mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2014, 23:24 
Cytuj  
Jeszcze długa droga przed devami, jeśli skończą DayZ SA (o ile skończą, cienko to widzę) to pewnie gdzieś w 2016. No ale sporadycznie lukam od Wigilii na postępy prac i im kibicuję.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 09:32 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ot i był sobie kolejny mesjasz...

X.


Marudzicie jak stare baby. Mi sie gra swietnie i od czasow Wowa nie bylo lepszej gry mmo :)
Exploitow jak do tej pory zadnych nie uswiadczylem


_________________



***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 13:18 
Cytuj  
Same here, nie wiem ocb z tymi botami, a nawet jeżeli są jakieś to przecież LP ogranicza ich, nie mogą farmić bez przerwy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 15:13 
Cytuj  
boty w archeage nie maja sensu no tak jest znefriony drop z coinpuirsow itd ze to masakra pozatym ceny matsow spadly.

pamietam czasy l2 gdzie byly naprwde boty i sie gralo i zylo do tego haxy czy exploity bo sama gra byla fajna. archeage nie jest jakies super aczkolwiek 8 lat temu bylby to mesjasz teraz oczekiwania sa inne wszystko ma byc juz latwe i przyjemne. a do aa mozna podejsc lajtowo i tez sie pobawic (chociazby jak zarri, pojdzie na arenke, pojedzie z paczkami, dostanie wpierdol na open, poplywa gdzies popiracic, pojdzie na dunga i go zjebia ze lama samo zycie:D) robie troche pvp w aa, samych arenek mase i naprawde ludzi z wykoksanym gearem mozna policzyc na palcach reki. aa po prostu nie jest dla tych co lubia dlugo pracowac nad swoja postacia gearem etc. exploty byly moze sa troche ludzi na tym skorzystalo ale czy przez to mam nie grac.

pisze chaotycznie w przerwach miedzy arenami;p


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 16:19 
Cytuj  
Dokłądnie tak jak piszesz Piszpan.. w AA każdy znajdzie cos dla siebie...a Labor Pointy faktycznie utrudniaja botom zycie, bo nie da sie farmic nonstop :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 16:50 
Cytuj  
jak sie nie da?
lb mozna miec nieskonczona ilosc - wystarczy kasowac postac po uzyciu pota :)
boty biegaja i robia gilda star runy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 17:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak sie nie da?
lb mozna miec nieskonczona ilosc - wystarczy kasowac postac po uzyciu pota :)
boty biegaja i robia gilda star runy.


a komu by sie chcialo robic postac od nowa do 15 zreszta te ceny potow teraz;/ o widzisz ale w sumie dobrze ze biegaja bo gs coraz tansze a to oznacza wiekszy ruch na morzu = wikeszy fun a tak to na recke niektorzy by zbierali pol roku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2014, 18:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Exploitow jak do tej pory zadnych nie uswiadczylem


Bo akurat Ty nie oszukujesz (lub po prostu nie masz świadomości tego jak można cheatować), ale poczytaj sobie fora "hax0rskie", setki ludzi prześcigają się kto ile zarobił danego dnia exploitując - tu chodzi o dziesiątki tysięcy golda, które jedna taka osoba puszcza w obieg dziennie, zostawiając w tyle uczciwych graczy. Dla kogoś kto gra dla zabawy rynkiem (np. dla mnie) psucie ekonomii to automatyczny /quit. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie kanty były / są w AA to mogę napisać, tylko nie wiem czy będziesz chciał dalej w to grać. Boty to jest najmniejszy problem.

Aha - Trion tylko kładzie wisienkę na torcie swoim cash shopem. Czekam na fishing boat za credity.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:34 
Cytuj  
ROKKYU napisał(a):
Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie kanty były / są w AA to mogę napisać, tylko nie wiem czy będziesz chciał dalej w to grać. Boty to jest najmniejszy problem.

.



dawaj- cały czas sie zastanawiam czy w to grać jeszcze czy już nie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:41 
Cytuj  
Jakos nie widze na AH jakichs naglych spadkow cen spowodowanych zarzuceniem rynku towarami przez cheatujacych graczy


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:03 
Cytuj  
Hurri no chyba nie myślisz , że cheaterzy spekulują cenami Barleya :)

w weekend podobno działał nowy exploit na apexy- cena spadła do 180, wczoraj już były po 280

