mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 19:21 
Cytuj  
chyba jak siedzial w krzakach.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 20:09 
Cytuj  
Fajna gildia - nie ma co. ;)

RC to jak dla mnie śmiech na sali po ich zachowaniu w "GW2".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 20:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mendol napisał(a):
w kazdej huragan, w kazdej.
poza tym rc to tylko jeden przyklad, ty w kazdej grze jestes tchorzem i w kazdej uciekasz :)


w bf bc2 dawał rade aż miło


w BFBC2 byl WarCry a nie jakis zalosny Relax Cartel :)

wodny napisał(a):

RC to jak dla mnie śmiech na sali po ich zachowaniu w "GW2".


to w GW2 tez robili to co w Rifcie, ze wpadali w 20 do noob zony by gankowac newbie i potem chwalic sie tym na forum ? :)


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 20:28 
Cytuj  
Nie. Dołączyliśmy do Twierdzy. Było tam naprawdę naprawdę sporo osób i zawsze z kimś można było popykać. Potem ktoś z RC zdecydował, że jednak odłączają się od Twierdzy i tworzą osobną gildię. Ta osobna gildia padła po dość krótkim czasie. Ludzie porozchodzili się po serwerach lub przestali grać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 20:36 
Cytuj  
no widzisz wodny jak nie zalapales rc to nie nasza wina.
tym bardziej, ze wszystko bylo zalatwione za ciebie a pozniej nikt na sile nie ciagnal.
takze smiech na sali to jedynie twoj placz teraz.


huragan a co quescikow nie mogles robic? oj ty biedaczku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 21:35 
Cytuj  
Z tego co pamiętam RC powstało by zagrać wspólnie, nikt nie liczył na nolifowanie i napinke, zresztą RC tworzą ludzie co się znają, randomiki trafiają przypadkiem i widzę że i tym razem QQ jakieś się pojawia, a ty Huragan nie trolluj bo cie przegoni Mendol naokoło afryki po pieprz.
Relax Cartel pierwszy raz powstał w Perpetuum Online.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 21:37 
Cytuj  
Co miałem załapać? Grupę ludzi, która myśli o wspólnym graniu a potem nie potrafi się w jakikolwiek sposób zorganizować? Macie słomiany zapał. Gildia, która rozpadła się po takim czasie to śmiech na sali. Nie dostrzegam w tej całej sytuacji swojej śmieszności.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 00:26 
Cytuj  
i na tym polega twoj problem wodny.
nie potrafisz zalapac ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 03:09 
Cytuj  
Thaian napisał(a):
......W tym wszystkim nie zapominamy o dobrej zabawie i atmosferze w gildii. Mogę zapewnić was, że tego nam nie brakuje w końcu ma to sprawiać
przyjemność a nie niewolniczą pracę. ......


Niezła propaganda, zupełnie jednak nie przystająca do rzeczywistości. Gildia oferuje średnio-mierny progress, ale za to wymagania ma jak topowe gildie robiące "serwer firsty".
Będąc jej członkiem jesteś całkowicie podporządkowany bidulom i stylowi gry narzuconego przez CL-ów. Mimo że Rift oferuje 6 slotów na bildy na postać i tak praktycznie wszystkie musisz mieć ustawione pod raidowe PvE. ( Tutaj też jest wisienka w torcie: wymagane są specjalne buildy do szybszego bicia trash mobków pomiędzy bossami ) Solo czy PvP spece zapomnij... "Dobra atmosfera" gilii polega na jebaniu na TS3 24/7 że robisz za mały dps i kurwa w końcu naucz się i rób większy. Przed radiem won na kukły w mieście i podaj ile wykręcasz bo trzeba kogoś wyjebać ze składu. Jak się załapiesz do raidu na "stand by" - poczekalnie to melduje się co godzinę PANOM OFICEROM cobyś nie zapomniał że jesteś tylko JEBANYM CZARNUCHEM bez wolności i do czarnej roboty. Może ktoś dostanie DC i się kiedyś załapiesz...
Ogólne "Avangardę" polecam ludziom chcącym z gry zrobić sobie prace na dodatkowy etat i całkowicie zepsuć poczucie zabawy.
Progress i epaxy czekają i ty też możesz dołączyć do elity...no może nie do końca elity bo dzięki wspaniałemu systemowi rang "core raider" i tak cie wyrucha ze slotów na raid czy itemów, które dostaniesz tak jak się psu należą, czyli na samym końcu.

