mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2013
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 15:25 
Cytuj  
Cześć!

Chciałbym Was zaprosić do innej niż wszystkie gry jakie tutaj są wymienione. Podejrzewam że część z Was już słyszała o tym tytule, część pewnie nie, więc opisze w wielkiem skrócie.

Wyobraźcie sobie gre MMO w której nie ma czegoś takiego jak exp i level postaci. Wyobraźcie sobie grę w której nie musicie cały dzień siedzieć w jednej jaskinii i zabijać ciągle te same potwory. Możecie wziąć do ręki kilof, iśc do kopalni, kopać rudę, po czym rozpocząć wykuwanie zbroi dla wojowników. Tylko uwaga, tutaj Twoje zbroje bedą potrzebne cały czas, ponieważ przy śmierci stracisz cały ekwipunek jaki masz na sobie :) A może masz ochotę rąbać drzewa, aby potem tworzyć z nich meble do domu... lub po prostu kije bojowe dla magów bitewnych. Może wolisz jednak chodzić po krainie jako bard i śpiewać ballady otrzymując za to trochę grosza? W ultimie możesz prawie wszystko, a najważniejsza cechą tej gry... jest obowiązek utrzymywania klimatu! Koniec z botami krzyczacymi w centrum miasta LFGAHUEHUlLOL50kFIRESWORD+2141.

Ultima to absolutny prekursor tego gatunku gier na świecie, a wciąż nie pojawiło sie NIC co dórównywałoby jej klimatem.

* Brak Expa i leveli - Postać cechują 3 staty (Siła, Zręczność, Inteligencja) które rosną w momencie gdy ty wykonujesz różne czynności. Np. Kopiąc rudę, rąbiąc drewno - rośnie Ci siła.
* System około 60 skilli, które rosną wraz z używaniem od 0.0% do 100.0%. Można je dowolnie zmieniać, limit to 700% w sumie.
* Ogromny świat do zwiedzenia
* Klimat!
* Rozbudowany system PVP - Zostań bezwzględnym mordercą i zabieraj innym graczom WSZYSTKO co posiadaja w danym momencie przy sobie
* Ogromna liczba jaskin i instacji do przejscia, z ciekawymi zagadkami!
* Bardzo rozbudowany system domów, kup sobie mała leśną chatkę, albo ogromny pałac i umebluj go według uznania!

...a to tylko część tego, co Was czeka po przekroczeniu bram ultimy :)

Spotkać nas możecie na stronie:
Http://uo-cl.com

Irc - Quakenet (A tutaj wchodzcie i pytajcie o co tylko chcecie :) )
http://webchat.quakenet.org/?channels=u ... ExPTIyNge7

Serwer jest w całości po polsku!

A poniżej kilka screenów z gry!

http://i.imgur.com/t2Wk6GU.jpg
http://i.imgur.com/eNK82nh.jpg
http://i.imgur.com/M6qpP5Q.png

Więcej screenów (i na pewno ciekawsze) wrzuce jak wroce z pracy do domu :)

Do zobaczenia w Sosarii!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 16:51 
Cytuj  
Chłopaku, na tym forum w UO na CLu grało się w czasach, gdy ty nie miałeś pojęcia o istnieniu internetu (cofnij się o 11 lat w tym dziale).

X.

PS. Pogratulować chłopakom, że jeszcze istnieją, po tylu latach.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2013
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 18:59 
Cytuj  
A Ty jesteś ten Xanth z cl czy Xanth z zs? :) nie trafiłes, gram od początku :) ale cos sie ekipa nie stara z promocja wiec sam musze działać :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 19:11 
Cytuj  
Heh CL dalej działa? Grałem jak strona była jeszcze na provector, a żeby dostać się na serwer trzeba było pisać podanie, a nie z automatu i nie było np. żadnych aren ( z tego co patrze sobie po stronie atm).