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:47 
Cytuj  
W weekend kupilem Apexa za 170, teraz to nie wiem :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 12:10 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Hurri no chyba nie myślisz , że cheaterzy spekulują cenami Barleya :)

w weekend podobno działał nowy exploit na apexy- cena spadła do 180, wczoraj już były po 280


tak dzialal ze dostawales bana z automatu zreszta jakby dzialal dobrze to cena apexow by skoczyla a nie spadla :)


jesli sa hacki na kredyty to automatycznie cena potow spada na leb na szyje a te niestety ciagle sie trzymaja. chyba wrecz wolalem sytuacje gdzie poty byly po 10 nawet jak na hackach :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 14:41 
Cytuj  
@Piszpan

jeśli na rynku jest duża podaż to cena spada, czyli jeśli apexów było dużo to ich cena spadała, potem expolit przestał działać to i cena poszła do góry, bo było apexów mniej- to akurat zwykłe prawa ekonomii :)
nie wiem czy działał dobrze czy źle , wiem że widziałem różnice cen apexów na rynku , więc śmiem przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa ze jednak był :)

co do potów- ich cena zależy od ilości kredytów a w przypadku dupowania apexów czy czego tam z nimi - nie jest to do końca ze sobą związane jak należałoby się spodziewać :)

grając w AA nauczyłem się jednego - nic tu nie jest pewne w ekonomii gry- czyli coś co miało m.in być siłą AA jest totalną porażką :( - jak niestety wiele innych rzeczy

i oczywiście też wolałem jak cena potów była koło 10 - można było porobić masę rzeczy , teraz masa rzeczy po prostu się nie opłaca :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 17:28 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
i oczywiście też wolałem jak cena potów była koło 10 - można było porobić masę rzeczy , teraz masa rzeczy po prostu się nie opłaca :(


Teraz się opłaca przerabiać drewno, kamień, wełnę. 5-10s zysku za 5 laboura. easy money jak ktoś nie ma co robić z laborem.

Szacun dla supportu btw. Zainkasowało mi za kolejny miesiąc Patrona. Dałem unsuscribe i napisałem, że chciałbym zwrot bo już nie chcę Patrona i huj. Na następny dzień zaczęli procedurę zwrotu. Zero problemów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 20:03 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Szacun dla supportu btw. Zainkasowało mi za kolejny miesiąc Patrona. Dałem unsuscribe i napisałem, że chciałbym zwrot bo już nie chcę Patrona i huj. Na następny dzień zaczęli procedurę zwrotu. Zero problemów.


nom, musiales czekac do ostatniego dnia by zrobic unsubscribe ? :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 20:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Stobek napisał(a):
Szacun dla supportu btw. Zainkasowało mi za kolejny miesiąc Patrona. Dałem unsuscribe i napisałem, że chciałbym zwrot bo już nie chcę Patrona i huj. Na następny dzień zaczęli procedurę zwrotu. Zero problemów.


nom, musiales czekac do ostatniego dnia by zrobic unsubscribe ? :)


Lubie życie na krawędzi.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 14:13 
Cytuj  
A powiedzcie mi jaka nowa gra MMORPG nie ma exploitów.
Jak na razie Trion według mnie bardzo dobrze sobie radzi z ekspoitami i hakami.
Support jest pomocny - przypadkowo zezłomowałem sobie broń na craft, to po interwencji w live chat dostałem ją z powrotem (po sprawdzeniu logów, czy mówię prawdę).

Gra się bardzo przyjemnie jak ma się z kim grać i ma się pomysł na to co chce się robić - wczoraj przez 2 godziny zabijaliśmy koty crafcące paczki, a później nękaliśmy kocich rybaków, ścigaliśmy się z przeważającymi siłami wroga. Czasem ginęliśmy, czasem wygrywaliśmy, ale zabawa była przednia.

Tak jak wszędzie najgłośniej na forach czy bordach wypowiadają się albo malkontenci, albo eksploiterzy/hakerzy, których złapali, dlatego tyle syfu widać.
Gra mi się cały czas bardzo fajnie i nie zamierzam kończyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 15:35 
Cytuj  
jinnai napisał(a):
A powiedzcie mi jaka nowa gra MMORPG nie ma exploitów.
Jak na razie Trion według mnie bardzo dobrze sobie radzi z ekspoitami i hakami.
Support jest pomocny - przypadkowo zezłomowałem sobie broń na craft, to po interwencji w live chat dostałem ją z powrotem (po sprawdzeniu logów, czy mówię prawdę).

Gra się bardzo przyjemnie jak ma się z kim grać i ma się pomysł na to co chce się robić - wczoraj przez 2 godziny zabijaliśmy koty crafcące paczki, a później nękaliśmy kocich rybaków, ścigaliśmy się z przeważającymi siłami wroga. Czasem ginęliśmy, czasem wygrywaliśmy, ale zabawa była przednia.

Tak jak wszędzie najgłośniej na forach czy bordach wypowiadają się albo malkontenci, albo eksploiterzy/hakerzy, których złapali, dlatego tyle syfu widać.
Gra mi się cały czas bardzo fajnie i nie zamierzam kończyć.



