mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 11:47 
Cytuj  
Właśnie zrobiłem cancel na Have, po upgradzie Yoichi do ilvl 119 nie zalogowałem się ani razu za wyjątkiem wyników Mog Bonanzy. Jakby ktoś kiedyś wracał to wyślijcie mi PM, rozważę :).

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 13:57 
Cytuj  
:)
Ja co najwyzej zagladam na ffxiah zobaczyc co sie dzieje - czasami mam ochote sie zalogowac ale wole zachowac w miare dobre wspomnienia i oszczedzic kolejnego rozczarowania, kto wie moze kiedys jak bede mial za duzo wolnego czasu a serwery beda ciagle dzialac.
btw A mythica tez zrobiles?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 16:26 
Cytuj  
Moja krzywa grania dramatycznie spadała wraz z odpływem ludzi z FFXI, odpychało mnie jak miałem robić coś solo, nawet relika do ilvl 119 zrobiłem tylko dlatego że ceny plutonów pospadały dramatycznie a zarobiłem akurat kilka trochę kasy na itemach do upgradowania mythiców i empów które poszły w górę w pewnym momencie z niecałego 1k do 7-10k a miałem kilka stacków po 99 kupionych w celach właśnie spekulacyjnych. Szkoda że nawet mała ekipa się nie utrzymała bo teraz w 4 osoby możnaby zrobić naprawdę dużo, a przy 6 osobach byłby wypas na robienie praktycznie wszystkiego. Mi granie w random ekipach już zupełnie nie leży.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 10:02 
Cytuj  
zapraszamy do ff14 ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 09:35 
Cytuj  
Myślałem nad tym ale spasuje - po pierwsze oznaczałoby to nowy time sink od 0 a po drugie musiałbym kupić jakiegoś kompa / PS4. Od czasu do czasu zaglądam do wątku o FFXIV i patrze jak tam wymiatacie ;).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2014, 16:48 
Cytuj  
NIestety ale FF14 to typowy WoWclone, wiec FF11 ze swoim oryginalnym play-mechanic jest calkowicie inna. RAF w FF14 calkowicie mnie rozbawil LOL co za plagiat, chyba Yoshi za duzo wzoruje sie na WoWie ;)
FF w single tez ida w kierunku calkowicie dla mnie niezrozumialym kierunku, na szczescie Talesy zaspokoja mnie w kwestii jRPGa. Ostanio nawet Atelier * of Dusk mnie wciaga i nie moge nawet doczekac sie Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea :) Szkoda ze kwadratowi ida z gownianym imho trendem no coz ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2014, 06:30 
Cytuj  
Ale bodziu, WoW nie wymyslil RAFa ^^; I teraz jest praktycznie w kazdej grze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2014, 09:58 
Cytuj  
Moze i nie wymyslil, ale spopularyzowal ;)
W sumie nvm :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2014, 21:48 
Cytuj  
Lepiej powiedz jak tam Atelier, sam od jakiego czasu sie zastanawiam nad sprawdzeniem serii ;) I jak tam, gotowy na Xillia 2? :D

@Have
XIV ma teraz 14 dni free trial. Sprawdź sobie, gra ma niezły engine, może będzie Ci jakoś chodzić :)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2014, 23:18 
Cytuj  
Have poniewaz 14 okrutnie mnie rozczarowala - to za pare dni zreakywuje konto w 11

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 06:27 
Cytuj  
Hmm, nom pograłem też w tą 14tke ale mega wieje nudą. Daj znać jak zreaktywujesz :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 09:59 
Cytuj  
Jest tyle rzeczy do roboty, że nie starcza czasu ale wieje nudą, ok. :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 10:34 
Cytuj  
Jasne że jest mega dużo rzeczy do roboty :) to nie oznacza że dla kogoś większość z nich jest po prostu nudna. Nigdy nie przepadałem za dungami ale chciałem sprawdzić 14tke. Myślałem że to final i że się przekonam, ale po prostu ta gra sprawia że zastanawiam się dwa razy zanim odpalę luncher:) Mógłbym napisać esej o tym co mi nie odpowiada ale to nie ma sensu bo każdemu podoba się coś innego :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 19:53 
Cytuj  
Jak pisze Katsu - moze i jest wiele rzeczy ale jak dla mnie to sa one nudne, na ls cisza, nawet z nikim pogadac sie nie da. Moze to sentyment do XI sprawia ze ta XIV wcale mnie nie wciagnela

