mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 15:36 
Cytuj  
mnie tez tam wisi ze inni maja lepszy sprzet, cheatuja czy stawiaja boty.

Ostatnim MMO w ktore tyle gralem co w AA to byl Darkfall kilka lat temu wiec jest dobrze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 15:43 
Cytuj  
Szamotula,
Gry mmo sa server side...nic ci nie da spoofowanie polaczenia bo client nie przechowuje danych o matsach jakie ma tylko server. Co ty chcesz fejkowac niby?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 15:58 
Cytuj  
No mój stary z bratem grają, oboje mają na Kyprosie lvl 50 :)
Ja zacznę z nimi ale teraz nie mam czasu.
NO I CSGO!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:00 
Cytuj  
Ignorance is bliss :>

Nie bede linkowal tutaj nic z cheaterskich zamknietych for, bo to byloby mega weak.
Ale, ze nie lubie gadac bez podpierania sie dowodami to tutaj masz meeeega stary open letter od Mail.RU, gdzie wypowaidaja sie o tym co Twoim zdaniem jest niemozliwe:
Cytuj:
Dear players!



As already reported , this week was seen using critical vulnerabilities of the game, therefore March 20 on all servers have been prolonged preventive work. The investigation is still ongoing, and developers are busy closing vulnerabilities and processing server code game. First corrections were made on the prevention, correction and some more will be added in the coming days.

Now we would like to acquaint you with information about the results of the investigation to date.

Using skills bosses and test skills "Action anti-aircraft gun (Rider) - Steel shell", "Summon the brave warrior ferro" and similar

Counterfeiting of information transmitted from the client to the server, attackers managed to use special skills. Total for this item was found 270 offenders on all servers. We have all the logs use skills since starting MBT, and, according to an investigation, the vulnerability was discovered by hackers since March 16. Damage to the economy servers averted. Accounts blocked indefinitely without the right to unlock.
(...)
The appearance of the subject "flaming wood" on the servers

Using packet spoofing attackers managed to get flaming wood from the trees before the opening of the continent Primordial. This benefited 9 characters: they are blocked, wood and tractors removed from the servers. By characters who purchased the goods through an auction or trade transactions were conducted private investigation in each case, the results of which were individual decisions by locks.
Similar substitution packages with akhiumnymi trees was not verified or confirmed.

Added: After opening the server was discovered a different method of producing timber, which was manifested in the three accounts. They are blocked, and attempts to use such a method tracked.
Also in recent days received information and other violations in the game. We checked them, but violations were found in the following cases:
(...)
On behalf of the companies Mail.Ru Games XLGAMES and we apologize for these errors. Due to the long server downtime will be accrued over time 1 day premium subscription players who have it active.



Juz nie wspomne o tym, ze caly reddit jest zajebany placzem bo ludzie korzystajac z in-game trade'a mimo double checka zawartosci okienka zostaja ojebani.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.


Ostatnio edytowano 21 paź 2014, 16:03 przez Szamotula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:02 
Cytuj  
Cytuj:
Nie bede linkowal tutaj nic z cheaterskich zamknietych for, bo to byloby mega weak.


A co, masz dostęp?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:05 
Cytuj  
Oczywiscie ze mam. Zasada 'know your enemy' sie klania. Zawsze jak zaczynam grac w jakies online gry to wykupuje membershipy na tych forach. Tychodzi to taniej niz inwestowanie w jakiegos crapa. Ot zaplace 15 dolcow, wyczytam co mnie interesuje, zaoszczedze wiecej niz jak bym mial kupic gre i ja wyjebac po 2 miesiacach.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:08 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Oczywiscie ze mam. Zawsze jak zaczynam grac w jakies online gry to wykupuje membershipy na tych forach. Ot zaplace 15 dolcow, poczituje, zbanuja mnie po 2 miesiacach i moge wyjebac.


poprawilem tak zeby brzmialo prawdziwie, bo takiego pierdolenia jak twoje to dawno nie czytalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:12 
Cytuj  
Juz dupka boli, bo #obrazajo ulubiona gre?
Taka jest prawda stary - wole zaplacic za informacje o grze niz jak wy grac juz ponad miesiac i myslac, ze wszystko jest cacy kiedy tak naprawde ta gra sie praktycznie rozpada. Pal pies jak tylko zescie zaplacili za patrona na miesiac, ale znajac zycie sporo osob tutaj wyjebalo 6 stow na founders packa + pewnie kolejne tyle na creditsy, zeby cos znaczyc w tej
grze.


