mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 20:24 
Cytuj  
Ktos aktualnie gra w cos ciekawego? Cokolwiek byle bym nie rzygal tecza patrzac na to... :<


Posty: 45
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2011, 10:59 
Cytuj  
Frost napisał(a):
istnieja moze jakies dobre serwery WoW Vanilla? jakies dobrze dzialajace i z duza iloscia graczy?

nie wiem jak to jest z prywatnymi serwerami, ale slyszalem, ze sa kiepskie. czy to tez sie tyczy wow vanilli?


Duzo online, nie wiem jak z bugami ale dla mnie item shop dyskredytowal ten serwer - Feenix.

Najelpszy pretbc na jakim grałem Archaica - brak item shopu, malo bugów, jedyny minus to niska populacja serwera (co nie przeszkadza kilku gildiom sukcesywnie rajdowac 40man) http://www.archaica.eu/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2011, 18:49 
Cytuj  
Jest obecnie jakas fajna przegladarkowa gra? Cos zeby bylo czym sie zajac w robocie. W miare inowacyjne klony ogame/traviana mile widziane :p

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2011, 20:54 
Cytuj  
chyba najbardziej rozbudowana

Evony


_________________
Free your brain of your mind

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2011, 23:48 
Cytuj  
MOze stronghold? Co prawda nie jest przegladarkowy bo ma jakis malutki client ale poza tym jak zwykla przegladarowa gra wyglada.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 15:06 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
chyba najbardziej rozbudowana

Evony


Thx, debilna gra przez przegladarke - tego wlasnie bylo mi trzeba!:p

To nie ironia ;)


Posty: 1
Dołączył(a): 9.10.2011
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 08:23 
Cytuj  
Cześć,

Szukam jakiejś gry gdzie możliwa jest płatność przez SMS w IS lub u jakiś resellerów. Oczywiście chodzi o gre F2P, może być Global, ale jak polecicie jakiegoś dobrego Priva to też będzie super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 12:11 
Cytuj  
garczek napisał(a):
Ok dalem rade sam znalesc gierke warta uwagi (z malymi wymaganiami i z corpde lootem) - nazywa sie Zentia (dopiero co weszla na rynek).


nom, wlasnie sobie pogrywam w Zentie i jestem zaskoczony tym jak bardzo jest to rozbudowana gra...... az mnie wciagnelo :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2011, 14:19 
Cytuj  
Crystal Saga, pare dni temu wyszła z bety - w 2 miesiące zdobyła ponad 200k użytkowników.

Jak na grę przeglądarkową to gierka wymiata...najlepszy bajer jak dla mnie, to afk bot...jak wybijam do roboty to wrzucam afk bota i sobie grinduje sam, wracam sprzedaje caly shit, ciesze sie nowymi lvlami i zabieram sie za pvp :))).


Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2012
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 10:09 
Cytuj  
2 lata temu grałem w pewne mmorpg 3d ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu ani znaleźć w google. Trochę informacji o grze (niestety niewiele pamiętam)

-Przy starcie gry wybierało się królestwo, ale w tym królestwie grali sami Polacy, w innym grali Niemcy, a w jeszcze kolejnych królestwach inne narody.
-Doświadczenie zdobywało się głównie poprzez branie udziału w konkursie, konkurs ten odbywał się codziennie o tej samej godzinie i polegał na odpowiadaniu na pytania. Im na więcej pytań odpowiesz i im w szybszym czasie tym więcej expa dostajesz.
-Tak jak w większości tego typu gier, wybierało się klasę postaci, po osiągnięciu określonego poziomu (chyba koło 50) wybierało się profesję.

Nie jestem pewien czy to były królestwa czy to jakoś inaczej się nazywało. Więcej informacji wyróżniających tą grę nie pamiętam, ale może akurat ktoś będzie wiedział o co mi chodzi ;)


Posty: 1
Dołączył(a): 8.09.2012
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 14:38 
Cytuj  
Witam!
Zapraszam was do gry League of legends <LOL> ta gra ma niezwykłą fabułę według mnie nr 1 w grach MMORPG tutaj macie link do rejestracji i pobrania http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 6824503746 mój w nick grze Strachuss dodajcie mnie do znajomych i razem zagramy przy rejestracji wybierzcie EU północ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 22:48 
Cytuj  
Strachuss napisał(a):
Witam!
Zapraszam was do gry League of legends <LOL> ta gra ma niezwykłą fabułę według mnie nr 1 w grach MMORPG tutaj macie link do rejestracji i pobrania http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 6824503746 mój w nick grze Strachuss dodajcie mnie do znajomych i razem zagramy przy rejestracji wybierzcie EU północ


Od kiedy LoL to mmo? Fabułę? Jako fabułę... i pewnie nie grałeś w TSW, GW2, SWTOR (to tak gwoli ścisłości mmo i dobrej fabuły).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 1
Dołączył(a): 25.01.2013
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 19:39 
Cytuj  
Siema. Szukam ciekawego MMO, f2p obowiązkowo. Rozmiar klienta nie ma znaczenia.
*Rozbudowany crafting, najlepiej tak żeby na niskim lvl można było zarobić co nieco.
*Minimum 5-6 klas
*Mogą być questy, ale żeby postać nie była od nich uzależniona
*Zróżnicowane bronie, sety
Najbardziej poszukuję gry podobnej że tak powiem do Minecrafta. Że normalnie się expi, crafting itp, ale żeby była możliwość też budowania/kupienia własnej posesji/działki.

Gry szukam na komputer z prockiem 3Ghz, 1-2gb RAM i kartą graficzną GeForce 210.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 12:42 
Cytuj  
wurm


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 35
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 17:21 
Cytuj  
Witam, dawno nie bylem na tym forum ,ale pamietam i dobrze wspominam gre "DarkEden" polegala ona na byciu vampem lub slayerem lub potem doszedl Oust.
Znacie cos podobnego do tej gierki? albo jakies zywe serwery z tej gry?:>


Posty: 1
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 16:04 
Cytuj  
Witam,
Otóż jakis czas temu grałem w grę World of kung fu-gra została zamknięta.Dlatego poszukuje gry bardzo podobnej do niej.Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc ;)

Link do tej zamkniętej gry:
http://www.youtube.com/watch?v=8CHO2bpnL5E


Posty: 2
Dołączył(a): 9.05.2013
Offline
PostNapisane: 9 maja 2013, 20:22 
Cytuj  
Witam. Szukam gry podobnej do WoWa.

- Zróżnicowane questy, nie to co w drugiej grze mmo, zabij 10 potworów, przynieś to, zanieś tamto.
- Dobre PVE, PVP mało mnie interesuje.
- Grafika nie musi być jakaś hiper ultra dobra.

Znajdzie się coś takiego ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2013, 21:27 
Cytuj  
Raczej za duzo wymagasz :p

tu zajrzyj:
viewtopic.php?f=1&t=40743&start=40

Moze Age of Conan?

Allods Online
Runes of Magic
ale watpie by questy byly jakies ciekawe.

Polecilbym DDO czy LOTRO, ale gorzej tam z PvP


_________________
.


Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2014
Offline
PostNapisane: 16 lip 2014, 14:47 
Cytuj  
Polecam zagrać w wersję Alpha - Rust. MMO łączące STALKERA i Minecrafta, gdzie mozna budowac swoje własne budynki.

A ktoś słyszał może grze robionej przez Polaków "Kholat" - http://cafejka.com/gry/345-kholat-horror-oparty-na-faktach.html ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.