mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 11:43 
Cytuj  
Obrazek

stracilem farme bo nie oplacilem podatków :(


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 11:44 
Cytuj  
To za karę żydzie.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 12:24 
Cytuj  
Haha ;)

Zapraszam do nas, będziesz mógł pouprawiać gildyjną ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 16:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Co sie w tej grze właściwie robi?

Płaci się kartą.
https://www.youtube.com/watch?v=wG06WAxoR9k
:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:18 
Cytuj  
kurfa, czemu Apexy tak drozeja ?? juz po 200g na US serverach.. na EU jeszcze drozej :/


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
kurfa, czemu Apexy tak drozeja ?? juz po 200g na US serverach.. na EU jeszcze drozej :/


Jakiś exploit był/jest.
Wyłączyli sklepik teraz i mają wyjebać rumbling tree z oferty, ale chyba wrzucą je w innej postaci jakoś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:39 
Cytuj  
byly niekonczace sie apexy.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:41 
Cytuj  
Nie jakiś tylko cały czas ten sam co był od alphy.
W tym przypadku chodzi o nielimitowaną ilość Creditsów z jednego Apexa - a to wiadomo przekłada się na nieskończoną ilość tych nowych boxów oraz, co przełożyło się na duża ilość endgame gearu, charmów.
Ogólnie niezliczoną ilość gotówki w rękach niektórych ludzi/gildii.
Do tego niekończącą się ilość matsów/zawartości tego nowego box-kita.

Duplikowanie przedmiotów/land hacki to jeszcze inna sprawa.


_________________
------

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:44 
Cytuj  
jak czytam o tych exploitach a w dodatku są one podobno od początku to jakaś masakra :(

myk z apexem polegał ( podobnie jak podobno na enchantowaniu armorów i broni) , że jak tuż po użyciu wskoczyłeś w portal do Mirage to ten item maiłeś z powrotem w plecaku- stad te wysypy sprzętu divine :)
myk z chestem polegał na tym , że zostawiałeś 1 item który chciałeś - np sadzonkę drzewa , ale też scrole itp, poza tym miałeś full inventory i klikałeś- jak system chciał zamiast otwartego chesta dać inny item niż miałeś w plecaku to pojawiał sie komunikat , że nie można otworzyć- a jak item , który chiterzy chcieli to wpadał do inventory bo na niego miejsce już było

jak do tego dodamy hacki z grablandem itp to za ch...a nie mogę zrozumieć czemu nie ma fali banów- przecież to wszytko można sprawdzić w logach- qwa normalnie RENCE opadają

TRION przez swoje lenistwo grzebie grę

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:47 
Cytuj  
No to ja się nie dziwię, że mimo tego, że sklepik zamknięty a ceny thundera i rumblina ledwo co się ruszyły. Pewnie exploiterzy mają pełne inventory tego :]

Zauważyłem też, że nawet w weekend w szczycie żaden serwer nie był "high" w inwestycje w infrastrukturę nie wierze czyli jednak odpływ graczy? W sumie dodatek do wowa wyszedł a tutaj wielu co nie dostało ziemi z aurorii z ragequitowało.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 11:46 
Cytuj  
O lol. Ja, który się brzydzę exploitami dostałem:

Greetings from Trion Worlds:


We really hate having to suspend people, but game integrity is important to both us and the entire ArcheAge audience.

Your ArcheAge account under this email address has been temporarily suspended for 24 hours while we clean up its part in a recent marketplace exploit. Depending on the severity of the involvement, further action may be taken following this cleanup suspension.

Please be aware that repeated violations of our Code of Conduct will lead to more severe actions taken on your account. If you have any questions please send an email to [email protected]

Thank you for your attention regarding this matter and, as always, for playing ArcheAge.

Dzięki bogu że nie gram już w to gówno bo bym się wkurwił :)

już.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 15:08 
Cytuj  
pisanie ze bug z apexem dzialal od poczatku to jest oczywista nie prawda.
oczywiscie dowodow na to nie mam/y ale gdyby tak bylo to miliony osob dorobiloby sie milionow..
bo co za problem bylby stworzyc nowe konto wrzucic tam apexa, i poklikac z 20-30 razy , wybrac diamenty na jakies pierdoly i powtarzac to do skutku z innymi nowymi kontami

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 22:41 
Cytuj  
Krzywa akcja goni krzywą akcję, mam dość tego tytułu. A tak bardzo mnie AA przyciągnęło swoimi możliwościami... Będę się jedynie logować raz na ruski rok, żeby sprawdzić jak idzie mojej gildii obrona zamku. Żałuję, że tak się spuszczałem żeby nachapać się APEXów (mam patrona do maja :P ). Szkoda, bardzo szkoda, bo to solidna gra, którą z jednej strony rozpierdala Trion (swoim wpierdalaniem się w ekonomię), a z drugiej exploiterzy (botterzy / teleporterzy to już przy tym mniejsze zło). Jedni godni drugich. RIP Archeage.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 17:50 
Cytuj  
Niestety potwierdzam. ArcheAge R.I.P

Po fali banow i ciagle biegajacych botach / hackerach (gralem na Kyprosa) ...

