mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 20.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 13:17 
Cytuj  
a jednak.. istnieje darmowy serwer EQ :smile: pisze tutaj bo chce zeby gralo tram wiecej osob... bo gra malo.. oto link: http://www.everquestserver.com/ milego grania ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 21:21 
Cytuj  
Nie dziwie sie ze gra malo...

Milego grania.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 12
Dołączył(a): 20.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 21:59 
Cytuj  
wolisz placic? -.-

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 22:59 
Cytuj  
On i ja (tyle, ze nie za EQ) jak i wiele innych osob placimy za stabilny swiat, czeste poprawki, odpowiedzialny dev-team itp...

I placimy co najwazniejsze za _MMO_RPG a nie za 85 osob na krzyz w primetime :[ na zabugowanym serwerku. Nie trolluj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 23:26 
Cytuj  
ja na mijscu tuxa skasowal bym ten topic. i odpowiem ze ze kazdy tutaj woli placic.
idz gdzie indziej z takim rewelacjami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 23:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-20 21:59, TheTian napisał:
wolisz placic? -.-

Place juz od 2 lat...

Na emulatorach gra za malo ludzi.EQ to mmorpg na tarew gra pare tysiecy osob a na emu ile 100,200?

Nie mozna polegac na tego typu serverach, eq jest gra ktora pochlania mnostwo czasu.
Na emu jednego dnia mam postac drugiego moge nie miec...

Exploity, kazdy robi tam co chce.

Stabilnosc servera.Ile dodtakow ma ten emu?
Ile zone jest w stanie utrzymac.

Nie mowiac o tym ze poki jest to za darmo , ale jak zacznie grac wiecej osob to kolesiowi przestanie sie to oplacac.
Bandwith kosztuje...

Nie mowie ze to zle takie siakie czy owakie.
Wg. nie warte zachodu i nie tylko mnie skoro tak malo ludzi tam gra...

Milego grania.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2004, 10:33 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-20 23:26, Aenima napisał:
ja na mijscu tuxa skasowal bym ten topic. i odpowiem ze ze kazdy tutaj woli placic.
idz gdzie indziej z takim rewelacjami.


E, zeby od razu kasowac, jeszcze mi sie nie zdarzylo :grin:... po prostu jak ktos przyjdzie i bedzie szukal info o emu to znajdzie :grin: Wbrew pozorom nie placac za gre placi sie czasem duzo wiecej (np. tracac bohatera ktory ma, nie wiem, 1000 godzin wygranych)...

Ahhh BTW ogladalem ich fora i znalazlem:

Obrazek

Skerry, huh?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2004, 07:45 
Cytuj  
ello all

Heh TheTian widzisz nikt nie zagra na servie prowadzonym przez ludzi niewykwalifikowanych w tymkierunku, server zapewne postawiony na takim laczu ze to smiechu warte , 0 gwarancji utrzymania konta, wsumie to ten server oferuje nic.
Jesli myslisz powaznie ograniu w EQ to kup gre.


_________________
Drahenfels Wizard 69 lvl

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 23:14 
Cytuj  
Zapominacie, ze wraz z rozwojem emulatora - a ten serwer jest tylko serwerem testowym dla emu - bedzie wiecej i lepszych darmowych shardow.

Mozecie sobie zgrytac zebami, ale stanie sie w koncu to co z emulacja Ultimy. I nie mowcie prosze ze emulatory Ultimy to nie OSI - ostatnio odkrylem serwer In Por Ylem - i jest na nim wszytsko to co na serwerach OSI - nawet ludzi gra tyle samo ( w granicach 2000 ) - to jest serwer stwrzony dla vetkow Uo ktoryz z jakis powodow odzeszli z OSI, a chca miec porownywalny standard.

Inna sprawa ze to stalo sie juz, gdy czasy swietnosci UO mamy raczej za soba... Origin wciaz probuje utrzyamc graczy, ale ilosc raptowanie spada.

Everquest tez jest juz raczej MMORPG odchodzacym, a gdy bedziemy mieli do niego duze dobre i stabilne serwy to pewnie placacy abonament swiat bedzie juz dawno gral w WoW.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2004, 23:28 
Cytuj  
Everquest tez jest juz raczej MMORPG odchodzacym
a ty skad masz takie rewelacje???


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 00:02 
Cytuj  
A stad ze Sony szykuje juz grunt pod EQ2. Oczywscie - wciaz w EQ gra masa ludzi, w UO tez ale tendencja jest spadkowa na korzysc MMORPG nowej genereacji - np. SW Galaxies czy jeszcze nowszych.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 08:56 
Cytuj  
no i pewnie dlatego co pół roku wychodzi nowy dodatek do EverQuesta, notabene ostatni bardzo udany.

EverQuest sie skończy, tak jak każda gra prędzej czy puźniej z tym że jak narazie ma nad wszystkimi nowymi produkacjami jedną zasadniczą przewgę, mianowicie można w niego grać niemalże na kalkulatorze, jego wymagania sprzętowe są mniejsze niż windowsa XP, więc ludzie którzy nie koniecznie mają ochtę kupować nowy komputer co półroku mogą spać spokojnie że wstanąrano i pograją sobie w EQ. To tyle jęsli chodzi o odchodzenie.