A swoje konto, jak mozesz zreszta sprawdzic w dziale trade, sprzedalem tydzien po wyjsciu gry tak wiec twoj argument jest mentalnym inwalida.


@Hurri
To sam napisalem, a zapomnialem dodac o co chodzi - otoz AA podobnie jak spora ilosc koreanskich gier ma mase rzeczy client side, a hackshield skutecznie blokuje dostep do tych rzeczy. O ile w Korei wykorzystuje sie real ID przy rejestracji i jakakolwiek ingerencja w hackshield konczy sie lifetime banem, tak reszta swiata ma na to wyjebane, omija hackshielda i ma dostep do wszystkiego.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.


Ostatnio edytowano 21 paź 2014, 16:18 przez Szamotula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:16 
Cytuj  
obrazaja? akurat wlasnie w dupie mam co piszesz na temat aa, bo jak napisalem cala gildia ma codziennie duzo fun'u i jeszcze wiecej radochy z tego co robimy.
o czitach pogadamy, chwile poplaczemy ale to 5% tego co sie dzieje wiec nikt nie skupia sie na takim smutnym pierdoleniu jak twoje.

dla mnie jestes taki sam jak kazdy inny cziter, taka prawda mlody. gram juz od paru lat i nigdy nie wpadlem na pomysl zeby kupowac jakies dostepy do czitow 'bo jestem' ciekaw.
ja nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na aa, a ciebie jak widze bardzo boli to, ze ludzie wydali kase i sie dobrze bawia, zamiast sie skupic na narzekaniu.
nie w tym przypadku.

no poczitowales, zdupowales golda, sprzedales to i konto opchnales bo sie bales, ze zbanuja i bedziesz w czarnej dupie.
jedynym inwalida jestes tylko i wylacznie ty, a juz tlumaczenie 'kupuje dostep do czitow bo chce sprawdzic' jest rownie zabawne jak maczo tczewiak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:24 
Cytuj  
orleoczko też dla dobra gry i graczy kupił z kolegami pakiet cheatów w dfo :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:28 
Cytuj  
Brakuje argumentow to juz musisz personalnie uderzac jak jakis gimb wyzywajac od cheaterow? Dupa mnie boli bo przez takich ludzi gry sa jakie sa. Juz w marcu ludzie trabili, co sie robi w AA RU. Hype byl tak wysoki, ze wszyscy to zlali. TRION dostal od chuja pieniedzy, ma wszystko w dupie, ich support jest jedno osobowy. Ludzie zostaja jebani na lewo i prawo przez innych i gowno sie z tym robi. 4 tygodnie temu pisalem ticket do supportu bo mi wjebalo creditsy przez laga(swoja droga to byl punkt krytyczny kiedy odstawilem gre, i dobrze). Automatyczna odpowiedz dostalem 4 dni temu, ktora brzmiala "przepraszamy, ze tak dlugo czekales, ale mamy sporo zgloszen. Jesli problem nadal istnieje to zglos sie do nas na livechat"
Teraz na jaw wychodza coraz to bardziej przyjebane hacki, a ludzie Twojego pokroju nadal trabia to samo i kasa do Trionu splywa. Witamy w pojebanej rzeczywistosci, gdzie partacz zostaje regularnie nagradzany za swoja niekompetencje.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:33 
Cytuj  
płacisz cheaterom, którzy rozpierdalają gry bo mają na to środki, więc nie oburzaj się że ktoś cie może zwyzywać na forum


