mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 12:55 
Cytuj  
Nosz kurwa mać.
Chcę sobie ponarzekać. W tym tygodniu policja narobiła mi nie lada wstydu - a wszystko w celu potwierdzenia zeznań. Kiedyś sobie pracowałem w firmie z zoologicznie zarządzaną odpowiedzialnością i zbankrutowała. Przez zarząd, co dopuścił się lekkich nadużyć po wielu latach pracy syndyka, teraz chcą skontaktować się ze wszystkimi pracownikami. I teraz pojawia się problem, bo do wielu już nie mają aktualnych danych. To co sobie wymyślili?!
Że odwiedzą KAŻDY adres stałego i tymczasowego zameldowania każdej z osób poszukiwanych w celu złożenia zeznań. Czyli przeciętny Kowalski miał nalot na mieszkanie w którym się urodził (np. babcie odwiedzili), mieszkanie jego rodziców, meldunki za czasów wynajmowania pokoju na studiach i w niektórych przypadkach zrobili wywiady środowiskowe pytając o aktualne miejsce zamieszkania.
Narobili od poniedziałku wstydu około 40 osobom, bo w wielu wypadkach nie mówili w jakim celu mnie czy moich znajomych poszukują.
Koniec końców mam złożyć głupią parafkę, a obława jak na morderce. Aż podzwoniłem do rodziny z policji i powiedziałem, że chyba zmienię o nich mniemanie po takim odjebaniu sceny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 12:58 
Cytuj  
Prokuratura, a nie policja.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:00 
Cytuj  
Tak, ale jak człowiek człowiekowi - mogą powiedzieć wścipskim czy rodzinie że nie zrobiłem nic złego i mam zeznania składać.
Można? Pewnie że można! Babcia to prawie na zawał nie padła.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:01 
Cytuj  
No ladny psiku(ta)s. Z tym ze jak znam zycie to bardziej byl pomysl prokuratury, niz samej policji.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:06 
Cytuj  
O kurwa jaka tragedia, policjanci zapukali do drzwi i zapytali o miejsce zamieszkania, normalnie reszta życia zrujnowana i reputacja zszargana.

Jak niby mieli według ciebie załatwić tą sprawę?

Cytuj:
Aż podzwoniłem do rodziny z policji i powiedziałem, że chyba zmienię o nich mniemanie po takim odjebaniu sceny.


Lmao ogarnij się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:06 
Cytuj  
Teraz możesz za badboya uchodzić Szczochu. Zakładaj skóre i do inferno na podryw!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 14 mar 2014, 13:13 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:10 
Cytuj  
@Razoth

Jak ci będą nachodzić starsze osoby w rodzinie i je stresować to też się wkurwisz. Zwłaszcza że sprawa nie jest tajna, to jest klasyk gospodarczy. I nikomu nie życzę aby się wstydu najadł albo pomyślał że pomylono go z kimś i zaraz wsadzą za kratki.
Uwierz mi, że nikomu z osób co mają ponownie zeznać się to nie podobało. Ja to nawet w miarę spokojnie przyjąłem, ale kurwy na komendzie leciały ostro o ludzi bo całe ich rodziny odwiedzali.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:12 
Cytuj  
To przed tym zdarzeniem Pieszczoch twoim zdaniem nasza prokuratura i policja pracowała wzorcowo? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:14 
Cytuj  
Wiem że nie pracowali wzorowo.
Ale zorganizowanie takich poszukiwań w celu tylko walnięcia parafki jest po prostu wariactwem.
Weź odwiedź tyle mieszkań tylu osób od poniedziałku? Ciekawe ile funkcjonariuszy w to zaangażowali, bo na pewno nie jedną prowadzącą osobę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:16 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
@Razoth

I nikomu nie życzę aby się wstydu najadł albo pomyślał że pomylono go z kimś i zaraz wsadzą za kratki.


Jeżeli ktoś się najada wstydu po prostej wizycie albo zaczyna się bać, że go za kratki wsadzą ot tak, to musi mieć coś na sumieniu. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Dodatkowo nie wiem również dla czego policja miałaby informować wszystkich na około, że jesteś stroną w postępowaniu, skoro to twoja sprawa. Jak będziesz chciał powiedzieć, to powiesz. Ich z tego co tu widzę interesował tylko adres zamieszkania. Tyle. Z doświadczenia swojego wiem, że jak mają legit adres to wzywają listownie dyskretnie poleconym, ale też jest na kopercie nadawca, więc...

