mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 18 maja 2013, 08:24 
Cytuj  
Ktoś dostał się do CBT2 ? I może pokrótce napisać jak to wygląda ?

Naszła mnie ostatnio ochota na grę z raidowaniem ala wow vanilla/tbc, rift i z tego co widzę wildstar będzie mieć raidy w startym dobrym stylu tank/healer/dps.
Do tego parę elementów które podobały mi się w pve tsw tzn unikanie czerwonych pól na ziemi za pomocą dodge. Pewnie będzie to clon wow'a z elementami z
innych gier tzn rift/tsw i nic więcej nie oczekuje od tej gry. Tak dawno nie raidowałem, że chce na nowo poczuć tą atmosferę na ts kiedy zabija się bossa po 30 nie udanych próbach i 20+ osób się cieszy :p Mam tylko nadzieję, że nie jest to kolejna gra dla inwalidów gdzie raidy będzie można robić jedną ręką z zamkniętymi oczami xD


_________________
Ultrah/Dzikun

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 11:05 
Cytuj  
Ostatnio na ts o tym slyszalem ludzie placa ponoc po 200$ za dostep do open bety. Ma byc niby newgen. Dla kazdego cos dobrego zarowno open pvp , siege , pve itd. combat skillowy uniki kontrataki zobaczymy. wyjsc ma w pazdzierniku 2013 czyli juz niedlugo. f2p polaczone z abo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:17 
Cytuj  
Na bezrybiu i rak ryba, więc czekam i z chęcią potestuję, bo po filmikach widać, że nie najgorzej to wygląda.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:37 
Cytuj  
Ma byc F2P? O, to gra wskakuje na moja watchliste, bo koncept gry i filmiki mi sie podobaly, ale myslalem, ze bedzie 15$/miech. Nice...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:41 
Cytuj  
grafa imo smierdzi gejem


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:59 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
grafa imo smierdzi gejem


ta grafa mi tez wali ale coz. wczoraj na tsie z kolesiami ktorzy jednak sporo robia pvp w rifcie nasluchalem sie ochow i achow nad pvp wlasnie w wildstarze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Highlander napisał(a):
grafa imo smierdzi gejem


ta grafa mi tez wali ale coz. wczoraj na tsie z kolesiami ktorzy jednak sporo robia pvp w rifcie nasluchalem sie ochow i achow nad pvp wlasnie w wildstarze.

Tzn. Z ich doswiadczen czy gameplays?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:02 
Cytuj  
bo nie grali w dfo ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:29 
Cytuj  
grafa to taki Wowik w kosmosie. Jakby w-pvp bylo dobre, to mozna przezyc.
jak w tym czyms sie szczela? Bo tak na szybko wygooglalem, ze jest zarowno tab target jak i free target, ale zadnego celownika to ja nie widze...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Highlander napisał(a):
grafa imo smierdzi gejem


ta grafa mi tez wali ale coz. wczoraj na tsie z kolesiami ktorzy jednak sporo robia pvp w rifcie nasluchalem sie ochow i achow nad pvp wlasnie w wildstarze.


PvP w Rifcie :DDDDDDDDDDD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:55 
Cytuj  
jak może być tab target i free target jednocześnie?

gosu- co się smiejesz, nie jest w rifcie tak zle.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 06:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jak może być tab target i free target jednocześnie?

Pytaj sie mnie, a ja ciebie.
Takie cos znalazlem:
"Right, they've basically said that you can use tab-targetting or not. But the idea is that tab-targetting points you towards your target, which makes it harder to use your telegraphs to hit multiple enemies, and ultimately means it's sub-optimal. There are no crosshairs like TERA, instead your 'crosshairs' are the telegraphs on the ground, and you perform them in whatever direction you're facing."
http://www.wildstar-roleplay.com/forum/ ... s-wildstar

Jakies AOE, czy co...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 07:37 
Cytuj  
Też obserwuję wildstara od dawna i tylko aspekt pvp mnie przyciągnął - stare dobre dwu frakcyjne pvp - tylko żeby nie skopali rownowagi pomiedzy siłami na serverach i nie bylo dominacji bloba.