W każdym razie powodzenia i gratulacje, że jeszcze istniejecie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 19:48 
Cytuj  
Z ZS ;)

sula napisał(a):
żeby dostać się na serwer trzeba było pisać podanie, a nie z automatu i nie było np. żadnych aren ( z tego co patrze sobie po stronie atm).

Skaza czasów. Musisz pojsc na ustępstwa, jeśli chcesz zachęcić nowych graczy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:16 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
sula napisał(a):
żeby dostać się na serwer trzeba było pisać podanie, a nie z automatu i nie było np. żadnych aren ( z tego co patrze sobie po stronie atm).

Skaza czasów. Musisz pojsc na ustępstwa, jeśli chcesz zachęcić nowych graczy ;)

Heh. Wiem wiem. Zresztą samo to, że gra nie jest już 'młodą cool produkcją' tylko już te 15 lat ma, to, też pewnie trochę zmienia postać rzeczy ;)

W każdym razie jeżeli tu jakiś lurker czyta - to niech sobie pogra, co jak co Ultimka to jednak unikalne doświadczenie -bardzo inne od jakiś Guild Wars-ów, WoW-ów czy innych Tera ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 12:39 
Cytuj  
Nie lubiłem nigdy CL bo wykorzystywała POL emulator z tego co pamietam.
Wolałem grać na Born in Immortality czy cos takiego. W CL bylo z 300 osob online tam gralo w najlepszych czasach moze z 100. Ale klimat był.
Pisanie podanek kumplom itd.. te czasy nie wroca.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2013, 21:00 
Cytuj  
Pozostała tylko nazwa CL, bo serwer to ze 100 razy upadał i powstawał. Kasowanie wszystkiego.


_________________
Guild Wars
EverQuest 2 -> Tomahs - Blackburrow - Royal Legion
Warhammer Online -> Tomals - K8P - Royal Legion

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 12:00 
Cytuj  
Wolałem Nelderim. Emulator POL był do dupy.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 17:27 
Cytuj  
A ile czasu się teraz robi stat capa ?:)


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2013
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 12:24 
Cytuj  
Tomals: Tylko nazwa? Moge spokojnie powiedziec ze 50% serwera to osoby ktore graly w ta gre ze mna 10 lat temu ;] a to ze byl wipe.... czy to w czyms przeszkadza?

Bahamut: staty i skille leca o wiele szybciej niz kiedys, wiec naprawde nie trzeba az tyle koxac, zeby bawic sie w pvp :)

29 Maja nadejdzie nowy patch zmieniajacy/dodajacy OGROMNA ilosc rzeczy na serwerze :) Warto sie temu przyjrzec i zalozyc konto juz teraz!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 16:01 
Cytuj  
@up

Priv patch?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 22:14 
Cytuj  
Grałem na CLce kiedy serwer stał na polibudzie w Poznaniu :]

Nie chcę mówić, ale moje konto było jednym z pierwszych 10 kont założonych wtedy graczom ;)

Super, że jeszcze istniejecie. Faktycznie CLka miała swoje wzloty i upadki, a jak widzę obecnie godzina 23, poniedziałek, a macie 110 graczy online. Zacny wynik nie powiem :)

Dla mnie zawsze byliście numero uno jeżeli chodzi o polskie free shardy uo. Gdyby nie to, że były momenty gdzie CLka zdechła (wydawało się na dobre), grało się na DMcu.

ahh...

pamiętam jak miałem z jednym takim Kainem wojem monopol na sprzedaż regów do czarów. Mieliśmy ich taką ilość, i tak byliśmy popularni, że z goldem dosłownie nie mieliśmy co robić ;) Kwot dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że wchodziło to w miliony :]

Już mieliśmy zająć się sprzedażą nieruchomości (po całym świecie mieliśmy chaty poustawiane), a główną HQ mieliśmy na bagnach koło Trinsic. Grasowały tam smoki bagienne i inne plugastwa, dlatego mało kto się tam kręcił, jak nie miał w miarę ogarniętej postaci. Cisza spokój.

I tylko redzi zajeżdżali...po regi :D

A potem wszystko zdechło...


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.