mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 08:35 
Cytuj  
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/

Na wstepie nie wiem czy to mozna tutaj wkleic bo nie jest to mmorpg ale w duzym stopniu powiazany :D

Jak pewnie wiekszosc wie ruszyly juz jakis czas temu zapisy do bety HeartStone.

Ja od wielu lat jestem fanem karcianki WoWa , niestety od czasu jak przeprowadzilem sie z mojego rodzinnego miasta to w miejscu aktualnego zamieszkania nie ma zadnej sceny tej zajebistej karcianki.

Ponizej wkleje link do stronki goscia ktory robi data base dla wszystkich kart :

http://hearthstone.petbattlearena.com

Gdyby ktos mial dostep do Bety to chetnie odkupie jego konto.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 08:37 
Cytuj  
Beta dopiero latem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 08:41 
Cytuj  
Nie wiem kiedy tam beta ale jak ktos juz wylosuje invita to chetnie konto odkupie :D

A gdzie bylo info ze latem?Jak oni obiecali ze release ma byc na 100% do konca tego roku... :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 08:47 
Cytuj  
Na PAX w czasie prezentacji gry podali info, że beta latem. Premiera tak jak napisałeś w tym roku.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 09:05 
Cytuj  
Wygląda jak taka dobrze zrobiona mini gierka pegi 3 +
Powinni to raczej wrzucic w dodatku do WoWa niz robic z tego osobna gre.
Niech zgadne , bedzie tez typowy moneygrab ? Kupowanie kart, mikrotransakcje itd ?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 09:23 
Cytuj  
Zaczynasz gre , wybierasz postac , losuje Ci talie kart ktora masz do gry.

Sa trzy rodzaje rozgrywki :

1) Ty vs COM - tutaj jest to rodzaj sparingu i nic to nie daje poza tym ze testujesz swoj deck
2) Ty vs losowy gracz - tutaj jest ranking i kazdy gra swoim deckiem , za wygrane mecze dostaje sie paczki kart
3) Ty vs losowy gracz (draft) - tutaj jest ranking i talie kart losujesz przed rozpoczeciem gry - dostajesz losowo trzy karty z czego odrzucasz dwie i jedna zostawiasz i tak do zlozenia calego decku.Tutaj za wygrane takze dostajesz paczki kart.

Takze w 1 i 3 wypadku nie jest istatone jaka talia dysponujesz, natomiast w wypadku 2 jak najbardziej.

Karty mozesz dostac jak napisalem za wygrane ale takze mozna je dokupic - paczka kart bedzie kosztowac 1$ (pewnie dla nas 1 Euro) , w niej znajdujesz 5 karty z czego na bank jest jedna niebieska i jest oczywiscie mozliwosc ze wylosujesz epicka czy tam legendara.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 09:51 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Wygląda jak taka dobrze zrobiona mini gierka pegi 3 +

No w chwili obecnej zgadzam się.

Na plus muszę zaliczyć całą oprawę audiowizualną. Wygląda to to może trochę zbyt krzykliwie, ale fajnie się na to patrzy. Na żywo można wystawiać sobie na stół kartoniki, w świecie gier powinno być to rozwiązane inaczej. Tutaj jest inaczej.

Z tego co widzę na filmiku z prezentacji tura nie jest podzielona na poszczególne fazy jak w MTG, co mnie osobiście trochę martwi. Nie twierdzę, że dobra karcianka musi być kopią MTG, ale kilka rozwiązań można wziąć i je po prostu jakoś zmienić. Podział tury na fazy dodaje grze taktyki. W "Hearthstone" jest jak na razie chaos. Krity mogą atakować bohatera przeciwnika bez problemów nawet jak przeciwnik ma swoje krity. Bezsens. Bohater wystawia te krity by go broniły i atakowały przeciwnika i jego armię. Nie wiem czemu tutaj jest inaczej. Mało keywordów - chyba żeby niektórym nie przegrzały się mózgi.

No i największy minus to jechanie na chwale świata "WC". Blizzard nie ma jaj.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 09:54 
Cytuj  
wodny napisał(a):
największy minus to jechanie na chwale świata "WC".


na czym? :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 10:29 
Cytuj  
@wodny

Bronic bohatera mozesz tylko protectorami , na tych filmikach nie jestem w stanie wychwycic czy te cripy sa protami czy nie.Mysle ze na bank dodadza (jak juz tego nie ma tylko tego nie widac) to ze beda protectorzy ktorymi bronisz bohatera jak i zbrojami.

