mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 23:49 
Cytuj  
Wlasnie mialem zaczac nocna sesje eq, wchodze do gry, probuje sie logowac i co? - login server lezy. Gram od miesiaca i ktorys raz z rzedu jest taka sytuacja. Rozumiem ze musi byc przerwa skoro wypuszczaja nowego patcha, chociaz to tez mogliby robic raz w miesiacu, zbiorczo i zawsze tego samego dnia, ale tu kolejny downtime bez powodu. Ehh, trzeba miec cierpliwosc do tych panow. Gralem wczesniej w muonline i tam downtimy byly z podobna czestoscia a gra jest w fazie bety.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 06:28 
Cytuj  
Zmieniaja engine gry na DX9... To normalne :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 08:12 
Cytuj  
Najgorsze jest to, ze im glebiej wchodzisz w EQ tym partactwo SoE robi sie coraz wieksze.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 08:16 
Cytuj  
Newkie czy ty przezywasz jakis kryzys? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 16:28 
Cytuj  
Heh, ja mam granie na razie z glowy. Moja electron jednak nie przeszedl i mam zablokowane konto. Tylko jakim cudem soe puscilo ja przy zakladaniu konta, jakbym wiedzial to wszystko bym zalatwil wczesniej. Tak czekam na aktywacje inteligo. Wroce po swietach wypoczety i z nowymi dodatkami :razz:





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tor-Bled-Nam dnia 2004-04-05 18:16 ]</font>

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 18:28 
Cytuj  
To nie jest zaden kryzys tylko smutna prawda :/ SoE nie robi nic poza wypluwaniem coraz to nowych, kiepskiej jakosci, dodatkow do EQ (np. LoY, co to wogule jest?).

Taki SoL czy GoD nie dorastaja do piet Kunarkowi i Veliousowi (no, powiedzmy, ze PoP jakos im sie udal). Wg. mnie, RoK i SoV to dwa najlepsze dodatki jakie kiedykolwiek sie ukazaly. Dlaczego tak uwazam?

Bo kazdy z nich byl dopracowany, pod wzgledem technicznym jak i fabularnym. Te dodatki opowiadaja jakas historie a poszczegolne strefy roznia sie od siebie i nie sa tylko ciaglym copy & paste jak w LDoN czy GoD. Popatrz na KC albo Seb. To ZAJEBISCIE zrobione zony. KC to prawdziwy zamek, z flankami, lochami etc. A w takim GoD? Nic tylko copy & paste... Moze jest kilka fajnych pomyslow ale to nic specjalnego :/ Innowacyjnosc tych exp - setow nie polegala na tym ze dodano 20 nowych, podobnych do siebie zon (patrz SoL i te puste przesterzenie po ktorych nie nie chodzi) z 20 nowymi i mocniej bijacymi mobkami.

Irytujacy jest kierunek w jakim SoE rozwija EQ tzn. ta gra przeznaczona jest obecnie dla graczy ktorzy moga poswiecic na gre mnostwo czasu. Kowalski casual i Kowalski uber placa za dany dodatek tyle samo ale Kowalski casual zobaczy 20% contentu (jak dobrze pojdzie) - PoP, LDoN i GoD :/ To nie fair.

Fakt, w RoK i SoV tez byly zonki do ktorych potrzebny byl klucz ale to byly pojedyncze wyjatki i nie stanowily wiekszosci przypadkow jak to sie ma obecnie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 19:34 
Cytuj  
I dlatego szykuję się na EQ2 bo podobno ma być bardziej dla casual playera, ale jak będzie to sie okaże.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 19:53 
Cytuj  
Kurwa mam już dość tych pierdolców. Cały weekend miałem tak zajebany, że nie mogłem grać, dopiero w niedzielę wieczorem usiadłem zadowolony do komputera, a tu chuj. Dzisiaj to samo. Co te kurwy sobie myślą?
Sorki za flugi ale jestem maksymalnie wkurwiony, przez ostatnie 96 godzin miałem 2 wieczory na granie i dupa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 20:33 
Cytuj  
lol Nukh ale ty nie grales jak wyszly Vel i Kunark zapytaj Tuxa , dam glowe ze bylo tyle samo bubli co teraz...

