mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 19:10 
Cytuj  
jest jakis rift ze na koniec ludzie sie flaguja dzis pare fragow zlapalem fajny exp :)

co do polakow w sl myslalem ze na icewatch faktycznie gra troche ale kazdy sobie rzepke skrobie, na tsie posuchy, ogolnie panowie qpa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 19:49 
Cytuj  
2 dni pograles i juz masz kupe? Doleveluj na spokojnie, gildia jest ok, mozna sie odnalesc.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:23 
Cytuj  
heh nie do konca mnie zrozumiales:)

tak 2 dni pogralem wbilem 3 lvl dodatek coraz bardziej mi sie podoba. szkoda tylko ze wlasnie gra tak malo polakow, powiem szczerze idac na icewatcha myslem o lekkich tlumach pl :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:25 
Cytuj  
właśnie jebło..


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:28 
Cytuj  
patchują coś bo mi zassało jakiegoś patcha.
W sumie dobrze, że jebło - człowiek się wyśpi ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
heh nie do konca mnie zrozumiales:)

tak 2 dni pogralem wbilem 3 lvl dodatek coraz bardziej mi sie podoba. szkoda tylko ze wlasnie gra tak malo polakow, powiem szczerze idac na icewatcha myslem o lekkich tlumach pl :)

Mmorpg-ów jest teraz mega (za)dużo + tracą część popularności na część różnych arenkowych gier także imo najlepiej starać się fajny międzynarodowy skład /gildię lub po prostu generalnie na ang się wynaleźć. To nie to samo wiadomo, ale o ile nie chesz grać WoW-a albo GW2 to raczej może tłumu PL wśród mmorpg może nie być.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 02:22 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mmorpg-ów jest teraz mega (za)dużo + tracą część popularności na część różnych arenkowych gier także imo najlepiej starać się fajny międzynarodowy skład /gildię lub po prostu generalnie na ang się wynaleźć. To nie to samo wiadomo, ale o ile nie chesz grać WoW-a albo GW2 to raczej może tłumu PL wśród mmorpg może nie być.


This.

Dlatego ja się na Icewatch nie przeniosłem i gram nadal w mojej gildii. 30+ luda w prime time. Mnóstwo ludzi na mumble. O wiele lepiej grać z ludźmi którzy mają wspólne nastawienie do gry (pvp, raidowanie, casual itd. itp.) niż tylko dlatego, że są Polakami. No chyba, że ktoś ma problemy z angielskim.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 11:03 
Cytuj  
ta polakow praktycznie nie ma nawet na Icewatch-u gdzie aktualnie ludzi gra masa.
Namierzylem dwie polskie gildie (percepcja i stara gwardia) i co sprawdzam to 3-4 osoby online jednoczesnie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 11:48 
Cytuj  
Większość Polaków pewnie gra w international gildiach. Sam jakoś lądowałem prawie zawsze w takich gildiach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 07:50 
Cytuj  
Taki mój komentarz odnośnie przejścia do polskiej gildii:

Ja raczej zostaję. Przynajmniej na razie.
Dlaczego?
Bo imho przejście do gildii gdzie online jest 3-4 osoby (a ma być może nawet ~10) nie ma najmniejszego sensu. Poraidować i tak się nie poraiduje. Pograć razem można i mając inną nazwę gildii pod nickiem. Zorganizowanie czegokolwiek gdy aktywnych osób będzie 5-10 jest po prostu niemożliwe i tyle.

Dark Age jest jaki jest. Nie jest to na pewno najlepsza gildia w jakiej grałem. Ale chłopaki są (a raczej byli) dosyć dobrze zorganizowani i praktycznie codziennie były jakieś imprezy (raidy) do których można się było zapisać na forum.
Mi się też nie podoba, że aktualnie przyjmują z łapanki praktycznie każdego i z 20 (30)-osobowej gildii "znajomych" zrobił się moloch gdzie 36 osób jest online (z tego w przyszłości 16 będzie wkurzonych bo nie załapie się na 20-men raid).
I nie lubię Turków, ale zgadzam się z Piszpanem, że kraj mają ładny. Nie zgadzam się, że Turczynki są ładne - te włochy na rękach i czasami na twarzy... ;)

Aktualnie każdy się napina, leveluje, i skrobie swoją rzepkę. Jest, że tak powiem delikatny rozpierdol. Imho zamiast wykonywać jakieś nerwowe ruchy - trzeba przeczekać i zobaczyć. Szczególnie, że do raidów nikt nie jest gotowy i tak naprawdę gildia to aktualnie wspólny chat. Każda. Zresztą coś tam codziennie jest i pewnie można wbić do ich raidu - ale pewnie nie zawsze jest miejsce (prawie 40 osób online i 20 miejsc) - trzeba zrozumieć.