Progress, progress, progress.

Pamiętajcie panowie : CEL UŚWIĘCA ŚRODKI !


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 10:23 
Cytuj  
Kurwa chcialem delikatnie. Teraz sie w sobie zamkna i nie potrolluje. A idz..


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 14:26 
Cytuj  
Nie wińcie ludzi - winna jest gra.
Dużo osób w Rifcie zachłystuje się statystykami, dps-em, healem, etc. etc. Nawet robiąc random experty spotykałem oszołomów którzy wklejali statystyki z jakichś addonów zliczających i robili dramę z byle pierdoły.
Gdzie te czasy gdy random grupka próbowała upierdolić bossa trenując 3 razy w tygodniu? Nikt nie wnikał w czyjś build - sam dążyłeś do wypracowania jakiegoś złotego środka pomiędzy <fun z gry> a <niedawanie dupy i przydatność dla grupy>.

A Rift to niestety tytuł z mechaniką, która absolutnie nie wybacza błędów. Bossy to takie checkpointy - grupa z 100k dps przejdzie, grupa ze słabszym sprzętem, wyciągająca zaledwie 99.9k dps już odpadnie. Boss dostanie jakiegoś "rage" i w ciągu 3s zwipuje 10/20 osób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 10:57 
Cytuj  
heh niestety jedyna wieksza gildia w rifcie i niestety jednak nie polecam ;/
gildia faktycznie nastawiona na progress pve tylko i wylacznie jednak progress ten w porownaniu z innymi gildiami wypada marnie to po co sie nastawiac na progress?:) fun z gry itd. w gildi zerowy. nie chce mi sie zreszta pisac nawet noasz czy szwejos lepiej to opisali.

btw. wodny tobie widze szukanie gildi w grach idzie jak szukanie pracy moze przemysl to?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 12:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
btw. wodny tobie widze szukanie gildi w grach idzie jak szukanie pracy moze przemysl to?

O mnie się nie martw. Ja sobie radę dam.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 12:31 
Cytuj  
Kaax a Ty już odpuściłeś? Może jakieś pefaupe?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 13:18 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Thaian napisał(a):
......W tym wszystkim nie zapominamy o dobrej zabawie i atmosferze w gildii. Mogę zapewnić was, że tego nam nie brakuje w końcu ma to sprawiać
przyjemność a nie niewolniczą pracę. ......


Niezła propaganda, zupełnie jednak nie przystająca do rzeczywistości. Gildia oferuje średnio-mierny progress, ale za to wymagania ma jak topowe gildie robiące "serwer firsty".
Będąc jej członkiem jesteś całkowicie podporządkowany bidulom i stylowi gry narzuconego przez CL-ów. Mimo że Rift oferuje 6 slotów na bildy na postać i tak praktycznie wszystkie musisz mieć ustawione pod raidowe PvE. ( Tutaj też jest wisienka w torcie: wymagane są specjalne buildy do szybszego bicia trash mobków pomiędzy bossami ) Solo czy PvP spece zapomnij... "Dobra atmosfera" gilii polega na jebaniu na TS3 24/7 że robisz za mały dps i kurwa w końcu naucz się i rób większy. Przed radiem won na kukły w mieście i podaj ile wykręcasz bo trzeba kogoś wyjebać ze składu. Jak się załapiesz do raidu na "stand by" - poczekalnie to melduje się co godzinę PANOM OFICEROM cobyś nie zapomniał że jesteś tylko JEBANYM CZARNUCHEM bez wolności i do czarnej roboty. Może ktoś dostanie DC i się kiedyś załapiesz...
Ogólne "Avangardę" polecam ludziom chcącym z gry zrobić sobie prace na dodatkowy etat i całkowicie zepsuć poczucie zabawy.
Progress i epaxy czekają i ty też możesz dołączyć do elity...no może nie do końca elity bo dzięki wspaniałemu systemowi rang "core raider" i tak cie wyrucha ze slotów na raid czy itemów, które dostaniesz tak jak się psu należą, czyli na samym końcu.

Progress, progress, progress.

Pamiętajcie panowie : CEL UŚWIĘCA ŚRODKI !


Nie wiem skąd takie przeszczepy jak Ty się biorą. Zdaje sobie sprawę, że niektóre mechaniki bosów są trudne, wyjście z kupy, schowanie się za filar wymaga nie lada refleksu i ogarnięcia. Rozumiem też, że są ludzie, którzy swoją frustrację pragną przelać na wszystkich w koło. Nie jest to wina gildii, że nie ogarniasz.