Po banie mojego kumpla z ktorym gram wspolnie od lat ...

Po quitach ludzi z gildi ... nie zostal praktycznie nikt...

Po aferach z exploitami na masowa skale ...

Zrezygnowalem z AA mimo ze mega mnie wkrecil i od czasu LOTRO to byla jedyna gra ktora pochlonela mnie w calosci.

Yhh pozostaje czekac na Black Desert ...


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 17:51 
Cytuj  
ja zdazylem sprzedac konto, poki bylo jeszcze cos warte.
szkoda, bo gdyby nie te zjebane akcje, zjebana auroria (brak honoru za pvp) to bylaby naprawde dobra gra do pogrania ze znajomymi.
ale credit card > rng > cala reszta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 17:56 
Cytuj  
a ja gram i sie dobrze bawie :) fakt ze bez cc albo godzin farmy nie ma tak fajnie ale wyjebane. dzis dali newsa ze wchodzi lvl 55 i biblioteka i nowa zona hype. ludzi gra ciagle masa ale fakt jest troche mniej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 18:01 
Cytuj  
nie pierdol piszpan, ze ty bez cc grasz/grales :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 18:12 
Cytuj  
Piszpan z tym hype na nowy content to " trochę" przesadziłeś :)

zostali ludzie , których nie interesuje co robili inni bo mają jakąś tam frajdę z wożenia paczek, sadzenia itp- tyle zostało z AA

sam jestem wqrwiony na maksa bo gra zapowiadała się może nie na lata ale na długie miesiące na pewno

dziś w ally biliśmy Krakena może z 30 minut- ostatni padł tak samo- stanie przy armacie i nawalanie- tyle zostało z Kryposy- najludniejszego serwera EU

powiem szczerze ,że myślałem po RIFT , że TRION to solidna firma- niestety mam wrażenie ,że do AA zatrudnili chyba ludzi z ulicy z łapanki czy co tam- takiego braku profesjonalizmu nie widziałem w obsłudze gry mmo chyba od kilkunastu lat - pozwolili na tyle cheaterom i botterom , że głowa mała a w zamian dawali 24 h bany- śmiech qrwa na sali
wczoraj na Aurori mogłem zając tyle przeterminowanych domków ile chciałem, wyprzedałem swoje farm hausy na peace zonach , bo niedługo będzie je można mieć za darmo,

powiem tak- na forum ktoś podał pomysł co mają zrobić- to samo co FF XIV- zamknąć to w cholere i odpalić od nowa , może co z tego będzie- na tym etapie gra umrze za jakieś 2 miechy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2014, 18:16 
Cytuj  
wrazenie jest takie, ze nadal wiecej ludzi pracuje nad rift'em niz nad aa.
czekanie dniami i tygodniami az odbanuja konta (nieslusznie zbanowane), zupelny brak reakcji na cziterow/exploiterow rujnujacych land market, 100% pay2win.
mozna to roznie tlumaczyc, ale niestety z super zapowiadajacej sie i dzialajacej gry zrobili jakas masakre.
szkoda, bo tez nastawialem sie na dlugie granie, ale niestety nie da sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 03:09 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a ja gram i sie dobrze bawie :) fakt ze bez cc albo godzin farmy nie ma tak fajnie ale wyjebane. dzis dali newsa ze wchodzi lvl 55 i biblioteka i nowa zona hype. ludzi gra ciagle masa ale fakt jest troche mniej.


nom, frajda jest caly czas..... Sprzet w tej grze odgrywa duza role. Wystarczy ze zakupilem sobie dobrego 2H Greatcluba i heal (gram Clericiem) wzrosl 4 krotnie :)
Jako ze gram bardzo casualowo to mam jeszcze kupe rzeczy do robienia w tej grze, a kto zapierdalal no to mu sie znudzilo :)
Chociaz ci wymaksowani to teraz robia niezla kasiore na sprzedazy golda np. przez allegro... mozna pare tysiecy PLN miesiecznie zarobic. Niektorzy za jedna bron placa 2 tys złotych :) Tak wiec jak ktos nie ma pracy to z Archeage mozna sie spoko utrzymac


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.