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:34 
Cytuj  
ale jakich argumentow brakuje? napisalem ci, ze gram bo mi sie gra podoba.
i nie musze cie wyzywac bo sam sie wjebales, podobnie jak orleoczko swego czasu, o czym przypomnial embe.
u nas ludziom wjebalo patrona, ponarzekali chwile i graja dalej, bo nikt nie ma czasu na granie i narzekanie jednoczesnie.
nie wiem jakie hacki wychodza bo sie tym nie interesuje i dopoki nie psuje mi to gry nie wnikam. gram juz miesiac, fun ciagle jest i tyle.
dupa to cie boli bo sie przyznales do czitowania, przez przypadek i trafiles do tej samej szufladki co eagleeyes.

ot i jak zwykle tosiek, w jednym zgrabnym zdaniu, podsumowal wszystko :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
płacisz cheaterom, którzy rozpierdalają gry bo mają na to środki, więc nie oburzaj się że ktoś cie może zwyzywać na forum


Jakie srodki? Korzystanie z open source Cheat Engine wymaga srodkow?


Ja rozumiem Mendol, ze ty jestes troszeczke nie teges, ale mozesz mi wytluamczyc na czym polega Twoj chory tok rozumowania? Dla Ciebie naprawde nie do pojecia jest to, ze sa ludzie, ktorzy jak zaczynaja grac w MMO to chca sie wiazac z gra na lata, wiec wydanie marnych 45 zlotych na informacje o tym jak bardzo gra jest popsuta od srodka jest dobra inwestycja?
Zazwyczaj nie lubie obrazac nikogo przez internet, ale to trzeba byc doslownie ostro ulomnym, zeby wydedukowac czyjesz czitowanie z informacji, ze ktos czytuje sekcje elite ownedcore'a. To nawet smieszne nie jest, a juz smutne i podpada pod problem z logicznym mysleniem.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 16:56 
Cytuj  
Oni się dobrze bawią zbierając cebule i choćbyś się mocno starał to nie zepsujesz im zabawy. ;) Czity były, są i będą także albo grasz i masz wyjebane na nich albo dołączasz do fail army. Zależy jaki się na priorytet, dla mnie zabawa zawsze była na pierwszym miejscu.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 17:06 
Cytuj  
Dopoki nie odczuje cheatow na wlasnej skorze to mam wyjebane czy ktos czituje czy nie


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 17:08 
Cytuj  
Cały czas odczuwasz - ekonomia itp.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 17:10 
Cytuj  
jak ja mam zamiar w cos grac, to czytam o crafcie, klasach, buildach, strategii na poczatek.
nigdy nie wpadlem na to zeby rozpoczac zabawe od placenia za czity.
nie wspominajac o tym, ze w aa mozna bylo spokojnie przetestowac za darmo.
ale moze faktycznie tak robi dzisiejsza mlodziez, wiec moj tok rozumowania moze dla was wydawac sie chory szamotula.

sam sobie wystawiles swiadectwo, wiec jak dla mnie to nie dosc, ze cziter to jeszcze idiota jestes.


atherius: ekonomia odczuwala, ale odkad trion pobanowal boty wszystko powoli wraca do normy. kase dalej mozna bez problemu robic na crafcie i wielu innych rzeczach.
jak w kazdym mmo.

poza tym znowu dyskusja pomiedzy osobami, ktore graja i im sie podoba, a forumowymi teoretykami.


Ostatnio edytowano 21 paź 2014, 17:17 przez Mendol, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 17:10 
Cytuj  
O dziwo wlasnie nie, ceny na aukcjach sa od miesiaca stabilne. Nie bylo zadnego tąpniecia cen
Uwazam wiec te hacki za myth. Ewentualnie sa szybko wychwytywane i blokowane


_________________




Ostatnio edytowano 21 paź 2014, 17:13 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2014, 17:11 
Cytuj  
ceny sie zmieniaja np. w weekend, kiedy wiecej ludzi ma czas grac - ida odpowiednio w gore, badz kiedy ktos inwestuje i wykupuje towar z ah.
tak samo spadaja w nocy.
mozna niezle zarobic albo ladnie wtopic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.