mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 08:05 
Cytuj  
vanilla wow - emerald dream priv.


_________________
.


Posty: 1
Dołączył(a): 16.11.2013
Offline
PostNapisane: 16 lis 2013, 09:58 
Cytuj  
Witam

Ostatnio siedzieliśmy sobie z dziewczyną i wpadliśmy na pomysł że może w coś razem pogramy. Tylko jest mały problem ona nigdy nie grała w żadne mmo. Macie jakiś pomysł w co moglibyśmy razem pograć żeby zarówno ona i ja dobrze się w tej grze czuli??

Mmo najlepiej 3d, łatwe do ogarnięcia a zarazem dość rozbudowane.
Z góry dzięki za odpowiedź


Posty: 1
Dołączył(a): 1.03.2014
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 19:24 
Cytuj  
Witam,
Nie wiem czy umieściłem mój temat w odpowiednim dziale, jeżeli nie to proszą admina o przeniesienie.
Otóż chciałbym żebyście pomogli mi w znalezieniu nowego darmowego mmorpg, w które mógłbym pograć z przyjaciółmi.
Graliśmy w Tere i spodobała nam się, wbiliśmy max. poziomy i zrezygnowaliśmy na jakiś czas. Po powrocie spotkał nas zawód, brak ludzi. Serwer pusty. Zależy nam na tym, żeby było to mmorpg nowe. Mogą to też być nowo otwarte serwery gdzie nie będzie jeszcze koksów z wysokimi poziomami. Grafika jaka nas interesuje to właśnie podobna do Tery, wymagania również.
Wymienię od myślników co mnie interesuje, może jakiś znawca mi pomoże:)

-Ładna Grafika (na podobne Tery online) Nie powinna być cukierkowa i bajeczna lecz jasne kolorki mile widziane:)
-Postacie standardowe (healer, tank, wojownik, mag itd.)
-Fajny klimat i dużo ludzi
-Gra nowa, bądź nowy serwer bez graczy z wysokimi poziomami
-Dungeony, pvp, expienie na mobach (wszystko to co powinno mieć mmorpg:P)
-Gra darmowa
-No i oczywiście gra taka, przy której można zostać na dłużej. Gdzie maksymalnego poziomu nie wbija się w tydzień.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.


Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2014
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 00:27 
Cytuj  
Witam
Długo już szukam i nie umiem czegoś znaleść może nie ma ale czy znacie fajnego mmo gdzie jest fajnie rozwiniete walki moga być mangowe ale najważniejsze by świat był przesłodko sliczny i duzy i najwazniejsze by bylo cos takiego jak kupowanie mieszkania , lub budowanie mieszkania. Czyli sumując:
-Budowa lub kupowanie mieszkania
-Piękna kolorowa grafika
-duży świat
-Walki miedzy państwami

To raczej wszystko
Bardzo dziękuję wam za chęć przeczytania tego pytania i pomyśleniem nad jakaś taką grą jak coś juz patrzylem na słynnego Aion i Mortal Online.

Pozdrawiam


Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2014
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 13:55 
Cytuj  
1. MMO
2. PVP
3. Zróznicowanie / dużo klas / ras
4. Wolę Player vs All niż Player vs Fraction. Chociaż wiele fraction też byłoby ciekawe :D
Spoiler:

5. SANDBOX!!! Nienawidzę mmo z zamkniętym ograniczonym światem, takim jak Vindictus :/
6. Nigdy nie grałem w kosmiczne - może mnie taka odmiana zachęcić. Tak naprawdę - każda odmiana od RYCERZE I MAGOWIE byłaby miła :)
7. Brak prosto/jedolitości w typie gry.
Spoiler:

8. ZERO ULEPSZEN DLA PREMIUM!!!
Spoiler:

9. Może być płatna, pod warunkiem że ma dobrze zrobiony sławny prywatny server
10. ma być w "DUŻO" graczy! :)
11. Ma być ciężko i trudno. Chcę się bawić, ale też grać, starać się
12. Uwielbiam dobrą grafikę, ale w mmo jest to mało ważne bo i tak będę grał na minimum - na wszelki wypadek, aby sie nic nie zacielo
Spoiler:

13. Kocham pixele!
14. Fajnie by też było, jakby dało sie w to wciągnąć moją dziewczynę - kompletnego laika :))
15. Uwielbiam skillować - dopóki nie jest to ograniczone jak np. w wowie.
Spoiler:

16. NIENAWIDZĘ overpower'a levelowego.
Spoiler:


Posty: 1
Dołączył(a): 20.01.2015
Offline
PostNapisane: 20 sty 2015, 20:20 
Cytuj  
Siemka szukam spoko gry, która się szybko nie nudzi
Ma być podobna do jednej z tych gier:
- diablo
- destiny
- gothic
- CubeWorld
Każdą ofertę rozważę :d Z góry dzięki za pomoc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2015, 21:35 
Cytuj  
wurm


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 20:00 
Cytuj  
http://services.runescape.com/m=rswiki/ ... quirements

albo

http://www.tibia.com/support/?subtopic= ... quirements


Posty: 3
Dołączył(a): 24.09.2012
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 14:19 
Cytuj  
Witam
Jak dotąd grałem tylko w kilka gier mmorpg. Niestety na stronach gier nie podają info jakie języki są w ustawieniach dostępne.
Szukam i szukam ale to trudna sprawa skoro brak info jakie dana gra ma języki.

Tak więc piszę tu.

Proszę o podanie nazw gier mmorpg które mają język polski. Ale tylko tych darmowych.

Ja znalazłem
c9
neverwinter
runes of magic
i jeszcze szajsowatą tibię i metina 2......
Poszukuję innych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.