mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:42 
Cytuj  
hint: highlander


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 15:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
iniside napisał(a):
A ty High popeniles podstawowy blad. Zaczeles sie tlumaczyć w internecie ;p.

moze, jebie mnie to. Mialem nie odpisywac i tak powinienem zrobic, bo porozumienia nie bylo mozna oczekiwac. Ja przynajmniej nie narzucam by inni nie czcili swiąt. Poza tym, Razothowi jeszcze mozna odpisac.

havok - naczelny hipster! a tak szczerze to mialem wrazenie, ze ja wiecej narzekam ;)


kurwa czytam to 2 raz i nie rozumiem. nie nie jestem az tak pijany z inteligencja tez nie mam problemow. ki chuj?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:00 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Niby nie narzucasz, masz to w dupie, ale wpierdalasz do topicu z życzeniami post za postem jakie to święta są chujowe... make sense.
Masz to w dupie to bądź konsekwentny i nie pisz w takim topicku.

w niemal kazdym poscie to ja napisalem, ze jak kto chce to swietuje. po prostu nie spodziewalem sie takiego odzewu, a raczej zlania mojego posta ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 16:51 
Cytuj  
Dorośniesz, założysz rodzinę to zrozumiesz o co chodzi w święta. Gdy masz możliwość posiedzenia dłużej z dzieciakami, gdy widzisz jak stroją choinkę i czekają przy oknie na mikołaja itd. Sama idea świąt przecież zła nie jest, problem jest tylko wtedy gdy komuś święta kojarzą się tylko z marketami i hipokryzją, ale kogo to problem?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 17:31 
Cytuj  
Troche czulbym sie jak debil majac religie w dupie, swietujac. Bardziej byloby to po prostu "dla dzieciakow". Bo by porownywaly sie z rowiesnikami. Sam jestem raczej troche bardziej typem samotnika, albo raczej kameralnie, czyli tez niespecjalnie rodzinny (ograniczam sie do najblizszej rodziny, musze kogos widziec wiecej niz raz w roku). I po prostu mam nieco inne preferencje. I dzizas, z calym szacunkiem nie moralizuj ;D Czasem mam wrazenie, ze nie chce "dorastac" w taki sposob o jakim mowisz. I co, to ze nie mysle jak wiekszosc to mam sobie palnac w łeb? Nie lubie swiat, ale tez nie robie przeciw temu zadnej rebelii, tylko staram sie je troche nagiac pod siebie. Nie dorosle chyba byloby zmuszanie sie do czegos co nie trawie, i moze gdy w koncu spedze swieta 100% jak ja chce to bedzie 0 rejdz. ;) a cokolwiek tu nie napiszemy to nie bedziemy sie znali dopoki nie spotkamy sie irl.

mam postanowienie noworoczne zorganizowac w koncu to poznanskie piwo -.-


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
Troche czulbym sie jak debil majac religie w dupie, swietujac.

Co ma wspolnego zjezdzanie sie rodzina w jeden dzien w roku by zjesc razem kolacje i pobyc 2-3 dni, pobyc dluzej z dzieciakami, podarowac sobie troche prezentow nawzajem itd. z religia? O to sie rozchodzi, ty masz jakis dziwny obraz tych dni gdzie inni tutaj po prostu traktuja je jak okazje ktorych w roku nie ma za wiele do spedzenia spokojnego czasu z rodzina. Zadnych bozkow nie trzeba pod to podpinac.

I srsly ktos cie goni po forum, moralizuje i zmusza do lubienia swiat... nie lubisz swiat to twoja sprawa, to ty sie obnosisz tym w temacie ktory sluzy do skladania sobie zyczen... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 23:09 
Cytuj  
A co mam nowy temat stworzyc? ;)

Cytuj:
inni tutaj po prostu traktuja je jak okazje ktorych w roku nie ma za wiele do spedzenia spokojnego czasu z rodzina. Zadnych bozkow nie trzeba pod to podpinac.

Ja w chwili obecnej na takiej zasadzie to wlasnie traktuje, mniej wiecej. Zwlaszcza, ze rodzina stricte tradycyjna (przez co jestem troche zmuszany sie gdzies pojawic, do najblizszej rodziny ok, ale do kogos kogo ledwie znam to juz...). Ale mimo wszystko cala okazja jest z powodu "Bożego narodzenia". Wiec, w koncu ktos wskazalby mnie palcem i "patrz tego, religie ma w dupie, a powinien do pracy isc jak nie wierzy". Tak wiec, mowiac o innych, ze to hipokryci sam nie chcialbym byc oskarzony o to hehe (chociaz nie powinno mnie to obchodzic). Zrobie sobie wigilie w inny dzien roku, so rebel lol. W sumie, moze powinienem raz sprobowac zorganizowac swieta u siebie, po swojemu. U swojej rodziny to jedynie mnie boli, ze nie widuje sie z kims dlugo, a jak juz w koncu kogos widze to nie da sie pogadac "co tam u ciebie", tylko zamienia sie to w: "dobry karpik, a jaka ladna choinka, a ten wasz syn to ale urosl". Doceniam starania, ale to jednak nie to co oczekuje, bo wieczor sie konczy, a ja nie wiem dalej co u kogos slychac. ;) Wigilia najgorsza. 1-2 dzien swiat to juz jest jakis czas by kogos odwiedzic i kameralnie pogadac. Chociaz czasami niestety odleglosc na to nie pozwala.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 09:55 
Cytuj  
chyba ci wspolczuje, ze nie potrafisz sobie tak swiat zorganizowac, zeby sprawialy ci przyjemnosc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 11:49 
Cytuj  
No bo jeszcze jestem na etapie chyba traktowania mnie jako dziecko, a ja juz wolalbym to jakos po swojemu ogarnac ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 19:58 
Cytuj  
ta, a pretensje masz jak dorosly.
idz w chuj highlander, myslalem, ze jestes bardziej ogarniety, a ty jak huragan/ashton napierdalasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 20:51 
Cytuj  
jestem bardziej normalny niz myslisz, tylko czasem mnie to meczy ;p ludzie sa serio rozni i inni, ale to nie znaczy, ze od razu w takim stopniu jak ashton.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 20:53 
Cytuj  
jak męczy cię twoja normalność to chyba nie jesteś normalny, right?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 21:44 
Cytuj  
lol. no to inaczej "szara codziennosc" cz wtornosc. Ze cus musi byc u wszystkich takie same. Zreszta eot. nei ma co pierdolic po proznicy.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2018, 09:05 
Cytuj  
Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2018, 10:15 
Cytuj  
się dołączę, bo wreszcie brzmi sensownie ;) :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2018, 13:39 
Cytuj  
Spokojnych i zdrowych, bez polityki i bez hejtu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2018, 14:18 
Cytuj  
ja pierdole kto w XXI w. obchodzi jakies starodawne swieta?? jebany trzeci swiat

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2018, 15:52 
Cytuj  
Żeby 500+ zlikwidowali, aby przestali podwyższać obciążenia podatkowe.

Żeby gry przestały być ograniczane graficznie przez konsolowy plebs.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2018, 08:53 
Cytuj  
Żeby 2018 był jeszcze lepszy niż poprzedni :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.