tworzenie lasów, stepow, i innych lokacji gdzie jest duzo roslinnosci, w Sandbox (edytor CryEngine jakby ktoś nie wiedział), jest tak banalnie proste, ze nie bardzo jest sie czym chwalić ;p.
Jeno zrobienie samych assetow, jest problemem.

Pewnie masz rację , nawet sobie przypomniałem jakiś filmik pokazujący pracę edytora do CryEngine.
Po prostu filmik mi się spodobał, zresztą ostatnie kilka minut filmu pokazuje posąg i małą wioskę też ;p


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:06 
Cytuj  
Huragan - powiedz, nie jesteś tym Huraganem, który w WoW Vanilla gankowal low levele w Silithus a później, jak zabił cie ktoś na twoim (wówczas 60) lvl, uciekałeś po całej zonie i czekałeś aż Mroczny Legion przybędzie i ci pomoże ? powiedz ze to nie ty :) Jeśli zaś ty, pozdrowienia z tamtych czasów i mam nadzieje ze nabyłeś skilla w pvp od tego czasu skoro takim pro pvperem sie tutaj nazywasz. Pozdrowienia od ówczesnego Gohu

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:19 
Cytuj  
LoL haha....

Huragan to ty? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:20 
Cytuj  
valeander napisał(a):
Pozdrowienia od ówczesnego Gohu


Przykro mi, ale nie pamietam kazdego martwego alianta, ktorego śmierdzące zwłoki zostawilem po sobie :> Cieszy mnie jednak, ze wy szmatlawe alianciki pamietacie mnie... h3h3
Anyway, do zobaczenia w Archeage, gdzie rowniez bedziecie wąchać kwiatki od dołu.


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:30 
Cytuj  
valeander napisał(a):
Huragan - powiedz, nie jesteś tym Huraganem, który w WoW Vanilla gankowal low levele w Silithus a później, jak zabił cie ktoś na twoim (wówczas 60) lvl, uciekałeś po całej zonie i czekałeś aż Mroczny Legion przybędzie i ci pomoże ? powiedz ze to nie ty :) Jeśli zaś ty, pozdrowienia z tamtych czasów i mam nadzieje ze nabyłeś skilla w pvp od tego czasu skoro takim pro pvperem sie tutaj nazywasz. Pozdrowienia od ówczesnego Gohu

Piwo dla kolegi. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
LoL haha....

Huragan to ty? :P

Oczywiscie. Myślisz, że skad się legenda tego forum wzięła ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:41 
Cytuj  
Ty zostawiłeś - tak tylko lov levele, bo równi tobie lvlem lali cie jak popadło, pomijam ze na BG byleś target nr bo na 100% był to darmowy honor. Mam nadzieje, ze ktoś z tamtych czasów się tu znajdzie kto to pamięta. Byłem Ally fakt ale nigdy z kompanami na serwie nie mogliśmy zrozumieć po co trzymali takiego no skilla w takiej jak na tamte czasy dobrej gildii. Poza tym nie pamiętam żeby kogoś 1 vs 1 wtedy udało ci się zabić a raczej często oglądało się twoje zwłoki, zwłaszcza ze to ty się rzucałeś jak z motyka na słońce. Swego czasu wystartowałeś nawet do Grand Marshala Kalina, tylko nigdy nie wiedzieliśmy po co?. I ty tutaj prawisz o pro pvp grze? Dlatego zapytałem czy nabyłeś skilla - bez obrazy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 06:41 
Cytuj  
Nowy trailer ze skillami juz po angielsku

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PjsaSpKZYA


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 211  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.