Anghard (przywódca) to naprawdę poważny i ogarnięty facet. Na razie sam napiera do przodu by wbić 60 i trochę zapomina by zapewnić odpowiednią ilość rozrywki dla gildowiczów, szczególnie tych nowych których zna jedynie z nicka. Ale imho trzeba mu to wybaczyć, bo ja na jego miejscu zachowywałbym się całkiem podobnie ;)

Nie zarzekam się, że nie przejdę. Po prostu moim zdaniem nie ma to sensu.

Rozruszajmy na początek ten chat "polska" - pogadajmy, pograjmy razem z innymi polakami. Może uda nam się zgrać na tyle by stricte polska gildia miała jakiś większy sens niż identyczna nazwa pod nickiem. Wtedy przejdę.

Aaa.. kuźwa mikrofon mi nie działa w TS-ie.
W skypie, pod "capture" mam "error, could not open device". Jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny za hinta co z tym fantem zrobić.
Zestaw jest sprawny bo działa na laptopie w skypie. Walnięte wejście mikrofonowe?

Druga sprawa, ja teraz będę grał po 21 (czasu polskiego) - wczoraj miałem spięcie ze współmałżonką, moja wina przyznaję i zamierzam się trochę ogarnąć ;)

Piszpan jebnelibyśmy jutro ze 3 hunty (daily) - zobacz jakich Ci brakuje by przejść na następny rank (sprawdz w achivementach). Mi brakuje zaledwie 2. Chciałbym na weekend dobić do 60 ale pewnie nie dam rady. I wyślij mi te makro - może zapuszczę na noc ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 08:30 
Cytuj  
Znajomy mówił mi, że jest jakaś inicjatywa, żeby skrzyknąć Polaków w Rifcie pod jedną banderą. Nie wiem na ile poważne to będzie i kto się tym zajmuje. Jak się coś dowiem to napiszę. Na razie ciułam xp w Dark Age, a potem może jakaś gildia pvp, bo raidy mnie nie specjalnie pve interesują.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 09:44 
Cytuj  
Mimo ze to ja powiedzialem ze turczynki sa ladne, a mark o mnie nie wspomnial to zgadzam sie z cala reszta.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 10:45 
Cytuj  
fakt noasz - ale Piszpan przytaknal. Wlosy na rekach turczynek podobne do tych jakie ja mam na nogach mnie po prostu niszcza ;

i niech ktos kuzwa kto gra rogue dps mnie oswieci jak robic dps.
Wczoraj maly zonk w dungeonie jakis idiota (z innych powodow) wklejal statsy.
Okazalo sie ze wykrecam dps nizszy niz drugi marksman, ktory byl chyba 3lvl nizej, mial 50dps gorsza bron (200 vs 150) pewnie ze 200 mniej dexa etc.
Skille identyczne z tego co widzialem po buffach i tego co uzywa...
hint?

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 11:14 
Cytuj  
Nie wiem czy to cos da ale jak gralem inkwizytorem czyli single target dps mimo ze walilemmocne hity w dpsie bylem na koncowce. Ja przesiadlem sie na aoe spec i uzywam wlasciwie samych makr z aoe jest duzo duzo lepiej.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 11:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fakt noasz - ale Piszpan przytaknal. Wlosy na rekach turczynek podobne do tych jakie ja mam na nogach mnie po prostu niszcza ;

E tam. To takie same pieprzenie jak to, że wszysrtkie Włoszki mają wąsy. Miałem okazje poznać / poobserwować sporo Turków. Większość mi się nie podobała z zachowania, a większość dziewczyn z wyglądu. Szczególnie grupy ze konserwatywnej religijnej prowincji którzy przyjeżdżali na mój Uniwerek. Miałem jednak też okazję poznać grupę Turków z Uni w Ankarze oraz jedną Turczynkę mieszkającą od młodego wieku we Wiedniu i tam już było lepiej. Co ciekawe dziewczyny były dużo bardziej kontaktowe niż faceci i z tej grupy akurat sporo było ładnych panien.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 11:50 
Cytuj  
po prostu mark to rasista


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 12:05 
Cytuj  
to nie forum dla amatorow owlosienia i davida hasselhoffa :)

dobra poki co wyglada to tak ze sa 4 opcyje:

1. zostajemy z wlosami znaczy turkami.
2. idziemy do percepcji/wiewiorek.
3. idziemy do starej gwardi.
4. idziemy do jednej gildi percepcja/gwardia/wiewiorki mysle ze dosyc realna opcja wtedy srednia online bylaby 20 osob napewno.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 13:06 
Cytuj  
Opcja kolejna dobijmy max lvl i zobaczmy co wyjdzie u owlosionych i jak bedzie z mergiem pl gildi. Nie kreci mnie gilida w ktorej mysze szukac random party na rajdy


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 21:33 
Cytuj  
Na Icu powstała gildia Avangarda, teraz coś koło 10 osób online.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:43 
Cytuj  
ja sie zgadzam z noaszem. Pożyjemy - zobaczymy. Nic na siłę - z tego co słyszałem te gildie też się nie rwą by nas przygarniać ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.