A jeśli chodzi o darmowy server ?? droga wolna, ale osobiście włożyłem w tą grę prawie 3 lata życia więc nie spieszy mi się do tego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 10:11 
Cytuj  
Sony nie zamierza podcinac gazli na ktorej siedzi.

Sporo ludzi z EQ nie ma zamiaru nawet patrzec na EQ2.
Spedzili 3 lata na boostowaniu swoich charow i wizja zaczynania od zera raczej ich nie cieszy.

Do tego Sony ma w planie jeszcze 3 dodatki dla EQ.W tym jeden ktory upgradenie silnik gfx.
W ostatnim dodatku dla EQ maja dodac 35 lvli.

Do tego oficjalnie mowia ze nie zamierzaja rezygnowac z EQ.

Emu EQ nigdy nie bedzie takie jak shardy ultimy!

Czy Ty sobie zdajesz sprawe jakim laczem i serverem trzeba dyspownowac zeby EQ w ogole jako tako funkcjonowalo?

EQemu nigdy nie bedzie w stanie postawic online jednoczesnie chociaz 1/3 wszystkich zone dostepnych w EQ.
Nie mowiac o tym ze jak ktos gra od prau lat i placi to nie bedzie chcial isc na emulator...

Fajna zabawka na 30 min mozna sobie zalozyc postac buffnac ja i summonac potime gear i potem isc tluc smoki w VP.
Nic ponad to...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 11:08 
Cytuj  
No wlasnie - przegladalem wqiele serwsiow o EQ i znalazlem wlasnie capa na 65 lvl - cos czulem ze to jest zalozone po to, aby moc w przyszlosci wydac kolejene dodatki.

Wlasnie ta straszna ilosc dodatkow jest jedym z powodow, dla ktorych wielu graczy nie kupi EQ. Zeby obslugiwac wszytskie featury EQ ( bo z tego co czytalem np. mounty byly dodane w 2 i 3 rozszerzeniu ) trzeba wydac poeniadze np. 6 razy.
Nie podoba mi sie jak robi to Sony - wszelkie usprawnienia powinno sie dociagac jako patche z sieci... no ale to teraz taka praktyka.
Jak jest ich niewiele to da sie przezyc, a tymczasem dodatkow do EQ nie jestem w stanie wszystkich wymienic, jakies Lucliny, Kunarki i masa innych :razz:
No i co stref - rzeczywiscie widze wielka ilosc - z tego co jednka wiem podobnie jak na OSI poszczegolne strefy stoja na osobnych serwerach - dlaczego wiec emulator ma tego nie uniemozliwiac. Choc rzeczywiscie wielki swiat jest pewnym ograniczeniem, bo tzw. serwery amatorskie nigdy nie zbliza sie przepustowscia do platnych ( ALe takie z np. 150 Mbitowymi rurami zdarzaja sie dosc czesto ).

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 11:31 
Cytuj  
nic nie stoi na przeszkodzie żeby kupic całość EQ z wszystkimi dodatkami w jednej paczce :smile: no moze nie w polsce ale w kazdym zachodnim sklepie z grami dostąpny jest w wersji Evolution.

ostatni dodatek tak jak i ten który wyjdzie w lutym jest dostępny przez download. Jeśli chodzi o płacenie za nie ? no coz ja tez bym wolal nie placic ale widocznie sony uwaza ze to dla nich zaden interes dawac za darmo wiec nie mam specjalnie wyboru.

Mysle pozatym ze doddatki nie sa takie zle bo swiadcza o tym ze gra sie rozwija a nie bez sensownie stoi w miejscu. Ile czasu mozna zabijac te same moby ? malo tego mysle ze te dodatki sa jednym z powodow dla ktorych eq ciagle jest jedny z najbardziej popularnych mmo na swiecie mimo ze tez jednym z najstarszych.

co do tego ze emu nigdy nie dorowna normalnemu serverowi nie mam watpliwosci, nawet jesli komus sie uda postawic serwer na kilku maszynach ze wszystkimi zonami i zechce wybulic kupe kasy na dobre lacze, to swiat bedzie pusty i po co to komu ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 14:53 
Cytuj  
Ja nikogo nie zachecam do grania.

Ja place bo mnie na to stac.Do tego wiem ze moj server nie zniknie po miesiacu grania bo jego wlascicielowi sie znudzilo hostowanie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2004, 19:39 
Cytuj  
Wiem, jakbym mial mozliwosc zaplacenia teraz kolejnych pieniedzy za MMORPG - kupilbym, Niestety takiej mozlwioasci w tym roku pewnie miec nie bede, nie mam na granie ani wystarczajacej ilosci czasu ( jak juz zaplacilbym za abonament to chcioabym tam siedziec codzinnie - do oporu ) ani pieniedzy. A zoabczyc jak wyglada gra nigdy nie zaszkodzi, i po to mi wlasnie emulator, bo tez nie nastawiam sie tam na dlugą i porzadna gre.

Mam tylko nadzieje ze jak wyjdzie WoW to chociaz sie spreze i zmaowie abonament...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.