Na 6 rolek mam 4 rajdowe, z tych 4, 2 używam z powodzeniem do pvp, 5-ą rolke mam swoją pod pvp a 6-ą taką, na której testuję różne bulidy. Daję radę. To że rolka jest pod raid pve nie oznacza, że nie nadaje się pod pvp,pod instancje, rifty itp. Ogarnij sie.

2-3 razy czekałem na rajd jako zapasowa osoba, byłem na TS, ale nigdzie nie musiałem się meldować. Nikt mnie do tego czekania nie zmuszał. Ja wiem, że dla niektórych wchodzenie na ts to mordęga, przebywanie między ludźmi to nieziemskie katusze. Nie dziw się, że nie czujesz atmosfery, atmosfera to dla mnie ludzie, gatki szmatki itp. Siedząc w domu jak troll schowany gdzieś w kąciku , atmosfery nie poczujesz. Gdzie jak gdzie ale tu atmosfera jest przednia :) jest śmiesznie i zabawnie :)

Rift to nie jest gra: spam 1 przycisku, czasem warto poćwiczyć rotację skili, ogarnąć przed rajadem to co się ma na nim robić. Chodzi tu zarówno o kukły jak i o mechaniki bosów. 10 min na kukle plus 10 min filmik z bosa raz na tydzień nie powinno stanowić dla rajdera wielkiego problemu. Znów wracam do nieogarów, żale wylewajcie do trionu, że robi zbyt wymagające rajdy, nie wylewajcie ich na ludzi, którzy radującą gidlie (taką czy inną) prowadzą. To tak jakbyś miał pretensję do państwa Polskiego, że wymaga od Ciebie prawa jazdy, egzaminów nie zdajesz, ale na państwo psioczysz.

Co do itemów, pamietam wcześniejsze raidy, itemki, o które wcześniej ludzie się zabijali, później szły na przemiał, bo nikt ich nie chciał. Nie ma co płakać o itemki, to tylko piksele, i tak najlepsze są za marki, a te każdy dostaje po równo :) To, że w pierwszej kolejności dostają je ludzie, którzy stawiają się na każdy raid i w dużej mierze przyczyniają się do progresu gildii to chyba normalne? ogarnij się!!!

Widzę w Tobie dużo negatywnych emocji, cały ten jad zatruwa Twoją krew, zastanów się chwilę nad sobą, musisz dokonać wewnętrznego oczyszczenia, musisz się ogarnąć, inaczej zawsze swoje żale, smutki, niepowodzenia przelewał będziesz na inne osoby, które akurat w tym przypadku niczemu nie są winne.

Żeby nie było Szwejos, że mam do Ciebie jakiś negatywny stosunek, że Cie nie lubię, uważam Cie za nooba lub co gorsza za nieogara, mam dla Ciebie prezent, piosenka, od serca :) http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 13:45 
Cytuj  
Fajna drama, dawno takiej nie bylo. Wczytuję się z zapartym tchem i czekam na więcej.

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:00 
Cytuj  
nie przeszkadzaj :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:14 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Kaax a Ty już odpuściłeś? Może jakieś pefaupe?


poki co pykam troche w c9 ze znajomymi jak cos zapraszam. drama? lol prosze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:54 
Cytuj  
tomk81 napisał(a):
Siedząc w domu jak troll schowany gdzieś w kąciku , atmosfery nie poczujesz. Gdzie jak gdzie ale tu atmosfera jest przednia


To mówisz że napierdalasz na balkonie jak na prawdziwego hobbita przystało i karma sprzyja? Najs.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:39 
Cytuj  
noasz napisał(a):
tomk81 napisał(a):
Siedząc w domu jak troll schowany gdzieś w kąciku , atmosfery nie poczujesz. Gdzie jak gdzie ale tu atmosfera jest przednia


To mówisz że napierdalasz na balkonie jak na prawdziwego hobbita przystało i karma sprzyja? Najs.


Oczywiście że tak, na balkonie jest najlepsza atmosfera, w przerwach wpada Gandalf i bawimy się jego lagą. To on pogrzebie w wielkim niebycie, to ja, smutnych nie ma, każdy zadowolony. Czasem jakiś rodzynek w czekoladzie się trafi :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.