mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 23:39 
Cytuj  
alar ma chyba dalej 0.03 % wiec good luck , nie zapominaj przy kaelu ze musisz podniesc bron i miec ja w equipie , staff byl jedna z bardziej important broni na tym ecounterze , juz nie pamietam co robil (moje wspomnienia kael thasa to 2.2patch i miesiac wipowania na nim ...) a co do alara poczekaj na black auction house moze uda ci sie wygrac licytacje :D


_________________
www.methodwow.com

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 14:21 
Cytuj  
Sprobuj we froscie daje dobry nuke teraz z elementalem, ktorego mozna healowac ;-)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 09:16 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
alar ma chyba dalej 0.03 % wiec good luck , nie zapominaj przy kaelu ze musisz podniesc bron i miec ja w equipie , staff byl jedna z bardziej important broni na tym ecounterze , juz nie pamietam co robil (moje wspomnienia kael thasa to 2.2patch i miesiac wipowania na nim ...) a co do alara poczekaj na black auction house moze uda ci sie wygrac licytacje :D


Tygrys z ZG tez drop rate maly a jednak na nim jezdze :)

Wszystko mam obcykane z kaelem. Weapon itd itp.

Nerf imagy wszystko psuje i tyle. Pojawia sie kael, mam 100% + icebarier na sobie.

Bloodlust + trinkety + arcane power i zaczynam go nakurwiac. Przy fireball robie cs zeby zaczal mele hity robic. Jade z nim jak z bura suko dopoki nie bede mial 20% HP. Wtedy odpalam image blink i los + evocation. I tutaj jest pies pogrzebany. On zaczyna castowac pyroblasty ktore 1 shootuja moje image + jakis phoenix juz lata.

Jak nie bylo nerfa to image zyly duzo dluzej, wiec mozna bylo spokojnbie evo walnac i dokonczyc nuke prosto do 2 fazy, ktora jest juz free loot w zasadzie.

Dzisiaj ide znowu :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 09:17 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Sprobuj we froscie daje dobry nuke teraz z elementalem, ktorego mozna healowac ;-)


Jakby elemental mogl tauntowac to gra muzyka :D Ale frost za maly nuke chyba na kaela. Fire niezle daje, ale chyba musze pocwiczyc z arcane i sie modlic. Oddaliby mana shielda to by bylo po problemie :/


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 09:31 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=sMthFxxvYik

Tutaj gosc sobie soluje.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 14:04 
Cytuj  
Zastanawiam się czy pod kątem aren ma sens cokolwiek innego niż deep frost? Fire z barierem daje sporo funu outdoor ale zastanawiam sie jak porownawczo z frostem by sie sprawdzil w 2v2.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 17:44 
Cytuj  
Kael zsolowany , mounta niestety brak :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:17 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Kael zsolowany , mounta niestety brak :)


Informuje iz jestem dumnym posiadaczem Ashes of alar :D

http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Ziolo/achievement#81:a885

Mysle czy by nie opylic konta. Mam alara + tygrysa z ZG. Ktos sie orientuje mniejwiecej ile mozna zawolac za konto ?

I podajcie jakas strone gdzie mozna poprzegladac europejskie aukcje z postaciami z WOW.


_________________
Be cool,be Ziolo.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 20:05 
Cytuj  
Ładnie.
Ja z 6 miesięcy, dwoma postaciami, robię co tydzień i nic.
Na moim serwerze, na BMAH poszedł za 900k z tego co słyszałem.
Co daje przy obecnym kursie skupu złota u Chińczyka 0.55$ za 1k, prawie 500$.
No ale pewnie nie na każdym serwerze za tyle by poszedł

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:32 
Cytuj  
Rozumiem ze jakbym wytransferowal postac na inne konto to mounty sa powiazane z kontem a nie postaciami ? :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 08:21 
Cytuj  
Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemnie się gra frost magiem teraz. Nie tylko zrewampowali tą klasę kompletnie, to jeszcze gra się zajebiście ciekawie. Kiedyś był spam frostbolta, teraz czekasz na proc z frostfire, ice lance, stunujesz, napierdalasz casty w czasie biegania, rzucasz frost bombe która daje Ci zajebiście duży proc na ice lance, albo walisz ice nove która 1 shotuje moby na Twoim levelu i masz jeszcze tego 2 charge. Do tego absrobujesz w chuj dmga a wygląd elementala z glyphem jest nieziemski.

Wdłg tego co jest napisane na icy veins, nie ma lepszego dpsu od frost maga. Próbuje wyciskać ile się da, jak mam wolne CD to zajebiście napierdalam, ale jak nie mam buffów ze skilli to jest dramat na bossach. Nie piszę nic w temacie na 100 levelu bo mam 98, ale mam nadzieje, że na single targecie będzie lepiej.

Ogólnie zajebisty feeling jest i bardzo ciekawie się gra teraz magiem. Zawsze się fajnie grało, ale teraz jest znacznie znacznie lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2014, 09:15 
Cytuj  
Jak wypadają u Was magowie w dmgu? aktualnie na ilvl 635 wykręcam top dmg na frost buildzie z poradnikiem na Icy Veins. Jak to się u Was przekłada? mówię o single targecie, nie podawajcie AoE.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 14:25 
Cytuj  
Troszkę śmigam po arenach i BG na sam widok frost maga słabo mi się robi, ale fire i arcane tak posysają, że ciężko mi w tym kogokolwiek zabić. Nie mam wirtuozerii w palcach jak Hansol, więc ktoś może próbował coś grać fire z jakimkolwiek rezultatem?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 22:14 
Cytuj  
Frost, ogarnięty, łatwy build.

Arcane, piękny build na single target, top dps, kosmos na ekranie.

FIRE - piekny AoE dps, powyżej 3 targetów na ekranie są wybuchy nuklearne. Przestudiowałem wszystko co możliwe na temat robienia dpsu na więcej niż 1 targecie. Rozmawiałem dzisiaj z pewnym magiem który mi powiedział, że jak zakładamy ignite na więcej niż 1 target, to drugi target po inferno blascie ma większy ignite o 60% niż 1 target. To się zgadza, tak rzeczywiście jest, ale dlaczego Blizzard nigdzie tego nie napisał? nie mogłem rozkminić jak mam robić ignite rzędu 12-15k bez 2 bonusa setowego i dzisiaj się właśnie o tym dowiedziałem.

Jakieś rady kogoś kto ma sprzęt hero/mythic z BFR i wykręca na maidenkach 50k dpsu i wyżej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 22:35 
Cytuj  
http://altered-time.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=1137

Ok znalazłem all.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 22:19 
Cytuj  
Sob obawiam się, że w wowa mało kto już ciśnie ludzie wybrali HOTSa przynajmniej jest za free i dostarcza chyba więcej funu.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.