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2014, 20:57 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Jak pisze Katsu - moze i jest wiele rzeczy ale jak dla mnie to sa one nudne, na ls cisza, nawet z nikim pogadac sie nie da. Moze to sentyment do XI sprawia ze ta XIV wcale mnie nie wciagnela


Bo siedzą na TS...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 00:31 
Cytuj  
katsu napisał(a):
Jasne że jest mega dużo rzeczy do roboty :) to nie oznacza że dla kogoś większość z nich jest po prostu nudna. Nigdy nie przepadałem za dungami ale chciałem sprawdzić 14tke. Myślałem że to final i że się przekonam, ale po prostu ta gra sprawia że zastanawiam się dwa razy zanim odpalę luncher:) Mógłbym napisać esej o tym co mi nie odpowiada ale to nie ma sensu bo każdemu podoba się coś innego :)

Tak samo podchodziłem i niestety - do 14 można się przekonać dopiero po >50h grania. Wcześniej jest nudno. Za dużo trzeba się przeklepać przez początkowe levele zanim zacznie się coś dziać. Problemem jest też rozpartycjonowane polskie community i brak możliwości sklecenia porządnej dramy, bo jak ktoś już coś zaczyna to takie kmiotki, prostaczki, które potrafią jeno dziewczyny powyzywać od najgorszych :/ a jak staruszki zaczynają się śmiać to Rhaegal reaguje :P
Jednak 14 się stale rozwija i obecnie jest już co robić od lvl50. Wcześniej była jedna ścieżka "kariery" - coil (taki odpowiednik nyzuli), którego kontynuacja to second coil (odpowiednik salvage). Teraz doszły CT+ST (odpowiednik assaultów), hunty (NM hunt, ale w obecnej formie po 3 tygodniach ma się z tego wszystko), PvP.
Nie jest to jeszcze FF11 z czasów WoTG, ale mniej więcej podobnie do FF11 po schujowaczeniu abbyseą. Z lepszą grafiką i większą ilością graczy.
Warunkiem zabawy jest przebicie się przez pierwsze questy i potem poproszenie kumpli o wciągnięcie do zabaw na lvl50.

No i LS/FC - znak czasów - siedzi po 20 osób na TS i tam trwają rozmowy, bo jednak połowa community gra na padach na PS4 (TS mają na telefonach lub laptopach odpalone).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 06:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
coil (taki odpowiednik nyzuli), którego kontynuacja to second coil (odpowiednik salvage). Teraz doszły CT+ST (odpowiednik assaultów)


Err, w jaki sposób to są odpowiedniki? :D
Jedyne porównanie contentu jakie mi przychodzi do głowy to Guildhesty to jaki uproszczony assault.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 09:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tak samo podchodziłem i niestety - do 14 można się przekonać dopiero po >50h grania. Wcześniej jest nudno.

Po 50h grania w XI miałem THF na 15 levelu pewnie :D. Pamiętam że na początku nie wiedziałem że można się healować kucając i co to są OP warpy, każda trasa bastok - diuny była na piechtę :D. Dajcie znać jak faktycznie ktoś się w XI pojawi to może reaktywuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 09:42 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Err, w jaki sposób to są odpowiedniki? :D
Jedyne porównanie contentu jakie mi przychodzi do głowy to Guildhesty to jaki uproszczony assault.

Chodziło mi o poziom trudności.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 16:05 
Cytuj  
100licad napisał(a):
... Dajcie znać jak faktycznie ktoś się w XI pojawi to może reaktywuje.

Ja reaktywowałem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.