mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 15:24 
Cytuj  
Moyes wyglada calkiem ok. Ja jeszcze mysle o Andre z Tottenhamu. Mlody, tez niezle sobie daje rade. I maja Bale'a...moze by go zabral ze soba. Przydalby sie United porzadny srodkowy wreszcie.

Bale i Fellaini...to by byla ciekawa linia srodkowa.
Do tego Reus z Dortmundu na lewe skrzydlo i bedzie mega...dobra rzecz pomarzyc :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 15:51 
Cytuj  
Yup, napisales dobry scenariusz science-fiction :) BTW, Bale to nie jest srodkowy pomocnik, tylko skrzydlowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 15:59 
Cytuj  
ja tam lubie fergusona mam tuner i dvd od niego :-)


_________________
@polygamia

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2013, 16:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Yup, napisales dobry scenariusz science-fiction :) BTW, Bale to nie jest srodkowy pomocnik, tylko skrzydlowy.


wim wim, tyle ze czesto zmienia pozycje. Niby lewy, a ostatnio Arturowi zasadzil gola z prawego rogu pola karnego :wink:
Pewnie na typowym srodku tez by sie sprawdzil :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2013, 07:37 
Cytuj  
No bale to gra teraz srodkowego pomocnika w Tot , jest takim wolnym elektronem.

To czego MU brakuje od czasow dobrej gry Scholsa to dobry rozgrywajacy w stylu Maty czy Silvy.Anderson sie kompletnie nie sprawdza , Scholse juz koncowka , Carick to jest bardziej defensywny jakim byl Kean.Alex staral sie zrobic z Ronneya cos na wzor takiego zawodnika ale on moim zdaniem nie ma takiego przegladu pola i takiej finezji jaka ta pozycja wymaga.

Dobrze ze maja poukladana obrone bo zainwestowali w Smalinga , Evansa czy Jonsa.Rafael musi sie jeszcze troche ogarnac bo ma za goraco glowe , Evra moze jeszcze ze dwa lata pogra ale widac ze juz na jego miejsce jest szykowany ten mlody Butner czy jak mu tam.Defensywny pomocnik w postaci Caricka jest ok.Skrzydla maja zajebiscie mocne bo maja Naniego,Younga,Valencie + starego Gigsa ale panowie sa od jakiegos czasu kompletnie bez formy.Gdyby RVP byl z 5 lat mlodszy to by mieli spokoj na kolejne kilka lat , jest w razie co Cicharito albo Welbeck + oczywiscie Rooney ktory jest uniwersalny.

Moim zdaniem najbardziej potrzebny jest rozgrywajacy + jakis imba skrzydlowy i wszystko bedzie ok.

Co do trenera to ja bym zdecydowanie wolal Klopa ale sie zobaczy.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2013, 07:53 
Cytuj  
smuda !


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2013, 21:36 
Cytuj  
No i Moyesa wzieli , heh ciekawy wybor ale przynajmniej pewne jest ze Felainiego ze soba wezmie to bedzie srodkowy pomocnik :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 00:48 
Cytuj  
Fellaini bardziej defensywnie, aczkolwiek klasa jest, wiec sie przyda na pewno.
Reusa na skrzydlo niech skoluja. Podoba mi sie ten mlodziak cholernie, wytrzymalosc jest, przeglad jest technika jest. Jakby go skubneli za 30 baniek bylby dobry deal moim zdaniem :wink:

Obrone mamy solidna, wzmocnien nie potrzeba. SAF zdazyl jeszcze zlapac Jonesa, ktory bedzie liderem obrony mysle i mlodego Buttnera sprowadzil, ktory na prawde fajnie sie zapowiada. Rafael juz zaczyna wchodzi na poziom, duza czesc sezonu mial genialna, reszte dosyc stabilna.

Srodkowy rozgrywajacy brak. Niby jest Kagawa, ale sam nie wiem. SAF chyba sie do niego nie przekonal i ja tez jakos za nim nie przepadam. Moze go w nastepnym sezonie czesciej poogladamy to czlowiek sobie wyrobi opinie.

Defensywny Carric daje rade, ale moze Moyes wezmie Fellainiego ;)

Skrzydlowi: Nani i Valencia to cienie samych siebie. Young juz lepiej, ale kontuzja za kontuzja. Na staruszka Gigsa juz nie ma co liczyc, choc jeszcze sezon pluca powypluwa, bo kocha ten klub. Trza skrzydlowych i to dwoch najlepiej, bo kontuzje.