OMGKURWAZORD powinni w nocy zakradać się do okna i szeptem delikatnie (by nie obudzić nikogo z domowników) poinformować o konieczności stawienia się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:20 
Cytuj  
Pewnie jeszcze będziesz wzywany do sądu i będziesz musiał pojechać i cały dzień w plecy, a wszystko o co sędzina się spyta to czy to co tutaj jest- w protokole to prawda i czy ty podpisywałeś :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:24 
Cytuj  
No nareszcie, teraz mmorpg.pl ma już nawet powiązania ze swiatem przestępczym :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:34 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
@Razoth

I nikomu nie życzę aby się wstydu najadł albo pomyślał że pomylono go z kimś i zaraz wsadzą za kratki.


Jeżeli ktoś się najada wstydu po prostej wizycie albo zaczyna się bać, że go za kratki wsadzą ot tak, to musi mieć coś na sumieniu. Innego wytłumaczenia nie widzę.
.


No wiadomo, że nie zdarzają się pomyłki, niesłuszne oskarżenia, a cześć ludzi po prostu denerwuje się w takiej sytuacji...


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:47 
Cytuj  
Mnie zawsze bawi jak w amerykańskich filmach/serialach policjanci przychodzą do mieszkania poszukiwanego gościa, a tam drzwi otwiera kobita, która wpuszcza ich do środka, wyjawia całą historię rodziny łącznie z patologiami i jeszcze pozwala "rozejrzeć się" po mieszkaniu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:50 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
@Razoth

I nikomu nie życzę aby się wstydu najadł albo pomyślał że pomylono go z kimś i zaraz wsadzą za kratki.


Jeżeli ktoś się najada wstydu po prostej wizycie albo zaczyna się bać, że go za kratki wsadzą ot tak, to musi mieć coś na sumieniu. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Dodatkowo nie wiem również dla czego policja miałaby informować wszystkich na około, że jesteś stroną w postępowaniu, skoro to twoja sprawa. Jak będziesz chciał powiedzieć, to powiesz. Ich z tego co tu widzę interesował tylko adres zamieszkania. Tyle. Z doświadczenia swojego wiem, że jak mają legit adres to wzywają listownie dyskretnie poleconym, ale też jest na kopercie nadawca, więc...

OMGKURWAZORD powinni w nocy zakradać się do okna i szeptem delikatnie (by nie obudzić nikogo z domowników) poinformować o konieczności stawienia się.



Na sumieniu? Weź już nie przesadzaj - jedyne co miałbym na sumieniu to niezapłacony mandat. A przypadki pomyłek i aresztowań chociaż na te głupie 24h bo komuś się wydawało że kogoś widział jest tysiące w Polsce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 13:55 
Cytuj  
ciesz sie, ze nie ma u nas kary smierci.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 14:04 
Cytuj  
imo twoje narzekania Pieszczoch są nie na miejscu. Policja nie miała innego wyjścia, jeżeli nie posiadali aktualnych danych, jedynie wizyta i wypytywanie osób które tam mieszkają. To ze nie informują w jakiej sprawie jest prawidłowe ponieważ nie mogą. Natomiast reakcja starszych osób jest naturalna i nie ważne jak policja by to zrobiła to i tak będą się martwili, dochodzi do tego wychowanie w socjalizmie prl. Dla nich rozmowa z policja to zawsze będzie duży stres.


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 14 mar 2014, 14:17 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 14:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No wiadomo, że nie zdarzają się pomyłki, niesłuszne oskarżenia, a cześć ludzi po prostu denerwuje się w takiej sytuacji...


Pieszczoch napisał(a):

A przypadki pomyłek i aresztowań chociaż na te głupie 24h bo komuś się wydawało że kogoś widział jest tysiące w Polsce.



No ja doskonale rozumiem, tylko Policja na prawdę stara się jak może, muszą działać w przepisach prawa i w ramach ustalonych procedur.

Poza tym to co napisał montezuma.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 14:20 
Cytuj  
szczoch kitral pirackiego windowsa xp w piwnicy i bal sie ze go wsadza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2014, 14:21 
Cytuj  
Pieszczoch i mafia :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.