Co do podzialu na tury tez ciezko jest to wychwycic z tak krotkiego filmiku czy to jest zaimplementowane czy nie.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 22:58 
Cytuj  
Podoba mi sie o dziwo. Glownie dlatego, ze bede mogl przekonać znajomych z ktorymi granie w cokolwiek ciezszego nie wchodzi w gre, a w takie coś mozna sobie pyknąć co jakis czas.
No i mechanika wyglada na dosc prostą, ale nie ubogą (a z czasem pewnie będą dodawać rozne rzeczy).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 23:27 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Podoba mi sie o dziwo. Glownie dlatego, ze bede mogl przekonać znajomych z ktorymi granie w cokolwiek ciezszego nie wchodzi w gre, a w takie coś mozna sobie pyknąć co jakis czas.
No i mechanika wyglada na dosc prostą, ale nie ubogą (a z czasem pewnie będą dodawać rozne rzeczy).

2013 - welcome to world of filthy casuals.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:10 
Cytuj  
Ha! ale to nie jest alternatywa dla niecausalowych gierek, tylko alternatywa do grania na kurniku ze znajomymi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:23 
Cytuj  
Wyglada ok. Zapisalem sie tez do bety. Nie mam specjalnie wysokich wymagan, a chetnie pogralbym w karcianke. Ostatnia moja karcianka byl Doomtrooper. Zajebista to byla gierka ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 15:04 
Cytuj  
W porownaniu z MTG, ktorego jestem wielkim fanem wyglada mocno biednie do tego ma nie byc handlu i wymiany miedzy graczami.
Moze i bedzie do casualowego pogrania ale z 'prawdziwa' karcianka ma to bardzo malo wspolnego.

Ale na nie calkowicie nie jestem. Ot popierolka jakich wiele. Niech sobie jest. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 18:27 
Cytuj  
Kolejny gameplay:
http://youtu.be/TQvtgCfvnN4


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 18:44 
Cytuj  
Z CZYM DO LUDZI?!
crap, nawet dzieciaki nie będą chciały w to coś grać, jak i one mogą spokojnie pykać w mtg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 18:51 
Cytuj  
No zauważyłem, że można atakować czym się chce, kogo się chce. Tylko postacie ze zdolnością "Taunt" stanowią jakąś konkretną obronę przed wrogimi atakami. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Zgroza.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 19:35 
Cytuj  
Wlasnie to samo chcialem napisac - moze i by cos z tego bylo ale brak mozliwosci aktywnego blokowania jest idiotyczny. Widac to doskonale w tym nowym gameplayu - gracze maja po 3 stwory na planszy ale jeden ma ture i jeb.. jeb.. jeb i po grze... /lol
Mam nadziej ze nie wpadli na genialny pomysl i nie maja czegos ala MTG'owe Haste. :)

Choc i nawet z blokowaniem to plytkie to i tak jest na maxa...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2013, 00:07 
Cytuj  
W tej grze wchodzi jeden stworek z czyms w rodzaju Haste do gry.
Mnie skoleji uderza to, że każda karta jest mega-wypasiona i każda może zmienić diametralnie zmienić sytuacje, filozofia Hit-Button->Something-Awsome-Happens sieje zniszczenie 8)
Ale i tak będę grał jak będą darmowe drafty :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2013, 00:23 
Cytuj  
Tyz prawda. Chwilami wyglada jak gra w MTG samymi rarami ala Armageddon czy Wrath Of God. Choc niektore pomysly ciekawe (np ten mag co tworzy kopie Fireballa) - jak by bylo sporo takich kart to moze i cos tam by mozna z deckami pokombinowac.

Kurwa zrobili by jakas tania i dzialajaca wersje MTG z chociazby polowa kart (chuj tam - nawet tylko z tymi od 2010 np) z constructed i by bylo super a nie takie cus... :/

ehhh....

Tzn jak to haste dokladnie dziala? Nie ma summoning sickness znanego z mtg? koles ma np 7 zycia ja wystawiam krita 7/1, atakuje i gg bez mozliwosci obrony? jak to ma tak wygladac to juz wogole trauma jakas.

ok doczytalem - jest haste, nazywa sie 'charge'... haha... dwie talie z kritami na charge, nie ma mozliwosci bloku prawie i kurwa kto szybciej kogo zabije. musze to zobaczyc LUL :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.