Atak:
Rooney chce odejsc. Nigdy go jakos nie lubilem, nawet jak gral najlepsze sezony.
RVP to klasa sama w sobie. Lewandowski moze mu buty czyscic poki co. Swietny zakup, na kolejne 2-3 lata.
Hernandez sie niezle zapowiada, ale bardziej mi przypomina stylem Suareza niz Persila, Nistelrooya, Cole'a...nie wiem czy do konca pasuje do united. Ciekawe czy mogliby go przerobic na rozgrywajacego wysunietego ;)
Welbeck to ze dwa poziomy nizej niz RVP. Nie czuje go za bardzo. Nie wiem czy ma wystarczajacy potencjal.

Na dzis tak jak piszesz, srodkowy i to musowo + co najmniej jedno skrzydlo, a najlepiej oba.
Odstawic Valencje, naniego i ta kase wrzucic w dwoch skrzydlowych.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 08:46 
Cytuj  
Czy ja wiem czy Fellaini taki defensyny...On bardziej ofensywny z aspiracjami na napastnika.

Kagawe to wzieli zamiast parka zeby koszulki sie sprzedawaly - zwykly chwyt marketingowy - bo sama gra to on nic nie wnosi.Ma zdecydowanie za slabe warunki jak na angielska lige.Jak ja poszedlem do sklepu MU przed meczem to jak skosni wpadli do sklepu to im koszulek Kagawy zabraklo :D

Rooney to musi zostac nie ma bata , takiego serducha do gry jak on to nie ma nikt tylko martwi mnie to ze w tej koncepcji Fergusona jakos nie mial miejsca ale moze nowy trener mu cos znajdzie.

Skrzydla do wymiany , nie wiem za ile sie uda ich opchnac ale cos musza kupic.

Ja wezma Fellainiego tak jak mysle to powinni dokupic jednego pozadnego skrzydlowego - mowi sie o powrocie Krystyny - i bedzie git.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 10:39 
Cytuj  
No Fellaini uniwersalny. Nawet srodkowego obronce grywal chyba. Takze moze by wystarczyl na srodku, choc mi sie on bardziej kojarzy z Yaya Toure niz z jakims kreatywnym srodkowym :D :wink:

gracie w http://fantasy.premierleague.com ?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 16:51 
Cytuj  
Nah, mi starcza Football Manager :D

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 16:53 
Cytuj  
czekam na mocna obnizke 2013, ale chyba im sie dobrze sprzedaje, bo nie widac porzadnych deali ponizej 15$ :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 18:33 
Cytuj  
SEGA announced their financials today. #FM13 sold 940k in the FY We have since passed 1m last weekend - 5 months earlier than #FM12 did!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 20:38 
Cytuj  
No nic 2012 tez sie dobrze gra...#sigh


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 18:57 
Cytuj  
Piekne pozegnanie az sie lezka w oku krecila ogladajac to :[

Co do FMa ja gram od 1996 roku w kazda serie co roku :D no wczesniej oczywiscie byl to CM ,kapitalna gra w 2013 mam juz prawie 1000 godzin rozegranych hihi :P

Pewnie sie bedziecie smiac ale dopiero wczoraj zaczalem grac po sieci hehe


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 20:16 
Cytuj  
Ja mam razie tylko 350h w tegorocznej edycji, ale to dlatego, ze dopiero gdzies kolo grudnia match engine zaczal byc przyzwoity...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2013, 23:05 
Cytuj  
ja mam 711h na 2012 :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 23:58 
Cytuj  
Co do Football managera to zarówno ja jak i wszystkich co znam twierdzą, że 2012 jest lepsze od 2013. Składy i tak można sobie ściągnąć, a w sumie kiepski interes płacić za trochę gorszą grę z nowymi składami, jak można je ściągnąć na różnych fanowskich stronach


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2013, 14:56 
Cytuj  
Moze byl lepszy do grudnia gdzies, potem juz patche sprawily, ze ME z 2k13 jest lepszy od tego z 2k12.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2013, 18:03 
Cytuj  
A możliwe, możliwe, tylko w czym to się przejawia? Serio pytam, próbowałem trochę po premierze i można było się walnąć w czoło przy tym silniku meczowym, baboli 100x więcej niż w edycji z FM2012, interfejs pozmieniany - nie ulepszono nic, tylko przyzwyczajenia trzeba zmienić, a żadnych nowych naprawdę fajnych featursów nie widziałem... IMO co roku się nie opłaca kupować, bo za mało zmian, nawet w przeciągu 2 lat różnic nie ma zbyt dużo...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.