TRION FATALNIE radzi sobie z hackami i exploitami, mówiąc krótko biorą sie za nie jak już jest info o nich na OFICJALNYM TRION-owskim forum :). nie mówiąc już o tym ,że niektóre expoility były od bet
TRION tak poszedł na kasę ,że zupełnie nie interesowało go jaki wpływ na ekonomię świata gry mogą mieć poszczególne itemy w IS
support jest pomocny- znikł mi patron choć powinien być jeszcze miesiac- przywrócili , ale musiałem czekac 4 godz na live czacie- sorki ale tak podstawowe rzeczy jak ustawienie terminu ważności kont to chyba naćpany programista zrobi- ten problem akurat pojawiał się od samego początku
TRION zupełnie nie liczy sie z opinią graczy- zjebali ekonomię i nic z tym nie robią- mogliby np obniżyć ceny potek LP- ale nawet teraz przy wyprzedaży Czarnego Piątku tego nie zrobili- bo po co?- szkoda kasy, lepiej obniżyć ceny nikomu nie potrzebnych rzeczy :)

dalej twierdze , że AA to dobra gra , w którą można byłoby grać długimi miesiącami, ale polityka ich bezradność albo olewactwo zrobiły z tej gry po prostu kupe - no bo co można robić :
pvp- znikome, często pływamy po morzach żeby kogoś zlać- uciekają, przy crafcie też zabijesz 1-2 , potem znikają- gonienie za 1 fragiem mało przyjemne
arenki- to akurat mnie jakoś nie bawi
łowienie- przy tym spadku fps jaki jest po kilku minutach odechciewa sie szybko skoro trzeba crashowac grę co jakiś czas ( wtedy mogą ci zajebać kuter)
wożenie paczek- teraz dzięki super chestowi byle gamoń ma carta- praktycznie wszędzie ceny oddania 80-110 % ( i to o każdej godzinie gry- nawet nad ranem)
farming- coś tam z tego jest, ale przy większej liczbie farm labor masakrycznie leci a przy tych cenach potek nie bardzo się to opłaca
dungi- 2-3 dungi w end game, przy czym szybko zostaje tylko jeden jak sie wydropi co trzeba
bicie mobków- jaki sens- skoro na otwarcie dropa zużywa się labor, poza tym jak już wyleci ci kryształ , który i tak obecnie mało warty- nawet labor sie nie zwróci
Auroria- sadzenie drzewek ma sens tylko na archeum logi, na krysze nawet szkoda zachodu, siege zjebane totalnie

teraz i tak ta gra to TradeRunAge :)

to idealny przykład jak zjebane decyzje administracji mogą pogrążyć grę, każdą grę , nawet tę dobrą- gdy było więcej ludzi na serwerach było wiele do roboty , teraz wszyscy tylko wożą paczki :(
też qrwa wożę paczki, tylko nie wiem jak długo wytrzymam

i nie - nie wypowiadają się tylko malkontenci i cziterzy- po prostu ludzie zawiedzeni nie grą jako taką , ale tym co zrobił z nią TRION i to tak BŁYSKAWICZNIE

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 22:53 
Cytuj  
sorki za double post
ale chcę coś dodać :)

myślałem , że jeśli opis exploitu z bukietem róż jest na oficjalnym forum TRION-u to jest on fixnięty- haha
niestety fixniety jest w stosunku do merchantów- dla tych nowych cartów niestety działa o czym sie dziś przekonałem w Dewston Plains :)

jade sobie przez pustynie z paczkami- fakt nawet oczka nie wcisnąłem, przecież teraz nie ma expoitów :), cart ma włączoną jazdę , nawet wiec nie wciskam nic na klawiaturze bo droga prosta
nagle co to?
jakiś łoś siedzi za kierownicą mojego carta. nic to myślę- użyję escape cart i po sprawie, klikam , jakiś napis na czerwono- aha szybko myślę pewnie jakaś skałka przeszkodziła w przywołaniu, obracam sie znów wciskam escape cart i czytam ,że teraz nie mogę użyć- i teraz patrze na postać a ta tańczy :)
aaaa exploit z bukietem jednak działa- za ten czas kiedy dochodziłem do siebie cart oczywiście w mobach , 3 kolesi przywołało swoje carty i 6 paczek poszło się jebać :)

jeśli TRION nie fixuje nawet tych szeroko omawianych exploitów to dla mnie już całkowita porażka, tym samym mam wreszcie powód by przestać grać :)

cały czas coś gdzieś się czyta taki expolit był , taki był itp- ale człowiek myśli- olać to ani mnie to grzeje ani ziąbie, ja gram po swojemu, coś tam mi sprawia przyjemność- innym czitowanie niech będzie :)

w momencie kiedy człowiek odczuje to na własnej skórze jakoś to bardziej przeszkadza :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.