_________________
Turbot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 10:03 
Cytuj  
Przecież i tak world pvp szybko ustąpi pola arenkom i battleground-om. Tak jak w WoW-iku, Swtorze, itd

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 10:40 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
stare dobre dwu frakcyjne pvp


to żart? powiedz, że to żart


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 11:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Przecież i tak world pvp szybko ustąpi pola arenkom i battleground-om. Tak jak w WoW-iku, Swtorze, itd


W Rift ponoc sie jakos trzyma, a tez sa bg. IMO w WoW to latajace mounty, a pozniej wynalazki typu dungeon finder zabily w-pvp.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 11:19 
Cytuj  
Niah napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
stare dobre dwu frakcyjne pvp


to żart? powiedz, że to żart


ta ten kto wymyslil frakcje powinien sie smazyc w piekle.

jakby ktos sie dostal do bety albo znalazl jakis filmik pvp wrzuccie pls info.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 12:24 
Cytuj  
W WoW jak i w większości gier to gracze zabili sami pvp, a devsi widząc tendencje idą tam gdzie większość czyli kasa, niszowy gracz lubiący world/open/fullloot pvp itp trafia do multi albo do niszowych gier, wiec nie ma co powtarzać milionowy razy że cos bylo zajebiste lub w stylu jakby był powrót do vanilla wow to bym grał, to nigdy sie nie stanie.
Minęło za dużo lat od czasu jak ludzi jarało wszystko co pojawiało sie w grze mmo, z czasem powtarzalność i nuda zmęczyła wszystkich na tyle że jedynym zapałem do tego by opłacać kolejna gre lub kolejny miesiąc to były obiecanki producenta o nowych dodatku/patchu itd.
Oczywiście były faile producenta/wydawcy w wielu grach ale też wiele gier mimo wszystko to gracze zniszczyli swoim pędem do czystego pve lub instancjonowanego wygodnego i bez konsekwencji pvp.

Co do tej gry, jak widzę filmiki to jakiś koszmar w stylu reanimacja wow-a z "rewolucyjnymi" zmianami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 12:27 
Cytuj  
W taki sposób to mija się z celem granie w mmorpg w ogole. Po cholerę grac jakies battlegroundy, nie lepiej kupic sobie jakies Forge czy grac w jakies Panzar. Albo Battlefielda czy CoDa?

Dla mnie arenki to żadne mmorg.

Obecnie to zostaje z popularnych eve, reszta niszowa dfo, wurm itp


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 12:41 
Cytuj  
Z tego co wyczytałem to do tej pory giera już pochłonęła ~100mln dolców :o

Z gadki w tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=ztb89VlAg2s (filmik jest z pve a gadają tylko o pvp) wynika, że:
-będą tradycyjne arenki ranked i normal
-każdy team ma 15 respawn pointów (tak jakby żyć, jak jeden jest w teamie słaby i pada za czesto to zabiera "życia" dla całego teamu i byebye)
-będzie capture the flag
-za zabijanie ludzi na serwerach pvp będzie exp
-będzie spectmode i streaming in game
-będzie matchmaking według ELO
-będzie system warplotów. To jest taki kawałek asteroidy czy tam po prostu planety, który sobie lata w powietrzu i jako gildia macie tam swój zameczek: możesz budować turrety, lasery i się uzbrajać a do tego możesz iść do instancji i ztamować bossika a potem go przyprowadzić i zostawić w bazie jako guarda.
http://www.theluminaries.net/forums/archive/index.php/t-3872.html napisał(a):
Warplots exist, primarily, in the air like houses
Warplots are big chunks of land where you and your buddies can build a fortress
The Warplots can be landed on the ground to fight other Warplots
You can capture raid bosses, bring it back to your warplot
Captured raid bosses can be sent into an enemy's Warplot
You can make Mech factories that will allow you to pilot a mech with super powers
The idea is destructible fortress vs destructible fortress
Up to 40v40 destructible fortress PvP


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.