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2004, 22:31 
Cytuj  
O przepraszam bardzo, mnie sie LoY bardzo podobal i uwazam za bardzo klimatyczny :smile: No a velious i kunark... fakt bardzo fajne zony i co wiecej dla kazdego!

Ps. Krzy nie licz na to, ze EQ2 bedzie dla causal playera bo to jest sprzeczne z polityka tej firmy :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 07:18 
Cytuj  
eq2 to wyjdzie nie wiadomo kiedy , do tego oni maja takie plany ze az trudno uwierzyc ze kiedykolwiek je skoncza.

np. voiceovers... to juz byla o tym mowa.

zeby grac w eq2 to chyba trzeba bedzie kupic nowy dysk zeby pomiesciec te pliki z glosami.
to tez tlumaczy czemu kiedys byla ta ankieta czy wolisz 10plyt CD czy 3 plyty DVD heh.

no ale czas pokaze =p

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 10:53 
Cytuj  
Pewnie wyjdzie okrojona kiszka tak jak w przypadku swg.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 18:44 
Cytuj  
To mnie pocieszyliście. A wy w takim razie jakie macie długofalowe plany mmorpgowskie?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 19:06 
Cytuj  
Jak wreszcie zbiore kase to bede gral w swg :smile:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 19:57 
Cytuj  
To nie tak, ze cale EQ jest do bani Krzy. Gdybym mial komputer i czas to pewnie nadal bym sobie gral, robil swoje. Moj problem polega na tym, ze jak sie w cos angazuje to staram sie to robic tak dobrze jak to tylko jest mozliwe. I nie wazne czy gram w EQ czy pisze program w PHP... Musze sie szkolic w C, Perlu, PHP i SQL`u wiec mam nie duzo czasu na granie a nie lubie robic rzeczy na pol gwizdka.

Jakos nie potrafie grac w dana gre powiedzmy 1h dziennie... Jak juz gram to chce byc dobry. Moze MUD w ktorego obecnie pogrywam jest wyjatkiem ale to wynika z jego konstrukcji tzn. robie questa co trwa 1 - 2 min. po czym mam 15 - 20 min. czasu az bede mogl wykonac kolejne zadanie i ten okres moge przeznaczyc na cos innego. Przyjemne z pozytecznym :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nukh dnia 2004-04-06 20:59 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 20:56 
Cytuj  
W jakie muda grasz?:)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 21:04 
Cytuj  
W Cygnusa. Probowalem w Killera ale tam trzeba duzo grac i uwazac na to co sie robi (full pk etc.) a ja szukalem czegos innego.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 22:40 
Cytuj  
W killera nie graj :razz: Znam ludzi tworzacych tego muda :razz:
A cyg jest ok. Jak lubisz tolkiena to polecam The Two Towers, baaardzo rozbudowany i klimatyczny mud http://www.angband.com/towers towers.angband.com:9999

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 10:52 
Cytuj  
Ja polecam Nanny Mud:
http://www.lysator.liu.se/nanny/
Przestałem grać gdzieś koło 1999.
Swojego czasu byłem nawet z kumplami na mudparty w Szwecji, eh łezka się w oku kręci.
Mam tam nawet 20lvl Paragona (max level ale zamiast wizard nadal gracz).
Tylko na to trzeba też bardzo dużo czasu. Ja np. przez muda powtarzałem 1 rok na studiach, ale grałem od 8.00 do 20.00 dzień w dzień w pracowni komputerowej przed bursztynowym terminalem Dell :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
Pewnie wyjdzie okrojona kiszka tak jak w przypadku swg.


Cytuj:
Jak wreszcie zbiore kase to bede gral w swg


Masochizm?? :razz:


Cytuj:
eq2...


Napewno rozwiaza to tak aby jak najwiecej osob moglo zaplacic $ za gre :razz: Uwierzcie w VI!! :grin: :grin: lol


Newk: Jak mi sie uda sphotographowac moj heating solution to opublikuje na forum :razz:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifing ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2004-04-07 12:39 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.